Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-12-2010, 01:58   #1001
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Gran Turismo 5

LOL

To na 100000% Gawlick, on jest takim hardkorem.
Stary 20-12-2010, 08:12   #1002
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał WheeZzyy Zobacz post
Bo zrobiles to w zlej kolejnosci Fajta. Najpierw sie robi modyfikacje wyscigowa a pozniej robi sie tuning, jesli zrobisz to na odwrot to podczas modyfikacji caly tuning idzie sie jebac. Teraz mu zrob tuning to dolozysz te 200 koni co straciles
EE, wszystkie zakupione części zostają tyle, że należy je ponownie zamontować - w zakładce tuning w garażu.

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2010, 09:13   #1003
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Dobra a teraz przyznac sie, ktory z was jest na tym zdjeciu? lol

---------- Wiadomość dodana 00:53 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 00:47 ----------

Bo zrobiles to w zlej kolejnosci Fajta. Najpierw sie robi modyfikacje wyscigowa a pozniej robi sie tuning, jesli zrobisz to na odwrot to podczas modyfikacji caly tuning idzie sie jebac. Teraz mu zrob tuning to dolozysz te 200 koni co straciles
Ja to autko dostalem w prezencie od kumpla. Dlatego mial juz tunning dzis kobita mi nabije z pol banki to sie tym zajme

---------- Wiadomość dodana 09:13 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 09:11 ----------

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
LOL

To na 100000% Gawlick, on jest takim hardkorem.
To na bank on! Teraz juz wiem czemu na Skype go slychac jakby gadal ze studni napieerdala przez skuchawki w kasku lol
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2010, 09:29   #1004
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

To nie on. Sam napisał ze na padzie gra
Stary 20-12-2010, 09:41   #1005
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Dla sciemy tak napisal bo jeszcze stojaka pod kierownice nie ma i troche mu glupio bylo ze na desce do prasowania gra

---------- Wiadomość dodana 08:41 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 08:40 ----------

Cytat:
Napisał SethMethod Zobacz post
EE, wszystkie zakupione części zostają tyle, że należy je ponownie zamontować - w zakładce tuning w garażu.
O to wlasnie mi chodzilo
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2010, 10:01   #1006
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 

Na focie jest Secik, przecież pisał że w robocie "sklecił" sobie super stolik pod kiere
Cytat:
Napisał Gawlick Zobacz post
Peżo 908 HDi. Nie wiem czy spali mniej niż audi ( sądze ze tak) a kosztuje mniej bo "tylko" 4 bańki Ogólnie można probować też zmniejszyć moc np. zmniejszając turbo itp. ale to średnio czasem się na tym wychodzi.
Kuwa ino ćtery bańki... dzięki Gawlik za radę, kupię, przejadę Indy i napiszę czy faktycznie mniej pali. A jeśli nie to podeślę Ci za niego fakturę

Wizi będę mógł potem sobie pożyczyć od ślązaka tą Formułę bo za uja nie mogę jej utrafić na giełdzie

Fajta wszystkiego najlepszego

Ostatnio edytowane przez komar : 20-12-2010 o 10:09
komar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2010, 10:08   #1007
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Łeeee to nie ja, ja mam inną deskę (i żelazko z samoczyszczącym sie spodem!) i mam kombinezon samochodowy a nie motocyklowy :P

Powinien palić mniej, a to najtańszy race Car LM (oprócz Toyo GTONE) wiec myśle że powinno się opłacić Minolta z tym spalaniem to jakiś szał jest. 20-25 okrążeń na INDY i po pit stopu... (Toivoneny z B-spec potrafią zrobic z 27 okrążeń ale lekko obchodza się z gazem )
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2010, 10:20   #1008
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Smile Odp: Gran Turismo 5

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Na focie jest Secik, przecież pisał że w robocie "sklecił" sobie super stolik pod kiere

Kuwa ino ćtery bańki... dzięki Gawlik za radę, kupię, przejadę Indy i napiszę czy faktycznie mniej pali. A jeśli nie to podeślę Ci za niego fakturę

Wizi będę mógł potem sobie pożyczyć od ślązaka tą Formułę bo za uja nie mogę jej utrafić na giełdzie

Fajta wszystkiego najlepszego
Dzieki komarku:*
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2010, 11:00   #1009
Zwirz
Stały bywalec
Zwirz Zobaczymy co z niego wyrośnie

Zwirz's Avatar

Miasto: Bolesławiec
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
Janko Muzykant Przybij piątkę! Słuchacz PlayStation 3 is my Home 

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
No pewnie sie da, tylko ja odrazu podłaczyłem kółko i poszło za pierwszym razem

Zastanawiam się, ile mam jeszcze podciągnąc Toyote Yaris żeby mój gamoń Kowalski wygrał puchar Vitz'a. Wkurza mnie ten B-spec
Co do pucharu Vitz`a mam ten sam problem z moimi już trzema kierowcami. Żaden nie może pojechać szybciej niż trzecie miejsce. A jak ich przycisne to robią badziewne błędy, nie mówiąc już o prawie maksymalnym zatrzymaniu się na hairpinach.

Mój blog: http://zwirz.blogspot.com
Zwirz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2010, 11:03   #1010
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Dobra a teraz przyznac sie, ktory z was jest na tym zdjeciu? lol

Granie w ten sposób jest niewykonalne. ForceFeedback wywróciłby tą deskę. Nawet jeśli oparłaby się FF to poległaby przy szybkim kręceniu kółkiem. Mój stolik jest wykonany z litego drewna brzozowego i waży ze 30kg - on daje radę... no i jest miejsce na bro

---------- Wiadomość dodana 10:03 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 10:01 ----------

Mat jak znajdę chwilę to pożyczę Ci dzisiaj moją Yariskę - i ja i komar daliśmy nią radę, więc i Twój murzyn powinien sobie poradzić

Stary 20-12-2010, 11:26   #1011
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzieki Seth , bo Juz nie mam zdrowia do tego lapety. Juz nawet nie dziwi mnie ze robi głupie błędy i kręci bączki, ale jak poźniej puszcze całą stawkę żeby włączyć sie do ruchu, to mnie krew zalewa.

Ostatnio edytowane przez mataman : 20-12-2010 o 11:30
mataman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2010, 12:17   #1012
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Heh, no znam ten ból - wczoraj przy evencie z Formułą GT mój Bagiński się wy***wił na winklu i wrócił na trasę na ostatniej pozycji. Wałek też był niezły, gdy zjechał do Pit Lane na ostatnim okrążeniu, gdy był na prowadzeniu, aby dotankować litr paliwa - WTF... przez to dojechał ósmy :/
Co do B-Spec - najlepiej żeby Twój kierowca miał samochód o co najmniej 200km mocniejszy od reszty stawki i wtedy jest cycuś. Załączasz event i wracasz do konsoli po 20 minutach. Inaczej jest problem.

Stary 20-12-2010, 12:38   #1013
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

A to tez nie zawsze. Jak mu dałem Corvette to w jednym wyścigu wypierniczal sie nonstop na jednym zakręcie i wracał do walki ostatni. Dopiero jak mu zapisałem zwolnij pierdoło to jakos mu poszło.
Stary 20-12-2010, 14:16   #1014
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie czytalem dokladnie bo dopiero wstalem i w cholere zaspany jestem, ale widzialem gdzies, ze ktos ma problemy ze spalaniem. Ja wczoraj jechalem INDY 500 Mercem C9 to srednio zjezdzalem do pitu co 45-50 okrazen. Jesli ktos bedzie potrzebowal merca na jakies zawodu to dajcie znac.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 20-12-2010 o 14:32
Stary 20-12-2010, 14:38   #1015
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja mam problemy ze spalaniem, wczoraj troche pochlałem i dzis mnie trzyma jak termos Wizi tego Mesia mi nie musisz podsyłać, kupię sobie tego Peżocika i myślę że będzie git. Właśnie kończę te pie**** NASCAR i oddam ci maszynę, przydała się, dzięki.
Stary 20-12-2010, 14:48   #1016
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Hmm updejtu nie zauwazyłem jeszcze, ale wyleze zaraz z gry i może wtedy mi sie pokaże
Odnośnie spalania, to wziąłem sobie alfe 147 w zupełnym stocku i na 25 km spaliła mi jakieś 2 litry. Potem kupiłem pare rzeczy jak wydech, turbo itp, i spalanie na 25 km wyniosło mniej wiecej 3,5 Fajnie to jest rozwiązane
Stary 20-12-2010, 14:54   #1017
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Jest nowy up 1.05 i waży 608MB, ponadto wyskoczył informacja iz prowadzone są prace konserwacyjne na serwerze. Ciekawe co dodali.
Stary 20-12-2010, 14:59   #1018
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Z tego co czytalem to mozna tereaz wylaczyc HUD, jest jakis seasonal event i collector dealership, jakies eventy rally, jakies nowe nagrody za szkolke AMG, podobno mozna teraz save'a zgrac, w sumie to tyle narazie wyczytalem.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 20-12-2010 o 15:01
Stary 20-12-2010, 15:00   #1019
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

I kwa dobrze, niech dodają jak najwięcej
Stary 20-12-2010, 15:05   #1020
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Moge juz potwierdzic ze sa nowe nagrody za szkole AMG bo po odpaleniu kariery od razu dwa nowe mercedesy dostalem a wsrod nich CLK-GTR Race Car

Ostatnio edytowane przez WiZi : 20-12-2010 o 15:10
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania