Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Battlefield

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-02-2006, 18:23   #1
ULTRAVIOLET
Stały bywalec
ULTRAVIOLET Wkroczył na dobrą drogę

ULTRAVIOLET's Avatar

Miasto: Bieruń Śląsk
Reputacja: 26
Domyślnie Cheaters/Glitchers

Gra dostępna jest juz od 2 miesięcy a pierwsze bugi wykryto 2 tyg po premierze.... Mowa o Glitcherach, którzy bezpardonowo coraz częściej wykorzystują przeróżne drewniane okna lub inne pseudo teleportery aby znalesc sie w dogodnych do ataku miejscach w ktorych są nie do zabicia!
Przykłady takich miejsc:

The Nest, flaga nr4 - istnieje tam drewniane okno w ktore trzeba strzelic aby wejsc dokladnie pod "podłogę" flagi 4. Kolesie tam sie znajdujący sa niewidoczni dla atakujacych z "powierzchni" ci natomiast urządają sobie istne strzelanie do kaczek... Dokładna lokalizacja tego przejscia jest mi nie znana.

Harbour Edge flaga nr 3 przy autobusie mozna przejsc do stojacego obok budynku i strzelac przez sciany.... Tutaj rowniez nie wiem w co trzeba strzelic zeby tam wejsc

Special Operations Tutaj bylem światkiem jak koles przy 5 strzelal przez ściany stojacego tam budynku do obrontów tej własnie flagi :evil:

Ale to nie koniec takich kwiatkow... W kazdej mapie znajduje sie takie przejscie a co najgorsze o ile użytkownicy xbox'a czasami mogą liczyc na poprawienie niektorych błedów to juz my pleyacy możemy tylko patrzec jak przybywa takich gnoi uzywajacych tych skrótów. A będzie ich przybywać bo gierka jest w miarę nowa
Pozostaje mi tylko wytropić takie przejścia żeby moc załatwiać takich gości bo nawet ataki z artylerii na nich nie działają.
Wiec proszę was o podawanie sposobów do wejścia do takich miejsc aby moc walczyć z tymy cziterami.

To jednak nie koniec nowości. Wczoraj na mapie SpecOp osobiście strzelałem 3 razy ze snajpera do kolesia na wieży kontrolnej po stronie zółtków. Myślałem ze mam laga wiec obszedłem kolesia od tyłu podniosłem leżacego CKM'a wszedłem na szczyt wieży. Władowalem w kolesia 30 naboi.... Koles jednak żył!! Wstał i z finezją wyciagnął nóz popatrzyl na mnie ze dwie sekundy i pociął mnie. Koleś zaliczyli 20 zabic i zero śmierci... Juz nawet PunkBuster przestaje pomagac!!

Patrzac na ilosc patchów na wersje PC'ową Batllefielda 2 mozemy tylko pomarzyc ze kiedykolwiek zobaczymy jakąś łatke na PS2. Bo taki update który można by zapisac na memorce tak jak w Killzonie przerasta chyba mozliwosci chłopców z DI

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Battlefield

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania