Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-08-2011, 22:29   #81
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Odp: UWAGA:Dostałem bana od M$

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Teoretycznie tak. Tak samo jak serie BF i CoD wydawane są aby zarobić, ale trzeba umieć dostrzec granicę między zarabianiem, a zwykłym dymaniem z każdego centa bez skrupułów.

Na żaden post bez argumentów w moim kierunku i tak już nie odpowiadam. Nie chcę mi się. Więcej argumentów było w postach Frezera niż w waszych.
Właśnie to zrobiłeś. Mniej metanabolu, może to przyda się korze mózgowej.
Stary 18-08-2011, 22:40   #82
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Hurra chrono poszedł w hooy! Marcin na piedestał i przemawiaj do ludu!

Spoiler:

A wiesz ćwoku, że Anonymus też wykorzystało lukę w systemie twojego nieomylnego i wspaniałego Sony, które Plusem i Play Station Network Passem też wyciąga łapy po pieniążki swoich graczy? Wiesz o tym? Czy masz w domu ołtarzyk z Kenem Kuternogą i logiem PS i modlisz się do niego, żeby nie splamili się pieniędzmi?

Jeszcze jedno. Mam szczerą nadzieję, że Frezer dostał też przy okazji bana na konto bo on ciężko na to pracował.

Ostatnio edytowane przez Snake : 18-08-2011 o 22:59
Snake jest offline  
Stary 18-08-2011, 22:41   #83
Maniaczek
Nowy
Maniaczek Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 20

Żeby ktoś źle nie odebrał pojawiających się tutaj wypowiedzi: "no jtag" to nie to samo co "tanie/lewe msp z allegro/od chińczyka".

P.S. Na konkurencyjnym forum można więcej poczytać o owej fali banów i przy okazji łatwo wysunąć wnioski kogo ona dotyczy. Jednym słowem przestańcie już snuć kolejne przypuszczenia.

Ostatnio edytowane przez Maniaczek : 18-08-2011 o 22:45
Maniaczek jest offline  
Stary 18-08-2011, 23:03   #84
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Chciało by ci się dokładnie czytać to byś zauważył, że ktoś wcześniej podał tą stronę oraz, że wszystko już wiadomo.

btw. non-jtag to non-jtag a lewe msp to lewe msp
Ale za poinformowanie nas o tym fakcie należy ci się nobel czy jakiś pulitzer, nie wiem xD

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline  
Stary 18-08-2011, 23:31   #85
Zell93
Początkujący
Zell93 Jest wokół niego pozytywna auraZell93 Jest wokół niego pozytywna aura

Zell93's Avatar

Miasto: Ząbkowice Śl.
Reputacja: 169

Lista Osiągnięć
 360 stopni Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 5

Naczytal sie troche na 2 stronie postow odnosnie mojej osoby. Pisze jeszcze raz, dokladnie, konta gold nie odnawialem od okolo 4 miesiecy od chwili onecnej. Lewe punty kupowalem gdzies od roku, kilka kont, nie jakies horendalne ilosci. Grami non-jtag sie bawilem do konca czerwca, przez okolo miesiac lub 2 czasu. O banie dowiedzialem sie z maila ktorego dostalem 18 sierpnia jesli sie nie myle, sprawdzilem i na stronce widnieje magiczne 9999. Nie wiem czy bana na konsole dostalem bo od 2 miesiecy jestem poza krajem i ostatni raz gralem na x'ie na samym koncu czerwca/poczatku lipca. Jakies jeszcze pytania czy watpliwosci? Banem sie nie martwie, wiedzialem na czym stoje ale niestety nie mam tyle kapuchy zeby kupic sobie kazda gre w ktora mam ochote obecnie pograc. Konsola mi i tak padla przez wyjazdem wiec nie sprawdze czy ban siegnal takze konsole. Jesli mialbym zgadywac powiedzial bym ze raczej napewno jest on za non-jtag, tyle w tej kwestii.

Zell93 jest offline  
Stary 18-08-2011, 23:57   #86
aerO^
Nowy
aerO^ Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 16

@mataman
Ty mi się tu nie wtrącaj bo Twoje konsolki z Jtagiem, leżące plackiem jedna na drugiej widziałem na screenach i święty też nie jesteś.No i przyznałem się no...zawsze powtarzam, że przegrywać nie potrafię, ale do porażki przyznać się umiem...i to jest wielka moja porażka.
@Snake
Nie, nie będę Cie chyba męczył, nie korzystam z google translate, spokojnie Wiem jak ono działa i to aż za dobrze Sam coś nasmaruję, wiem że kłócić się nie mam o co i pretensji też wielkiej nie mam, tylko chciałbym to wszystko dokładnie wyjaśnić, z tego co widzę to na 99% to jest za nonjtaga i koniec kropka, więc cofam swoje poprzednie zarzuty względem punktów(KUPUJTA ILE WLEZIE BANOW NIE MA...tak jak za nonjtaga nie było...do wczoraj...więc grajcie spokojnie TYM razem to nie przez nie ) Więc chyba cała sprawa wyjaśniona...naprawdę nie mam siły teraz się tym zajmować, rozbiło mnie to mocno...jak napiszę tam do nich to się odezwę co tam się wydarzyło na razie chyba tyle.
Możecie hejtować, ja tylko ostrzegam Was wszystkich bo sam jestem graczem, uwielbiam zbierać achivy, i tak chciałbym Was ostrzec, bo niektórzy tu mają jeszcze większego gamescore'a i naprawdę mówię Wam to nie jest miłe uczucie to wszystko stracić...TRAGEDII NIE MA, ale myślę, że każdy kto lubi zbierać, bawi się w takie rzeczy to wie mniej więcej jakby bolała taka strata.
Pozdro dla wszystkich.
Stary 18-08-2011, 23:58   #87
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Nie chce mi się dokładnie przeglądać tych waszych wypocin, ale od siebie dodam, że jakiś czas temu M$ uporał się (przy okazji którejś aktualizacji) z procederem "no jtag". Fakt ten mógł być sugestią, że wiedzą, iż źle się dzieje, więc kwestią czasu było wyciągnięcie konsekwencji. Osoby korzystające ze zmodyfikowanych profili, na których wcześniej były kupowane gry, mogły grać w praktycznie wszystkie gry z GoD, XBLA i cieszyć się DLC do nich - jak to trafnie zauważył kiedyś wrog: piractwo pełną gębą. A możliwość piracenia na nieprzerobionym klocku okazała się kuszącą propozycją dla wielu graczy, stąd zapewne zjawisko stało się wysoce uciążliwe dla Microsoftu.

Sam nigdy z tego nie korzystałem i podziwiam osoby, które liczyły na brak reakcji "z góry".

r1p jest offline  
Stary 19-08-2011, 00:09   #88
aerO^
Nowy
aerO^ Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 16

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Nie chce mi się dokładnie przeglądać tych waszych wypocin, ale od siebie dodam, że jakiś czas temu M$ uporał się (przy okazji którejś aktualizacji) z procederem "no jtag". Fakt ten mógł być sugestią, że wiedzą, iż źle się dzieje, więc kwestią czasu było wyciągnięcie konsekwencji. Osoby korzystające ze zmodyfikowanych profili, na których wcześniej były kupowane gry, mogły grać w praktycznie wszystkie gry z GoD, XBLA i cieszyć się DLC do nich - jak to trafnie zauważył kiedyś wrog: piractwo pełną gębą. A możliwość piracenia na nieprzerobionym klocku okazała się kuszącą propozycją dla wielu graczy, stąd zapewne zjawisko stało się wysoce uciążliwe dla Microsoftu.

Sam nigdy z tego nie korzystałem i podziwiam osoby, które liczyły na brak reakcji "z góry".
Uwierz mi, że się nie uporał Teraz "uporywuje się" poprzez bany
PS.Na jaki Live powinienem założyć to konto silver z którego mam zamiar pisać? Jak założę na Polskę to będę miał dostęp do całego forum? Bo z tego co widziałem to forum UK od US się różni.Podpowie mi ktoś?

Ostatnio edytowane przez aerO^ : 19-08-2011 o 00:19
aerO^ jest offline  
Stary 19-08-2011, 00:42   #89
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie ma znaczenia na jaki kraj założysz GT. Na każde forum wejdziesz i możesz pisać. Zależnie od lokalizacji jaką wybierzesz na samym Xbox.com (tam w rogu strony się wybiera, u góry), to po prostu pokazuje Ci lokalne fora na belce (np. Polskę). Dział od banów jest jeden, wspólny dla wszystkich.
Stary 19-08-2011, 03:09   #90
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Phi nojtagi, trzeba było tak od razu, ale przynajmniej można się pośmiać z posta Vartana.
MANDo jest offline  
Stary 19-08-2011, 03:54   #91
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Heh, mam nadzieje że mnie nie dopadną grałem na non jtagach, ale to było rok temu
Stary 19-08-2011, 08:50   #92
SavageOrk
Nowy
SavageOrk Zobaczymy co z niego wyrośnie

SavageOrk's Avatar

Reputacja: 0

Tak czytam co wy tu wypisujecie i normalnie jak bym słyszał babcie z chustą na głowie w wesołym miasteczku z kulą na stole , kolega dostaje bana nie wie za co wy też nie a panika na całego , jak to konta lewe to czemu tylko kolega dostaje bana a nie połowa graczy na xbox live w Polsce , patrząc po aukcjach to tyle kupuje te konta!!!! i druga sprawa jeszcze nie słyszałem żeby piraci dostawali bany na konta , tylko z tego co pamiętam dostawali bany na konsole i dalej grają . A kolega niech wyjaśni sprawę bo jeżeli nic nie robiłeś to może bana dostałeś przez pomyłkę lub przez ten kod co dla mnie nie jest twoją winną bo kupowałeś kod w sklepie internetowym !!!!

Ostatnio edytowane przez SavageOrk : 19-08-2011 o 10:25
SavageOrk jest offline  
Stary 19-08-2011, 09:19   #93
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Czytałeś ale jak widać nie doczytaleś
Stary 19-08-2011, 09:42   #94
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

proponuje zamknac temat skoro wyjasnilo sie za co sa bany i skonczyc ten spam przez polowe osob ktore nawet nie wiedza jak to wyglada i pieprza bzdury

hub3k pl jest offline  
Stary 19-08-2011, 10:11   #95
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał SavageOrk Zobacz post
kulom

Nie zesraj się bo pewnie sam masz najebane "kąt" z allegro.
Stary 19-08-2011, 10:27   #96
SavageOrk
Nowy
SavageOrk Zobaczymy co z niego wyrośnie

SavageOrk's Avatar

Reputacja: 0

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post

Nie zesraj się bo pewnie sam masz najebane "kąt" z allegro.

Twoja kultura nie zna granic wychowywałeś się pod Poznaniem w stodole

ps. no pewnie że mam te konta raz kupiłem 100 hurtowo
Stary 19-08-2011, 10:29   #97
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Twoja ortografia przekracza niektóre granice wszechświata.
Stary 19-08-2011, 10:30   #98
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Dobra dobra Panowie, od osobistych wjazdów macie PW albo spotkanie na gołe klaty. Więc spokojnie.
Sokoov jest offline  
Stary 19-08-2011, 10:32   #99
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał hub3k pl Zobacz post
proponuje zamknac temat skoro wyjasnilo sie za co sa bany i skonczyc ten spam przez polowe osob ktore nawet nie wiedza jak to wyglada i pieprza bzdury
Raz się zgodzę. Piracą, wgrywają GSa, kij wie co tam jeszcze, potem zakładają tematy, żeby się wybielić. Zupełnie jak katole pędzący na Jasną Górę.
Stary 19-08-2011, 16:13   #100
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Nie mogę doczekać się jesiennej aktualizacji Ładnie się MS rozkręca.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania