Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-01-2013, 23:25   #1
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie okiemgracza.xyz

Ponieważ mój blog nadal wciąż jest w przygotowaniu. W senie, lay perfect. To co kiedyś było to obrót o 180 stopni.

Chciałem tam zamieścić dział poświęcony hobby, ale ponieważ blogas tematycznie nie pasuje: dziwki, galerianki, z zycia wziete, to zaniechałem tego czynu.

Mam jednak bardzo dobrze przystosowany do recenzji oraz artykułów lay, tylko, źe przy jego konfiguracji dostawałem białej gorączki.

Cel jest jeden: gry, czyli okiem gracza. Chcę tylko użytkowników z forum OC.

Drugi cel to przygotowania na nadejście następnej generacji.

Nie jest to w żaden sposób konkurencja dla oc, bo jeżeli wrogu prześle banera, to zostanie on umieszczony w dobrym miejscu.

Z tego co zaobserwowałem oc stoi na cmsie joomoli sprzed kilku lat. Ma swoich recenzentów, ok, czytelników, ok.

Ja chcę kilka osób z OC, oczywiście nie dostaniecie złamanego grosza, bo nie jest to serwis nastawiony na reklamy.

Wielu z was pisze recenzje, opinie na forum, na 200-300 znaków, ale znikają one po kilku dniach.

Serwis jest przygotowany, aczkolwiek jego odpalenie zależy od was.

Nie ma chętnych, nie będzie serwisu.

Oprócz recenzji, to oczywiście wejdzie w skład kilka kategorii, których tutaj nie zamieszczę, bo konkurencja może zwinąć pomysł.

Oczekuję tylko na poważne propozycje, nie będę siedział kolejne kilka dni nad tym, aby pozostało to puste, zabiorę to do siebie. I będę pisał o grach na ios. Lol

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu TapTalk HD

Ostatnio edytowane przez Foxter : 07-01-2013 o 04:33
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2013, 01:17   #2
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: okiemgracza.xyz

N
I
K
O
G
O

:-*
Stary 07-01-2013, 03:12   #3
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Foxter Zobacz post

Nie ma chętnych, nie będzie serwisu.

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu
To jedno zdanie tylko ma sens, reszta nie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2013, 04:23   #4
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Hm... Krolika i tak nie chcialem. :-*

Lvizzz mnie rozczarowal troche, bo chcialem go zaciagnac.... kolejna porazka.

No nic, bede sobie tam skrobal, czasu do premiery nxg mam sporo, to ze wy jako autorzy bylibyscie podlinkowani pod to forum, to juz inna kwesta.

Zadziala teraz psychologiczna teroia spoleczna, i posypie sie lawina negatywnych odpowiedzi.

Sam tez bym sie nie zgodzil, nikt nie kupuje kota w worku. Ale skoro, jeden serwis dal rade osiagnac sukces dzieki jednej osobie... Bede rzezbil sam.

Ostatnio edytowane przez Foxter : 07-01-2013 o 04:33
Stary 07-01-2013, 06:42   #5
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Czemu nie napisałeś wprost do osób, którymi byłeś zainteresowany? Teraz masz racje - zadziała psychologia społeczna i każdy na to lachę wyłoży, bo "pisać z Foxterem to obciach"...
Stary 07-01-2013, 08:46   #6
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Nie mam dziesieciu lat, zeby obrazac sie o wszystko. Druga sprawa, to przyznam, ze masz racje hehe. Tylko, ze jezeli trwa nabor na redaktorow, to nikt nie wysyla, przynajmniej tak w 80% PW wiadomosci. Ja tam mialbym za zadanie tylko administracje, bo mam co robic, no i miec reklame dla kochanego wrogusia. Siedze tutaj 10 tat, i jezeli bylbym kims nowym, to musialbym swiatu pokazac napierw strone, dac newsa itd.

No ale zamiast okiem gracza bedzie ipadsite

Odnosnie psychologi to lvizz zamknal temat. Jest tutaj osoba znana, ceniona, szanowana jako gracz i odegeal role eksperta. Krolika ro tam mozna olac hehe, bo to co napisal bylomw formie zartu. Ja sobie bede o iosku pisal

appspy.com w polsce nie ma wiekszej konkurencj. A krotka notka i gameplay, zapowiedz glipiej gry kosztujacej 0.89 ojro pozwoli mi sie wbic w tematyke nextgenow hehe.

Nie pokaze to prawdziwego powera, ale cos tam bedzie.

Zobaczcie, jaka ladna zima za oknem hoho.

Ostatnio edytowane przez Foxter : 07-01-2013 o 09:00
Stary 07-01-2013, 10:25   #7
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie o to mi poszło, tutaj apel do ludzi: 'Nie patrzcie na innych, miejcie swoje zdanie, pierdolcie innych, zwłaszcza mnie, bo ja się mało znam, poważnie'.
Czy naprawdę uważasz, że moja zgoda i poparcie wpłynęłyby na decyzję innych użytkowników? Bo ja nie, ludzie są z natury leniwi, zwłaszcza w necie, to że ktoś pisze nie oznacza, iż inni z tego powodu chwycą za pióra i klawiatury, bo wolą jednak poczytać, a i to o ile.
OC to małe forum, ludzi piszących i aktywnych nie ma wielu, ludzi piszących z sensem dłuższe rzeczy jest jeszcze mniej, wystarczy spojrzeć na 'Mistrzów...'.

OC ma 10 lat?!
Stary 07-01-2013, 11:07   #8
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
OC to małe forum
Nie takie małe.

Cytat:
OC ma 10 lat?!
Forum 1 stycznia skończyło osiem lat.
Stary 07-01-2013, 11:23   #9
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Z tym lenistwem to prawda, hehe. Ja, jak zaczalem przygode z serwisami, forami itp. Tylko, pod innym pseudo, to 12 lat na karku mam. I tak bylo zawsze. Zwlaszcza, ze siedzenie przed laptopem, i tekstem to dla mnie udreka. Mimo, ze mam drogi fotel.

Notowanie w zeszycie... Hmmm dlatego z portalem www.benzopub.pl wstrzymalem sie, az przyjdzie mi stylus do ipada i bede mogl notatki odreczne miec poukladane, jak ksiazki na polkach.

Nie ruszalem go w ogole, tylko przenioslem wpisy, ktore byly pisane za jednym zamachem. Bez poprawek itp.

No, ale to tak hobbistycznie tylko. Dla jaj.

Z kolei chcialem jeden dzial zupelnie wyodrebnic i oprzec na lepszym szablonie.

Tak, oc ma 20 lat. Nie widze tej informacji, ale wczesniej tutaj byla wojna domowa, to pamietam! Wrogu tez, hehe.

Ostatnio edytowane przez Foxter : 07-01-2013 o 11:26
Stary 07-01-2013, 12:10   #10
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Forum 1 stycznia skończyło osiem lat.
Pod nazwa OC a wczesniej...

Fox jak to takie pierdolenie bezsensu dla samego pierdolenia jak ten caly Twoj blog, glog, growlog czy jak ty tam to sobie nazywasz to ja sie pisze
Spoiler:
ile płacisz

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2013, 13:26   #11
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 

bierz sobola na stanowisko korektora
Stary 07-01-2013, 13:30   #12
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Ja bierdole bez sensu i z sensem
O tobie tez myslalem, zwlaszcza, jak zjesz te swoje "papryczki" tylko poloniste bym musial szukac jeszcze.

Ty czytales puba? :zawstydzony:
Musze go zamknac dla osob 3, zanim kujot wejdzie do tematu lol

Ostatnio edytowane przez Foxter : 07-01-2013 o 13:55
Stary 07-01-2013, 14:50   #13
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

nie wiem o czy teraz piszesz jaki puba ale tak mniej wiecej by wygladaly moje wypociny nikt by nie wiedzial o czym ja pisze
Spoiler:
chodzilo Ci o DUPA ?

Hosen w co ty qrwa grasz ? jeblo Cie nie masz lepszych gier tylko jakies kałofdjuti

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2013, 21:38   #14
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Taaa, sobol mialem na mysli moj wpis na benzopub "laska pijana, dupa sprzedana"

Stary 07-01-2013, 23:59   #15
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

FOX weź się za prawdziwą pracę a nie blogi dla nastolatków i nerdów Ci we łbie
Elvisa to nie rekrutuj nawet, bo on ino pisze recki, aby je Jaskier czytał
Załóż lepiej bloga z Królasem o modzie i piszta o rurkach i innych fekaliach.

Daj no potem linka na fejsie, to poczytać te Twoje wypociny.
Stary 08-01-2013, 00:26   #16
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
FOX weź się za prawdziwą pracę a nie blogi dla nastolatków i nerdów Ci we łbie
Załóż lepiej bloga z Królasem o modzie i piszta o rurkach i innych fekaliach.

Daj no potem linka na fejsie, to poczytać te Twoje wypociny.
ej ej, spadówa Komar!
To, że jestem zadbany nie znaczy od razu, że będę pisał o modzie!

niedługo zrobię sobie tatuaż, to dopiero Ci zaimponuje
Stary 08-01-2013, 00:57   #17
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Delfinka na pośladku?

---------- Wiadomość dodana 22:57 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 22:55 ----------

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Damian, a Ty nie czytasz? Piszę je właśnie z myślą o Tobie.
Stary 08-01-2013, 01:19   #18
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
ej ej, spadówa Komar!
To, że jestem zadbany nie znaczy od razu, że będę pisał o modzie!

Tylko weź chłopaka co by Ciebie trzymał za rękę jak będą Ci łzy lecieć
Stary 08-01-2013, 06:16   #19
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Nie rozumiem tego, zabierz sie za prace.
Blogasa traktuje jako sposob na zabicie czasu. Mie zawsze chce mimsie siedziec tydzien przed konsola, jak i rowniez przed laptopem.

Jak sie pocalowalem czolowo zemskoda to cos mi siemw glowie przestawilo, donrze, ze mam urlop lol.

Stary 08-01-2013, 07:17   #20
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał Foxter Zobacz post
Nie rozumiem tego, zabierz sie za prace.
Blogasa traktuje jako sposob na zabicie czasu. Mie zawsze chce mimsie siedziec tydzien przed konsola, jak i rowniez przed laptopem.
Jak sie pocalowalem czolowo zemskoda to cos mi siemw glowie przestawilo, donrze
, ze mam urlop lol.
Fox z ta pracą to taki żart ale na poważnie, to popraw swoją pisownie bo się tego bloga o modzie nie będzie dało czytać
Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Damian, a Ty nie czytasz? Piszę je właśnie z myślą o Tobie.
Tu mnie masz, zawsze czytam od deski do deski, pisz dalej bo dobrze Ci idzie. Już nawet polskie znaki się pojawiły w Twoich reckach
Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Mr J. dobrze to przemyśl - szczególnie tego delfina w dupie, bo to może boleć...

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania