Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-09-2013, 21:15   #41
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Breaking Bad

w sensie ktore jest lepsze?
Stary 17-09-2013, 21:20   #42
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Breaking Bad. The Shield to takie biedne The Wire.
Stary 17-09-2013, 21:41   #43
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
w sensie ktore jest lepsze?
Trudno powiedzieć, bo jedno się skończyło a drugie nadal trwa. Będziemy oceniać jak się skończy. Jak niemasz co oglądać obadaj, może się spodoba, a na pewno jest lepsze niż miłość na bogato:P

---------- Wiadomość dodana 20:41 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 20:39 ----------

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Breaking Bad. The Shield to takie biedne The Wire.
No właśnie nie widziałem tego, a już kolejna osoba mówi że dobre, sprawdzę jak dex i breaking bad się skończy
Stary 17-09-2013, 22:12   #44
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

The Wire to najlepszy serial jaki oglądałem, a widziałem ponad 20, nie ma lepszego ichuj.
Stary 17-09-2013, 22:28   #45
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

obejrzalem wlasciwie te 3 odcinki milosci na bogato i wlasciwie nawet niezla beka z tego jest, ale nie da sie ogladac dluzej niz 5min na raz bo az oczy bola : P
Stary 17-09-2013, 23:55   #46
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
The Wire to najlepszy serial jaki oglądałem, a widziałem ponad 20, nie ma lepszego ichuj.
jeśli robisz w reklamie to na twoim miejscu opatentował bym ten slogan, sprzedasz nim wszystko hehe

---------- Wiadomość dodana 22:55 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 22:53 ----------

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
obejrzalem wlasciwie te 3 odcinki milosci na bogato i wlasciwie nawet niezla beka z tego jest, ale nie da sie ogladac dluzej niz 5min na raz bo az oczy bola : P
no nie wiem, na czeźwo chyba nawet do tego nie podejdę
Stary 18-09-2013, 01:16   #47
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał evlqpa Zobacz post
jeśli robisz w reklamie to na twoim miejscu opatentował bym ten slogan, sprzedasz nim wszystko hehe

---------- Wiadomość dodana 22:55 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 22:53 ----------

no nie wiem, na czeźwo chyba nawet do tego nie podejdę

Za pozno.

A milosc na bogato bede sledzil do samego konca, piekny serial, BB sie konczy, trzeba cos innego ogladac. No i Homeland wraca!
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2013, 22:09   #48
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i (nie)polecam

Breaking Bad - ostatni odcinek. Oto jak powinno się kończyć jeden z najlepszych seriali dekady, a może TV w ogóle. Oczywiście Twin Peaks nigdy nic nie przebije, ale serial o Walterze White jest w ścisłej czołówce, a finał jest tylko wisienką na torcie, który serwowano nam przez dłuższy czas. Napięcie jest ogromne, a mimo to wszystko wydaje się być rozwlekłe i powolne, sceny kręcone są po mistrzowsku, kadrowanie jest wspaniałe - to zresztą wyróżnia serię - a postaci autentyczne. BB to jedyny serial, który nie miał słabszych sezonów, nie było nudy, oprócz samego początku, nie było tego całego narzekania, bo ja wiem: 'Pierwsze sezon genialny, później coraz gorzej', czyli Lost, Prison Break, Dexter - tam finał ponoć koszmarny, hejt duży w necie był, a taki fajny serial był, sam skończyłem na 6 sezonie i chyba nie chcę więcej oglądać.

Co więcej pisać, jak się bez spoilerów nie da, a swego czasu dłuższą reckę i tak walnąłem. Ostatni odcinek nie zawodzi, jak to ma często miejsce, wszystko jest na miejscu. Goodbye Walt, goodbye Jessie and welcome Saul Goodmannnnnnnn.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 30-09-2013 o 22:57
Stary 30-09-2013, 22:32   #49
evlqpa
Stały bywalec

evlqpa's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Breaking Bad - ostatni odcinek. Oto jak powinno się kończyć jeden z najlepszych seriali dekady, a może TV w ogóle. Oczywiście Twin Peaks nigdy nic nie przebije, ale serial o Walterze White jest w śisłęj czołówce, a finał jest tylko wisienką na torcie, który serwowano nam przez dłuższy czas. Napięcie jest ogromne, a mimo wszystko wydaje się być rozwlekłe i powolne, sceny kręcone są po mistrzowsku, kadrowanie jest wspaniałe - to zresztą wyróżnia serię - a postaci autentyczne. BB to jedyny serial, który nie miał słabszych sezonów, nie było nudy, oprócz samego początku, nie było tego całego narzekania, bo ja wiem: 'Pierwsze sezon genialny, później coraz gorzej', czyli Lost, Prison Break, Dexter - tam finał ponoć koszmarny, hejt duży w necie był, a taki fajny serial był, sam skończyłem na 6 sezonie i chyba nie chcę więcej oglądać.

Co więcej pisać, jak się bez spoilerów nie da, a swego czasu dłuższą reckę i tak walnąłem. Ostatni odcinek nie zawodzi, jak to ma często miejsce, wszystko jest na miejscu. Goodbye Walt, goodbye Jessie and welcome Saul Goodmannnnnnnn.

Zgadzam się na stówę, nie wiem jak wy ale ja ciesze się i mam lekkiego doła za razem. Ciesze się że do końca trzymali wysoką formę, ale z drugiej strony trochę smutno że to już koniec. Jak tu żyć panie premierze, no jak!
Stary 30-09-2013, 22:56   #50
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Watch it again.
Stary 30-09-2013, 23:36   #51
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

"KurwaCo ja teraz będę robił" - dokładnie to powinno się czuć po skończeniu serialu/gry/książki, wtedy wiadomo, że warto było poświęcić czas. Mam to samo z BB chociaż domyśliłem się końca*. Idealny finał.

Spoiler:
od kiedy porwali Jessiego

Chyba za jakiś czas obejrzę jeszcze raz, bo nie pamiętam za bardzo początków.
Stary 01-10-2013, 00:16   #52
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

mi te sie podobalo, w sumie dextera nie bylo takie zle, bylo ok i nawet fajnie ze nie skonczyly sie zbyt podobnie (dexter i bb). teraz zostal tylko boardwalk : [
no jeszcze homeland ale cos z napisami sie guzdraja ostatnio (nawet z ang, a jak wrzucili to bledne) no i w sumie hawaii five-o wrocilo ale nie wiem czy nie bedzie to tak slabe jak ostatnie himym, ostatnie odcinki, wlasciwie caly ostatni sezon to byla straszna kupa.

edit: obejrzalem pierwszy odcinek nowego sezonu, gowno jak wczesniej wiec kolejny serial odpada.

Ostatnio edytowane przez kbrs : 01-10-2013 o 00:51
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2013, 00:52   #53
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Rewelacyjne to zakończenie BB. W końcu serial który skończył się po mistrzowsku, a nie tylko "godnie". Najbardziej zapamiętałem moment z końcówki jak
Spoiler:
Walt celuje w tego typa, on do niego możesz odzyskać swoją kasę, a Walt bez zawachania strzela mu w łeb, no i ta piosenka na końcu "you get what you deserved, pięknie Walt to wszystko zakończył

Za jakiś czas będzie trzeba obejrzeć serial drugi raz, co będzie dla mnie nowością.
Stary 01-10-2013, 01:02   #54
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat z tweeta Bryana Cranstona: "@BryanCranston: The opening lyrics to Bad Finger's song at the show's end is Walt's prophecy, "I guess I got what I deserve...my baby blue"
Goodbye Mr White" Nic dodac, nic ujac. swietny serial!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 01-10-2013, 01:11   #55
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Mimo że nie uważam serialu za tak wybitny, na jaki niektórzy go kreują od jakiegoś czasu (ale był b. dobry), to finał wspaniały. Świetnie to zakończyli, chyba lepiej się nie dało.

A akcja ze
Spoiler:
spotkaniem Schwartzów w ich willi to coś pięknego.
Stary 12-11-2013, 12:34   #56
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 925

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Breaking Bad - ostatni odcinek. Oto jak powinno się kończyć jeden z najlepszych seriali dekady, a może TV w ogóle. Oczywiście Twin Peaks nigdy nic nie przebije, ale serial o Walterze White jest w ścisłej czołówce
faktycznie od czasów twin peaks ciężko o coś równie dobrego zrobionego dla tv. zresztą dla mnie breaking bad to w ogóle absolutna czołówka obrazów uwiecznionych na 'taśmie filmowej'. napisane, nakręcone, zagrane i udźwiękowione na rzadko spotykanym poziomie. ten serial jest też dobry dlatego, że jest realizacją jednej historii, tylko że w pięciu sezonach. w przeciwieństwie do wielu innych seriali w breaking bad nie czuć tego wymuszania kolejnych epizodów, sezonów, wciskania czegoś na siłę i dialogów pisanych na kiblu i stu gryzących się ze sobą pomysłów na realizację wizualną.
Stary 11-01-2014, 22:33   #57
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Better Call Saul w listopadzie.

@NetflixUK: Need a criminal lawyer? Better Call Saul! #BreakingBad spin-off coming to @NetflixUK in November... http://t.co/YjxuouWV22

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 24-01-2014, 20:05   #58
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Spotkałem się ostatnio z taką interpretacją ostatniego odcinka:

Spoiler:
Walter zmarł w samochodzie przed barem, a to co dzieje się później to jego "idealne zakończenie" - domknięcie wszystkich spraw i dopełnienie żywota w zgodzie ze swoimi bliskimi.

Według mnie Gilligan chciał zakończyć tą serię w taki sposób by dać widzowi wszystkie odpowiedzi, skończyć go tak jak Walter chciał odejść, czyli nie zostawiając po siebie bałaganu. Nie mniej jednak taka interpretacja jest ciekawa i daje do myślenia, dlatego wrzucam jako ciekawostkę
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania