Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

PlayStation Portable/Vita Zabawka hi-tech czy super handheld?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-04-2010, 21:53   #41
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie Odp: Gran Turismo PSP

@juve
'kartonowy' model jazdy mamy w GT w zasadzie od zawsze. ja nie oczekuję, żeby PSP przeliczało setki jeśli nie tysiące statystyk. chciałbym tylko, żeby choć trochę emocji dostarczała jazda w tej grze. ale to już niedociągnięcie tej serii od zarania jej dziejów.
ale na ten temat już kiedyś na privie wymieniliśmy swoje poglądy. więc nie roztrząsajmy ponownie tego tematu.

kariera w grze powinna być jakimś splotem wydarzeń nastepujacych po sobie i/lub się przeplatających. w wyścigach zazwyczaj są to eventy składające się z kilku(nastu) wyścigów rozłożonych w czasie. patrz choćby Wipeout czy Motorstorm na PSP. nie wierzę, żeby w GT nie dało się czegoś podobnego zrobić. ot lenistwo projektantów, albo brak czasu na dopieszczenie gry.
czellendże nie zastąpią żadnej kariery, a kolekcjonowanie wirtualnych aut nie dla każdego musi być synonimem choćby namiastki kariery... bo kariera to zbyt duże słowo dla tej małej gry.
Stary 19-04-2010, 22:04   #42
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Model jazdy, jak na PSP, jest świetny. Zauważ, że nie gramy na kierownicy, tylko na pseudo-analogu plus cyfrowych triggerach i przyciskach No ale dobra, nie roztrząsajmy tego znowu.

Gdyby w grze była kariera zbudowana tak, jak sugerujesz, to w reckach i tak by narzekali 'nudzi się po kilku wyścigach i nie dorównuje karierze z dużych konsol!'. Zresztą nikt Ci nie zabroni np najpierw zaliczyć każdą trasę na D, potem na C, B, i tak dalej, lol. Naprawdę, nie uważam, by brak na siłę wepchanej kariery był jakimś poważnym brakiem, gdyż gra daje niesamowitą satysfakcję nawet bez tego.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2010, 01:58   #43
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Ja ostatnio wrociłem do GT PSP, podczas włajaży plenerowych i na prawde gra dalej bawi. Mimo ze wykonałem juz zadanie zakupienia każdej Lancii, coby w 5 mieć już co nieco, to dalej jeżdzenie, oczekiwanie na kolejny tydzień w grze, zeby wynaleźć coś nowego daje fun. Oj daje
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2010, 08:42   #44
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

w pełni rozumiem to, że gra może się podobać.
mi więcej zabawy daje jednak arcade na PSP, i tu wspomniane wcześniej gry Wipeout czy Motorstorm górują nad pseudo-symulatorem GT.
Stary 11-11-2010, 17:08   #45
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

Handheldowe GT uważam za udane. Nie wymagam cudów na kiju od przenośnych konsolek. Model jazdy na pspkowym grzybku jest jak dla mnie bardzo wygodny. Przywykłam do kartonowych autek i jazdy po sznurku w serii od polyphony... O ile teraz jest to jeszcze do zaakceptowania, od następnej części będe wymagać już zmian na lepsze

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

Tagi
gran turismo psp

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania