Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Zobacz wyniki ankiety: Która z podanych gier jest lepszym symulatorem piłki nożnej?
Pro Evolution Soccer 2008 20 46.51%
Fifa 08 18 41.86%
Obydwie są za równym poziomie 1 2.33%
Nie lubie tego typu gier 4 9.30%
Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-11-2007, 21:16   #101
Polski_Kiler
Uzależniony
Polski_Kiler Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Vienna
Reputacja: 4
Wyślij wiadomość przez AIM do Polski_Kiler Wyślij wiadomość przez MSN do Polski_Kiler

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie PES 2008 VS Fifa 08

Cytat:
Napisał Darnok
above89 napisał/a:
Ale to tylko jeden plus dla PES'a
i chyba najważniejszy bo gre się kupuje by grać, a nie podziwiać mordę dudka :P
A oczywiscie mistrz online center musi skomentowac i przyznac chlopakom racje (nawet jezeli oni nie maja o tej grze pojecia) poniewaz ten wspanialy gracz w karty ("Eye z czegos tam") zawsze przytakuje tym kturzy sa po jego mysli.

PS: Mamy wyjatek: Jezeli Gawlick napisze ze jest inaczej to wtedy dla pana Darkknota tez jest inaczej...

Cytat:
Napisał Darnok
Jaro5412, Ty chyba też :eek: wystarczy ci taka dyskusja? ok, to fajnie, a teraz idź.
Za takie dyskusje to ty juz dawno powinnienes isc z tego forum jako pierwszy

Cytat:
Napisał spotoczny
Po pierwsze tempo rozgrywki fify 08 strasznie zwolniło, podania są nie intuicyjne, bramkarze (bez dodatkowych) trików zawsze wiedza w którą stronę skoczyc za piłką. piłkarze kopią bardziej w bramkarza,
To widze odrazu twojego wspanialego skilla... Chetnie ci pokaze online jak sie strzela bez "trickow" i naucze cie przy okazji pare zeczy. :twisted: Z drugiej strony przy tej obronie ktura jest w tej edycji doskonala masz czas na robienie trickow przed bramkarzem?! Hmmmmm.... Czyzbys wybral z 5 poziomow trodnosci Amatora?!

Cytat:
Napisał spotoczny
w grze roi sie od stałych skryptów które widac gołym okiem
Cytat:
Napisał spotoczny
czego schematyczna fifa moze tylko zazdrościc
Chcial bym bardzo ta schematycznosc zobaczyc o kturej ty tak wielce opowiadasz....

Cytat:
Napisał spotoczny
{czarny} napisał/a:
Denerwuje tez ze co drugi mecz bramkarz swiatowej klasy nagle przy dosrodkowaniu lub lekkim strzale puszcza pilke i strzelaja przeciwnicy na pusta bramke
przecież to typowe zachowanie z fify panie nigga
Eeeee, przepraszam z kturej Fify???????????

[size=9px][ Dodano: 06-11-2007, 20:20 ][/size]
Cytat:
Fifa jest bardziej realsityczna bo gdzie to widac w świecie piłki ze jednym prostopadłym podaniem nagle jestes sam na sam w meczu z druzyną z światowej czołówki. W fifie trzeba szanowac piłke i utrzymywac sie przy niej jak najwiecej.
No chlopaki jeszcze nie ogladaja za duzo ligi mistrzow. Dla oswiecenia to gra sie w ten sposob ze jedna druzyna w posiadaniu pilki probuje zrobic techniczna akcje zeby ja ukoronowac bramka. Druga druzyna probuje przejac pilke i wystartowac szybka kontre. Jezeli kontra nie jest mozliwa ustawia sie i prubuje to co wczesniej poprzednia druzyna.
Proponuje zakupic jakis kanal sportowy i sie temu wszystkiemu bardziej przyjzec to wtedy sie zrozumie co jest realne a co nie...

PS3 Trophies

Polski_Kiler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2007, 21:39   #102
spotoczny
Nowy
spotoczny Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Może i nie mam Bóg wie jakiego skila ale wystarczy mi zeby subiektywnie zauważyc ze w pes'a gra sie milej.
Cytat:
Napisał brolly
Fifa jest bardziej realsityczna bo gdzie to widac w świecie piłki ze jednym prostopadłym podaniem nagle jestes sam na sam w meczu z druzyną z światowej czołówki
a no np niedawno mecz polska portugalia- jedno prostopadłe podanie i smolarek sam na sam. Nie mam ochoty prowadzic z wami wojny "ta gra lepsza" "nie bo ta". Ja tylko pisze swoje zdanie.
Cytat:
Napisał Polski_Kiler
Chcial bym bardzo ta schematycznosc zobaczyc o kturej ty tak wielce opowiadasz....
strzały z głowki i inne dośrodkowania można sie na uczyc na pamięc, zachowanie piłkarzy- normalni zawodowi gracze takich błedów nie popełniaja jak to sie zdarza w fifie. Nie mowie ze pes jest pod tym względem doskonały ale wg mnie duzo lepiej się prezentuje.
Cytat:
Napisał brolly
W fifie trzeba szanowac piłke i utrzymywac sie przy niej jak najwiecej.
jakoś nigdy nie było problemu wyjśc sam na sam z bramkarzem i jakos tej piłki nie szanowałem a piłkarze ruszają sie jak kołki (oprucz przerywników)
Cytat:
Napisał Polski_Kiler
z każdej w jaką grałem kończąc na 08. :nie: w fifie jednym i tym samym zagraniem zawsze można nabic sobie pkt. :hmm:

[size=9px][ Dodano: 06-11-2007, 20:45 ][/size]
Polski-Kiler grałeś w pes bo nie przeglądałem postu od początku??? Swoją droga gdyby połączyc fife i pesa można by było miec prawie idealną gre :tak:
spotoczny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2007, 21:48   #103
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

No to zacznijmy.
Cytat:
Napisał Polski_Kiler
Za takie dyskusje to ty juz dawno powinnienes isc z tego forum jako pierwszy
I kto to mówi... prowokator kłótni i niewychowany "Pan".
Cytat:
Napisał Polski_Kiler
Darkknota tez jest inaczej...
Polski_śmieciu najwyraźniej nie czuje sarkazmu... aż szkoda na to patrzeć.
Cytat:
Napisał Polski_Kiler
wyciagnac wnioski o grywalnosci kiedy w gre sie gralo w sklepie lub u kumpla to naprawde jest
aha, tylko Ty masz te gry w domu. Sorry, zapomniałem (już cię uczulę, to sarkazm).
Cytat:
Napisał Polski_Kiler
A oczywiscie mistrz online center musi skomentowac i przyznac chlopakom racje (nawet jezeli oni nie maja o tej grze pojecia) poniewaz ten wspanialy gracz w karty ("Eye z czegos tam") zawsze przytakuje tym kturzy sa po jego mysli.
Zdecyduj się. Robisz jeden post z offtopem, czy dwa, bo mieszanie sensu z nonsensem jest...hmm.... głupie. Mam prawo pogratulować dobrego wyboru. Aha i dzięki za nazwanie mnie mistrzem, doceniam to (no bo sarkazmem raczej nie operujesz=
Cytat:
Napisał Polski_Kiler
To widze odrazu twojego wspanialego skilla...
Ja bym chciał widzieć twojego, bo jakoś nie słyszałem, byś nawet na eliminacjach jakiś był.

Cytat:
Napisał Polski_Kiler
ktÓrej, nie wytrzymałem tego, sorry, ale chodźmy dalej.

Cytat:
Napisał brolly
pesa napewno sobie pograsz miło z przyjaciółmi online
nom, jak lubisz znikające piłki ala Hoodini :P
Cytat:
Napisał brolly
W fifie trzeba szanowac piłke i utrzymywac sie przy niej jak najwiecej
Wiesz, niektórzy nie lubią stać z piłką w jednym miejscu i w kółko podawać między sobą kulę, bo to ich po prostu nie kręci. Oczywiście, są też tacy no i trzeba to uszanować.
Stary 06-11-2007, 22:04   #104
spotoczny
Nowy

Cytat:
Napisał Polski_Kiler
No chlopaki jeszcze nie ogladaja za duzo ligi mistrzow
gdyby mecze z ligi przypominały te z fify08 to bym podziękowal wogole piłce nożnej w tv :trup: .mecze z pes bardziej przypominają lige mistrzów; szybka gra, precyzyjne strzały oraz ich sporadyczne błedy. W fifie jakoś zawsze piłkarze przyjmują idealnie nigdy mi piłka nie odskoczyła przy podaniu :hmm: co jest przeciez normalne. jest jeszcze jeden argument który przemawia za pes tzn liczba róznych smaczków (błedów, trików, fauli i innych zdarzeń podczas meczów) które jak najbardziej oddają naturalnośc jest kilka kroynie większa jak fife (jesli fani fify powiedza ze nie znaczy ze oceniają gry bardzo sentymentalnie). ps prostopadłe podania na sam na sam w meczach często widze, ale nigdy nie widziałem takiego rozegrania rzutów wolnych jak w fifie tzn ze piłkarz który stoi przy piłce oddaje bez rozbiegu cudowny strzał (chyba wiecie o co chodz)

[size=9px][ Dodano: 06-11-2007, 21:10 ][/size]
w pes można o wiele bardziej realistycznie zrobic rajd z piłką ala gigs czy messi. no i obrona lepiej reaguje niż w fifie :tak: Ale i tak wszyscy zapatrzeni w fife tego nie zauważa. :P
Stary 06-11-2007, 22:59   #105
Polski_Kiler
Uzależniony
Polski_Kiler Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Vienna
Reputacja: 4
Wyślij wiadomość przez AIM do Polski_Kiler Wyślij wiadomość przez MSN do Polski_Kiler

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Ahhh.... za slabe mam nerwy zeby rozwijac ostatni post "mistrza" wiec powiem tylko tyle zebys wiedzial na przyszlosc i nie bylo ci glupio...

Cytat:
Napisał Darnok
Polski_Kiler napisał/a:
wyciagnac wnioski o grywalnosci kiedy w gre sie gralo w sklepie lub u kumpla to naprawde jest
aha, tylko Ty masz te gry w domu. Sorry, zapomniałem (już cię uczulę, to sarkazm).
Istnieje cos takiego jak te obrazki na tym forum kture pokazuja ostatnie rozegrane gry uzytkownikow. Gdybys wiedzial (a nie wiesz bo pewnie PS3 nie oferuje ci takiej wygody) to klikasz w te obrazki (klik) i pokazuje ci cala liste gier kture uzytkownik odpalal na swojej konsoli. Wiec moge dojsc do stwierdzenia ze ci dwaj panowie nie maja tej gry W DOMU wiec po co sie mieszasz w zeczy o kturych nie masz pojecia?!

Co do reszty twojego posta to przejdziemy to krok w krok jak mi kiedys Bog na to pozwoli....

Ostateczny moj post w tym temacie bo nerwy puszcza, urlop wezne i do Polski pojade

PS3 Trophies

Polski_Kiler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2007, 23:58   #106
above89
Stały bywalec
above89 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 30
Wyślij wiadomość przez AIM do above89

Kiler byc moze ludzie graja na kilku profilach nie pomyslales o tym prawda?

[size=9px][ Dodano: 06-11-2007, 23:04 ][/size]
Tak dla swietego spokoju mam gierke i grałem w multi jak i singla.
Jedna i druga
FIFA 08 jest innowacyjna, ma naprawde ładna grafike ale skopane twarze np. Krzynówka ktory w PES wyglada zajebiscie no ale cos za cos.
W fife pograłem w pare godzin i powiem szczerze ze mnie znudziła. W pes znalazłem tą dynamike i prostote. Latwo sie trikuje i latwo strzela bramki.
Jestem typem osoby ktory nie wielbi piłke nozna ponad wszystko czasami lubie pograc czy to na dworze czy na konsoli, ale nie kreci mnie ciagle podawanie i kombinowanie przez 15 minut aby zrobic jedna cool akcje i zdobyc gola.
Znacznie bardziej pobawic sie jednym pilkarzykiem po trikowac i walnąc boombe.
To w pes mam z miejsca, w fifie zas nawet na amatorze przeciwnicy celnie podaja i kombinuja.
Nie ukrywam iz jestem kaleka jesli chodzi o granie na pc czy to konsoli w gierki zwiazane z piłka nozna.
Dlatego fifa jest dla mnie zatrudna zas pes w sam raz.
Pomimo iz grafika jest z poprzednej generacji.
Gram dla przyjemnosci i funu.

Pozdro Kiler
Stary 07-11-2007, 00:11   #107
Jaro5412
Wariat
Jaro5412 Coś z nim nie takJaro5412 Coś z nim nie tak

Jaro5412's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: -167

Cytat:
Napisał above89
ciagle podawanie i kombinowanie przez 15 minut aby zrobic jedna cool akcje i zdobyc gola.
A to jest właśnie esencja piłki nożnej
Stary 07-11-2007, 00:16   #108
above89
Stały bywalec

Ok zgadzam sie ale wole to ogladac na tv jak gra ktos konrketny typu Milan czy tam Juve.
Bo grac mi sie w ten sposob nie chce
Stary 07-11-2007, 00:21   #109
Jaro5412
Wariat

Jaro5412's Avatar

I ja to rozumiem. Ale z tego co piszesz wynika że to właśnie Fifa lepiej oddaje to co dzieje się na boisku , i ja się z tym zgadzam :ok:
Stary 07-11-2007, 00:48   #110
{czarny}
Znajomy
{czarny} Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do {czarny} Wyślij wiadomość przez MSN do {czarny}

Cytat:
Napisał above89
W pes znalazłem tą dynamike i prostote. Latwo sie trikuje i latwo strzela bramki.
Jestem typem osoby ktory nie wielbi piłke nozna ponad wszystko czasami lubie pograc czy to na dworze czy na konsoli, ale nie kreci mnie ciagle podawanie i kombinowanie przez 15 minut aby zrobic jedna cool akcje i zdobyc gola.
Widac... dlatego wybrales Pes-a.Ktos to kiedys bardziej na powaznie grał w pilke wybieze Fife 08 zapewne.
Stary 07-11-2007, 01:29   #111
Jaro5412
Wariat

Jaro5412's Avatar

Popieram :wink:
Stary 07-11-2007, 09:43   #112
above89
Stały bywalec

Zgadza sie {czarny}
Fifa to niezla symulacja owego sportu dla maniaków lub osób lubiacych sobie pograc poprostu.
Pes prosty i łatwy w obsłudze
Stary 07-11-2007, 12:08   #113
spotoczny
Nowy

Czytam kolejną recenze w cd-action w której to ta wasza "cudowna" fifa dostała 6+/10 z opinią " wielkiej chmury ledwie kapuśniaczek" na tomiast kilka stron dalej pes 2008 dostaje 9/10 więc coś chyba w tym jest (pewnie to dla niektorych jedno pismo to nie argument ale jakoś nigdzie nie zobaczyłem takiego które by twierdziło inaczej :shifty: ) :tak: Każdy kto DŁUŻEJ podkreślam dłużej pograł równolegle w nowe dzieci ea i konami stwierdzi ze pes jest lepszy 8) no chyba że sie jest zatwardziałym fanatykiem a to już wyklucza go z obiektywnej oceny (wystarczy poczytac troche wypowiedzi np polskiego kilera )

[size=9px][ Dodano: 07-11-2007, 11:15 ][/size]
Cytat:
Napisał above89
Zgadza sie {czarny}
Fifa to niezla symulacja owego sportu dla maniaków lub osób lubiacych sobie pograc poprostu.
Pes prosty i łatwy w obsłudze
pograj sobie z kimś w pesa to dopiero bedziesz wiedział jat to sobie miło pograc :tak: ja na szczęście się od fify po wielu latach oderwałem. widze nową rewolucje dla fify 09 tzn w fife 08 rozgrywka zwołniła do poziomu football'u dziewczęcego a w fifie 09 znów przyspieszy i dla fanów fify będzie to rewolucja nie grałem w poprzednie częsci pes ale ktoś pisał na tym forum ze niczym sie nie rożni poza grafiką. Co do tej wypowiedzi to należy pogratulowac twórca geniuszu ze potrafili wcześniej stworzyc grywalne dziłeo :ok:
Stary 07-11-2007, 17:06   #114
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

Polski_Kiler spotoczny, ma ten obrazek (klik)? weź się nie pogrążaj... przyjeżdżaj, może tutaj zaznacz psychicznego spokoju, który widać jest ci potrzebny... (i nie staram się Ciebie urazić w tym momencie, piszę serio)

Nom, to racja, że PES może wyglądać jak gra dla amatorów, ale zapewniam, że gdy do czynienia ma dwóch równych, to nawet szczęście nie pomoże. Trzeba mieć stalowe nerwy w niektórych sytuacjach, a to jest gigantyczny plus.
Stary 07-11-2007, 17:06   #115
brolly
Fanatyk
brolly Wkrótce będzie sławny

brolly's Avatar

Reputacja: 52
Wyślij wiadomość przez AIM do brolly

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Szybko i wściekle Zapalczywy Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 10

[quote="spotoczny"]Czytam kolejną recenze w cd-action w której to ta wasza "cudowna" fifa dostała 6+/10 z opinią " wielkiej chmury ledwie kapuśniaczek" na tomiast kilka stron dalej pes 2008 dostaje 9/10... [quote"]

pewnie była recenzja z PC a a pececie Fifa zawsze była gorsze ale niewiem jak teraz. jednemu moze sie podobac PES a drugiemu FIFA
brolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2007, 17:35   #116
FIFI_PL
Początkujący
FIFI_PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Cytat:
Napisał {czarny}
.Ktos to kiedys bardziej na powaznie grał w pilke wybieze Fife 08 zapewne.
To mnie rozbawiłeś
Stary 07-11-2007, 19:19   #117
Jaro5412
Wariat

Jaro5412's Avatar

Cytat:
Napisał FIFI_PL
To mnie rozbawiłeś
A co takiego śmiesznego napisał? Taka jest prawda , z wypowiedzi fanatyków PES-a ( nie wszystkich) wynika że oglądają mecze piłki , ale chyba plażowej. Bo z piłką nożną to oni raczej nic wspólnego nie mają.

BTW , widze z Tomaszowa jesteś , moje rodzinne miasto. :mrgreen:
Stary 07-11-2007, 20:10   #118
{czarny}
Znajomy
{czarny} Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do {czarny} Wyślij wiadomość przez MSN do {czarny}

Cytat:
Napisał Jaro5412
FIFI_PL napisał/a:
To mnie rozbawiłeś

A co takiego śmiesznego napisał? Taka jest prawda , z wypowiedzi fanatyków PES-a ( nie wszystkich) wynika że oglądają mecze piłki , ale chyba plażowej. Bo z piłką nożną to oni raczej nic wspólnego nie mają.

BTW , widze z Tomaszowa jesteś , moje rodzinne miasto.
On tego nie zrozumie bo sam pewnie tylko plażową oglada :happy:
Stary 07-11-2007, 20:18   #119
Jaro5412
Wariat

Jaro5412's Avatar

hehehe , racja
Stary 07-11-2007, 20:40   #120
FIFI_PL
Początkujący
FIFI_PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Cytat:
Napisał Jaro5412
Taka jest prawda , z wypowiedzi fanatyków PES-a ( nie wszystkich) wynika że oglądają mecze piłki , ale chyba plażowej.
Prawda jest taka, że rzeczywiście w PESie 2008 łatwo padają bramki(chociaż może to "wina" mojego skilla :mrgreen: ), a w Fifie trochę ciężej(tu z kolei może przemawiać w moim przypadku brak Fifowego skilla), ale to dla mnie nie wskazuję która gra jest bardziej realistyczna. Wg mnie to PES nadal lepiej oddaje prawdziwy futbol a to z tego powodu, że w Pro Evo o wiele lepiej widać precyzję zagrań(głównie mam na myśli drybling). Nie ma takiej sytuacji jak w Fifie, że obrońca w trakcie odbierania piłki ma przewagę(z reguły odbiera, fauluje lub spowalnia gracza z piłką gdy ten znajduje się w odległości ~0,5 metra; w PESie można swobodnie minąć defensora puszczając mu piłkę kilka centymetrów od nogi - zaznaczam tu, że nie ma w tym przypadku mowy o przenikaniu piłki przez modele zawodników).
Kontynuując mój wywód, chciałem także się odnieść do przytoczonych już modeli zawodników(tym razem w Fifie). Jeśli grafika w pełnej wersji prezentuje się tak samo jak w demie(wersja na PS3) to IMO zawodnicy są podobni tylko z daleka... Piszę o twarzach piłkarzy, bo sylwetki, fryzury i inne duperele są oddane perfekcyjne :P Rooney to jakiś napakowany dres, Ronaldinho to... dobra skończę w tym momencie :wink:

Wiem, że moja wypowiedź może być mocno kontrowersyjna, ale muszę podkreślić, że jestem graczem stricte PESowym, a kolejne Fify traktuję z przymrużeniem oka, więc pewnie w niektórych momentach mogę trochę przesadzać 8)

Cytat:
Napisał {czarny}
On tego nie zrozumie bo sam pewnie tylko plażową oglada :happy:
Heheh, to jest ryzykowne stwierdzenie, bo o piłce nożnej(o wszelkich jej odmianach) wiem prawie wszystko w teorii i w praktyce...

Cytat:
Napisał Jaro5412
widze z Tomaszowa jesteś , moje rodzinne miasto. :mrgreen:
Miło słyszeć, że jest na forum jakiś inny tomaszowianin :ok: Kto wie, może się znamy? Jest na to 1:70000 szansy 8)

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania