Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-02-2011, 23:27   #1
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Call of Duty: Modern Warfare 3

Odliczanie rozpoczęte.
Obecnie strona jest mocno przeciążona ale za kilka dni zobaczymy pierwszy trailer z Modern Warfare 3

www.findmakarov.com
Stary 25-02-2011, 23:40   #2
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Call of Duty: Modern Warfare 3

Cokolwiek pokażą i cokolwiek zrobią - i tak większość weźmie w dniu premiery, w tym ja. Oby fabuła miała tym razem ręce i nogi, a nie była zlepkiem misji. Multiplayer w sumie mi dynda, na powrót CoD4 nie ma co liczyć.
Stary 25-02-2011, 23:42   #3
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Ale to od Activision, czy byłego Infinity Ward ?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2011, 23:47   #4
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Chyba Activision.

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2011, 23:48   #5
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

No ba, że wezmę w dniu premiery Multi w MW2 jest boskie i nie przeszkadzają mi latające ścierwa. Bierzesz słomkę i BUM! nie ma Harriera

Q-Jot MW3 robione jest przez Activision a konktretnie przez odpady Infinity Ward, Sledge Hammer i Raven.

Upadłe IW czyli Respawn Enterntainment pracuje po cichu nad nowym projektem

Nie wiem co by się musiało stać, żebym w dniu premiery nie ogarniał nowego Modern Warfare. Będzie tak jak zawsze czyli wpierw na spokojnie kampania a potem jebut Multi i no-life mode on

Mówcie co chcecie ale Black Ops mi zwisa. Pierwsze wrażenia były spoko ale im dłużej pograłem tym było gorzej a na koniec sprzedałem bez żalu za 120zł mimo iż chciałem mieć calaka bo to CoD w końcu.

Ale nie bójcie się.
Modern Warfare 3 nadejdzie i rozpiździ wszystko ci istnieje.

Ja w to ***** wierzę!!!
Stary 25-02-2011, 23:56   #6
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Nudy. Gra będzie maksymalnie sztampowa i odtwórcza Kampania będzie krótka, multi będzie modem CoD4. Będzie to stare zlagowane CoD, które sprzeda się w 30 mln. sztuk. Po premierze wyjdzie kilkanaście patchy, mappacki po 1600 msp lub po 800msp jeśli multi będzie płatne. Kinect dostanie wsparcie, ale Move zostanie pominięte. Po cholere tu trailer, im mniej pokażą z rozgrywki tym więcej osób to kupi.
Stary 25-02-2011, 23:57   #7
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Ale nie bójcie się.
Modern Warfare 3 nadejdzie i rozpiździ wszystko ci istnieje.

Chu.ja tam rozpiździ. Znowu ten sam CoD, na tym samym silniku, z tym samym multi za 200zł. Bleee... rzygłem.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2011, 00:03   #8
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

No patrzcie następny cod , ale jestem zaskoczony i ucieszony tym faktem.
Stary 26-02-2011, 00:07   #9
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Nowy COD hmmm...bardziej interesuje mnie co wyjdzie z Battlefielda 3,no ale pewnie i tak się zagra.

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2011, 00:38   #10
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

O nowy codzik... Ja nie czekam tak mocno na tego Coda,bo i tak będę grał w Bulletstroma.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2011, 00:41   #11
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

jak zwykle bedzie ogólne marudznie beleble a potem koniec końców i tak kazdy kupi hehehe
Stary 26-02-2011, 00:50   #12
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Nowy COD, WOW! Kto by się spodziewał Oczywiście kupię, dla zasady w dzień premiery jak niektórzy powyżej. MW1 jest świetną grą, drugiej tak dobrej nie będzie, ale liczę na powiązanie fabularne z MW1/2 co od razu da produkcji dobry początek. Gracze choć trochę będą wiedzieli z czym mają do czynienia.

Ostatnio edytowane przez Gambas : 26-02-2011 o 00:52
Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2011, 00:56   #13
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

poki co to sie nie jaram specjalnie, cody jak na razie mi sie przejadly i jak nic konkretnego nie zmienia to odpuszcze na premierze ;p
Stary 26-02-2011, 01:50   #14
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Odliczanie rozpoczęte.
Obecnie strona jest mocno przeciążona ale za kilka dni zobaczymy pierwszy trailer z Modern Warfare 3
Raczej nie trailer, a "ustna" zapowiedź, od 2007 wcześniej jak w kwietniu zwiastuna nowego CoD nie pokazywano, choć kto wie, może tym razem już w marcu pokarzą teaser (w sumie teaser polegający na pokazaniu tytułu i puszczeniu jakiegoś dialogu w tle mogliby bez problemu klepnąć "na kolanie").

Oczywiście, jestem turbo podjarany, jak się okaże, ze Raven MW3 współtworzy to już w ogóle miód słodki jak ambrozja.

P.S. Chciałbym żeby z KZ3 zgapili te sweetaśne kille w zwarciu.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2011, 01:58   #15
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Nooooo.. fajnie każda część CoD jest dla mnie grą roku, chociaż MW2 bardzo szybko mi się znudziło i nie ma co jej porównywać do Black Ops, to i tak czekam z niecierpliwością na nowe info.
I tak kupię na premierę, bo CoD, to CoD. Yay
Stary 26-02-2011, 09:49   #16
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

LOL nie wiem czy się śmiać czy płakać ? MW3 od kogo ???? jak IW nie istnieje to i MW umarło . Black Ops miało dorównać MW według zawpowiedzi Treyarch a wyszła kupa jak zawsze z ich produkcji kopiuj +wklej .
Sorry ale dla mnie seria CoD umarła a szczególnie MW wraz z rozpadem IW .
Do puki nie zobaczę gejpleya to nie jaram się tą produkcją an trochę .
Stary 26-02-2011, 10:26   #17
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ja osobiście dwójką nie byłem jakoś oczarowany i nie wiem co musieli by zrobić, żeby wrażenie było takie jak w przypadku pierwszej części. Moim zdaniem temat jest wyczerpany jak we wszystkich częściach o drugiej wojnie itp. Ciężko im będzie osiągnąć podobny efekt, bo o takim samym nie ma mowy.
Stary 26-02-2011, 10:31   #18
lik0s PL
Stały bywalec
lik0s PL Wkrótce będzie sławny

lik0s PL's Avatar

Reputacja: 75

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe  Promotor Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał raiders Zobacz post
MW3 od kogo ???
Według nieoficjanych pogłosek MW3 tworzą 3 studia: Infinity Ward, Sledgehammer i Raven. A co do CoD`a to już jestem podniecony i na 100 % w dniu premiery gra będzie leże na mojej półce
Stary 26-02-2011, 10:46   #19
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał lik0s PL Zobacz post
Według nieoficjanych pogłosek MW3 tworzą 3 studia: Infinity Ward, Sledgehammer i Raven. A co do CoD`a to już jestem podniecony i na 100 % w dniu premiery gra będzie leże na mojej półce
heheh no to na pewno będzie kicz . nie wieżę w to ze 3 studnia zrobią coś po jednej myśli na pewno każdy dołoży swoje 5 gr które wcale nie musi iść w parze z pozostałymy i wyjdzie coś ALA MOH . Singiel i multi to zupełnie inna bajka . No ale zobaczymy .
Stary 26-02-2011, 11:02   #20
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Black ops nie jest zły. Treayarch zrobiło kilka rozwiązań co sami gracze chcieli, ale nie przewidzieli skutków ubocznych. Najlepszy przykład jest z mocą obalającą. W MW2 chciałem żeby tego nie było. W BO nie jej co skutkuje nadmiarem duchów na mapie. W MW3 licze przede wszystkim na dedykowane serwery!!! Licze też na to, że zrezygnują z przesadnych ostatnich killstreaków. W BO Gunship czy chociażby strzelec śmigłowca są przesadne (w MW2 też był). Przed premierą był trailer z chopper gunnerem gdzie nie miałeś zaznaczonych kwadracikiem przeciwników i tak powinno być! Wtedy ten killstreak służyłby bardziej do pilnowania punktu/bombsita niż do wyżynania całej drużyny która ledwo sie respi.

Wiele rzeczy bym zmienił/dodał. Ale musiałbym sie tam zatrudnić.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania