Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Battlefield

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-02-2006, 18:23   #1
ULTRAVIOLET
Stały bywalec
ULTRAVIOLET Wkroczył na dobrą drogę

ULTRAVIOLET's Avatar

Miasto: Bieruń Śląsk
Reputacja: 26
Domyślnie Cheaters/Glitchers

Gra dostępna jest juz od 2 miesięcy a pierwsze bugi wykryto 2 tyg po premierze.... Mowa o Glitcherach, którzy bezpardonowo coraz częściej wykorzystują przeróżne drewniane okna lub inne pseudo teleportery aby znalesc sie w dogodnych do ataku miejscach w ktorych są nie do zabicia!
Przykłady takich miejsc:

The Nest, flaga nr4 - istnieje tam drewniane okno w ktore trzeba strzelic aby wejsc dokladnie pod "podłogę" flagi 4. Kolesie tam sie znajdujący sa niewidoczni dla atakujacych z "powierzchni" ci natomiast urządają sobie istne strzelanie do kaczek... Dokładna lokalizacja tego przejscia jest mi nie znana.

Harbour Edge flaga nr 3 przy autobusie mozna przejsc do stojacego obok budynku i strzelac przez sciany.... Tutaj rowniez nie wiem w co trzeba strzelic zeby tam wejsc

Special Operations Tutaj bylem światkiem jak koles przy 5 strzelal przez ściany stojacego tam budynku do obrontów tej własnie flagi :evil:

Ale to nie koniec takich kwiatkow... W kazdej mapie znajduje sie takie przejscie a co najgorsze o ile użytkownicy xbox'a czasami mogą liczyc na poprawienie niektorych błedów to juz my pleyacy możemy tylko patrzec jak przybywa takich gnoi uzywajacych tych skrótów. A będzie ich przybywać bo gierka jest w miarę nowa
Pozostaje mi tylko wytropić takie przejścia żeby moc załatwiać takich gości bo nawet ataki z artylerii na nich nie działają.
Wiec proszę was o podawanie sposobów do wejścia do takich miejsc aby moc walczyć z tymy cziterami.

To jednak nie koniec nowości. Wczoraj na mapie SpecOp osobiście strzelałem 3 razy ze snajpera do kolesia na wieży kontrolnej po stronie zółtków. Myślałem ze mam laga wiec obszedłem kolesia od tyłu podniosłem leżacego CKM'a wszedłem na szczyt wieży. Władowalem w kolesia 30 naboi.... Koles jednak żył!! Wstał i z finezją wyciagnął nóz popatrzyl na mnie ze dwie sekundy i pociął mnie. Koleś zaliczyli 20 zabic i zero śmierci... Juz nawet PunkBuster przestaje pomagac!!

Patrzac na ilosc patchów na wersje PC'ową Batllefielda 2 mozemy tylko pomarzyc ze kiedykolwiek zobaczymy jakąś łatke na PS2. Bo taki update który można by zapisac na memorce tak jak w Killzonie przerasta chyba mozliwosci chłopców z DI
Stary 01-02-2006, 18:32   #2
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał ULTRAVIOLET
Tutaj rowniez nie wiem w co trzeba strzelic zeby tam wejsc
Ja bym się cieszył ^_^ Chcesz pogliczować ?

Cytat:
Napisał ULTRAVIOLET
Wiec proszę was o podawanie sposobów do wejścia do takich miejsc aby moc walczyć z tymy cziterami.
I z OC zrobi się baza, w której beda dokładne instrukcje, jak gliczować Oj nie tędy droga panie Ultraviolet

Cytat:
Napisał ULTRAVIOLET
Juz nawet PunkBuster przestaje pomagac!!
Takie głupie pytanie : Co to ten PunkBuster jest ? Wiem, że przed dołączeniem się do gry sie włącza, ale po co on wogóle jest, to ja nie wiem... Wytłumaczy ktos ?
Stary 01-02-2006, 18:36   #3
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

o "przejsciach" nie wiedzialem, ale nie raz dostalem seria "przez sciane". co do snajpera to mialem to samo: strzelalem do kolesia z 5x tak jakbym mial slepaki. w ogole wejdz na statsy, to kolesie maja rozegrane gdzies z 6 gier i maja po 1000 pph. mnie to wali, jesli u nich powoduje to orgazm to spoko - niech siedza nawet w dupie u kompana -ja gram dla zabawy. byle by w klanowkach nie bylo takich cudow.
Stary 01-02-2006, 18:41   #4
ULTRAVIOLET
Stały bywalec
ULTRAVIOLET Wkroczył na dobrą drogę

ULTRAVIOLET's Avatar

Miasto: Bieruń Śląsk
Reputacja: 26

PunkBuster sprawdza czy ustawienia plików konfiguracyjnych w twojej grze sa zgodne ze standardowymi np. W Americas Army PB sprawdza czy nie masz wyłaczonej mgły na mapie albo czy nie masz przestawionych plików umożliwiajacych Ci np. szybkie bieganie itp. Jesli masz cos nie tak to dostajesz bana na serwerze. PunkBuster jest srednio w Half Lifie i w AA aktulizowany co 2 dni To pokazuje ile jest cziterów

Cytat:
Napisał Yacolek
I z OC zrobi się baza, w której beda dokładne instrukcje, jak gliczować n Oj nie tędy droga panie Ultraviolet n
Faktycznie lepiej poszukac na google, za miesiac ktos na blogu opublikuje pełna liste glitcherów i w lipcu będziemy mieć coś a la BBT_MODS w Halo na PC gdzie istnieje siec tajemnych teleporterów. Roznica bedzie jednak taka ze w Battlefiedzie bedzie mozna robic takie rzeczy bez modów
Stary 01-02-2006, 18:53   #5
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ciekawe czy kiedykolwiek wypuszczą jakiegoś patcha.
Stary 01-02-2006, 18:56   #6
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog
Ciekawe czy kiedykolwiek wypuszczą jakiegoś patcha.
tak, na pol memorki moja juz peka w szwach.
Stary 01-02-2006, 18:59   #7
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

No biedny Łukasz... Nawet na hełmofon nie moze uzbierać, a co dopiero memorka
Stary 02-02-2006, 15:43   #8
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

To samo jest na russian border koło flagi numer 2. Typy włazą tam w budynek i nie idzie ich z tamtad wyciągnąć. Najczęsciej na CTF, no ręce opadają....
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2006, 18:09   #9
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

ja pierd*** o to co mnie tera spotkalo:
gram w bf'a (ale odkrycie, nie?? ) i mam najwiecej punkto zdaje sie ze 20 (wiem ze malo ale prowadze) jakis gosc zbliza sie punktowo do mnie i mamy remis na koniec ja czekam i patrze i oczom nie wierze jakies du*** nabil po 34, 29 i iles tam punktow...
rzecz nie lezy w tym ze mnie przegonili tylko ze przez caly mecz nic nie robili i jeszcze przed samym koncem meczu (zastala, chyba sek. albo 2 lub 3) sprawdzam moje miejsce i jestem pierwszy (w tamtej druzynie najwyzszy wynik to byl chyba 12)...
co o tym sadzicie??gra im nie naliczala (watpie) czy mega lamersi i hakerzy :evil: ??
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2006, 00:44   #10
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Hey,wiedzieliście że mozna zdiąć typa z pistoletu za pomocą 1 strzału jak ma całe życie?
No ja sie własnie dowiedziałem. Hmm,ciekawe....
Stary 09-02-2006, 00:47   #11
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

jak? z shotguna to wiem, ale z gnata?
Stary 09-02-2006, 00:49   #12
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Sam chciałbym wiedzieć. Biegne se a tu typ wali 1 szota i po mnie...
Stary 09-02-2006, 00:54   #13
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

nie mam pojecia jak to mozliwe, bo nawet z smg w leb nie daje takich rezultatow, wiec pewnie jakies przekrety... z reszta, hu. im w dupe.
Stary 09-02-2006, 19:54   #14
kolo
Początkujący
kolo Zobaczymy co z niego wyrośnie

kolo's Avatar

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do kolo

W killzone jest podobnie ze koles z pistoletu jednym strzalem cie zabije. Wydaje mi sie ze tak naprawde koles biegnie ze szotganem albo snajpa tylko Ty widzisz go z pistoletem. To moze byc cos przez polaczenia z netem.. tak mi sie wydaje...
Stary 09-02-2006, 20:27   #15
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale w killzonie mozna zabic typa za 1 strzałem z bliska Z tego co pamiętam, pozatym pisało że [Typ pistol Gawlick]. Ja tam zwykle nie patrze na bron typów....
Stary 09-02-2006, 20:35   #16
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

mysle, ze trzeba powoac komisje sledcza. niech sobie z palca nawet strzelaja, ***** ich pies.
Stary 09-02-2006, 21:06   #17
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 

> szuja prawdopodobnie miales deczko znizana liste... zatrzymana na swoim nicku.. a u gory ktos musial byc... na 100% chociaz glowy sobie uciac nie dam... co najwyzej glowe Hosena mozna

ale z tym pistoletem to ciekawe...

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2006, 23:18   #18
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

nie znam sie na tych czitach itp. ale cos jest nie tak. dzisiaj co ustawilem te klanowke 4vs4 to sorry... namierzylem goscia snajpera (w helikopter), poleciala rakieta, a po chwili jeb, i wyskoczyl napis "Foxter laser target you" - ***** jakim cudem?? ja pieprze, nawet nie mozna dla przyjemnosci pozolic... eh.
Stary 09-02-2006, 23:36   #19
Karlos
Początkujący
Karlos Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do Karlos

Nom ja tez pod koniec "klanowki" mialem zonka..kolo walnal z artilery strike w helikopter kompana i we mnie..ja sie ciesze bo w koncu rabany helikopter rozwalono..nawet pisalo ze ktos tam artilery strike ten kolo w smiglowcu..nagle sie pojawiam i co widze..kolo se dalej tym helikopterem lata..!!!
Aha a tak pozatym to gdybyscie nie poszli to 2 runda byla do wygrania..Ja sam w ogolnej klasyfikacji mialem 40pkt...
Nastepnym razem desercja bedzie karana rostrzelaniem..
Karlos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2006, 23:53   #20
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Cytat:
Nastepnym razem desercja bedzie karana rostrzelaniem..
niewiem czy wiesz, ale to oni rozstrzeliwuja... :P
a tak poza tym to dezercja to pozadny zarzut...moze to trafic do sadu a wtedy staniesz przed lawa przysieglych i dwoma sedziami ktorymi bede foxter i hosen....
wiec uwazaj...obojetnie co powiesz i tak to ty bedziesz winny... :P
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Battlefield

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania