Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-11-2010, 09:27   #481
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Gran Turismo 5

Ogólnie jak na torze jest mocne słońce to sterylnie wygląda to to. Ale jak tylko się zmierzcha albo pada deszcze jest dużo lepiej
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2010, 09:45   #482
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Jechalem jeden wyscig w nocy. Nie pamietam nazwy toru ale wygladal tragicznie:/
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2010, 12:39   #483
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

A mnie tam się na razie wszystko podoba, tylko te loadingi....
Stary 25-11-2010, 13:21   #484
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Komar widzę, że od razu zabrałeś się na poważnie za trofea. Kiedy gramy?

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2010, 13:31   #485
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Loadingi to porazka mimo, ze mam gt zainstalowane na dysku. Widze tylko mala roznice w dodatku te zwiechy przy online, wczoraj chcialem pograc, ale nic w pokoju mi nie dzialalo, nawet z niego wyjsc nie moglem.... Fail!

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2010, 13:38   #486
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Mam dokladnie to samo. Fail na maxa. Reszta to stare dobre GT
Stary 25-11-2010, 13:45   #487
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja obadałem kilka wyścigów w B-spec. Zrobiłem se kierowce ( wylosowała się nazwa - Van Damme ) i jaki to buc jest, faktycznie na poczatku trzeba dawać mu instrukcje co chwile Nie radzi sobie z Maserati zbytnio
Stary 25-11-2010, 13:59   #488
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Ja swojemu kierowcy dalel r8 (tak, stac mnie i praktycznie z kazdego zakretu lecial, nie wspominajac o tym, ze nie mogl sobie poradzic ze zwyklymi kompaktami, chyba dam mu golfa 5

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2010, 14:23   #489
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

No ładnie trza obadać dzisiaj to B-Spec. Grania jest od groma - platyna łatwa nie będzie...

Stary 25-11-2010, 14:32   #490
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Kiedy sie poscigamy? Ekipa jest nie zla
Stary 25-11-2010, 15:28   #491
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Taa powinno już spokojnie z 10 osób być z forum - problem w tym, że na chwilę obecną tryb multi wymaga lekkich usprawnień. Możemy spróbować choćby dzisiaj - ja powinienem być ok 20 na psn. Pozdro - czekam wciąż na Twojego invite'a na FB

Stary 25-11-2010, 21:49   #492
Zwirz
Stały bywalec
Zwirz Zobaczymy co z niego wyrośnie

Zwirz's Avatar

Miasto: Bolesławiec
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
Janko Muzykant Przybij piątkę! Słuchacz PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 12

pomęczyłem A-Spec i jest hmm... Nie równo. To tak ogólnie dla "dziwek grafikowych". Ale sama jazda... Żałuje tylko, że nie mam kiery żadnej ;( Teraz mój Uchimura walczy o 4 pozycje w B-Spec :P

A to próbka z dzisiejszej zabawy trybem fotograficznym (muszę się pochwalić i polecam obejrzeć w powiększeniu)

Uploaded with ImageShack.us

Mój blog: http://zwirz.blogspot.com
Zwirz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2010, 22:38   #493
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Z całym szacunkiem ale to zdjęcie jest ciemne jakby na Xboxie je robiono. Nic nie widać.
Stary 25-11-2010, 22:54   #494
Zwirz
Stały bywalec
Zwirz Zobaczymy co z niego wyrośnie

Zwirz's Avatar

Miasto: Bolesławiec

Lista Osiągnięć
Janko Muzykant Przybij piątkę! Słuchacz PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 12

Takie było założenie tego zdjęcia Ale dzięki za krytykę

Mój blog: http://zwirz.blogspot.com
Zwirz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2010, 00:21   #495
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzis pogralem w multi z "ekipa z onlinecenter" i stwierdzam, ze pod wzgledem fun'u GT5 wymiata szykujcie dupy dziewczyny bo jutro calonocna orgia przy%%%%%%
Stary 26-11-2010, 00:24   #496
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Zwirzu zdjęcie kapitalne, congrats.
Multi rzeczywiście daje radę, gdyby tylko Gawlick się tak nie rozpychał na torze a Foxter nie jeździł pod prąd
Stary 26-11-2010, 00:45   #497
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Siem wcale nie rozpychał

Ogólnie, nowe GT z każdym kolejnym wyścigiem jest coraz lepsze. Online to masakra, jakie akcje odchodza to głowa mała (ale fakt ze można by dodać opcje zarobku poprzez sieć ). Coś cieżko sie oderwać
W skrócie: gra miecie wszystko. Gejmplejowo, funowo i pod względem zawartości.
Fanatycy FM niech dalej dopytują "kolegów co grali" o wystające pikselki, wycieraczki z lagiem, czy "brak zniszczeń do 20-40 lvlu". W sumie tylko to im zostało

Ostatnio edytowane przez Gawlick : 26-11-2010 o 00:53
Stary 26-11-2010, 01:30   #498
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Widzę, że GT5 powoli zdobywa sympatię graczy :P
Ludzie przez chwilę zapomnieli, że o grze tego kalibru nie świadczy pierwsze wrażenie, a to jak się w nią będzie grało po tygodniu, miesiącu, roku. A GT5 mistrzem pierwszego wrażenia na pewno nie jest
Patch poprawiający loadingi i jakieś bugi w sobote, tymczasem PD twierdzi, że będzie wspierać grę darmowym DLC, przynajmniej do premiery GT6(więc raczej długo )
Miejmy więc nadzieję, że będzie ciekawie i po roku nie pojawią się tu pytania typu "Ktoś w ogóle jeszcze gra w GT5?"
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2010, 07:32   #499
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak pisałem wczoraj na szołcie - online po kiepskim pierwszym wrażeniu, nabiera rumieńców. Wczoraj przy ekipie oc.pl było grubo. Przychodni gracze z zewnątrz nie wytrzymywali napięcia i opuszczali pokój po dwóch, trzech wyścigach. Co najważniejsze - online nie ma ŻADNEGO laga. Pokój hostował fajta z wysp, reszta ekipy rozsiana po całej Polsce i nie było nawet najmniejszego zwolnienia! Czat głosowy daje radę, nie mam w tej kwestii niczego do zarzucenia.

Po tym jak fajta zamknął pokój i wszystkich z niego wyjebało (thx), postanowiłem machnąć se jeden wyścig w singlu i siedziałem bite 2 godziny. Kariera już po kilkunastu wyścigach (kilku seriach) robi się wymagająca i poziom trudności mocno winduje miodność.

Co do poziomu graficznego - zdjęcia hejterów pochodzą tylko i wyłącznie z tras z poprzednich GT - wieje na nich pustką i teksturki miejscami zawodzą. Trzeba obejrzeć wszystkie trasy aby oceniać GT pod tym względem. Tokio, Madryt i Londyn koszą dupy tuż przy ziemi. Efekty graficzne - deszcz nocą w połączeniu z widokiem z kabiny robi wrażenie, przy widoku zza samochodu mgiełka unosząca się za samochodem oświetlona tylnymi lampami (hi Gawlick - dlaczego mój samochód dymi na czerwono ). Toskania przy zachodzie słońca jest najklimatyczniejsiejszym szutrem w jaki dane było mi zagrać...

Jest dobrze, a hejterzy mogą się cmoknąć w pompkę - GT5 pokazało klasę!

EDIT: dzisiaj testy przeprowadzane będą przy %, więc nad ranem spodziewajcie się wysublimowanych przemyśleń rezydentów pokoju onlinecenter pl :P

Ostatnio edytowane przez SethMethod : 26-11-2010 o 07:35
Stary 26-11-2010, 13:04   #500
wh00m
Początkujący
wh00m Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Poznań/Słupca

Lista Osiągnięć

Tak czytam i czytam tu i tam na temat GT5 i chyba się skuszę w końcu. Oby multi zostało max spaczowane i jeśli faktycznie są takie wujowe loadingi to też mogli by coś z tym zrobić.

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania