Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-12-2014, 16:54   #21
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Co fajnego dzisiaj kupiłeś?

Nigdy się na celebrytę OC nie kreowałem, prędzej na trolla. Oczywiście teraz musisz mnie pojechać, bo Ci napisałem coś, co nie przypadło Ci do gustu, a ostatnio Twoje posty ociekały lukrem jeśli chodzi o moją osobę.

Co w poście wroga jest takiego, że trzeba go 'dokładnie' przeczytać? Przymilanie do mnie się nie udało, więc szukasz innego sojusznika?

@zarzyk - graliśmy setki godzin razem, też jesteś beefową dziwką, nie doprowadza Cię do wkurwu podejście takiego DICE do klienta, że po roku tak naprawdę gra działa, jak powinna. Gry to przede wszystkim powinna być rozrywka, a nie jest.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-2014, 16:59   #22
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Przeczytam to wszystko sobie na spokojnie w domu ale już po kilku zdaniach widzę, że jest tutaj kreowanie się na Boga Wszechwiedzącego i robienie z innych użytkowników tego forum masy łykającej wszystko co im dana firma rzuci.
Stary 21-12-2014, 17:04   #23
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

lvizzz.....post wroga-"Święta prawda",bo ciągle ostatnio narzekasz,prawie w każdym poście, ciesz się grami , ale nie zatruwaj atmosfery na forum,myślisz,że jak użyjesz kilku wyszukanych zwrotów ,to każdy pomyśli o twojej zajebistości- a tu się mylisz.....i nie muszę się do nikogo przymilać, mam stała ekipę od lat i z tego się cieszę

wrog w przeciwieństwie do ciebie nie zwraca mi uwagi jak mu powiem po imieniu na Oc,ma na tyle przyzwoitości

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 21-12-2014 o 23:30
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-2014, 17:28   #24
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Damian - pije dziś więc nie będe sie niezrozumiale produkował. Dice to dice, zawsze słuchało graczy. Pamietam jeszcze nasze rozmowy na temat "Fajnie by było jakby tak zrobili..." za czasów BC2. Ale nic nie zrobili od tamtego czasu. Konsekwentnie realizują politykę, która świetnie sprawdza się wśrod (mas) tępych janów,którzy łykają wszystko jak bocian żabę. Zdanie nas, graczy którzy wymagają czegoś więcej jest na dalszym planie.

Więc albo trzeba troche przymknąć na to oko albo zająć się haftem krzyżykowym czy łotewer.
Stary 21-12-2014, 17:38   #25
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

o ja... widzę że święta idą...

Tak serio... mam wrażenie że Wy wszyscy jesteście trochę zatraceni w ideologii.
Jak już ktoś wcześniej napisał: to ma być rozrywka, gra, zabawa a Wy z tego ideologię robicie i wyścig szczurów.

- Kto ma więcej "arczików"
- Kto się bardziej zna
- Kto ma taki level i o ile jest lepszy od tych którzy go nie mają.

zluzujcie majty. Nie ta gra to następna...

ps. rozpieprzają mnie teksty typu: gram w GTA online i mam level 5 - jak zrobić zeby mieć szybko 125?

Ostatnio edytowane przez OCC Senior : 21-12-2014 o 17:40
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-2014, 19:30   #26
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
pOczytajcie dokładnie post wroga i wszystko jasne ,zawsze było wiadomo ,że szanowny pan lvizzz ,kreuje się na wielkiego celebrytę OC , i prawie każdy racjonalnie myślący uczestnik forum przyzna wrogowi rację.....

zero qrwa skromności, już samo zwrócenie mi uwagi,że nie jesteśmy na "ty,".....szkoda gadać
wracaj do swoich ukochanych komiksów
Napisałbym co myśle o wywodach ''Damianka'' ale nie chce bana na forum przed świętami

de gustibus non est disputandum.
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-2014, 20:26   #27
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Miałem swego czasu mocne zwątpienie w ten cyrk, po zakupie PS4. Po tygodniu od premiery zdałem sobie sprawę, że jedyne Sony jakie ubóstwiam to PSX i PS2 a później już tylko historia z Xboksem. Kolejna myśl dotarła po spojrzeniu na konto gdzie wyplułem 2 tysiaki na sprzęt który po dwóch tygodniach zaczął przyjmować bomby prawdy. Czwórka grzała się nieco za bardzo, zwieszki no i gałki na padzie, ścierały się. Sprzedałem pókim trzeźwy i szybki.

Nastał czas nie grania. Kasa leżała i czekała na swoją kolej. Padł Xbox One, który od sierpnia tego roku cieszy mnie niesamowicie. Choć nie ukrywam, że jeszcze bardziej do szczęścia brakuje już tylko Wii U i które pojawi się w niedługim czasie. Konsola Sony znowu musi zejść na drugi plan i zaliczy ponowny zakup, ale dopiero u schyłku generacji gdy będzie tanio by ograć Exy. Nic poza tym. To samo zrobiłem generację temu.

Sam często klnę na remastery, choć im ulegam. Vide GTA V. Cieszą mnie te których nie ograłem wcześniej, np. Metro. Ale sam fakt jest irytujący. Powinno być więcej nowych tytułów, nawet sequeli, ale daliby już spokój z remasterami. Co takiego dobrego będzie w DMC? gra nadal wygląda jak generację temu. 1080p/60 - mnie to nie robi.

Boli fakt wypluwania szrota pokroju AC Unity, zanim wyszedł patch 4 zdążyłem dojść do ostatniej sekwencji. Nie chcę być betatesterem. Jedyny plus tego taki, że mam udane The Crew i tu najciekawsze, Far Cry 3.5 oraz The Crew o wiele lepsze niż Unity z katastrofalną mechaniką gry. To tytuł który tak naprawdę nadaję się do chodzenie piechotą i podziwiania budynków, uliczek i detali. To robi wrażenie i tylko to. Cutscenki na wypasie, cienki bohater, cienka historia. Oddajcie Desmonda chciałoby się rzec.

O czym w ogóle jest ten temat? aha, no na razie nie mam czym się pochwalić

Jedno jest pewne, z grami pod pachą zejdę z tego świata.
Stary 21-12-2014, 20:46   #28
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 

Podpisuje się pod ostatnim zdaniem

de gustibus non est disputandum.
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-2014, 21:35   #29
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2705

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Cięzka tu dyskusja sie zrodziła. Gdzie te czasy gdzie granie miało przynosić tylko czysty fun? Włączałeś konsole tylko po to,żeby zaznać seroko pojętego entertainmentu, pośmiać się, przeżyć przygode nie wychodząc z domu. Wg waszych dywagacji wychodzi na to,że jesteśmy starzy, zgorzkniali, a przede wszystkim inaczej podchodzimy do całej sprawy, zabierając sie za granie niejako "z dupy strony". Bo przeciez przed wyjściem jakiegoś tytułu dzis ważniejsza jest ilość klatek, sprzedanych kopii, kto bierze się za sequel, czy nowa marka sie przyjmie...
co prawda to prawda... dlatego postanowiłem zakupić prawdziwego next gena i zagrać w niego po tylu latach i sprawdzić czy jest taki sam fun jak kiedyś. Ta gra to Another World 20th anniversary i powiem wam że klimat jest i zabawa przednia...ale kto poniżej 20 roku życia to poczuje jak teraz tylko grafa, klatki itp.

Ostatnio edytowane przez Balisard : 21-12-2014 o 22:01
Balisard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-2014, 21:53   #30
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał Progresywny Zobacz post
Napisałbym co myśle o wywodach ''Damianka'' ale nie chce bana na forum przed świętami
Nie masz czego się bać. Zwolennicy Xboxa tak łatwo tu bana nie dostają.

A lvizzz przekazuje proste rzeczy. Ale za często w ostatnim czasie krytykował bezpośrednio MS czy One zamiast pisać tylko ogólnie o branży. Bo OC nie wybaczy krytyki w kierunku Xboxa nawet takiemu lvizzowi. Ze zgrają OC niema żartów w tym temacie. Ale do rzeczy, co on takiego napisał ? Że gramy w ciągle w to samo z małymi wyjątkami w ciągu roku ? Że gracze się między sobą kłócą i nie widzą co jest chujowe w branży ? Że MS z pełnym portfelem powinien stworzyć lepszą konsole niż One ? Że wydawcy srają nam w pudełka wypuszczając niedziałające gry jak Unity, Driveclub czy Halo ?
To i wiele innych to wszystko prawda, tylko że gry nie są aż tak ważne żeby się tym przejmować. A tym bardziej kogoś przekonywać, że jest niedobrze. Ma on jakiś duży kryzys z grami i tyle. Na forum zawsze był wylewny, więc wygląda to trochę na wielkie żale. Sam często miałem dość gier, przecież ci wydawcy potrafią skutecznie zniechęcić. Od kiedy mam PS4 chęci do grania nie brakuje, ale w ciągu kilku następnych lat różnie z tym będzie.
@Lvizzz odpuść częste granie, ale konsoli nie sprzedawaj (ewentualnie wymień na PS4, pogramy w te rewelacyjne indie jak No Mans Sky ). Prędzej czy później zagrasz w świeże i wciągające produkcje. Jedno mi nie pasuje, mówisz że gracze nie szukają "nowego", ciągle graliby w to samo, a sam z grami ograniczasz się do Xboxa. On jest właśnie dla takich ludzi. Zobacz co wydawał MS na przestrzeni lat. Zero szaleństwa, same bezpieczne oklepane produkcje. Teraz chcieli się wypiąć na indie. W grach niekoniecznie chodzi o to żeby mieć zajęcie od rana do wieczora. Zeby siedzieć jak wrog w Destiny, robić tysięczny raz ten sam nudny strike czy raid, a przed zaśnięciem zastanawiać się "po cholere tyle znowu przy tym siedziałem".
Poszukaj sam czegoś "nowego", odpal konsole raz na 2 tygodnie. Jedno Journey które trwało 2h zapewniło mi więcej zabawy niż większość gier z PS360. Może w to zagraj gdzieś to nabierzesz trochę optymizmu. Tobie trzeba terapii takimi produkcjami Bo ewidentnie przeżarłeś się tym syfem którym od dłuższego czasu dałeś się karmić. Ten syf to nie cała branża. To po części twoja wina , że nie możesz patrzeć na gry, niczym anonimowy alkoholik na wódke.

Ostatnio edytowane przez chrono87 : 21-12-2014 o 21:57
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-12-2014, 22:01   #31
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Bo OC nie wybaczy krytyki w kierunku Xboxa nawet takiemu lvizzowi. Ze zgrają OC niema żartów w tym temacie.[

gracze nie szukają "nowego", ciągle graliby w to samo, a sam z grami ograniczasz się do Xboxa. On jest właśnie dla takich ludzi. Zobacz co wydawał MS na przestrzeni lat. Zero szaleństwa.
Jakby tak było to już dawno byś bana ode mnie dostał. Na szczęście nikt nie traktuje Twoich postów poważnie .
Stary 21-12-2014, 22:11   #32
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

tak chrono on na pewno kupi ps4,żeby z Tobą zagrać .......mówmy o rzeczach realnych, on już wszystkim rzyga tylko nie komiksami
Stary 21-12-2014, 22:25   #33
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Dyskurs Damiana

Nie karmcie trolla.
Stary 21-12-2014, 22:49   #34
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2705

wiedziałem że jak zacznę kiedyś udzielać się na jakimś forum i je regularnie czytać to będzie to jedyne i z zajebistym KLIMATEM...się qurwa nie myliłem, pozdrawiam całe OC...idę powalczyć w bf4, peace
Stary 21-12-2014, 23:05   #35
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

O proszę, lvizzz się nawet swojego topicu doczekał. Jak będziesz chciał podyskursować na jakiś temat to wal śmiało, jestem pewien, że jakiś interlokutor się znajdzie .
Stary 21-12-2014, 23:37   #36
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

O co tu kaman w ogole? Damian emo quit na gry robi? ;[
Stary 21-12-2014, 23:47   #37
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Tym oto sposobem lvizzz dołączył do lukka który miał tutaj swój własny temat z którego cisnęło całe forum
Stary 22-12-2014, 00:00   #38
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

chrono87...to,że wrogu katuje destiny ,przechodząc po raz setny raid - to właśnie jest cała magia grania,jego ulubiona gra to inwestuje w komplet i ciśnie , ja mam tak samo w Diablo-przeszedłem jakieś 50 razy i mam 200 godzin nabite w ciągu dwóch tygodni,ale calaczek mnie motywuje,nie wydaję tyle kasy na grę,żeby sobie tylko pograć,dla mnie największą przyjemnością jest i zawsze będzie zrobienie tysiąca i platyny,oczywiście każdy może być rozczarowny branżą ,polityką firm, ale mam to gdzieś, my tego nie zmienimy,natomiast wiem , że moja przygoda z grami trwa już 29 lat. i tak do 60 ki mi się marzy...
Stary 22-12-2014, 00:04   #39
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Aj egri łith kurwafa #Damian #lvizzzz #Marcellus. Ale to i tak #nikogo.
Kiedyś też będę Was wkurwiał i dorobię sie tematu sygnowanego własnym imieniem czy hasztagiem.
Stary 22-12-2014, 00:08   #40
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Tematu może i nie masz ale to drugie już osiągnąłeś

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania