Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-11-2013, 07:54   #1
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Podsumowanie ostatniej generacji

Wszyscy lubią, podsumowania, wszyscy lubią top 10, wszyscy lubią 25 najgłupszych scen filmowych, scen akcji oraz cumshotów. No dobra, tych ostatnich może nie, ale nie bądźmy pruderyjni.

Nadchodzi schyłek generacji, umarł król, niech żyje król, i podobne brednie, więc do mego przeżartego nerdyzmem mózgu wkradł się pomysł taki: podsumujmy mijającą generację, bez znieczulenia, ale też bez niesnasek o to, która platforma była lepsza. Marzy mi się kilka tematów: 'Najlepsze gry' , 'Największe zawody', 'Najbardziej zapamiętywalny moment', ale że Marcin bankowo tylu tematów nie dopuści - co się też ceni, bo forum OC jednak małym jest - to skupiłbym się na pierwszym punkcie, mianowicie jakie gry uważacie za te najbardziej godne wydania na nie kasy i zagrania. Można by sondę zrobić nawet, ale pozostawiam to w służbie sił wyższych.

Ograniczyłbym listę to max 10 miejsc.

Oto moje propozycje, jak pojawiaja się na liście - nie ma znaczenia kolejność, to nie konkurs na punkty.

1. Ucharted 2 - za filmowość i jedyny w swoim rodzaju rozmach. I przywrócenie kina nowej przygody do dzisiejszych standardów.

2. Seria Gears Of War - za wszystko. Za multi - moje pierwsze, w które się tak wkręciłem - za epickość, za brutalność, no kurhwa: za wszystko!

3. Gry muzyczne - wszystko jedno jakie, była mega wkręta na to, umarła, może kiedyś powstanie zza grobu.

4. Dead Space - za strachy na lachy, za powrót prawdziwego horroru do gier, nie tylo scary jumps, których tak bardzo nienawidzę

5. Bioshock - ten oryginalny i Infinite - za....no wszystko, do cholery.

6. Seria Mass Effect - za dymanie kosmitek i powrót space opery na wielką skalę.

7. Fallout 3 - za setki godzin zwiedzania i wędowania, za imersję, której nie doświadczyłem w żadnej innej grze.

8. Gry indie i DLC- nie wymienię jednej gry, ale chciałbym zwrócić uwagę na BF 1943: malutka produkcja, sam spędziłem koło 400 godzin, nie nudząc się przez sekundę.

9. Dark Souls - za fenomen, którego nigdy nie zrozumiem.

10. The Orange Box - za fenomenalny Portal, mega mutli w TM2 i powrót do Half-Life.

Tyle. Lista i tak jest za krótka, ale należy trzymać się w ryzach i pomyśleć przed wyborami. Dishonored mi się nie zmieściło, czego bardzo żałuje.....
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-11-2013, 08:43   #2
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie Odp: Podsumowanie ostatniej generacji

nie będzie to stricte TOP10 najlepszych gier. będzie to lista gier, które w jakiś sposób wryły się w moją pamięć.

1. Red Dead Redemption - bez chwili zastanowienia to najbardziej kompletny i po prostu najlepszy tytuł mijającej generacji konsol.

2. Uncharted 2 - w tej grze wszystko zagrało jak powinno.

3. Dead Space - dla tej gry przede wszystkim kupiłem konsolę.

4. Gears of War 2 - dzięki niej nauczyłem się celnie strzelać na kontrolerze konsolowym.

5. Killzone 3 - za największy fun grając solo w mutli.

6. Battlefield Bad Company 2 - za największą ilość godzin spędzonych w multi.

7. Borderlands 2 - za największą ilość godzin spędzoną w kampanii, kapitalny humor i świetne postaci.

8. Batman Arkham Asylum - da się zrobić znakomitą grę z postacią komiksową w roli głównej ? da się !

9. Mirror's Edge - freerunning.

10. Bioshock - klimat, klimat, klimat.

specjalne wyróżnienie leci do Afro Samurai, za mój pierwszy calak ; ]
Stary 10-11-2013, 12:15   #3
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

1. Red Dead Redemption - zgodzę się z przedmówcą. Muszę powiedzieć, że nie cierpię klimatu Westernu, ale dałem tej grze szansę i całkowicie mnie pochłonęła. Powiedziałbym, że to takie GTA na dzikim zachodzie, ale nie byłoby to prawdą. Jest to Max Payne + GTA (5, bo 4 się nie umywa) na dzikim zachodzie. Ta gra rzuciła fundamenty pod najowszą odsłonę GTA i wiele znakomitych pomysłów było właśnie z niej zaczerpniętych.

2. Seria Gears of War - miała swoje wzloty i upadki, ale bez tych gier nie poznałbym tak wielu zajebistych ludzi na XBox Live. I nie przeszkodziły w tym lagi, hosty w przeciwnej drużynie, drewniaki ani hamburgery. "hehehe"

3. Halo Reach - dla serii Halo kupiłem Xbox'a. Po przejściu Halo CE na PC będąc pryszczatym nastolatkiem gdy zobaczyłem trailer Halo 3 zapuszczałem go sobie w kółko każdego dnia, aż do premiery. Jednak Halo 3 nie było takie "wow" jak tego się spodziewałem. To właśnie w Reach spędziłem najwięcej godzin w trybie multi i nadal to robię bo zupełnie mi się nie nudzi. Zawsze jest tam miejsce na jakieś chore akcje, do których chce mi się wracać.

4. Halo Wars - kolejna gra z serii Halo. Znakomity moim zdaniem spin-off, który nie spotkał się z przychylnością opinii publicznej - bo RTS, bo niepopularny gatunek (a co niektórzy ciemniacy spodziewali się kolejnej szczelanki), bo NA KONSOLI - jak to może być??! Ich strata. Szkoda tylko, że przez to ucierpiało studio, które zaraz zamknięto oraz fani, bo sequela pewnie się nie doczekamy. Gdyby powstał to jak dla Halo 3 - kupiłbym dla tej jednej gry Xbox One.

5. Lost Odyssey - krótko - jedyny prawdziwy jRPG jaki widziałem w tej generacji. Powiem więcej nawet - jedyny prawdziwy "Final Fantasy" jaki ukazał się od wyjścia FF IX (może i X, ch** wie, nie grałem :p ).

6. Portal / Portal 2 - fantastyczne gry wymagające odrobinę myślenia, oraz niesamowity humor.

7. Arkejdy - Castle Crasher, Battleblock Theater, Fez, Bastion, ITSP, ilomilo, Limbo.... Hexic HD (jedyna gra w której robiłem 3 razy calaka i się nie nudziłem! jak moja plazma to przeżyła to do tej pory nie wiem! ). X0 może nie miał wielu gier ekskluzywnych, tylko dla tej platformy, ale to dzięki ogromnej ilości Arkejdów i gier Indie była moim zdaniem sukcesem.

8. The Last of Us - chyba jedyna gra o "zombie" apokalipsie która ma i ciekawą fabułę i elementy survivalu i fajnych bohaterów. Jestem zadowolony, że kupiłem PS3 właśnie dzięki niej. Nie mogę się doczekać sequela.

9. Alan Wake - kolejna gra z fantastyczną i wciągającą fabułą. Super mistycyzm i wiele interesujących wątków. Taki LOST w wydaniu growym. Pod względem gejpleju bardzo przypomnająca Max Payne, tylko bez bullet time. No ale to wiadome, w końcu Remedy maczało w niej palce.
No i chyba kolejna gra która nie doczeka się kontynuacji...

10. Na 10 nie mogę się zdecydować. Umieściłbym tu Deus Ex: HR, albo Ace Combat 6, albo jedną z gier Dead or Alive, a może Crysisa 2 (jedyny klon multiplayer z CoD który mi się podobał), może Max Payne 3... o, i właśnie sobie przypomniałem, że GTA 5 nie umieściłem na liście, no i kurrr... całą listę ch** strzelił
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-11-2013, 12:17   #4
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

10 miejsc to mało jak na 8-letnią generacje.. dlatego muszę kombinować Żeby niczego nie pominąć sprawdziłem na konsoli historie odpalanych gier. Oto moje de best of:

1. G.R.A.W za pokazanie jak wygląda nowa jakość niedługo po premierze konsoli

2. Gears of War /2 -za fabułę/za hordę

3. CoD4:MW za multi!

4. Guitar Hero/Rock Band i Skate za rewolucje w sterowaniu

5. Left 4 Dead i Boarderlands -za coop

6. Grid za ksenofobiczne przepychanki w sieci

7. Red Dead Redemption -za random eventy w sandboxie

8. Dark Souls za okrutną sprawiedliwość

9. GTA5 -za Trevora i Michaela

10. Batman Arkham Asylum i Dead Space za klimat
Stary 10-11-2013, 18:07   #5
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

1) Fallout3 wstyd ale to moja pierwsza apokalipsa. Ten brud, te starcia, ta narracja. Niepowtarzalne. Dzięki tej grze poczułem się jak prawdziwy samotny podróżnik. ***** 100h przynajmniej, a nie widzialem wszystkiego i nie nudzilem się ni przez 5minut. No może podczas loadingow, ale mają co poprawić do 4.
2) Fallout New Vegas Tutaj już padlem. W 3 był lepszy świat, ale reszta to tylko w Vegas kotku. Dużo by pisać, ale najlepsze wg mnie był fakt możliwości zmiany stron. Nie ma to jak skakać od Ncr do Legionu a na koniec wszystkich wytluc;-)
3) Gears of War2 X360 miałem późno. Gow zagrałem u kumpla i wiedziałem, że ps nie ma szans się u mnie pojawić. Ten coop, ta horda! Razem z konsola kupiłem Gow2 więc dlatego ta część jest dla mnie #1. Poza tym coop z siostrą na insine to zajobongo!
4) Red Dead ***** mistrz! Westerny kocham, ale to był przejaw geniuszu że strony R*. Pamiętam jak kupiłem grę w wieczór finału LM. Meczu nawet nie oglądałem tylko rozkoszowalem się klimatem i walką z resztą świata odchodzących z podniesioną głową cowboyów.
5) Portal 2 nie no geniusz i śmiech na sali. Kto grał z yt/poradnikiem ten ciota i stracił cnotę z psem, bo bardziej zyebac się nie da
6) Just Cause2 w sumie żadna gwiazda ale gra tak mnie wciagela, że nawalalem podwójną linką jak tarzan w dżungli.
7) Gta IV i V Po prostu rozpirducha na 102 i jest fajnie. Szkoda tylko, że to nie klimat VC ;-)
8) Skyrim duży świat i rozmach jak w holywood. Tylko czegoś mi brakowało...
9) Fifa wiem, że ciągle to samo, ale tyle nawalalem w 11 meczów z ojcem i kolegami, że sam nie mogłem uwierzyć we własne staty. Wciąga i nie wypuszcza. Czasem denerwuje
10) Forza Scigalki zawsze na propsie. Tym bardziej jak są ulubione porshaki czy astony martiny. Cofanie czasu dla ciot, ale dzięki temu nie rzucalem padem po każdym błędzie ;-)
Stary 11-11-2013, 00:09   #6
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Cod 4 mw - dla niego kupilem xboxa

Seria saints row - za sandboxy z jajem i coop

Gta V - za wreszcie udane misje, a nie jezdzenie od a do b

The last of us - za zajebista fabule i niesamowity zwrot akcji

Battlefield bad company 2 i bf3 - za najlepiej spedzony czas z kumplami ma totalnym rozpi.rdolu

Heavy rain - ciekawe podejscie do gier, chociaz jestem hardkorem to mi sie podobalo, szkoda ze wiedzialem co i jak :/

Forza horizon - za najlepsze wyscigi tej generacji, mega czad, muza, gameplay, miod

Fifa - za przelamanie w tej generacji hegemonii pesa, wreszcie godny rywal, a pila od konami spadla na leb na szyje

W sumie wiecej nie pamietam tak na szybko, a gier bylo mnooostwo i bawilem sie swietnie w tej generacji, jeszcze od niej nie odchodze nawet po premierze nextgenow na pewno bede odpalal xboxa i ps3

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2013, 03:32   #7
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

jaki schylek...ja mam tyle gier jeszcze do ogrania ze szok...:P

- mass effect - no bo to mass effect ;]
- gta 4 - dla niej kupilem konsole
- gow 1 - bo to 1 multi w jakie zagralem na konsoli
- assassins creed - bo to 1 gra w jaka zagralem
- alan wake - najlepsza fabula
- forza 4
- borderlands/bioschock/final fantasy xiii/fallout 3 - za godzinyyyyyy grania

kurde no dead space tak samo jedynka zajebista
left 4 dead - chyba najlepsze multi w jakie gralem, najwiecej zabawy z grania mi dawalo
Stary 11-11-2013, 06:46   #8
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Ja tam nie będę wymieniał 10 tytułów. Jedziem od początku:

Gears of War - to dla tej gry kupiłem X360 i wrociłem do grania po kilku ładnych latach przerwy. Setki godzin w multi. Podziękowania dla mojego pierwszego e-przyjaciela Bendera

Bioshock - dla mnie najlepszy tytuł tej generacji. Przede wszystkim za KLIMAT, choć fabuła też dawała rade.

Uncharted 2 - kapitalna przygoda, tytuł sprzedający konsole no i chyba najfajniejsza przygodówka w swojej "klasie".

Deamon/Dark Souls - mistrzowska seria! Podziekowania dla Fajtera za zarażenie mnie bakcylem do tych tytułów co zaowocowało czterema platynkami

The Last of Us - najlepszy tytuł końca generacji. Świetnie się z nim bawiłem. Wizualny majstersztyk - na konsolach
Stary 11-11-2013, 12:04   #9
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

1. Dark Souls- gra nie tylko tej generacji, to najlepsza gra w jaką w życiu grałem

2. Demon's Souls- nie tak dobry jak dks ale pamiętam, że gra mnie powaliła na łopatki

3. Gears of War- chyba najwięcej spędzinych godzin w multi
(Gow 2 i 3 też rewelacja)

4. Diablo 3- to moje pierwsze Diablo, w które grałem. Teraz wiem na czym polega fenomen tej gry

5. Seria Battlefield- najlepiej wspominam Bad Company 2, za wspólne granie z Secikiem i Komarem

6. Borderlands 1,2- 1 jak dla mnie była lepsza

7. Red Dead Redemtion- za GTA na dzikim zachodzie

8. Seria Mass Effect- za świetną historie, grafę i spędzony czas w kosmosie

9. Seria Assassin' Creed- pierwsze 3 części wspominam najlepiej

10. Dziesiąte miejsce przyznam kilku tytułom bo lista jest zbyt długa.

L4D, DMC, Castle Crashers, Resident Evil 5, UFC 2010, Halo 3,
GTA4 i 5, Fallouty, GRAW, Forza, Burnout Paradise, Splinter Cell(seria), CoD:MW2, Black Ops 1 i 2,

Jak mi się przypomni coś jeszcze to dopisze
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2013, 13:27   #10
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Hohoho świetny temat Damianku. Ja nawet poszedłbym krok dalej i wypytał jak w przeciągu tej generacji zmieniło się nasze podejście do grania przez wszelakie zmiany jakie zaszły (weźmy chociażby achievementy i trofea) oraz w całej branży itd itp. Ale ok, no to polećmy:

1. Gears of War seria w sumie zaczęło się od mega zajebistej kampani, która z biegiem czau zeszła na drugi plan ze względu na multi. Multi, wktórym spędziłem chyba najwięcej czasu (pisze tu o części 3, nie jestem starym wyjadaczem i nie zaczynałem z trybem wieloosobowym od 1).

2. Battlefield (w postaci wszelakiej z wyróżnieniem BC:2 i BF3) - multi multi i jeszcze raz multi. W tej serii mogło by dla mnie singla nie być. Tryb MP, który jest całkiem inny od Call of Duty więc ciągle nie rozumiem tych posranych porównań typu CoD>BF i odwrotnie. Zrozumcie to wreszcie pały.

3.Bioschock - u mnie było tak,że to dla tego tytułu został zakupiony mój pierwszy xbox (ta wiem,że była także wersja PC). Nie wiem ile razy przed tym czytałem recenzję tego cuda i powiem jedno ni ***** sie nie zawiodłem.

4. Po za podium Uncharted 2, cóż z tego,że na 4 miejscu jeśli jest to gra która wywołała u moich znajomych takie wrażenie,że gdy przychodzili do mnie po chwili patrzenia w ekran: "stary myślałem,że to film". Chyba najlepsza mozliwa rekomendacja.

5. Assassin's Creed - pisze tu o częsci pierwszej, któraz zrobiła dla mnie największe wrażenie, która w mim odczuciu nie była monotonna, nudna.Choć nie twierdze,że zmiany, które zaczęto wprowadzać od części następnej nie są in plus.

6. Kinect - który jest świetnym patentem na imprezy zakrapiane % czy przydymione blantem. Nie raz się o tym przekonałem, dlatego tez znalazł sie w moim zestwieniu.

7. Dead Space i Mirror's Edge - gry, które ukazały się w czasie gdy wydawało się,że nic już nie może zaskoczyć, a na pewno nie nowości wydane przez EA.

8. Grand Theft Auto V - ogrom możliwości, masa funu w połączeniu z bezbłędnym humorem w postaci Trevora, Michaela i Franklina. To nie mogło się nie udać.

9. Gry z XBLA - Limbo, Castle Crashers, Shadow Complex, Deadlight, jest jeszcze spoooro tytułów, których nie wymieniłem a zagrać w nie warto.

10. Forza Horizon - uwielbiam to stwierdzenie "Best racer ever made".

11. Wkleję tu jeszcze takiego Pana o przydomku Kratos i jego God of War 3, które nie było może mistrzostwem świata ale wstyd o nim nie wspomnieć przy tym zestawieniu.

Wg mnie na tą chwile to tyle z takich mistrzowskich tytułów, choć jeszcze kilka zapewne by sie zmieściło Tomb Raider, Far Cry 3. Nie pisze oczywiście o tym w co jeszcze nie było dane mi zagrać, w szczególności o HR i The Last of Us z PS3. Może kiedyś zagram i zmieszczą się w tej liście...

Ostatnio edytowane przez zarzykrulezzz : 11-11-2013 o 13:46
zarzykrulezzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2013, 15:12   #11
Micro Fire
Znajomy
Micro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiek

Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

1. Guitar Hero i te sprawy - tak naprawdę dla tych gier kupiłem xbox'a in the first place. Grało się i gra nadal. Najlepsza GH: MEtallica, ale ja jestem fanboyem

2. Seria Assassin's Creed - niby samograj, niby momentami wieje monotonią, a i tak mam wycalakowane wszystkie (no oprócz najnowszych, bo xbox został w domu, a ja pojechałem na studia :<)

3. Red Dead Redemption - jedna z najlepszych gier tej generacji - te przygody, jak trzeba było zebrać 9 osób na Kingpina i jedna się nie mogła połączyć, bo internetu za mało w powietrzu było...

4. Batman: Arkham Asylum i City - świetne gry. Mimo, że komiksów nie czytałem, a Batmana znam tylko z Batman: The Animated Series i z filmów, to świetnie mi się grało w tym uniwersum.

5. Skate 2 i 3 - o masakra ile ja godzin spędziłem, żeby zrobić wszystkie online activities w 2-jce. Trójki niestety nie wymaxuje, bo trzeba 6 osób, których teraz nie zbiorę :<

6. Portal 1, 2 - te rozkminy jakby tu przejść dalej - co-op w 2-jce miażdży.

7. Alan Wake - przede wszystkim za fabułę - czekam na kontynuację!

8. Seria Halo - mimo, że fanem serii za bardzo nie jestem, to i tak mam parę gier (bo zawsze gdzieś tak rok po premierze idzie taką grę kupić za 30-60zł w Carrefourze ) i mam po te kilkanaście/kilkadziesiąt godzin wygrane na każdej. PRzechodzenie na Legendary ze znajomymi, to mega fun .

9. Forza 2 - też miliard godzin przegranych w tę ścigałkę.

10. Dance Central - pewnie nikt nie wrzuci nic z kinkieta, to ja wrzucę, bo jednak to coś niby świeżego w tej generacji, a fun przy niektórych piosenkach był spory

Micro Fire jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2013, 20:08   #12
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

1. Mass Effect (seria) - nie będę się tu rozwodził nad emocjami jakie mną targały przy każdym przejściu trylogii, ale uniwersum ME to dla mnie absolutna top liga wszystkich gier jakie wyszły na konsole w ogóle. Wszystko w nich jest tak jak być powinno (prócz skopanego cover systemu w jedynce), a przyjemność płynąca z rozgrywki sprawiła, że pamiętam, uwielbiam i niechybnie przejdę jeszcze raz każdy moment trylogii.
2. Gears of War (seria) - no weź kuwa, co ja mam tu pisać? Mięcho Locusta na zbroi mówi samo za siebie.
3. Uncharted (seria) - przygoda, słowo klucz jeśli chodzi o Uncharted. Wszelkie mankamenty jak mechanika poruszania się głównego bohatera przemilczę, gdyż nie mają one dla mnie znaczenia. Ja po prostu tą serię uwielbiam.
4. The Last of Us - o grze nie wiedziałem nic podchodząc do niej. Nie jestem typem człeka, który chłonie każde info o grze, na którą czeka więc spokojnie oparłem się hype'owi. To co dostałem przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Końcówka mną pozamiatała, gameplay rozsmarował na ścianie, emocje i rozdziawione gały przy starciach z grzybami zaliczam do tych nieopisanych, a sama gra wryła mi się w psyche na tyle by docenić jej geniusz. Tak, uważam, że TLoU to gra genialna.
5. Borderlands 2 - gram do dziś, farmię broń, palę przeciwników, łupię skarbce, doprowadzam raid bossów do płaczu i jeżdżę po krainie berzprawia z nieukrywaną przyjemnością. Przeszedłem UVHM już z 30 razy i nie mam dość. Kontynuacja doskonała
6. God of War 3 - Kratos, fabuła, combat system, miód dla oczu, poezja w ruchu...i tyle.
7. Heavenly Sword - jedna z pierwszych gier, które miałem przyjemność rozpłatać na wszystkie sposoby. Przygody Nariko bardzo przypadły mi do gustu. Reżyseria cut scenek to dla mnie top...1
8. Bioshock (seria) - zaskoczenie. Nie wiedziałem czym Bioshock był kiedy wychodził, a dwa lata po premierze odkryłem klimat gry, którego próżno szukać w innej. Dwójkę stawiam na równi z jedynką choć bardziej ją traktuję jako rozszerzenie jedynki niż pełnoprawną kontynuację. Pierwszych spotkań z Big Daddy'm i Big Sister nigdy nie zapomnę.
9. Dead Space - autentyczny, prawdziwy strach. Od czasów Sient Hill 1 i 2 nie miałem tak polane w gaciach.
10. Ninja Gaiden 2 - dla tej gry kupiłem X360. Fakt, Ninja Gaiden Black przewyższa kontynuację o co najmniej 10 klas, ale i dwójka ma swój urok. Palce powykręcane od klejenia combosów.
11. Demon's Souls/Dark Souls - nie wspomnieć o tych dwóch grach byłoby wstydem i hańbą. Splatynowałem obie, a do DemS przekonywałem się ze dwa lata. Szczękę zbieram do dziś bo absolutnie nie spodziewałem się kopa jaki ta gra mi sprzeda. Uwielbiam wyzwania, trudne gry, a nawet te przegięte. W pewnym sensie, biorąc pod uwagę mainstream, te dwie pozycje są przegięte, ale niesłychanie wynagradzające starania. To tak jak w...Ninja Gaiden Black. Dlatego tak bardzo przypadły mi do gustu.
Kolejność przypadkowa, choć serie Mass Effect, Uncharted, Gears of War i Borderlands 2 są w absolutnej czołówce.
Stary 16-11-2013, 14:19   #13
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Podbiję, bo mało użytkowników się wpisało, liczyłem na większy odzew.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2013, 14:53   #14
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Dla niektórych to pewnie jeszcze nie czas na takie podsumowania.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 16-11-2013, 16:58   #15
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Za rok mogę podsumować, gdyż jeszcze sporo grania zostało na x360 i ps3.
Stary 16-11-2013, 19:24   #16
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

nie sądzę, żeby przez najbliższy rok pojawiło się coś, co mogłoby trafić do takiego podsumowania. ewentualnie Dark Souls 2. ale to będzie więcej tego, co już znamy zapewne.
Stary 16-11-2013, 19:26   #17
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ja muszę na spokojnie przejrzeć moją historię gier i przygotować listę.
Stary 16-11-2013, 20:56   #18
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
nie sądzę, żeby przez najbliższy rok pojawiło się coś, co mogłoby trafić do takiego podsumowania. ewentualnie Dark Souls 2. ale to będzie więcej tego, co już znamy zapewne.
Wystarczy GT6
Stary 16-11-2013, 21:45   #19
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

A no tak. Zapomniałem o wyścigach, które nikogo ; ]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 16-11-2013, 22:26   #20
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Mylisz się bardzo

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania