Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-12-2009, 14:07   #41
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Życzenia świąteczne i noworoczne:)

nie wiedziałem że Fighter to taki wazeliniarz hehehe
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-12-2009, 16:24   #42
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał Pawel1995k Zobacz post
Fighter, nie za dużo tych życzeń?? Na święta trochę nastrój za bardzo cię wziął.
Proponuję spojrzeć na datę tych postów. Tylko te ostatnie życzenia są z tego roku.

---------- Wiadomość dodana 15:24 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 15:23 ----------

Cytat:
Napisał Frezer Zobacz post
nie wiedziałem że Fighter to taki wazeliniarz hehehe
A to dziwne, że składam życzenia w święta? Dla mnie normalne. Tak byłem wychowany i nauczony
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-12-2009, 18:26   #43
Jawor6
Nowy
Jawor6 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Ostróda
Reputacja: 10

Najlepszego!!!
Stary 25-12-2009, 23:47   #44
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
Proponuję spojrzeć na datę tych postów. Tylko te ostatnie życzenia są z tego roku.

---------- Wiadomość dodana 15:24 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 15:23 ----------

A to dziwne, że składam życzenia w święta? Dla mnie normalne. Tak byłem wychowany i nauczony

a składaj życzenia jak lubisz ale żeby zaraz forum zaśmiecać takimi bzdetami jak baba sie zachowujesz i tyle hehehe

Ostatnio edytowane przez Frezer : 25-12-2009 o 23:49
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-12-2009, 00:41   #45
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał Frezer Zobacz post
a składaj życzenia jak lubisz ale żeby zaraz forum zaśmiecać takimi bzdetami jak baba sie zachowujesz i tyle hehehe
Chętnie pokazał bym ci jaka ze mnie "baba" ale są święta i trzeba wybaczać takim "męskim" mężczyznom jak ty. Piszesz o zaśmiecaniu forum bzdetami a sam nie potrzebnie spamujesz udając twardziela. Wesołych świąt kochany frezerku. Yo
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-12-2009, 00:45   #46
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

No troszke spoźnione ale najlepszego wszystkim dobrym wariatom, a co do zaśmiecania i nabijania postow to z tego co pamietam to posty z HP się nie wliczają. Także, NAJLEPSZEGO!
Stary 23-12-2010, 09:49   #47
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Post pod postem,ale co tam

Zbliżają się Święta więc wszystkim żeczę najlepszych i spokojnych oraz jeszcze lepszego Nowego Roku.
Stary 23-12-2010, 10:12   #48
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Ja również życzę wszystkim spokojnych i udanych świąt w gronie najbliższych i wspaniałej zabawy na sylwestrze
Stary 25-12-2010, 13:18   #49
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Wesolych swiat

Ech, zeby taki mizantrop jak ja, musial zakladac watek o swietach, ale jesli pojawiaja sie tak fascynujace tematy, jak 'Czy umialbys zabic czlowieka', 'Legalizacja dopalaczy' itp, to czemu sie dziwic.Juz nie ma dobrych ludzi na swiecie, kazdy schowany w sieci jeno czeka na okazje do flejmu i hejtowania.

Ok, ekipo OC, forumowicze:masy gier, latwych achivow, zajebistych akcji na Live, prostackich headshotow, multi killi w Halo, samonaprawialnych czolgow, wypasnych kolekcjonerek za darmo, punktow MSP, nawet dla Xibrona, braku laga, przewagi hosta, base campa, dobrego respawnu-zycze ja.
Poniewaz mam najgorsze swieta w zyciu, bo jestem chory, znajomi gdzies powyjezdzali i siedze sam, a wigilie spedzilem w Wietnamie, to z OC mam bardzo dobre wspomnienia, zwlaszcza z XFD.No, moze nie wspomnienia, ale jakies przeswity, kazdy zainteresowany wie, o co idzie.Wesolych!

EDIT:

Ooooo, to jest jednak temat.Wtopa.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 25-12-2010 o 13:29
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-12-2010, 13:33   #50
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Życzenia świąteczne i noworoczne

Jak już ty składasz życzenia to naprawdę nie można pozostać w cieniu. Wszystkim życzę miłego odpoczynku, bogatego w prezenty gwiazdora, dużo zplatynowanych czy też zcalakowanych gier, masy funu i jak najwięcej udanych ustawek. Dodatkowo życzę redakcji aby dalej trzymała swój poziom i nie poprzestawała bo jest to jedyne forum na które zaglądam. Dlaczego? Reszta odstaje i to mocno
MERRY XMAS!!!!

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania