Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

PlayStation Portable/Vita Zabawka hi-tech czy super handheld?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-06-2009, 15:01   #21
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Odp: Gran Turismo PSP

Screeny sa rzeczywiscie zabkowane, wczoraj jednak widzialem ta gre na stage demo gamespotu i w ruchu ta produkcja wyglada niesamowicie.

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2009, 17:03   #22
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Polecam zobaczyć Video na PSS znajdujące się w katalogo E3. Prezentacja odmłodzonego PSP + GT:PSP - zarówno konsolka jak i gra robią wrażenie.

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2009, 01:01   #23
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 

Wywiad z Yamauchim http://e3.gamespot.com/video/6211513...tories;title;5

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2009, 19:22   #24
Spootn1k
Uzależniony
Spootn1k Wkroczył na dobrą drogę

Spootn1k's Avatar

Miasto: Lubawka
Reputacja: 12

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem! Own3r! 360 stopni Go! Go! PSP/Vita 

Mimo braku trybu karriery, gra sprawia mi dużo funu, jak dla mnie osom
Stary 30-09-2009, 21:07   #25
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

gra zrobiona na sile.. po to, zeby tylko posiadacze psp mieli swoje GT. dla mnie moglby w ogole nie wyjsc. IMO pozbawienie go kariery/tuningu to lekka przesada, ale niech im bedzie. PSP jest konsola ktora ma zapelnic 10-15 minut nudnej jazdy w autobusie, badz nudnego wykladu.

GT tutaj sprawdza sie idealnie. wybieramy trase/auto i zarabiamy chajs na inna fure. tylko po co...

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2009, 23:02   #26
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Gra jest po prostu przystosowana do handhelda Mi się gra świetnie - wyzwania to takie coś, jak licencje, więc git jest. Wybieranie wyścigow to rownież ciekawy pomysł, w zależności od posiadanego wolnego czasu wybieramy czy chcemy długi, czy krotki wyścig i odpowiednio będziemy za niego wynagrodzeni Mi pasuje. Co do tuningu, to można zmienić kilka rzeczy, oraz ustawić tryb 'professional'. Jest ok.

Świetna gra, polecam!
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-10-2009, 23:19   #27
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Właśnie odpaliłem grę i jestem pod wrażeniem. Jutro biorę PSP i GT do nowej pracy i po południu podzielę się swoją opinią na temat tej gry.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-10-2009, 21:55   #28
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Ja nie rozumiem nagonki na to GT, każdy spodziewał się nie wiem czego, a tak naprawde dostaliśmy baaardzo solidny tytuł. Feeling z jazdy, zdobywania samochodów, masterowania licencji czy torów jest ten sam, czyli po prostu to co lubimy najbardziej. Ot wybieramy samochód, tryb trase i tyle, jeździmy ile dusza zapragnie, a oto w tym wszystkim chodzi. Grafa również mnie zaskoczyła baaardzo in plus. Co prawda refleksy świetlne na karoseriach znikły, ale same samochody wydają się bardziej "plastyczne".
Oczywiscie jest kilka minusów jak brak kariery, tuningu na inny tryb niż Drift, czy tylko 4 samochody na trasie. Ale na prawdę, kiedy jadę czerwona Integralką między drzewami na zielonym piekle to o tych wszystkich malutkich niuansach zapominam. Bardzo szybko należało by dodać.
Polecam jak najbardziej. Może nie za pełna cenę 130 zł, ale za stówke proszę bardzo.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2009, 15:47   #29
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Czy tylko mi się wydaje, że poziom trudności jest bardzo wysoki?
Ogólnie gra jest świetna. Graficznie jest spoko. Dźwięk zajebisty. Z trybów gry najbardziej pod pasowały mi licencje. Wciągające jak cholera( "jeszcze tylko jeden raz" ). Największym minusem jest brak kariery. Pojedyncze wyścigi jakoś szybko mnie nudzą.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-10-2009, 15:57   #30
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4063

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

No właśnie. Zrobíłem licencje i nie mam żadnej motywacji żeby przechodzić singla. Generalnie bez rewelacji ta gra.

Coś czuje że po mgs: pw i asassinie psp wyląduje na allegro.
Stary 22-10-2009, 21:05   #31
Ute 1995
Stały bywalec
Ute 1995 Wkroczył na dobrą drogę

Ute 1995's Avatar

Miasto: Białystok
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć
Swój! Na dobre i na złe Przybij piątkę! Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Jakoś tak średnio mi się spodobało... może fajnie, że jest tyle samochodów, ale model jazdy itp. to jak w każdej innej grze wyścigowej 7/10
Stary 18-04-2010, 14:04   #32
rexil
Nowy
rexil Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Ta gra bez kariery jest nudna...przejedziesz 2-3 wyścigi dziennie i masz dość...mogli dać chociaż namiastkę kariery jakąś no...
Stary 18-04-2010, 21:05   #33
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Grałeś? Bo chyba niezbyt i powtarzasz bzdury pisane przez fanbojów gorszych plaftorm.

Namiastka kariery jest - odblokować i przejechać wszystkie trasy na każdym poziomie trudności wcale nie jest łatwo. Jest to również czasochłonne. Aha, są jeszcze te 'Driving challenges' do zaliczenia na złoto. Kariera może to nie jest, ale namiastka jak najbardziej.

Gra nie jest nudna. Jeżeli ktoś zwyczajnie czerpie frajdę z jazdy po prawdziwych torach prawdziwymi samochodami, to jak najbardziej powinien Gran Turismo na PSP kupić.
Stary 18-04-2010, 21:48   #34
lukas_live
Stały bywalec
lukas_live Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: LUBLIN
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał rexil Zobacz post
Ta gra bez kariery jest nudna...przejedziesz 2-3 wyścigi dziennie i masz dość...mogli dać chociaż namiastkę kariery jakąś no...
Zanim zacząłem grać w to GranTurismo myślałem tak samo jak ty. Gdy pierwszy raz odpaliłem grę miałem przejechać się kilka razy a skończyłem granie dopiero po kilkudziesięciu wyścigach Ta gra mimo, że nie ma kariery ma po prostu taki syndrom "ostatniego wyścigu", kiedy mówisz sobie ostatni raz się przejadę i kończę. I tak kończysz granie przez kilka kolejnych godzin Dla mniej jedna z najlepszych gier na PSP
Stary 18-04-2010, 21:48   #35
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Juve stary, ta gra jest nudna. Po przejściu licencji nie ma co robić. jak juz pisałem wyżej nie ma żadnej motywacji aby robić tak zwana kariere, nie chciało mi się poprostu grać. GT na psp to pomyłka i gwóżdź do trumny mojego psp. Tłumaczenie pana Yamauchi że przecież to konsola przenośna i dlatego brak jest typowej dla gran turismo kariery, zenada.

Kariera, zdobywanie kasy kupowanie za nia nowych samochodów, tuning to ISTOTA tej gry. Bez tego traci jakikolwiek sens.

Jakoś inne gry trwaja długo, np Crisis Core i nie ma problemu że to konsola przenośna. zawsze mozna spauzowac jak się z autobusu wysiada. Lipa i tyle.
Stary 18-04-2010, 21:56   #36
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie zgodzę się. Znam osoby, które są zadowolone z gry, bo po prostu czerpią satysfakcję z samej jazdy po tych torach tymi samochodami. Ja się do nich zaliczam. Sam olałem te wyzwania, bo więcej frajdy dawało mi zaliczanie zwykłych tras na coraz to wyższych poziomach trudności + szlifowanie czasów na Time Trial Gra nie jest pomyłką, gra jest stworzona pod handhelda i Yamauchi ma 100% racji [i mojego poparcia ;].
Stary 19-04-2010, 20:48   #37
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

@juve
ja znam osoby, które również twierdzą, ze GT na PSP to porażka i jeden z bardziej przehypowanych tytułów wszech czasów. znam też osoby, które uważają, że Tekken jest lepszy od Soul Calibur. i co w związku z tym ?
poza tym, akurat Ty juve nie jesteś obiektywny, poprzesz Yamauchiego cokolwiek by on nie zrobił. pierdnął by Ci w twarz i byś powiedział, że boży wicherek smaga Cię po twarzy. heh.

potwierdzam - GT na PSP to tytuł ze wszech miar niedokończony/niedorobiony, który nie powinien nigdy był wychodzić w takiej formie, w jakiej wyszedł.
no i te 'kartonowe' kolizje... fantastyczna gra, której o dziwo nie udało się sprzedać kolejnego gniota od Sony - PSPgo.
Stary 19-04-2010, 21:15   #38
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

No sorry, ale nie wymagaj, by stary handheld obliczał jeszcze model jazdy na podstawie zamontowanych w samochodzie części + ich ustawień, przy takiej grafice, jaką gra ma teraz.

O ile dobrze pamiętam, to gra od wielu tych ''wielkich'' serwisów dostawała oceny z przedziału 7-8, co tutaj jest jak najbardziej odpowiednią oceną. Przehajpowane tytuły to mw2 i h3, a nie GT na PSP, o którym od początku była mowa, że kariery będzie jedynie namiastka.

PSPgo to nie jest gniot, tylko konsola, która pokazuje hipokryzję większości użytkowników starego PSP [tych piracących]. Najpierw pieprzenie 'ohh, przerobiłem swojego pspka, bo nie chcę, żeby mi się napęd umd marnował! Kupowałbym oryginały, gdyby Sony dało możliwość legalnego grania z karty pamięci!!!'. No to co robi Sony? Wypuszcza konsolę bez napędu, z legalną możliwością odpalania gier z pamięci. Ale hipokryzja daje o sobie znać, dokładnie te same osoby pieprzą teraz 'ohh, nie ma możliwości grania z UMD!! Co to ma być? Sony gówno' xD

A co do obiektywizmu, to jestem bardziej obiektywny niż 90% tutejszych forumówiczów
Stary 19-04-2010, 21:36   #39
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
a nie GT na PSP, o którym od początku była mowa, że kariery będzie jedynie namiastka.
Ja jakoś nie słyszałem i jak widac po recenzjach nie tylko ja. Wielu ludzi było zaskoczonych zupełnym brakiem kariery, bo czy to co jest mozna nazwać choc jej namiastką?

Co do PSPgo to jezeli gry sa w dystrybucji cyfrowej to powinny byc tańsze prawda? a tu? Zonk, sa nieraz droższe lub w tej samej cenie. WTF?
Stary 19-04-2010, 21:43   #40
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Rozumiem, że Ty mogłeś nie słyszeć, bo recenzentem nie jesteś i nie masz ''obowiązku'' się interesować wszelkimi nowinkami, no ale jeżeli pseudo-dziennikarzyki z jakiś śmiesznych portali o tym nie słyszeli, to...

Nie pamiętam kiedy ta informacja wypłynęła od Polyphony, ale było o tym wiadomo od dawna. Aha, to co jest, to wystarczy na nazwę namiastki Dużo wyzwań, dużo tras do zaliczenia na czterech poziomach trudności plus ponad 800 samochodów do skompletowania - roboty jest niemało.

Też bym chciał, żeby cyfrowa dystrybucja dawała tańsze gry, no ale trzeba się pogodzić z myślą, że żaden wydawca swoim klientom na rękę nie pójdzie. Tyle dobrze, że czasem są promocje - na forum GameOnly ktoś pisał, że niedawno kupił Gran Turismo na PSP za... 65 złotych. To naprawdę dobra cena
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

Tagi
gran turismo psp

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania