Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Zobacz wyniki ankiety: Która z podanych gier jest lepszym symulatorem piłki nożnej?
Pro Evolution Soccer 2008 20 46.51%
Fifa 08 18 41.86%
Obydwie są za równym poziomie 1 2.33%
Nie lubie tego typu gier 4 9.30%
Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-10-2007, 01:08   #81
Bari
Uzależniony
Bari Wkrótce będzie sławny

Miasto: Łódź
Reputacja: 89

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Zapalczywy Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 20

Domyślnie PES 2008 VS Fifa 08

Cytat:
Napisał Darnok
Widzisz, tym się różnimy, że ja wolę grać w dobrą grę, a nazwa nie odgrywa tutaj roli.
po 1 chce grac w dobra gre dlatego gram w fife
po 2 chce miec licencje dlatego tez gram w fife

oglnie poza licencja fifa ma wszystko lepsze niz pes! moim zdaniem to wlasnie fifa ma lepsza grywalnosc, grafike i fizyke
Stary 16-10-2007, 11:17   #82
Aki
Znajomy
Aki Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Gostyń
Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do Aki

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Promotor Jakość, nie ilość Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

OK chlopaki, zejde troche z tematu. Co sadzicie o komentarzu w FIFIE? POwiem tak... kiedy wlaczylem fife mialem obawy. Sluchalem juz komentarzy M.Borka w PES i troche mnie przerazil. Kiedy zagralem pierwszy mecz... obawy zniknely. JEST LEPIEJ NIZ DOBRZE!! Zdazaja sie moze malutkie wpadki i to czasem, ale ten komentarz mnie rozwala!!! Najbardziej zaskoczyl mnie moment kiedy gramy Polska reprezentacja. Te dodatki szpaka... "Ebi!! Ebi Smolarek!!! Zupelnie jak jego ojciec sprzed kilku lat!!! Co za bramka!!!".
Wczoraj tak samo krzyczal kiedy F.Lampard uderzyl silna pilke w kierunku dolnego naroznika i A.Boruc wybil ja piescia "Aaaaahhh Artur Boruc!!! No wyciagnal sie jak struna przy tym strzale!!! ". Osobiscie szanuje PES bo przy tej grze spedzilem wiele godzin i bawilem sie swietnie. Pilka nie powinna dzielic ale laczyc. Chlopaki o gustach sie nie dyskutuje... ale dla fanow pilki noznej powiem tylko, ze MUSICIE uslyszec ten komentarz w nowej odslonie FIFA.

PS3 Trophies
Aki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-10-2007, 12:03   #83
IMPERATORE PL
Stały bywalec
IMPERATORE PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Łódź

EA zależy na polskim rynku o wersji 06 gra jest w polskiej wersji językowej z polską ligą. (PS2). Od tej edycji także, na XBOX-ie. Komentarz jest niezły, gameplay w tej częsci już chyba dopracowany, elektronicy wkońcu doszli jak zrobić realistyczną grę, są błędy, ale gameplay już jest naprawde dobry takie 8+,9-/10. Grafika, soundtrack też mi przypadły do gustu, najlepsza Fifa w historii bez dwóch zdań.

PES 2008 grałem w demo i fajne jest to, że gra sie jak w PES 5 czyli przyjemnie ofensywnie. PES 6 miałem dodane do konsoli i to jakaś pomyłka była. Gra niemal, tragiczna, trzeba być ładnym fanboyem, by mówić, że Pes 6 to dobra gra. Najnowsza cześć to hm... no dobra gra, ale od powiedzmy PES 3 seria stoi w miejscu. Wprawdzie dodają jakies nowe zajawki typu pociąganie za koszulke, czy symulowanie faulu. Oczywiście fani Pes-a zapieją z zachwytu, ale kolejne częsci to są dodatki do poprzednich częsci bez zmian. Gra nie powinna kosztować więcej, niż 99 zł. Wtedy bym ją napewno kupił, tak mogę grać sobie w PES 5 i bedzie to samo.

PS. KOMICY jak zrobią coś dobrze w części nieparzystej to z braku pomysłów i stworzenia wrażenia, że seria ewoluje zepsują w parzystej. Zauważcie, że PES 2 (najgorszy w historii) 4, 6, to częsci z wieloma wadami, ale ta edycja jest nieparzysta traktuje ją jako PES 7, więc teraz będzie ok, za rok do bani... OK to nie znaczy, że super takie 8/10 gorzej od Fify.
Stary 21-10-2007, 18:42   #84
Aki
Znajomy
Aki Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Gostyń
Wyślij wiadomość przez AIM do Aki

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Promotor Jakość, nie ilość Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

Najwazniejsze, ze Fifa08 na next-geny to duzy krok do przodu!

PS3 Trophies
Aki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-11-2007, 01:02   #85
{czarny}
Znajomy
{czarny} Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do {czarny} Wyślij wiadomość przez MSN do {czarny}

Fifa wygrala w tym roku.Pes 2008 dał ciała.Nie sadzilem ze bede wolał kiedys kupic sobie Fife niz Pesa ale stało sie.Juz wczesniejsze 2 czesci Pesa były gorsze ale jeszcze wolałem je niz Fifke,ale teraz to wogole nie mam ochoty odpalac tej gry.Fifa 08 :ok:
Stary 05-11-2007, 20:17   #86
Polski_Kiler
Uzależniony
Polski_Kiler Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Vienna
Reputacja: 4
Wyślij wiadomość przez AIM do Polski_Kiler Wyślij wiadomość przez MSN do Polski_Kiler

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał {czarny}
Fifa 08 :ok:
No do tego nie trzeba byc jasnowidzem. :wink:
Co poniekturzy sie nakrzyczeli i napalili jaki to PES lepszy jest i wogule(gdy go jeszcze nie bylo) i przyszedl na rynek wielkim krokiem z trybem online 1vs1 + lagami

PS3 Trophies

Polski_Kiler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-11-2007, 20:34   #87
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

Wg. mnie to najlepszy PES w jaki grałem (a grałem od 2), nie patrząc na to wszystko co zepsuli (ale większość poprawią w patchu), to gra mimo swojej znakomitej i unikalnej arcadowości jest najbardziej realistycznym PESem.
Stary 06-11-2007, 00:25   #88
Mr Jim
Znajomy
Mr Jim Wkrótce będzie sławny

Mr Jim's Avatar

Reputacja: 79
Wyślij wiadomość przez AIM do Mr Jim

Lista Osiągnięć
Sam na szczycie  Konsekwentny Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 16

Powiem tylko tyle ze Fifa ma wszystko lepsze oprócz grywalności :wow: Wiec nadal PES wymiata :twisted:

Mr Jim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2007, 03:10   #89
Jaro5412
Wariat
Jaro5412 Coś z nim nie takJaro5412 Coś z nim nie tak

Jaro5412's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: -167

Cytat:
Napisał Darnok
Wg. mnie to najlepszy PES w jaki grałem (a grałem od 2), nie patrząc na to wszystko co zepsuli (ale większość poprawią w patchu), to gra mimo swojej znakomitej i unikalnej arcadowości jest najbardziej realistycznym PESem.
Ty chyba masz coś nie tak z głową :eek: :eek:
Stary 06-11-2007, 11:49   #90
above89
Stały bywalec
above89 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 30
Wyślij wiadomość przez AIM do above89

Powiem tak FIFA miazdzy PES pod wzgledem grafiki, muzyki, wykonania zawodników, licencji, symluacji natomiast PES jest nie wiem czemu ale grywalniejszy od Fifki.
Ale to tylko jeden plus dla PES'a
Stary 06-11-2007, 16:34   #91
Darnok
Wariat

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

Jaro5412, Ty chyba też :eek: wystarczy ci taka dyskusja? ok, to fajnie, a teraz idź.
Cytat:
Napisał above89
Ale to tylko jeden plus dla PES'a
i chyba najważniejszy bo gre się kupuje by grać, a nie podziwiać mordę dudka :P
Stary 06-11-2007, 16:57   #92
spotoczny
Nowy
spotoczny Zobaczymy co z niego wyrośnie

jestem byłym fanem fify :nie: . Obecnie ja i kilku moich znajomych przenieśliśmy sie na pes 2008- zaraz wyjaśnię dla czego. Po pierwsze tempo rozgrywki fify 08 strasznie zwolniło, podania są nie intuicyjne, bramkarze (bez dodatkowych) trików zawsze wiedza w którą stronę skoczyc za piłką. piłkarze kopią bardziej w bramkarza, w grze roi sie od stałych skryptów które widac gołym okiem (najbardziej wkurza mnie gdy piłkarz odbije głowka do bramki- bramkarz wydaje sie nie dorobiony). Natomiast pes 2008 pomijając braki licencji to BARDZO GRYWALNA gra. Drużyna zawsze wydaje się zgrana, a nie biegające schematycznie kołki jak w fifie piłkarze realistyczniej wyglądaja. podsumowując: grałem w każda fife od 2001 roku (swoją drogą najlepiej mi sie grało w uefa cl :tak: ) w pes poraz pierwszy i moge powiedziec ze jest bez porownania lepsza :ok: PES ma to coś (naturalnośc) czego schematyczna fifa moze tylko zazdrościc . Swoja opinie stwierdzam po długim (2 miesiace) graniu w fife 08 :nie: i kilku dniowym graniu w PES :ok:
spotoczny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2007, 17:05   #93
Darnok
Wariat

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

spotoczny, ten post może zamknąć usta kilku przylepkom
Stary 06-11-2007, 17:15   #94
spotoczny
Nowy

Teraz porównajmy obiektywnie. grafika: fifa ma fajne przerywniki filmowe, ale jak dla mnie lepiej prezentuje sie pes piłkarze płynnie i dośc naturalnie biegają. dźwięk: tu dla mnie fifa lepiej sie prezentuje szczególnie doping kibiców :ok: .licencje: kolejny punkt dla fify. grywalnośc: pes rządzi :ok: . grałem w obydwie pełne wersje gier :wink:

[size=9px][ Dodano: 06-11-2007, 16:17 ][/size]
Darnok widze ze ty tez czujesz klimat pes'a :tak:
Stary 06-11-2007, 17:33   #95
Darnok
Wariat

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał spotoczny
Darnok widze ze ty tez czujesz klimat pes'a :tak:
Już od wielu lat... jescze nigdy nie przegrała z fifą, teraz mogę przyznać, że fifa się zbliżyła, ale dalej jest na 2-gim miejscu
Stary 06-11-2007, 19:36   #96
brolly
Fanatyk
brolly Wkrótce będzie sławny

brolly's Avatar

Reputacja: 52
Wyślij wiadomość przez AIM do brolly

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Szybko i wściekle Zapalczywy Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 10

pewnie w fifie kopałes w bramkarza bo tak strzelałes.
brolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2007, 19:58   #97
{czarny}
Znajomy
{czarny} Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do {czarny} Wyślij wiadomość przez MSN do {czarny}

Cytat:
Napisał spotoczny
jestem byłym fanem fify . Obecnie ja i kilku moich znajomych przenieśliśmy sie na pes 2008- zaraz wyjaśnię dla czego. Po pierwsze tempo rozgrywki fify 08 strasznie zwolniło, podania są nie intuicyjne, bramkarze (bez dodatkowych) trików zawsze wiedza w którą stronę skoczyc za piłką. piłkarze kopią bardziej w bramkarza
Dla mnie to plus ze zwolnili tempo gry teraz naprawde gra wyglada realistycznie.W Pesie 2008 jak gram to jakby wszyscy nałykali sie pigul przed meczem i zapiepszaja przez cały mecz jak niemormalni,ruchy to maja niezbyt ciekawe.Co chwile jakas bramka z pietki albo z krzyzaka wyglada to beznadziejnie jak Crespo walnie bramke z pietki z prawie 16 metrów idealnie w róg a bramkarz nie ruszy sie nawet albo jak podasz na wypuszczenie Y i od połowy boiska Twoj zawodnik biegnie sam na sam z bramkarzem troche dziwne tym bardziej ze jest pierwsza polowa i jest wynik 0:0 .Denerwuje tez ze co drugi mecz bramkarz swiatowej klasy nagle przy dosrodkowaniu lub lekkim strzale puszcza pilke i strzelaja przeciwnicy na pusta bramke.W Fifie zeby zrobic jakas ciekawa akcje naprawde trzeba sie sie nameczyc porozgrywac troche piłke zeby cos zrobic nawet ze słabszym przeciwnikiem mam juz dosc Ty mi podasz ja Ci odegram i jestes sam na sam jak to jest w Pesie :nie:
Stary 06-11-2007, 20:54   #98
spotoczny
Nowy

Mecz tra około 12 minut- zwolnienie rozgrywki przypomina bardzij gre w szachy . ciekawe na jakim poziomie grałes w tego pes'a bo na środkowym już jest bardziej wymagająca niz fifa na najwyższym :nie: . A do tego gra z kumplami sieciowo nie cieszy tak w fifie. Nowa fifa to gra głownie pozycyjna a pes dynamiczna az miło. Dziś pozycyjna gra po mistrzostwach europy w których wygrała grecja wydaje się bardziej naturalna :P . Ale czy o to tu chodzi.
Cytat:
Napisał {czarny}
Denerwuje tez ze co drugi mecz bramkarz swiatowej klasy nagle przy dosrodkowaniu lub lekkim strzale puszcza pilke i strzelaja przeciwnicy na pusta bramke
przecież to typowe zachowanie z fify panie nigga
Stary 06-11-2007, 21:04   #99
Polski_Kiler
Uzależniony
Polski_Kiler Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Vienna
Reputacja: 4
Wyślij wiadomość przez AIM do Polski_Kiler Wyślij wiadomość przez MSN do Polski_Kiler

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

No to zacznijmy...

Cytat:
Powiem tylko tyle ze Fifa ma wszystko lepsze oprócz grywalności :wow: Wiec nadal PES wymiata :twisted:
Cytat:
Napisał above89
symluacji natomiast PES jest nie wiem czemu ale grywalniejszy od Fifki.
Obydwa panowie sa wspanialymi testerami grywalnosci gier. Gdyby byl za to achiv. to macie 1000 na dzien dobry. Powinniscie zaczac pracowac jakims servisie o grach poniewaz tak szybciutko wyciagnac wnioski o grywalnosci kiedy w gre sie gralo w sklepie lub u kumpla to naprawde jest wysoki skill. Albo moze przeoczylem znaczek Fify 08 w waszych profilach?! :eek:

PS3 Trophies

Polski_Kiler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2007, 21:05   #100
brolly
Fanatyk
brolly Wkrótce będzie sławny

brolly's Avatar

Reputacja: 52
Wyślij wiadomość przez AIM do brolly

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Szybko i wściekle Zapalczywy Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 10

w pesa napewno sobie pograsz miło z przyjaciółmi online Fifa jest bardziej realsityczna bo gdzie to widac w świecie piłki ze jednym prostopadłym podaniem nagle jestes sam na sam w meczu z druzyną z światowej czołówki. W fifie trzeba szanowac piłke i utrzymywac sie przy niej jak najwiecej.
brolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania