Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-05-2011, 15:33   #461
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Mistrzowie gier "ukończonych"

Crysis 2 - przyjemnie się grało, nano kombinezon mocno urozmaicił rozgrywkę. Grałem na Veteranie z myślą, że na Superżołnierza przerzucę się później...Ale świeżo po skończeniu już nie widzę sensu przechodzenia tej gry od początku. To chyba moja wada, nie lubię gier przechodzić po raz drugi, chociaż w tym przypadku zarzekałem się, że zrobię wyjątek. Fabularnie na początku wydawało mi się nudno, dopiero potem nie mogłem oderwać się od ekranu TV. Co do dubbingu to właściwie można być zadowolonym. Porównałem sobie głos generała Barcklaya z oryginału i IMO Piotr Machalica na prawdę wypadł nieźle o ile nie lepiej Multi jak na razie robi dobre wrażenie, ale zdaję mi się, że to jednak nie jest gra na dłuższą metę. 8/10

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2011, 10:03   #462
Joker x PL
Początkujący
Joker x PL Może być tylko lepiej

Joker x PL's Avatar

Reputacja: -37

Beyond Good and Evil HD 200/200

Grałem w tą grę będąc jeszcze w podstawówce (w piątek pisałem maturę) i przypomniały mi się te dawne czasy platformówek. Gra przyniosła mi mega wiele frajdy. Zrobienie 200 gs nie przysporzyło mi żadnego problemu bo zrobiłem je z pierwszym przejściem gry co bardzo lubię. Ale jestem pewien że gdybym musiał siedzieć 130h tak jak w DMC 4 albo bodajże 200h w SF 4 to bym z pewnością poświęcił ten czas, bo warto.
Joker x PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2011, 10:09   #463
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Gratki Joker Ale jak grę zrobiłeś na maksa GS to wpisuj to w Mistrzowie Calaków
Stary 11-05-2011, 10:12   #464
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Metro 2033 - 820/1240 - gierka spoko, z początku nudne mi się wydawało wszystko, nawet strzelanie, ale później dobrze się rozkręca. Zakończenia bardzo na +, klimat świetny, aczkolwiek można było ją jeszcze dopieścić. Oceniłbym na mocną 7 - grało się fajnie i z chęcią jeszcze kiedyś wrócę dobić achievki, ale to i tak nie wszystkie - nie chce mi się zbierać każdej złotej kuli czy słuchać każdej rozmowy, aż tak mnie nie ciśnie na calaka.

Ostatnio edytowane przez Butch : 11-05-2011 o 11:39
Butch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2011, 01:37   #465
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Forza Motorsport 3 - 920/1000GS. Gierka świetna, fajny model jazdy, grafika cieszy oko, do muzyki się jakoś przyzwyczaiłem.
Multum wyścigów do rozegrania... No właśnie, multum wyścigów. Po około 30 godzinach jazdy + 12-13 w menu skończyłem 6. sezon, co dało mi łącznie jakieś 26% ukończenia gry. Myślałem, że zrobię calaka, ale zrezygnowałem, bo jazda po raz n-ty w kolejnym bardzo podobnym wyścigu stała się po karierze dość nudnawa. Wynajmując kierowcę, czy jeżdżąc samemu i tak reszta gry zajmie jeszcze jakieś 80-90 godzin, które mogę poświęcić na inne gry.
Nie zmienia to faktu, że jest to wciąż jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza (prawie) realistyczna ścigałka

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-05-2011, 22:42   #466
mionch
Nowy
mionch Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Crackdown 2 - póki co 730/1500. W jedynkę szczerze mówiąc nie grałem, ale jak dla mnie bardzo przyjemna gra (w sam raz na relaks ), + za zbieranie Orbów i za to, że pomimo wielu godzin gry jeszcze mi się nie znudziła (choć pomimo zaledwie połowy achievement'ów powoli kończą się rzeczy do zrobienia, a zgadywanie sie z ludźmi, żeby choćby zebrać kule sieciowe jakoś mnie nie bawi...).
mionch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-05-2011, 00:09   #467
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

LEGO PIRACI Z KARAIBÓW 445/1000
To tylko początek. Na pewno będę robić 1000. Obok Harry`ego najlepsze LEGO.
Obszerna opinia przy okazji calaka
Stary 16-05-2011, 00:58   #468
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Lista Osiągnięć

Dark Sector 690/1000GS - na razie tylepo jednokrotnym przejściu, ale przechodzę grę na poziomie Brutal, więc mam wizję na kolejne 110GS.
Po ukończeniu gry mogę powiedzieć jedno - żałuję, że nie zagrałem wcześniej, bo to naprawdę ciekawa pozycja. Jest do bólu liniowa, ma "tylko" dobrą oprawę, a za wyjątkiem wszelkich kombinacji z glavie jest mało oryginalna, ale o ile podąża się na przód oferuje kilka (ok. 8-10) godzin fajnej rozrywki, przy której nie da się nudzić.
Podsumowując, Dark Sector to Gears of War połączony z Wolfensteinem lub nawet lepiej - z Resident Evil 5. Jako fan każdej z tych serii uważam, że warto dać jej szansę, zwłaszcza że osiągnięcia są nietrudne (pomijam online, bo raczej trzeba się z kimś ustawić - ja nie robię, bo nie mam golda, cierpliwości, ani ochoty), a gra kosztuje na Allegroszu jakieś 10-20 zł.

Stary 17-05-2011, 21:35   #469
Zell93
Początkujący
Zell93 Jest wokół niego pozytywna auraZell93 Jest wokół niego pozytywna aura

Zell93's Avatar

Miasto: Ząbkowice Śl.
Reputacja: 169

Lista Osiągnięć
 360 stopni Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 5

Vanquish 510/1000- tyle sie tego uzbieralo po pierwszym przejsciu gry, ale zapewne dobije wiecej. Gra jak dla mnie bardzo dobra, szybka akcja i skosnooki klimat daja nam mieszanke wybochowa ktora wciaga w sam srodek telewizora. Gre przeszlem po raz pierwszy na hardzie z czasem 5 h i 30 min, gra problemow nie sprawiala, jedynie ostatni boss mogl zalezc za skore. Polecam wszystkim osoba ktorzy lubuja sie w klimacie z kraju kwitnacej wisni

Zell93 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-05-2011, 09:20   #470
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Section 8: Prejudice (120/200)

Kampania skończona na poziomie trudnym, pobawiłem się tez nieco w tryb swarm i conquest.
Niektórym tytuł gry może się kojarzyć z filmem z Johnem Travoltą, skojarzenie właściwe, bo film był poświęcony tytułowej "sekcji 8", czyli warunkom zwolnienia żołnierza ze służby ze względu na stan psychiczny.
W grze (która jest sequelem oryginalnego Section 8 - niby nie ma dwójki w tytule i całość można ogarnąć bez grania w pierwszą część, ale nie ma złudzeń, że to kontynuacja opowieści o kapitanie Cordzie i jego zmaganiach z "Ramieniem Oriona") sekcją 8 określa się się 8. Dywizję Piechoty Pancernej (Starship Troopers, anyone?), bo trzeba wariata żeby desantować się tak jak żołnierze tej jednostki.
Desant/respawn/spawn w tej grze to jej główny (i chyb jedyny) wyróżnik: nasz okuty w pancerz wspomagany wojak jest zrzucany z orbity na pole bitwy (w taki też sposób wykupujemy sobie rozmaite pojazdy i struktury obronne - rzucamy znacznik, na który spada np. wieżyczka obronna lub przysyłany jest czołg), więc ustalonego miejsca spawna nie ma (można komuś wylądować na łbie, jest nawet za to osiągnięcie), choć nie do końca, bo wieżyczki przeciw lotnicze mogą skutecznie zamknąć spore obszary mapy.
Pomysł świetny i sprawdza się też dość dobrze. Reszta gry jest standardowo-poprawna: gameplay trochę przypomina Halo zmieszane ze szczyptą Battlefielda. Kampania to 8 misji, z którymi parę godzin trzeba się pomęczyć, są wstawki filmowe, dynamicznie zmieniające się zadania itp. - ciężko poznać, że to gra arcade, a nie pudełkowa produkcja. Przy czym mepf, pisząc recenzję na głównej, miał całkowitą rację - jako gra pudełkowa Prejudice to co najwyżej średniaczek (multi jest dość solidne w tej grze, a to na nie jest ona nastawiona, więc 4/10 byłoby nieco zbyt surowe i krzywdzące), za to jako arcade wypada świetnie: za 1200 punktów dostajemy na dobrą sprawę pełnoprawną kampanię, dobre multi (w które można się też bawić z dość rozgarniętymi botami) oraz swoistą hordę (swarm).
Gra wykonaniem i oprawą nie wybija się poza stany "dostateczne", voice acting jest...poprawny - słychać jednak, że aktorzy to raczej podkładają na co dzień głosy drugoplanowym postacią w kreskówkach. Fabuła i dialogi jest na poziomie Transformersów (tych starych, animowanych z lat 80.). Rozbawiła mnie kwestia generała (który ma głos i mordę, które idealnie można przypisać do archetypu generała/króla/prezydenta - kreskówka pełną gębą) o tym, że "nie chodiz im o nas [żołnierzy sekcji 8], tylko o ludność cywilną. Od początku celem nie byliśmy my, tylko ludność cywilna". Lol, rozumiem, zę użycie "cywile" lub "niewinni ludzie" w którymś ze zdań było poniżej godności scenarzysty. . Przynajmniej w toku gry podtytuł nabiera jakiego takiego sensu.
Ogólnie, jak na grę arcade, jest świetnie - Time Gate poszło w dobrym kierunku.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-05-2011, 02:51   #471
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Halo:Combat Evolved-napompowany hypem o nadchodzacym remaku w koncu zabralem sie za pierwsze Halo;po raz pierwszy spotkalem sie z ta marka w 2003 r. u kumpla na pierwszym x-klocku-mimo mej nieporecznosci w poslugiwaniu sie padem-bom wtedy pecetowcem byl-gra zawladnela mna w kilka sekund, a jak dorwalem sie do Warthoga, to bylem juz kupiony.
Dzis nie przezywam juz Halo:CE tak mocno, bo nie da sie powtorzyc doswiadczenia sprzed kilku lat, grafika doskwiera, choc nigdy mi to nie przeszkadza, w takim znaczeniu, ze jest.....eeee, stara jest i brzydka.Ale co tam.Jazda 'samochodzikiem' tez jakas inna, bo Warthog wolniej reaguje, jest 'bulky' i malo sterowny, ale kiedys te wszystkie rzeczy zachwycaly.
Gre przechodzilem na Heroicu, nie chcialo mi sie dymac na Legendary, choc bankowo jest latwiej niz w Halo 2, ze wzgledu na posiadanie pistoletu, ktory stal sie uber bronia, z ktorej kazdego mozna bylo ubic, a i mecze na splicie prowadzone byly gownie przy pomocy tego niewielkiego przedmiotu zniszczenia.Poziom AI zachwyca:10 lat na karku, a Elity sie chowaja, flankuja, atakuja kiedy trzeba-zeby to tworcy od CoD'ow albo innych Crysisow mogli kiedys skopiowac...Znow dodam:mistrzostwo Bungie osiagnelo w 'dwojce'-jedno z najlepszych AI, jakie widzialem.
Zakonczenie w dalszym ciagu epickie:sekwencja ucieczki to juz klasyk, ale co mnie ujelo w H:CE i ujmuje do tej pory, to back-tracking:swietnie zaaranzowany, gdzie nie czujemy, ze jestesmy prowadzenia, jak po smyczy, gdzie powrot na poprzednio odwiedzone lokacje cieszy morde:najlepszym przykladem jest misja Silent Cartographer, moja ulubiona swoja droga-atak na plazy, wsiadamy do Warthoga, gdzies jedziemy, zabijamy, do podziemi, trzeba wlaczyc przelacznik, znow jedziemy, znow walka, Huntery-ktore dalo sie zabic jednym pociskiem z pistoletu!-przelacznik....Ech, no miod.
Grac, grac, grac, jesli nie znacie poczatkow serii Halo, to bierzcie sie za Combat Evolved, nie czekajcie do konca roku, o ile w ogole.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2011, 00:25   #472
Matik_MP
Znajomy

Matik_MP's Avatar

Lista Osiągnięć

Dark Sector 800/1000 GS - przeszedłem na poziomie Brutal, ale nie było jakoś strasznie ciężko :-) Polecam!

Stary 25-05-2011, 02:06   #473
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Castlevania los - długo by pisać, ale powiem tylko, że acziki chyba sobie daruję. Żałuję, że tak późno kupiłem. .

Ostatnio edytowane przez MANDo : 25-05-2011 o 02:08
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2011, 02:32   #474
prObie
Początkujący
prObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykład

prObie's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 471

Lista Osiągnięć
360 stopni  Jakość, nie ilość Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 6

DeathSpank: T.O.V. [200/215] - przyjemna akradówka, proste osiągnięcia, proste sterowanie, ogólnie gra była zbyt prosta i krótka. W momencie gdzie zapanowałem nad wszystkim o co tu w ogóle chodzi okazało się że to już koniec gry, bardzo szkoda.

Test Drive Unlimited [960/1000] - najlepsza gra wyścigowa na konsolę jaka powstała według mnie, ogromnym plusem jest tutaj otwarty świat i możliwość jazdy po nim ze znajomymi z całego świata. Brakuje mi tylko aczka za 5000mil (jeszcze tysiąc brakuje). Chwilo muszę grę odstawić bo niektóre wyścigi dały mi się we znaki.
Stary 26-05-2011, 15:07   #475
roto1
Początkujący
roto1 Jest wokół niego pozytywna auraroto1 Jest wokół niego pozytywna aura

roto1's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 163
Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

L.A.Noire-1000/1200 (brak DLC na razie)Skończyłem grę w 100%(nie licząc DLC ) zajeło mi to 30h,pewno poszło by szybciej gdyby nie zbieractwo a konkretnie ostatnie dwa samochody wrrrrr.Gra mnie niesamowicie wciągneła ale mimo to musiałem sobie dozować(3 misje dziennie) moja ocena 8+/10

Ostatnio edytowane przez roto1 : 26-05-2011 o 15:13
roto1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2011, 15:41   #476
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Fajnie, trzecie taki sam post w trzech tematach.Wrzuc go jeszcze do tematu 'Co dzis zajadasz, internauto', bo bym przeczytal jeszcze raz.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2011, 18:38   #477
DamianZiuta
Nowy
DamianZiuta Wkroczył na dobrą drogę

DamianZiuta's Avatar

Miasto: Nekla
Reputacja: 35

Lista Osiągnięć
Janko Muzykant Złomiarz 360 stopni Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 8

Ostatnio skończylem Assassin's Creed Brotherhood

DamianZiuta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-05-2011, 04:33   #478
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Ja wlasnie ukonczylem Dance Central [950/1000] i powiem wam, ze gra jest naprawde kapitalna. Bez watpienia jest to najlepsza i prawie idealna gra taneczna, takie Dance Dance Revolution czy Dance Masters to co najwyzej moze DC piety lizac i to nie wiem czy nie za dobrze. Gra wciaga jak bagno, od chwili zakupu az do dzis gralem po kilka godzin dziennie. Nie gralem w wiele gier na Kinecta ale ta swietnie odwzorowuje nasze ruchy, nie ma tu mowy o staniu czy liczeniu na szczescie, tu trzeba krecic dupa ile wlezie. Do tego gra jest naprawde swietnym zestawem cwiczen, przez te dwa tygodnie grajac w DC stracilem 7 funtow, do tego majac mase zabawy. Cholernie sie ciesze, ze zakupilem Kinecta, bo inaczej ominela by mnie jedna z najlepszych gier tej generacji (moim zdaniem oczywiscie). Mam nadzieje, ze na tegorocznym E3 zostanie zapowiedziana kontynuacja i jesli tak sie stanie to DC2 z miejsca staje numerem 1 na mojej liscie zakupow. Calak byl w zasiegu reki, niestety jedno osiagniecie sie zgitczowalo, to za zrobienie 100% we wszystkich piosenkach w Break Down Mode ale to nic, bo Save juz usuniety i od jutra jade z koksem od nowa. Po zaliczeniu wszystkich piosenek na Hard, spedzeniu masy godzin z gra, zrobienie tego osiagniecia od nowa nie powinno zajac duzo czasu. Jesli ktos ma Kinect i lubi gry taneczne, ma jakies tam poczucie rytmu lub tez lubi sie swietnie bawic to DC jest pozycja obowiazkowa, ktora naprawde serdecznie polecam.

EDIT:
Wow, nie ma to jak dostac negatywa za wyrazenie swojej opini. Ciekawe, ze przy plusach kazdy sie podpisuje a przy minusach juz nie

Ostatnio edytowane przez WiZi : 28-05-2011 o 15:26
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2011, 18:17   #479
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Splatterhouse - 560/1000 - zabieram się za przejście na najwyższym poziomie trudności + dokończenie reszty achievów, jak się uda wbić calaczka napiszę coś więcej, teraz mogę powiedzieć tyle - za mało trochę wszystkiego w tej grze jest. Muzyka spoko, ale za mało tych kawałków słychać. Za to elementy platformowe + praca kamery wołają o pomstę do nieba...
Stary 31-05-2011, 01:26   #480
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

L.A Noire - prawie 23 godziny świetnej zabawy, do 100% jeszcze sporo mi brakuje. No więc... kolejna gra ze znaczkiem Rockstar która może się pochwalić niesamowitą jakością, myślałem że klimat gry nie przypadnie mi do gustu lecz ten wylewa się z ekranu i wciąga jak woda. Czym dalej tym coraz lepiej, w szczególności pod koniec gry - nie mogłem się doczekać co mnie czeka dalej. Brawa się należą za technologię - przenoszenie twarzy jest rewelacyjne, normalnie gęba opada, co do grafiki jest trochę gorzej, lecz nie da się docenić obiektów zapierdzielając przez miasto 80 mil/h tu trzeba się zatrzymać i poobserwować, wtedy dostrzegamy najmniejsze detale a całe miasto naprawdę robi piorunujące wrażenie. Rok temu RDR, ileś tam wcześniej GTA 4, a teraz L.A Noire - dla mnie Rockstar robi zdecydowanie najlepsze gry na obecną generację (żeby nie było zaczepki cały czas pamiętam o Team Bondi które było developerem) bo pierwsze co widzimy to jakość i dbałość o najmniejsze szczegóły no i te creditsy zawsze robią wrażenie. Szczerze wątpię że w tym roku zagram w jakiś tytuł, który zdoła odebrać L.A Niore koronę gry roku. Z bananem na mordzie wrócę do gry i pozbieram wszystko ci się da, mocarne 9/10 Mam nadzieję że w maju za rok zagramy w Max Payne 3 lub nie zagramy (co niektórzy w tym ja) w Agenta który prawdopodobnie będzie eksem na czrnule.

Ostatnio edytowane przez SandSpol : 31-05-2011 o 01:30
SandSpol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania