Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-09-2011, 01:10   #541
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839
Domyślnie Odp: Co nas wkurza ? Żale.

jesli mowa o minusach - ja sie zawsze podpisuje, jesli daje, kto dostal moze potwierdzic
Stary 27-09-2011, 01:20   #542
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Snejku, chciałem zdissować takich debili w swojej wypowiedzi, lecz bałem się, że na tym forum są też tacy mistrzowie i zostanę obficie zminusowany. Dziękuję ślicznie za uzupełnienie mojego posta.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2011, 01:57   #543
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Ja tam mam tyle punktów repa, że mi to rybka Niech sobie minusują
Stary 28-09-2011, 01:18   #544
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

odpalam sobie gow'a dwojke, dla relaksu ...

i jak ta jebana gra dobiera przeciwnikow to jest ***** jakis cyrk
nie mam duzej rangi bo tylko 25, no ale *****
w mojej druzynie rangi od 10 do 35 [max] w przeciwnej same najwyzsze rangi
no zesz ***** co to za popelina ma byc, w ogole sie nie da pograc z taka przewaga jaka mieli *****
Stary 28-09-2011, 10:20   #545
simian raticus
Banned
simian raticus Może być tylko lepiej

Miasto: Hebefrenic brain 666!
Reputacja: -38

TVszajs ostatnio!
simian raticus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-10-2011, 02:53   #546
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Ponad 2 godziny próbowałem udostępnić połączenie z lapka do Xboxa na nowym łączu i nic. Skończyło się na podłączeniu go zwykłą skrętką pod router, ale i tak mam NAT moderate chu wie skąd.
Stary 20-10-2011, 03:00   #547
sapinPL
Wariat

sapinPL's Avatar

***** ich popierdolilo juz z tymi reklamami na jutubie
***** co 2 filmik reklama
no ***** niedlugoe bedzie gorzej niz na polsacie ***** ja ******** w dupe jebane ****
Stary 21-10-2011, 12:54   #548
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

PLUS GSM to najgorsza sieć z jaką miałem doczynienia. Pisałem kiedyś że nie mogę z komórki dodzwonić się na infolinię MS. Okazuje się, że operator nie ma podpisanej usługi z tym podmiotem i nie zezwala na połączenie. Zapytałem Pana, czy chce mi powiedzieć, że nie mogę zadzwonić ze swojego telefonu, z abonamentu który płacę gdzie chce, bo oni mi blokują, odpowiedział - DOKŁADNIE.

Więc dokładnie to ja im wypowiem umowę - byle do lutego. Dziady
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-10-2011, 13:10   #549
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał marekgtw Zobacz post
PLUS GSM to najgorsza sieć z jaką miałem doczynienia. Pisałem kiedyś że nie mogę z komórki dodzwonić się na infolinię MS. Okazuje się, że operator nie ma podpisanej usługi z tym podmiotem i nie zezwala na połączenie. Zapytałem Pana, czy chce mi powiedzieć, że nie mogę zadzwonić ze swojego telefonu, z abonamentu który płacę gdzie chce, bo oni mi blokują, odpowiedział - DOKŁADNIE.

To niezłe jaja, bo ja na infolinię M$u ZAWSZE dzwonię z Plusa i ZAWSZE sie bez problemu dodzwaniam.
Stary 21-10-2011, 13:17   #550
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Lista Osiągnięć

To niech ktoś mi teraz wytłumaczy o co chodzi. Chyba, że konsultant był ciołkiem i nie kuma sprawy. Wku*** mnie to.

Jednak konsultant gamoń. Rozwiązują problem..

Edit:

Nie mam żadnej blokady.

Ostatnio edytowane przez marekgtw : 21-10-2011 o 15:35
Stary 21-10-2011, 14:43   #551
shiibato
Nowy
shiibato Wkrótce będzie sławny

Miasto: Police
Reputacja: 60

Lista Osiągnięć

W sieciach komórkowych jest możliwość blokowania połączeń 0800 oraz 0700, przynajmniej ja mam tak w Orange i mam możliwość włączenia/wyłączenia tej blokady na stronce Orange.
shiibato jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2011, 10:17   #552
simian raticus
Banned
simian raticus Może być tylko lepiej

Miasto: Hebefrenic brain 666!
Reputacja: -38

Wkurza mnie, że życie jest takie króciutkie! Jebut rok za rokiem i zgon nastaje!
simian raticus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2011, 13:00   #553
daniob
Stały bywalec
daniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znają

daniob's Avatar

Reputacja: 613

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home 360 stopni Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 6

Piraci juz od 2 dni graja w BF'a 3. A ja musze czekac do jutra... :<
Stary 23-10-2011, 14:05   #554
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
Napisał daniob Zobacz post
Piraci juz od 2 dni graja w BF'a 3. A ja musze czekac do jutra... :<
Widzę,że Cię strasznie dupa piecze o te 2 dni

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-10-2011, 16:15   #555
marekgtw
Uzależniony

marekgtw's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
To niech ktoś mi teraz wytłumaczy o co chodzi. Chyba, że konsultant był ciołkiem i nie kuma sprawy. Wku*** mnie to.

Jednak konsultant gamoń. Rozwiązują problem..

Edit:

Nie mam żadnej blokady.

Za ten post dostałem minusa z komentarzem "jeb sie na ryj"

Osobliwe, ale może ten odważny powie o co chodzi? Jesteś tym konsultantem z infolini czy jak?
Stary 24-10-2011, 16:26   #556
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

nie denerwuj się - nie ty jeden dostajesz minusy aż tak ci zależy, to tylko forum a nie cały twój świat
Stary 24-10-2011, 16:28   #557
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Za ten post dostałem minusa z komentarzem "jeb sie na ryj"

Osobliwe, ale może ten odważny powie o co chodzi? Jesteś tym konsultantem z infolini czy jak?
LOL, ja tez ostatnio dostaje jakies minusy z dupy.

Co do tematu to właśnie to co opisałem powyżej mnie wkurwia
Stary 24-10-2011, 16:44   #558
sapinPL
Wariat

sapinPL's Avatar

tez dostaje minusy odejmuje tylko 3 pkt wiec jakas lamerska ***** co sie nie podpisze nawet
ale *** tam

wkurwia mnie multi w gta 4 - ***** co za debil to wymyslil...

---------- Wiadomość dodana 15:44 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 15:42 ----------

hahahahahahaha
babcia mi wchodzi do pokoju cos tam smeci i zajebala tekstem

JAK ZYC

***** :dddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Stary 24-10-2011, 20:38   #559
sapinPL
Wariat

sapinPL's Avatar

malo odjelo jebana *****
wypoierdalaj jebana ***** co sie nawet podpisac nie potrafisz
*** ci w dupe penero

minusuj dalej *****
Stary 28-10-2011, 09:19   #560
marekgtw
Uzależniony

marekgtw's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:

Nawiązując do powyższego. Szanowna firma ponownie mnie zaskoczyła.

Zaczyna to być śmieszne ale opowiem Wam. W lutym roku 2009 podpisałem z ów operatorem umowę na abonament. Miałem mieć 800 minut darmowych z mą małżonką przez 24 miesiące. Co się okazuje...

Darmowe minuty były na 18 miesięcy. Ale to jeszcze nic, mogłem nie doczytać... Co się okazało wczoraj: Przyszedł rachunek - iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

wszystkie połączenia z numerem żony są chargowane a wszystkie inne policzone w pakiecie i zostało mi jeszcze 150 minut do wykorzystania. Dzwonię.

A pani z infolinii informuje mnie że, tak to prawda mam 150 minut, ale że numer żony był przez 18 miesiecy jako ten wybrany, to teraz trzeba go wyłączyć mimo że mam w piz*** darmowych minut. Pytam się gdzie jest LOGIKA do ch* pana, skoro mam minuty a oni mi liczą i każą płacić!!! Oczywiście mogę złożyć reklamcję. A kij im w d**.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania