Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Battlefield

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-12-2008, 21:52   #121
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Medale i ribbony

A jak mi rzucili c4 z ASa na 5 na DP? ^^
90% z tych rzeczy do zdobywania jest proste. Jedyne czego nie miałem to legiona chyba
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-2008, 13:42   #122
MikeOl
Nowy
MikeOl Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Medale i ribbony

wczoraj na deadly pass grałem z jakimiś jankesami obie drużyny head sety wszyscy!
jak siekali!!
jeden koleś z dziedzinca tam gdzie ten meczet, granatami sypał przez ściany(to chyba jakiś błąd był)!!
jedyne co można było robić to biegać w grupie tak jak to robili albo jeżdzić buggym i miny serwować na wjazdach, zdobycie flagi to był cud.
To była chyba jakaś klanówka ale nikogo nie wyrzucali.. sami po 3min odchodzili z gry
po trzech meczach zdegradowano mnie o stopień niżej xD
Po raz pierwszy widziałem jak zawodowcy grają

Na backstabe miałem wczoraj takiego nieśmiertelnego snajpera na 5 fladze dostał ode mnie ze snajperki 2x w klate i raz w beret mimo to dalej się ruszał i strzelał..!
Raz nawet dostałem punkt za niego ale nie było info że MikeOl (sniperiffle) zioma!

Co do medalali to wątpie czy jest chociaż jedna osoba z pośród tych generałów co wszysko zdobyli sami bez zadnej pomocy?!
Ja od zawsze pykam w takie celowniczki medal of honor(od 1na psx do vanguard), black, killzon, quake2, area51,
czesto w niektóre z tych gier z ziomami z dzielnicy na splicie i nie powiem ale mam skilla ale to co się czasem dzieje w bf2 to po prostu mnie zdumiewa.
Poza tym walka online bf2 różni się od tych wszystkich pozycji jest haotyczna, czesto lece przy ścianie i jakiś kolo z boku mnie ubija albo ja strzelam do kolesia a ten zanim się zorientuje pada - takie przypadkowe kille.
Do tego ten symbol nad głową jak cię ktoś na celownik weźmie też jest lipa.. leży sobie snajper 1,5km od pola bitwy schowany w haszczach ze tylko koniec lufy wystaje a tu jakiś przypadkowu assault go przez ten błąd wykrywa i jedzie po niego samochodem zygzakiem zeby przez szybe nie dostać.. bezsens

Troche załuje ze w killzona grać nie mogę online tam znam mapy i walka inaczej wygląda jak dostane z granatnika to przynajmniej bede się tego spodziewał
MikeOl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Battlefield

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania