Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-10-2012, 19:42   #221
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Assassin's Creed III

Nie wiem, ja tu przychodzę, robię trzodę i wychodzę także zbyt wiele się po mnie nie spodziewaj.
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-10-2012, 12:11   #222
Shtv
Znajomy
Shtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innych

Miasto: Poznań
Reputacja: 899

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Lubiany 4 The Players Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 13

Idzie człowiek rano do sklepu, aby kupić grę, a dowiaduje się że premiera jutro. Jak to jest w końcu? 30 października jak na świecie czy 31 jak nie wiem gdzie?
Stary 30-10-2012, 12:11   #223
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

U nas oficjalnie 31 października.
Stary 30-10-2012, 13:58   #224
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

W radiu mówili że już jest w MM...
Stary 30-10-2012, 14:56   #225
Shtv
Znajomy
Shtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innych

Reputacja: 899

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Lubiany 4 The Players Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 13

No właśnie w MM byłem i miły Pan powiedział mi, że będzie jutro bo premiera jest jutro. Zaraz wychodzę więc zahaczę Empik i MediaExpert. Może tam będzie.

UP
Dupa, dupa, dupa - nie było. W Empiku jedynie plakaty porozwieszane i na "bramkach" kartony poustawiane z datą premiery na 31. Dupa, dupa, dupa - zagram dzień później.

Ostatnio edytowane przez Shtv : 30-10-2012 o 23:19
Shtv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-10-2012, 19:57   #226
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Widziałem dzisiaj w Realu za 250zł, beka.
Stary 30-10-2012, 23:20   #227
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Riwju:

http://www.gametrailers.com/reviews/...eed-iii-review
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-10-2012, 23:54   #228
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Ja dziś w MM bez problemu kupiłem. Niestety wersja z polskimi napisami. Tak się tłumacze wzięli do pracy, że nazwisko Mills na Młyny przetłumaczyli

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-10-2012, 00:09   #229
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Grałem tylko w Revelations po polsku i nie było takich wpadek na pewno : x. Nazwiska były w oryginale, no coż, ale jak reszta jest ok to chyba nie ma coś się burzyć .
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-10-2012, 09:31   #230
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

niedawno skończyłem Revelations i zastanawiam się nad tą grą.
Dajcie znać jak to wygląda i czy warto wydawać kesz.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-10-2012, 15:05   #231
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Obejrzyj reckę GT wyżej ;f. Jak Ci się podobało Revelations to łykaj, jak nie to zdania pewnie nie zmienisz grając w trójkę.
Stary 01-11-2012, 15:28   #232
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Niech mi ktoś powie, jak długo akcja się rozkręca na początku, zanim można przejśc do głównego wątku? Wczoraj grałem dwie godziny, o mało nie zasnąłem, nuda jak cholera. Ja wiem, że później jest o wiele lepiej, ale początek ma gra tragiczny.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2012, 15:55   #233
Ognista Sucz
Stały bywalec
Ognista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumny

Ognista Sucz's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 1063

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 15

To zależy czy sekwencje zaliczasz na 100%.Jeżeli nie to przypuszczam że około trzech godzin.Jestem w trzecim chapter i jeszcze końca nie widać.Tylko że próbuję wszystko na 100-kę trzasnąć za pierwszym podejściem.Prolog to przegięcie w tej grze nie mówiąc już o motywie skradankowym...ciężko zaliczyć wszystko nie będąc zauważonym.Po sześciu godzinach gry jeszcze nie walczyłem Assassinem
Stary 01-11-2012, 15:57   #234
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

oj u mnie długo robiłem rozpoczęcie z 3h zanim przeszedłem do "odpowiedniego" AC3.... -__-

Co do gry, jestem w niebo wzięty, super , jest co robić, biegam sobie skacze, zbieram, poluje, włamuje się, pomagam ludowi i słucham oraz czytam różne ciekawostki i pierdoły xD

Bitwy morskie jak i pływanie okrętem @_@ mega na props, skakanie po drzewach super sprawa.
Stary 01-11-2012, 17:12   #235
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

możecie mi powiedzieć czy AC3 jest w dalyszm ciagu samograjem dla żłobka ? hehehe
Stary 01-11-2012, 17:33   #236
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

jak najbardziej, powinno się tobie spodobać
Stary 01-11-2012, 17:37   #237
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

oczekuje poważnej odp no co mam zasysać 16gb żeby po godzinie grania ziewać hehehe
Stary 01-11-2012, 17:47   #238
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

tak z innej beczki: skad bierzecie te czerwone zbroje dla avatarow? juz iles osob to ma to obstawiam ze sa pewnie za friko : f
Stary 01-11-2012, 17:58   #239
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
tak z innej beczki: skad bierzecie te czerwone zbroje dla avatarow? juz iles osob to ma to obstawiam ze sa pewnie za friko : f
to już zaczyna wyglądać jak promocja w biedronce - prawie wszyscy je mają.
Stary 01-11-2012, 18:37   #240
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

https://www.legendaryprizes.com

Niestety spóźniliście się , zostały tylko wersje dla kobiet .

WKW62-6MRMJ-39WY7-R79DP-3KYJZ

Ostatnio edytowane przez MANDo : 01-11-2012 o 18:39
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania