Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-07-2017, 21:48   #8301
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

The Walking Dead: Season Two 1000/1000G

Bardzo fajna gierka, podobała mi się, tak samo jak pierwsza część (a może nawet trochę bardziej). Poletzam.
Stary 03-07-2017, 19:47   #8302
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Forza Horizon 3 2000/2000 - Skończyłem dodatki, które w tej części były najlepsze. Po zapowiedzi Hot Wheels byłem trochę sceptycznie nastawiony, ale dlc było równie dobre jak Blizzard Mountain. Fajnie, że drugim rozszerzeniem nie była paczka z porsche. Acziwmenty przyjemne, nic się nie dłuży dzięki możliwości edytowania mistrzostw, ogólnie nie mam dodatkom nic do zarzucenia, jedynie podstawowa cena jest wg mnie za wysoka, ja oczywiście wziąłem na cebule i wyszło 27zł za jedno dlc, ale jakbym miał sam kupować to myślę, że 60zł za jedno rozszerzenie byłoby ok. Jeżeli ktoś ma FH3 a w dodatki nie grał to polecam.

Tak poza tym to wbiłem 100 000 GS w końcu.
Stary 06-07-2017, 03:52   #8303
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Call of Juarez: Gunslinger 400/400 - Przyjemna arcadowa strzelanka. Zdobycie 3 gwiazdek we wszystkich lvl w trybie akcji nie jest wcale trudne jak już się opanuje utrzymywanie combo. Zresztą kogo to obchodzi i tak już nikt na te forum nie zagląda. Byście coś kurrwa napisali, a nie. Wczoraj trzy posty i jeden tylko dlatego, że się o coś zapytałem.

The Wolf Among Us 1000/1000 - Całkiem spoko aczkolwiek The Walking Dead bardziej mi się podobało. Forum też mi się bardziej podobało jak ludzie się na nim udzielali. Teraz wszystko leniwe, każdy by tylko czytał.
Stary 06-07-2017, 03:53   #8304
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Na szczescie sa jeszcze dziki na tym forum.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 06-07-2017, 09:11   #8305
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Miało być do Assassina
Jeden 2 lewele są takie dość trudne ten w wąwozie, gdy jesteś otoczony przez snajperów i ten co zaczynasz przebiegając przez taką kładkę.

od dziś ratujemy forum 10 postów dziennie max.

Co prawda jakiś czas temu ale zawsze calak.
Lost planet czi 1000/1000
Co tu dużo mówić,klimat z jedynki plus okazjonalne dreptanie w mechu.Widać inspiracje obcym gdzie zwiedzamy opuszczoną bazę a po ziemi brykają podobne do facehugerów potworki.A multi sama słodycz bo busci w takim trybie podobnym do hordy.Najpierw gra się normalnie a na końcu czeka się w strefie.Gra kupiona w promo za 14 zł i do tego dobry szpil.
Stary 06-07-2017, 09:20   #8306
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

DiRT 4 - bardzo przyjemna giereczka, zwłaszcza na zręcznościowym modelu jazdy. Trochę za dużo tych długich eventów pod koniec, przy których można przysnąć, ale do ogarnięcia bez większego wysiłku.
Stary 06-07-2017, 13:13   #8307
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Mistrzowie "calaków"

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
Jeden 2 lewele są takie dość trudne ten w wąwozie, gdy jesteś otoczony przez snajperów i ten co zaczynasz przebiegając przez taką kładkę.

Tego z kładką nie kojarzę, ale wąwóz był dla mnie łatwy, cieżko tam mnożnik stracić. Chyba z kopalnią najdłużej mi zeszło, musiałem kilkanaście razy powtarzać.

Stary 06-07-2017, 20:04   #8308
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Ten
.Ale fakt jak się kilka razy lewel jechało to już trudno było o pomyłkę.

Ostatnio edytowane przez czesio83 : 06-07-2017 o 20:07
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-07-2017, 20:18   #8309
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

A jaką klasą grałeś?

Ten lvl po kilku próbach zrobiłem, nie miałem większych problemów. Nawet się wróciłem po amunicję przed tą areną co później się walczy z falami przeciwników. Nie trzeba było combo przez całość utrzymać.
Stary 06-07-2017, 20:25   #8310
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Już nie pamiętam ale pamiętam że się z tym lewelem męczyłem
Stary 06-07-2017, 23:28   #8311
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2705

Quantum Break - 1000G - hmmm...momentami nawet dałem się wciągnąć w historię, temat ciekawy, ale jakiś taki niedosyt. Gra ogólnie słaba, sponsorowana przez nissana, z niedociągnięciami typu musisz iść prosto mimo że lokacja pozwala iść w lewo a tu niewidzialna ściana(mogli np: skrzynię postawić itp.), zawieszająca dasha( kilka razy). Graficznie; animacje ładne, oryginalnie wyglądające efekty manipulacji czasem, szczegółowość lokacji. Duży minus za obraz ala taśma filmowa, czyli ziarno na ekranie, jakby wszystko oglądać przez pończochę. Po co to? nie wiem? Gra z trzeciej osoby i oparta na strzelaniu zza osłon, ale brak dopracowanego systemu chowania(patrz gearsy). Spodziewałem się wciągającego klimatu jak w Alanie Wake'u, no ale wyszło jak wyszło. Szkoda bo zapowiadało się ciekawie. Po co do cholery wybory i decyzje jak i tak wszystko kończy się jednakowo.

Ostatnio edytowane przez Balisard : 06-07-2017 o 23:31
Balisard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-07-2017, 23:43   #8312
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak się forum ożywiło powychodziły calaczki a podobno już nikogo
Stary 06-07-2017, 23:51   #8313
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2705

ostatnio często padało i się siedziało
Stary 07-07-2017, 02:26   #8314
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Przy okazji rozmowy o Gunslingerze przypomniało mi się, że kiedyś jakiś filmik nagrywałem nawet

Stary 07-07-2017, 02:50   #8315
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Ale słaba grafa, w codzie jest lepsza

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-07-2017, 09:47   #8316
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Przy okazji rozmowy o Gunslingerze przypomniało mi się, że kiedyś jakiś filmik nagrywałem nawet

Call of Juarez: Gunslinger - Duels Mode on one life (Honor Intact Achievement) - YouTube
A pamiętasz Call of Juarez Wiezy Krwi i ustawianie się pod acziwy na Multi? Jakie to było słabe, ale beka nieziemska
Stary 07-07-2017, 09:58   #8317
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

No, musiałeś iść, bo następnego dnia jechałeś "nad morze" (do Koszalina)
Stary 07-07-2017, 10:24   #8318
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Pozna godzina była, nie myślałem już
Stary 07-07-2017, 13:41   #8319
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Dobrze że nie musiał iść po baterie Który to był taki agent co to się umawiał a potem się wykręcał że mu pad zdechł a nie ma na paluszki.Beka potem z niego była.

---------- Wiadomość dodana 12:41 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 12:36 ----------

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
A pamiętasz Call of Juarez Wiezy Krwi i ustawianie się pod acziwy na Multi? Jakie to było słabe, ale beka nieziemska
Nawet najnudniejsze ustawki lecą miło gdy jest beka i szło pogadać o dupie Maryny.Najgorsze to te gdy musiała być pełna grupa.Tu kogoś wywaliło,tu ktoś gadał a nikt nie wiedział do kogo.Albo jeszcze nagłe piszczenie hedseta grrrrr.
Stary 07-07-2017, 13:45   #8320
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
Dobrze że nie musiał iść po baterie Który to był taki agent co to się umawiał a potem się wykręcał że mu pad zdechł a nie ma na paluszki.Beka potem z niego była

To byla historia Fujiego i chyba Maniana. Fuji mial juz mu wyslac kase na baterie a ten znalazl je ale powiedzial ze nadal mu moze kase wyslac to se cos kupi

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania