Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-01-2012, 20:35   #601
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Co nas wkurza ? Żale.

Ty o kopiach wiesz więcej niż można by pomyśleć.
Stary 03-01-2012, 22:05   #602
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
dlatego trzeba myśleć wcześniej i robić kopie zapisu w chmurze hehehe
No, a później tak, jak u mnie - 2MB ledwo chmury zapisane i "Pliki w Chmurze wydają się popsute, ebuebuebue", fuck off, wolę swoje HDD, przez 3 lata wysypały mi się tylko save'y z Bioshocka.
Stary 03-01-2012, 22:31   #603
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Jakiś f*ajer przebił mi oponę w aucie, pewnie tylko dlatego, że mam Poznańskie blachy.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2012, 00:21   #604
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał jasiopatryk Zobacz post
Jakiś f*ajer przebił mi oponę w aucie, pewnie tylko dlatego, że mam Poznańskie blachy.
standard. Ja kieds przychodze do auta, a tam zastalem oplakany widok, nie uwierzysz co sie stalo. W porownaniu do twojej opony to pikus. Mianowicie, wyciraczki postawione, lusterka pozaginane i w dodatku brak znaczka z przodu. Ale to w 3.

Innym razem jakis frajer szedl chodnkiem i rysowal drzwi studentom. W sumie przez jego klucz, gwoźdź z Twojej kieszeni szlo średnio 500zł za dwa elementy Ja nie robiłem, bo to ponad 10 letnie auto bylo... No, ale ***** nóż się otwiera na samą myśl o takich pajacach co nie mają zajęcia w domu, patologia. I znajdź winnego... Ale podobno ma powstać jakiś lakier, który sam się będzie regenerował

Ostatnio edytowane przez Foxter : 04-01-2012 o 00:49
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2012, 00:29   #605
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Mi też jakaś ******* porysowała auto i zaje.bała kołpaki na dniach.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2012, 00:52   #606
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

jak sie mieszka na wiosce to tak bywa u nas w stolicy nie do pomyślenia takie rzeczy sama kulturka panowie hehehe
Stary 04-01-2012, 01:21   #607
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
jak sie mieszka na wiosce to tak bywa u nas w stolicy nie do pomyślenia takie rzeczy sama kulturka panowie hehehe
Pierwszy raz "hehehe" nie gryzło się z resztą posta
Stary 04-01-2012, 19:47   #608
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Idioci z bedelfilda, co boją się flagi przejąć, a ja muszę to robić sam i pod koniec przejmowania zawsze wbiega 5 typa i mnie nie ma .
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2012, 03:14   #609
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Fajnie.
Mnie śmieszy gametrade i jego motto "wymieniaj i sprzedawaj za darmo" nakazując weryfikację "na zawsze, ale tak na prawdę na rok", a już w ogóle to ludziki, którzy poszukują gry typu Revelations czy Modern Warfare 3, a w oferowanych przez nich za te gierki jest najstarszy Tąb Rajder albo Fifa 06 -.-

Ostatnio edytowane przez jasiopatryk : 07-01-2012 o 03:30 Powód: Usunąłem cytowanie tekstu, ponieważ były w nim niecenzuralne słowa.
CzarO17 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2012, 03:58   #610
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

to ze tak maja w poszukiwanych to nic, wkurzaja bardziej goscie ktorzy mi takie rzeczy oferuja i 'jakos sie dogadamy : - )' gowno a nie sie dogadamy, jak szukam nowosci oferujac inne nowosci to po co mi czyjas badziewna oferta 2 starocie za cos co jest i tak wiecej warte : |

a i przeciez nie trzeba konta weryfikowac jak nie uzywasz gt zbyt czesto, limit jest chyba na 2 czy 3 wymiany miesiecznie co mi przez dluzszy okres wystarczalo, ostatnio jedynie bylo tego wiecej to zweryfikowalem. goscie z ktorymi sie wymienialem i tak byli na tyle w porzadku ze sie dogadalismy a komentarze i akceptacje wymiany zrobilismy pozniej.

Ostatnio edytowane przez kbrs : 07-01-2012 o 04:25
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2012, 12:04   #611
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

głupi po prostu jesteś

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2012, 12:56   #612
Lukasz246
Znajomy
Lukasz246 Jest wokół niego pozytywna auraLukasz246 Jest wokół niego pozytywna aura

Lukasz246's Avatar

Reputacja: 187

Trzeba wyjąć cieplejszą kurtkę, bo jak śnieg pada to jest coś koło 0*C.
Ale się spóźnił, szkoda, że na święta nie było.
Lukasz246 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2012, 10:15   #613
pheonix999
Nowy
pheonix999 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 43

Obecnie wkurza mnie każdy przejaw obecności Kaczyńskiego w telewizji, radio i internecie.
pheonix999 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2012, 13:18   #614
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Po raz kolejny jak kupuję grę z allegro - opis płyty "stan bdb tylko lekkie ślady użytkowania" a okazuje się że jest ostro porysowana i nie da się jej odczytać w napędzie. Jak próbuje z osobą coś wynegocjować bo wtopiłem kasę to wmawia mi ze to moja wina.
Co raz mniej lubię allegro.
Stary 17-01-2012, 21:33   #615
Lukasz246
Znajomy
Lukasz246 Jest wokół niego pozytywna auraLukasz246 Jest wokół niego pozytywna aura

Lukasz246's Avatar

Reputacja: 187

A mnie wywala z meczów online w fifce. ;(
Stary 17-01-2012, 21:58   #616
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

Cytat:
Napisał lokiGEO Zobacz post
Po raz kolejny jak kupuję grę z allegro - opis płyty "stan bdb tylko lekkie ślady użytkowania" a okazuje się że jest ostro porysowana i nie da się jej odczytać w napędzie. Jak próbuje z osobą coś wynegocjować bo wtopiłem kasę to wmawia mi ze to moja wina.
Co raz mniej lubię allegro.
nie pamietam czy dalej to funkcjonuje, ale jesli tak to zaloz mu sprawe na allegro, zaraz powinien zmieknac
Stary 18-01-2012, 08:47   #617
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

@kbrs - jak bym brał wszystkie od jednego kolesia to bym pewnie walczył ale tak to mam 5 gier porysowanych z allegro od 3 sprzedawców. W piątek dam je do regeneracji i powinny działać tylko ze ponoszę wtedy dodatkowe koszty. W sumie biorę juz leciwe gry tak po 35-40zł takie których nikt nie chce kupować bo są za stare. Jak już z nimi skończę to pójdą na wymianę do sklepu
Stary 11-02-2012, 00:53   #618
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

wygladzanie/cekolowanie sufitu ***** mam nadzieje, ze ze scianami pojdzie latwiej
i jeszcze malowanie - ja ******** ...

i kiedy klocuch12 da nowa recenzje do ****
Stary 16-02-2012, 20:40   #619
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Zajebane serwery EA, po zrobieniu speedruna na czas czekam na acziwa a tu jeb, odłączono od usługi xbox live, serwery EA nie odpowiadają

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-02-2012, 10:34   #620
mania_20
Nowy
mania_20 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Mnie wkurza to, że jest zima, spóźniają się tramwaje, jest wszędzie mokro i pełno błota śnieżnego. Masakra. Trzeba jeszcze wypełniać PITy i wstawać rano do pracy jak jest ciemno!
mania_20 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania