Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-12-2010, 01:43   #1
Infidel
Stały bywalec
Infidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna aura

Infidel's Avatar

Reputacja: 225

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Pokaż się! Hall of Fame n00b Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Zestaw audio do 15000 zł

Nie jest to może forum dla audiomaniaków,ale może akurat poleci mi ktoś coś dobrego.Szukam zestawu audio do całkiem sporego pokoju, bo 38m.
Wiem,że nie idzie to ze sobą w parze,ale sprzęty z hi-endu raczej poradzą sobie z muzyką jak i grami.Oczywiście może być mieszanina, nie musi być to coś gotowego. Nie chcę używanego sprzętu.
Ucieszyłbym się bardzo,jakby dobrze radził sobie z wysokimi i niskimi tonami w głośnikach, ponieważ ostatnio zacząłem słuchać trochę więcej elektro.

Pieniędzy na to trochę mam, więc tym nie ma się co sugerować
wymagania:
  • głęboki bass
  • minimum 5.1
  • amplituner

Ostatnio edytowane przez Infidel : 03-12-2010 o 01:52
Infidel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2010, 15:58   #2
Q-Jot
Guest

Reputacja:
Domyślnie Odp: zestaw audio

Ja mam amplituner Pioneer~ 1000zł, do tego zestaw 5.1 głośników firmy Rubicon ~1000zł i Tobie polecam to samo. Niczego więcej Ci do szczęścia potrzebne nie będzie. Jest rozkurw. Kolumny mają przynajmniej metr wysokości, i w ciemnym, gruszkowym drewnie wyglądają elegancko. Możesz też kupić coś gotowego, już poskładanego dla audiofilów, od Harman/Kardon, albo Bank&Olufsen, jak masz gotówkę ~5k zł, albo od Samsunga zestaw głośników na bluetooth. Zero kabli, ale sprzedawane chyba tylko w plastiku piano black.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2010, 16:07   #3
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

ja w przyszlym roku bede kupowal sprzet do mojego "salonu" o znacznie mniejszym metrazu (kamienica)

wiem na pewno ze bedzie to albo onkyo albo yamaha, ampli gdzies do 1000 zl, do tego glosniki, pewnie jamo, calosc chce zamknac w 2 tysiacach, na ten metraz imo wystarczy, a przesiadka z tego co mam na pewno bedzie wiecej niz zadowalajaca, chociaz i tak posiadam 5.1

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2010, 17:56   #4
Infidel
Stały bywalec
Infidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna aura

Infidel's Avatar

Lista Osiągnięć

Qjot, znajomy ma te same głośniki,tylko że amplituner od onkyo, no i to nie jest ta jakość której szukam. Mam na to 15.000zł,więc jestem pewien,że znajdę lepsze rowziązanie.
Stary 03-12-2010, 22:25   #5
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Zestaw audio do 15000 zł

Do ilu ku.rwa?! Do 15 kafli? ******* marzę o takim budżecie na samo audio Za taką kasę możesz spokojnie wybrać się do jakiegoś sklepu specjalizującego się jedynie w audio, jest ich sporo u nas. Przy takim progu cenowym raczej już nikt nie będzie cię naciągał czy wpieprzał w jakiś badziew
Stary 03-12-2010, 22:44   #6
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

15 tyś to lepiej sobie jakieś auto kupić albo ulepszyc to co się już posiada hehehe
Stary 03-12-2010, 22:48   #7
Infidel
Stały bywalec

Infidel's Avatar

Lista Osiągnięć

Słuszna uwaga kubek, zajdę do sklepu Denona, bo mam niedaleko.

mr perfect, na szybkie i sportowe auto to mam przeznaczone osobne fundusze .
Stary 03-12-2010, 22:50   #8
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

spoko wodzu hehehe
Stary 04-12-2010, 00:03   #9
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

@Infidel, zajrzyj na forum hdtv.com.pl i odezwij się do uzytkownika blackninja. gg do niego 182972

Gościu prowadzi sklep ze sprzętem i napewno dobrze ci doradzi, sam u niego kupowałem, ma bdb ceny.

Poczytaj też to

http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-do...-10000-zl.html
Stary 04-12-2010, 00:18   #10
Infidel
Stały bywalec

Infidel's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzięki mataman za kontak do tego człowieka. Słyszałem już kilka pozytywnych opinii o jego radach. Byłbym wdzięczny jakbyś jeszcze podał mi adres to jego sklepu (jeśli takowy ma),bo zanim odpisze, to mógłbym przejrzeć jego ofertę.
Stary 04-12-2010, 00:54   #11
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
Do ilu ku.rwa?! Do 15 kafli? ******* marzę o takim budżecie na samo audio Za taką kasę możesz spokojnie wybrać się do jakiegoś sklepu specjalizującego się jedynie w audio, jest ich sporo u nas. Przy takim progu cenowym raczej już nikt nie będzie cię naciągał czy wpieprzał w jakiś badziew

Za 15 tysiecy moze kupic tylko kable , a gdzie reszta ?

Kiedys czytalem wporzo artykul o tym calym audiofilstwie Na moje bez specjalnego przygotowania pokoju - wyciszenie ,rozstawienie odpowiednie - roznicy specjalnej nie odczujesz i 90% ludzi nie uslyszy roznicy miedzy skladakiem za 4 tys , a 40 tys Do tego dochodzi odsluch , kazdy ma inny. Wiekszosc odrozni np bass , ten glebszy , a ten plytki itd.
Jak ma haj , niech kupuje. Bedzie sie z tym lepiej czul i bedzie mogl mowic audiofil o sobie- przeciez 15 kafli stoi w pokoju nie ?
Stary 04-12-2010, 01:06   #12
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie rozumiem o co ci chodzi za bardzo. Ja napisałem tylko, że zazdroszczę takiego budżetu na sprzęt grający i tyle :P
Stary 04-12-2010, 02:00   #13
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

O nic , a ja Cie informuje , ze 15 tys to nie jest tak duzo jak Ci sie wydaje
Stary 04-12-2010, 06:10   #14
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Dajesz goły pokój wpuszczasz fachowców z JBL i za jedyne 500 ty zł robia ci kino

@Infidel, nie moge znależć teraz tego adresu ale on bardzo szybko ci odpisze.
Stary 04-12-2010, 17:29   #15
kubek
Wariat

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
O nic , a ja Cie informuje , ze 15 tys to nie jest tak duzo jak Ci sie wydaje
Mi by w zupełności wystarczyło. Dobry ampli + dostawka na cd, dwie dobre duże kolumienki i mnie nie ma ^^
Stary 04-12-2010, 17:36   #16
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Weź pod uwagę fakt ze apetyt rośnie w miarę jedzenia

Tak z czystej ciekawości Infidel. Co Cie pchneło do zadania tego pytania na tym forum? Gdzie pewnie 80% użytkowników nawet dobrego ampli na oczy nie widziało.
Stary 04-12-2010, 20:30   #17
Infidel
Stały bywalec

Infidel's Avatar

Lista Osiągnięć

Pchnęło mnie,bo może ktoś akurat ma sprzęt w podobnej cenie,który dobrze spisuje się przy graniu.

luck, pokój mam już odpowiednio przygotowany.
Stary 04-12-2010, 21:20   #18
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

kup amlitiuner denona ja mam 3808 do tego kolumny Wharfedale osobiscie mam evo2-50 basu mocnego nie maja ale od czego jest subwoofer, mozesz tez pomyslec o opus 2

Ostatnio edytowane przez sobol : 04-12-2010 o 21:27
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2010, 08:04   #19
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Też używam od kilku lat zestawu (5.1) głośników Wharfedale Diamond i jestem z nich bardzo zadowolony, wszystko w pokoju mam podpięte pod amplituner Yamahy. Do grania nic lepszego mi nie trzeba.
Stary 07-12-2010, 20:01   #20
Infidel
Stały bywalec

Infidel's Avatar

Lista Osiągnięć

blackninja polecił mi JBL LS80 HK990 HD990 i sub, lub nawet dwa LS120.

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania