Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-10-2012, 23:53   #1221
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Rozpisałbyś się może nieco?
Niektórzy ludzie śmieją się z Bączusia, że dziwny jest i takie tam. Oddać mu należy jednak, że calakując gierkę wystuka o niej ze dwa zdania przynajmniej. Bezsensu jest wpisywanie samego tytułu, tylko po to... no właśnie, kur/wa, po co? Żeby posta sobie nabić, czy pokazać, iż nie potrafi się dwóch/trzech sensownych zdań sklecić na temat ukończonej gry?

Tak, czepiam się.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-10-2012, 00:12   #1222
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Ale się czepiasz Ognik jest wylewny dopiero po pierwszym 8-paku
Stary 08-10-2012, 02:36   #1223
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
Niektórzy ludzie śmieją się z Bączusia, że dziwny jest i takie tam. Oddać mu należy jednak, że calakując gierkę wystuka o niej ze dwa zdania przynajmniej. Bezsensu jest wpisywanie samego tytułu, tylko po to... no właśnie, kur/wa, po co? Żeby posta sobie nabić, czy pokazać, iż nie potrafi się dwóch/trzech sensownych zdań sklecić na temat ukończonej gry?

Tak, czepiam się.
Do Bączka nic nie mam, bo młody, ale ma trudności ze skleceniem nawet tych kilku zdań.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-10-2012, 03:32   #1224
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 

Dla mnie liczą się chęci. Trzeba docenić, że próbuje coś napisać, choć dzieckiem jest. Takie podejście powinno dać do myślenia forumowej starszyźnie, udzielającej się w stosownych tematach.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!

Ostatnio edytowane przez Fuji : 08-10-2012 o 03:33 Powód: "Zjadłem" literkę.
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-10-2012, 10:42   #1225
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Okres masz? :P
Stary 10-10-2012, 23:58   #1226
Ognista Sucz
Stały bywalec
Ognista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumny

Ognista Sucz's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 1063

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Rozpisałbyś się może nieco?
Rozpisuję się,jestem po literku whiskatcza z teściem
Platyna jest wymagająca pod względem czasowym,nie jest trudna tylko pracochłonna.Jeżeli ktoś ma wolne i gra wsysła go na tyle aby poświęcić jej więcej czasu to nie będzie z nią problemu chyba że trafi na glitch tak jak Komar...to idzie się wkur...
Poświęciłem tej grze trochę więcej niż tylko platynka.Moim celem są bronie Legends.I tu pierwsze rozczarowanie.Po za dużą ilością kasy jaką za nie można dostać nic więcej nie mają do zaoferowania.Są dużo lepsze bronie dostępne w grze ale trzeba farmić.Na razie farmię na dwóch skrzyniach w pewnych lokacjach oraz na maszynach u Moxxi.Ostatni boss w grze też jest do bani pod względem dropu.Jedynie Ter...i dalej nie mam pojęcia jak się piszę,może nam coś konkretnego użyczyć.Mam nadzieję że to wystarczy na rozpizkę?

Acha...legends wyskakują z robaków co się kurczę chowają pod ziemię,trza czekać aż się zlewelują.Najlepiej to robić w Thundra Express.

Ostatnio edytowane przez Ognista Sucz : 11-10-2012 o 00:03
Ognista Sucz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-10-2012, 17:37   #1227
szyjeczka@
Znajomy
szyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Poland
Reputacja: 239

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Swój! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 17

SOUND SHAPES (wersja ps vita)- w ta wersje gralem gra nie bardzo przypadla mi do gustu, polaczenie gry muzycznej z platformowka. dead mode jak na moje umiejetnosci byl hardcorowy... a mowli ze latwa platyna tak 5 wode po kisielu przypomina loco roco imo ocena 7/10
SOUND SHAPES (wersja ps 3)- nie gralem tylko robilem synchronizaccje i patrzylem na cieszace oczy wpadajace pucharki, wygladalo jak jakis glich reszta jak wyzej.
JUST CAUSE 2- za free w ps plus wiec postnowilem przejsc. Zajelo mi to ~ 86 godzin ale warto bylo.Polecam odrazu grac na hardcore oszczedzi to dodatkowych przejsc.Najciekawsze misje byly dla agencji bo reszta to pojedz z a do b cos zniszcz kogos zabij lub uprowadz. Do przejmowania baz polecam najpierw rozwalic wszystkie wyrzutnie rakiet sam a potem z heli zniszczyc ile sie da. Dla osob robiacy perfectionist 0.04 procent za przedmioty rozrzucone po mapie (te zaznaczone na niebiesko) a za skrzyni typu part 0.02.Przez te wszystkie upgrade'y gra robi sie coraz latwiejsza wiec hardcore tylko na poczatku potrafi troche wkurzac. Polecam kazdemu kto ma plus lub chce kupic. ocena 8/10
Stary 24-10-2012, 22:29   #1228
szyjeczka@
Znajomy
szyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna aura

Lista Osiągnięć

Cool Odp: Mistrzowie Platyn

CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2 platyna wpadla po 2 latach od zaczecia gralem z malymi przerwami juz prawie ja odpuscilem ale okazuje sie ze czasami do danego spec opsa trzeba inaczej podejsc znalesc inny sposob i to co bylo trudne nagle staje sie latwe. sczegolne podziekowania dla kawica_pl bardzo profesionalna gra operacji wetwork ani sam ani z 4 innymi osobami nie moglem tego przejsc. ocena 8/10
Stary 24-10-2012, 23:32   #1229
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Na Wetwork jest sposób, kilkanaście prób i po sprawie.
Stary 25-10-2012, 16:11   #1230
szyjeczka@
Znajomy

Lista Osiągnięć

wetwork jest ten sposob na speeda ale mi on nie wychodzil. Metoda bieganie do punktu i cofanie sie sporo na mapie dezorientowala przeciwnikow pojedynczo lub w malych grupach przychodzil co we 2 bylo latwiejsze
Stary 20-11-2012, 21:08   #1231
Smiechu12
Początkujący
Smiechu12 Wkrótce będzie sławnySmiechu12 Wkrótce będzie sławny

Smiechu12's Avatar

Miasto: Żyrardów/Milanówek
Reputacja: 103
Wyślij wiadomość przez MSN do Smiechu12

Lista Osiągnięć
Swój! Bogacz Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 7

Piąta platyna:

Need For Speed Most Wanted - według mnie bardzo dobra ścigałka. Nie zawiodłem się składając pre-ordera. Bawiłem się i będę się bawił równie dobrze co przy Burnout Paradise.
Platyna jest łatwa a zarazem trochę czasochłonna, głównie przez znajdki(smashe, bilbordy, jack-spoty) i jeżdżenie różnych wyścigów w każdym dostępnym samochodzie. Multiplayer jest dobrze zrobiony, troszkę gorsza wersja Burnouta Paradise(mogliby dać więcej challengów). Dwie rzeczy, które mnie irytują na multi to randomowe kraksy oraz nubki, które chcą za wszelką cenę chcą dokonać eliminacji nawet w miejscach spotkania gdzie nie da się tego zrobić. Soundtrack - mi pasuje, do jazdy jak znalazł.

Smiechu12 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2012, 07:11   #1232
Leonardos
Nowy
Leonardos Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 31

Sport Champion - Gierka naprawdę dobra Platyna nie jest taka ciężka.. Jedyne trofeum wymagające skilla jest "Kaszka z dyskiem". Mile spędziłem przy niej czas jedyny minus to sporo zakwasy ;p ocena 7/10
TV Superstars - Gra beznadziejna .. dostałem ją za darmo z konsolą.. ,ale tak naprawdę nie dałbym za nią 5zł.. tak nudna i bezsensu ,że Platynę zdobyłem po jakiś 7 miesiącach.. (Sport Champion w 7 dni) Ocena gry 1/10 !

Ostatnio edytowane przez Leonardos : 22-11-2012 o 01:27
Leonardos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2012, 03:27   #1233
Smiechu12
Początkujący
Smiechu12 Wkrótce będzie sławnySmiechu12 Wkrótce będzie sławny

Smiechu12's Avatar

Miasto: Żyrardów/Milanówek
Reputacja: 103
Wyślij wiadomość przez MSN do Smiechu12

Lista Osiągnięć
Swój! Bogacz Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 7

Szósta platyna:

BATTLEFIELD 3 + 3 DLC - hmmm, od czego by tu zacząć. Może od singla, dość dobry, niektóre momenty zapadły mi w pamięci ale za to krótki. Co-op - fajnie przemyślane misje, lecz mogłoby ich być trochę więcej. Multiplayer - to jak narazie jedyna gra, która mnie tak denerwuje a i tak dalej w nią gram. Każdy patch robił z jakiejś broni OP co później skutkowało tym, że pół serwera latało z takim syfem. Mam nadzieję, że ostatni patch zbalansuje wszystko raz na zawsze.
Back to Karkand - chyba najlepszy według mnie dodatek jaki wyszedł. Mapy od razu przypadły mi do gustu.
Close Quarters - dobre DLC, mapy są małe ale to nawet i dobrze bo brakowało mi map al'a CoD.
Armored Kill - najgorszy z wydanych dodatków jak narazie. Mapy są bardzo duże - ok ale za mało graczy na nich jest przez co mało jest akcji.
Mam nadzieję, że 2 ostatnie DLC będą trzymały poziom chociaż już się boję, że kusza będzie OP. :|

Smiechu12 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2012, 23:17   #1234
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Dante's Inferno - nie wiem czy porwę się na komplet trofeów, ale samo piekło przechodziło się bardzo fajnie. Lubię po prostu slashery przygodowe tego typu. Kijowo,że platyna jest taka prosta (brak trofeum chociażby za hard!), ale mimo wszystko przygoda była przednia. Ostatni boss i niektóre triale potrafią dać w kość w pojedynkę.
Stary 07-12-2012, 01:39   #1235
Ognista Sucz
Stały bywalec
Ognista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumny

Ognista Sucz's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 1063

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 15

Platynka w ACIII.Jedna z najtrudniejszych platyn w serii Assassina,pewnie dlatego że w grze jest sporo bugów i może solidnie wkurzyć.Trophy czasochłonne chyba jak w każdej serii.Ogólnie splatynowanie zajęło 77h.
Stary 07-12-2012, 10:01   #1236
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Ognik zrób platyne w Little Big Planet 2 to się dowiesz co to są czasochłonne trofeła... Gratki platinki.

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2013, 23:18   #1237
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Resident Evil 5 GE - ja nie wiem, tyle się słyszy o zawodach pod adresem tej gry, a ja nawet nie zauważyłem kiedy platynisko wpadło. Zacznę może od minusów. Po pierwsze strzelanie. Zrozumiałą sprawą jest, że pseudo zombiaki raczej się wloką niż chodzą i biegają, ale czasem potrafią przyśpieszyć, a nawet naskoczyć na głównego bohatera, ale to stanie w miejscu podczas strzelania oraz i powolne truchtanie uciekając przed wielgachnym przeciwnikiem drażniło mnie chyba najbardziej. Reszta jak najbardziej na pozytyw. Fabuły tutaj wielkiej nie uświadczymy ale jesteśmy tu po to by odstrzeliwać łby nieumarłych więc w tym segmencie gra sprawdza się świetnie.
Swego czasu ograłem wersję podstawową na Xie, ale nie uśmiechało mi się płacić za dodatki. Tym razem wyrwałem grę za grosze na PSS i miałem (jak sie później okazało) przyjemność zagrać w oba nad wyraz dobre DLCeki. Klimat i oldschool w Lost in Nightmares oraz konkretna sieczka i kombinowanie jak przetrwać w Desperate Escape. Świetnie się przy jednym i drugim bawiłem, a i miejscówki są niewąskie.

Deus Ex: Human Revolution - w tym przypadku platyna również nie była żadną męką. Ot, po prostu wpadła wraz z przechodzeniem. Fakt, przy Foxiest of the Hounds musiałem kilka razy wgrać stan gry (tym bardziej, że grałem na poziomie Deus Ex), ale poza tym gra oferuje skradankowe, acz spontaniczne przechodzenie lokacji co nieziemsko się sprawdza w grywalności. Postacie cool, rozwój bohatera świetny, stealth i ciche akcje robią niesamowicie, a do tego można każdy etap przejść szukając ukrytych ścieżek. Miodzio. Jedynym bardzo słabym elementem są uber proste walki z bossami. Każdorazowo jest to kwestia najwyżej 40 sekund, a przy dwóch ostatnich około 7iu. Mówię tu o poziomie Deus Ex.
Wraz z wersją podstawową zakupiłem dodatek The Missing Link. I znów mega pozytywne zaskoczenie. Jedno z trofeów tylko uwydatnia atrakcyjność tej pozycji bo przejście TML na najwyższym poziomie trudności bez użycia broni i zestawów Praxis to czysta przyjemność.
Podobnie jak w przypadku RE 5 GE, musiałem zagrać na PS3 by doświadczyć kompletu wyzwań. Cieszę się z tych 100% w DE.

EDIT:
Far Cry 3 - w sumie mogłem przestać zbierać relikty kiedy dobiłem postacią do limitu skilli, ale mimo tego iż nie lubię zbieractwa w wydaniu Ubisoft to jednak ciekawość gdzie są pochowane i jak do nich dotrzeć zwyciężyła. Poza tym zdobywałem outposty tylko stealthem co nie tylko przedłużyło zabawę, ale pozwoliło na wymaxowanie postaci już na początku eksploracji drugiej wyspy.
Początek gry jest mega dynamiczny: biegniesz gdzieś przed siebie na złamanie karku, skaczesz do wody, wspinasz się na jakieś pagórki, dyszysz, zacinasz się o gałęzie, by w końcu zaznać chwilę spokoju i zwolnić na parę godzin. I tu pojawił się problem - nie chciało mi się polować na zwierzaki. Moim skromnym zdaniem ganianie za danym zwierzem by zdobyć skórę na powiększenie portfela (WTF?!?!) to jakaś bzdura. Przecież można to było pochować w questach jakichś randomów, którzy mogli chcieć sprzedać szmaty bądź gadżety do pakowania stuffu za skóry. Są również sklepy gdzie można dostać każdą giwerę, a nie ma większego plecaka? Byzyduuura!
Przemęczyłem się jednak dwa dni, ubiłem co miałem ubić, a później już poszło. Latałem ze snajpą, waliłem heady, takedowny, rozwalałem zastępy piratów i czyściłem otoczenie z ich ścierwa. Kiedy już nie miałem nic innego do roboty na pierwszej wyspie zabrałem się za story, a ta zaskoczyła mnie w kilku momentach bardzo pozytywnie. Później jest tylko bardziej intensywnie.

Reasumując...pierwsze godziny gry nie powaliły mnie, ale w związku z tym, że nie zwykłem się poddawać przemogłem chwilową niechęć i utonąłem w miodzie gry na tydzień ciesząc się jak dziecko z każdej odblokowanej pukawki, z każdego takedowna na opancerzonym madaface i w końcu, doświadczając zakończeń, które nie są może do końca satysfakcjonujące, ale przynajmniej sprawiedliwe.
Można zagrać w co-opa, który jest również całkiem atrakcyjny.

Polecam

Yap

Ostatnio edytowane przez Yap : 20-02-2013 o 01:52
Yap jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2013, 16:05   #1238
Yap
Uzależniony

Yap's Avatar

Darksiders 2 - już na wstępie zaznaczę, że pierwsze Darksiders kupiłem z 2 lata po premierze przez przypadek, niejako z braku gier przygodowych i trochę ponieważ słyszałem kilka ciepłych słów. Nie zawiodłem się. Już na samym początku gra urzekła mnie komiksowością i luźnym combat systemem. Całość mega pozytywna i cenię bardziej niż wszystkie CoDy czy GTA razem wzięte.
Nie inaczej musiało być z dwójką, na którą czekałem bardziej niż na jakiegokolwiek innego killera. Początek troszkę monotonny, walki jakieś pospolite, ale kiedy tylko rozpocząłem eksplorację lochów i zamczysk (a to główna atrakcja gry) to utonąłem w świecie Darksiders 2 bez reszty. Główny bohater macha swoimi kosami niesamowicie efektownie. Każdy zgon większego przeciwnika cieszy jak diabli, a późniejsze etapy i bardziej wymagający adwersarze potrafią zaskoczyć. Troszkę smutny jest fakt, że po dopakowaniu postaci nic nie jest w stanie powstrzymać Death przed egzekucją olbrzyma wielkiego jak stodoła.
Nie oczekiwałem po tej produkcji oczoyebliwych efektów specjalnych, tekstur jak z God of War 3 czy jatki jak w Ninja Gaiden II więc to co dostałem usatysfakcjonowało mnie bardziej niż w zupełności.

Jest jeden niestety minus, a są to zwiechy gry, a co za tym idzie konsoli, co nie obejdzie się bez resetu. Po 30ej godzinie gry soft po prostu wariuje i można dostać białej gorączki kiedy w Arbiter's Maze przy walce z zieloną zgnilizną gra zamroziła się 5 razy z rzędu!! Tutaj należą się soczyste faki niestety.

Gdyby nie freezy dałbym nawet dziewiątkę, a tak niestety "tylko" 8+.

Sleeping Dogs - przypadek sprawił, że miałem okazję zagrać w ten klon GTA, który...okazał się lepszy niż samo GTA. Miałem okazję posmakować serii od R*, ale każdorazowo kończyło się na dwóch, góra trzech godzinach. Jedyne gry, których nie ukończyłem mimo swojej zasady - nie oceniaj tytułów nie ukończonych własnoręcznie. Sleeping Dogs z drugiej zaś strony miało w sobie ten inny feeling. Być może chodzi o inną kulturę, samą fabułę, a może zdobywanie trofeów było ok, ale ta azjatycka przygoda lepiej mi podpasowała.
Dwa minusy są takie, iż gra jest okaleczona graficznie, a model jazdy troszkę z upy. Poza tym 8-/10.

Ostatnio edytowane przez Yap : 29-03-2013 o 11:02
Yap jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-03-2013, 01:54   #1239
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Coś dawno nikt nie chwalił się platynami

God of War: Ascension - kolejne przygody Kratosa były dla mnie pozycją obowiązkową. Na grze się nie zawiodłem, ale nie było takiego przeskoku jakościowego jak w wypadku przejścia z 2 do 3. Design lokacji mi się spodobał, grafika na poziomie 3 (nie zauważyłem dużych zmian w stosunku do 3). Rozczarował mnie brak jakichkolwiek innych broni poza klasycznymi ostrzami. Co prawda można podnosić 5 różnych broni leżących na rundach, no i 4 elementarne ulepszenia łańcuchów gwarantują różne combosy, ale to mimo wszystko mało w porównaniu do poprzednich części. Platyna sama w sobie łatwa, nie trzeba nawet ukończyć gry na Titanic. Hard jest imo trudniejszy niż w 3. części, ale tak naprawdę jedyna irytująca miejscówka jest pod sam koniec gry, gdzie można zginąć kilka razy pod rząd. Multi jest ok, pozytywnie zaskoczył mnie rozmiar i rozbudowanie rund, ale jednak wydaje mi się, że rozgrywka jest trochę zbyt chaotyczna. No i niestety za dużo osób nie gra, przez co czekanie na znalezienie meczu trochę trwa.

Ogólnie gra zasługuje na mocne 8 i nie zostaje nic innego jak czekać na następną część już pewnie na PS4.

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-05-2013, 23:32   #1240
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Kurczę, a już myślałem że ktoś się pochwalił....
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania