Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-05-2007, 22:40   #21
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Samochody

no no fajna fajna, a co do darnoka to był tylko taki zgryźliwy żart, jak bym cie nie lubił czy coś to bym powiedział (chcoiaz twoje notowania spadły po tym co żeś napisał ^^)

Cytat:
Napisał Gawlick
Jednak nie dla mnie takie cos
nie wiem czy wspominałem ze to autko w środku jest większe niż na zewnątrz? :]

jednak szkoda ze mam tylko 1.1 55 koni :/ włozyc tam taki z meganki 1.6 120 kucy to juz rakieta nie zaba ^^

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2007, 22:48   #22
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Samochody

Ale wtedy to paliła by troche wiecej hehe
Ja teraz tylko fury z dizlem biore pod uwagę. 150 kucy i spalanie w miescie ok. 6 litrow przy normalnej jeździe to jest świetny wynik (trasa 4.5). No chyba ze się dociśnie i poszaleje z turbiną to wtedy z z 8-10 pociągnie
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2007, 23:12   #23
ULTRAVIOLET
Stały bywalec
ULTRAVIOLET Wkroczył na dobrą drogę

ULTRAVIOLET's Avatar

Miasto: Bieruń Śląsk
Reputacja: 26
Domyślnie Samochody

Znaleźć nie wyjechanego 10-letniego diesla to cud... Jeszcze jak jest to beczka 2litry i 50 koni to jeszcze Będziesz musiał dlugo szukać

4,5 na trasie? 10 letnie auto? Może chodzi Ci o Lupo ? Po prostu nie wierze słyszałem już różne bajki ale nie wierze ze 150 konny diesel z turbo pali 4,5 na trasie prosze a jakies dane
Stary 30-05-2007, 23:20   #24
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Chodzi mi tu o Lybre z 2000 I tyle mi pali, jak mam to udowodnić?
Stary 30-05-2007, 23:22   #25
ULTRAVIOLET
Stały bywalec

ULTRAVIOLET's Avatar

Domyślnie Samochody

http://www.autocentrum.pl/?FF=307&fi...mit.y=6&gfx=_1

Tak

Tutaj mamy w teście

http://4x4.moto-portal.pl/glowna/Tec...cia/Lybra/3520

5,3
Stary 30-05-2007, 23:45   #26
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Hehe Na trasie kompjuta pokazuje średnie spalanie 4.5-5. I w sumie znalazło by to potwierdzenie w dystansie jaki przejechałem na 100 zł. 380 km i czesc była w mieście jezdzona...
Coś niezbyt nisko zeszli jazając tam

[size=9px][ Dodano: 30-05-2007, 23:04 ][/size]
No to 5,3 to już bardziej hehe Mowie spalanie wacha sie od 4.5 do 5.5 max na trasie. Jak na takie auto to baaardzo mało.
Stary 31-05-2007, 00:20   #27
ULTRAVIOLET
Stały bywalec

ULTRAVIOLET's Avatar

Domyślnie Samochody

Komputer Mi w golfie komp pokazuje na trasie 5,9 a pali w rzeczywistości prawie 7l (6.8 w kalkulatorem w ręku ) Mojemu Ojcu w lagunie też pokazuje Bóg wie ile ale zawsze oszuka na 0,5 litra mniej...

Jestem sceptyczny do tego 4,5 litra. Gdyby tyle paliło to co 5 dieslem w Europie byłby 2,4 JTD a jest co 50 I choćby nie wiem jakie niesamowite turbiny w układzie S, X czy tam Ypsilon były w tym silniku montowane. Choćby nie wiem jakie wynalazki w postaci zmiennych geometrii łopatek turbiny stosował tam Garrett. Choćby silnik ten był tak bardzo skomplikowany, że nawet osoba patentująca go nie wiedziała w nim o co w nim biega, to i tak nie uwierzę że 5 cylindrowy silnik o poj prawie 2,4 litra przy wadze 1,4 t tyle spali Ale włosi tacy są robią silniki Twin Spark tak jakby nie można było wsadzic swiecy dwuiskrowej kombinują tak, że jak coś sie spieprzy to trzeba wymieniać całe moduły i bulić nie wiadomo ile a efektów nie ma. Teraz to robią auta na wygląd bo nauczyli się że "tworząc" mechaniki od nowa swiata nie pobiją.

A może mówię tak dlatego że kiedyś Tata kupił w 93 roku nowego Fiata Uno i od tamtej pory uciekamy jak tylko sie da od wloskiej mysli technicznej i dlatego że wujek kupił sobie Alfe 156 w benzynie ktorej od 2 lat nie moze sprzedać
Stary 31-05-2007, 00:43   #28
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

156 jest full u nas w sumie dlatego w benzynie ciezko sprzedac, pozatym ludzie wolą kupić passata B5 np... ( fu, fu, fu) albo co inne niemieckiego.
Ja tam nie narzekam na Lancie, bardzo dobrze sie nimi jaza, samochody są komfortowe, przestronne, świetne wyposażone ino u nas w kraju sa w sumie egzotyczne, dlatego czesci nie ma i w wuj drogie (nie dość ze normalnie tanie nie są, to u nas są droższe i to nawet o 35% niekiedy...) Gdyby nie to byłyby to samochody bez wad, przynajmniej dla mnie.

A co do spalania w sumie to zastanawiające troche, bo w Lybrze jest skrzynia Power Drive, dzięki której przyspieszenie jest lepsze, tak samo predkość max większa, ale wiecej pali... Tak czy inaczej nawet jakby paliła te 5.5 to i tak dużo nie jest.
Stary 31-05-2007, 01:44   #29
ULTRAVIOLET
Stały bywalec

ULTRAVIOLET's Avatar

Domyślnie Samochody

Mnie tylko chodziło o to 4,5 litra Jakość jestem wrażliwy na tym punkcie A może brakuje mi po prostu obiektywizmu. Swoją drogą to wyrwałeś niezły egzemplarz tej Kappy, mam nadzieję że kiedyś się nim przejade Wiele osób uważa ze TDS>JTD VW do dzisiaj wali pompowtryskiwacze które mają czasem poł melona i nic im nie ma w przeciwieństwie do common railów.

Jesli chodzi o B5 to mój brat ma takiego 2002r(1,9 TDI 130 Tiptronic). Kupił sobie kombika, ma juz rodzinkę więc variant jest dla niego ok. Jego pasek ma ok 250 tyś a ilość usterek w tym aucie jest zatrważająca. W ciagu roku zaliczył: Awarie stacyjki (rozsypanie się), padniety wentylator od klimy, usterka klapki zimno/ciepło, przestały zwijać mu się pasy, wariował mu komp musial go zresetować, błąd sterownika silnika (auto kopciło)- trzeba bylo go wykasować, ostatnio klima zaczęła słabo chłodzić (tylko 14 stopni powietrza wydmuchiwanego zamiast 6), automat przeszedl "sam" w tryb awaryjny...

Takie akcje to dla paska norma mimo to każde chce nimi jeździć - troche dziwne. Jeżdżą chyba tylko dla tego konfortu i jakości wykonania (250 tyś i ZERO stukania deski) bo jak co to psuje się elektryka ale z silnikami rzadko coś sie dzieje.
Stary 31-05-2007, 08:08   #30
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

4.5 litra wyszło mi z mich obliczeń mniej wiecej (na wyswietlaczu pokazywało nieraz 4.1 ale to już niemożliwe jest przy takiej mocy i masie...). Plus minus można powiedzieć że te 5 ciągnie.

No własnie ja tez nie wiem czemu wszyscy do tych pasków tak biegną, bo w porównaniu z Kapiszonem to on coś blado wypada No ale "magia" niemieckich samochodów robi swoje. Ponoć się nie psują hehe Prawda jest taka ze wszystko prędzej czy poźniej padnie (no chyba ze to japoniec, to poźniej w większości przypadków ), ale chodzi oto, zeby coś zrobić raz i zeby nie sypało się co chwila. Mam uraz do niemieckich samochodów i jedyne jakie toleruje to niektóre Audi i Golfy (no jeszcze merc 190 E turbo i BMW 7 z 98 )

W sumie to przez 45 tys w Kapciu nie wymieniało sie nic, jeździła i jeżdziła, ostatnio rozrząd, no i ta nieszczęsna pompa, ale to kto inny ją wykończył hehe No jeszcze jakiś czas temu koło zamachowe dwumasowe było wymieniane, ale to wszystko.

Co do JTD to własnie brak pompy, tylko obecność pompowtryskiwaczy troche mnie martwi kuwa, jak to walnie (tfu tfu tfu) to tyle sie zabuli że głowa mała myśle...

Wogóle to trzeba w wakacje normalnie MiPZlot zorganizować jaki, wtedy to się podyskutuje przy piwie hehe
Stary 31-05-2007, 10:08   #31
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Lol żartowałem angina :P samochodzik z charakterem, przynajmniej się wyróżnia :P
Stary 31-05-2007, 13:20   #32
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

powiem tobie gawlicku ze ja kbym miał te 17 tys euro to bym taką delte kupił bez zastanowienia :] bo bardoz zacne autok 215 koni 2 litry silnik , mmmmm :d

Stary 31-05-2007, 15:58   #33
goldi69
Nowy
goldi69 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Domyślnie Samochody

ja dzisiaj do bydgoszczy jade z Juanem Toyota Corolla TS, wyglada jak zwykly balas a ma 192km fabrycznie
smiesznie sie sciga z podtuningowanymi furami jak ich takie cos bierze jak chce

taka jak ta tylko w granacie:

http://moto.allegro.pl/item199726073...o_z_n_a_n.html
goldi69 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-05-2007, 15:58   #34
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

No jakbym miał te 17 kafli to sam bym kupił Ino te fotele takie nie pasujące zbytnio trochu... Kuwa trza czesciej do skarbonki wrzucać pieniążki hehe

[size=9px][ Dodano: 31-05-2007, 15:00 ][/size]
Ej ładnie nawet jak na silnik 1.8
Ale jak dlamnie jak coś japońskiego to tylko:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2088755

Lub tez w wersji prodrive (type R) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2783850
Stary 31-05-2007, 16:49   #35
ULTRAVIOLET
Stały bywalec

ULTRAVIOLET's Avatar

Domyślnie Samochody

Cytat:
Napisał Gawlick
Co do JTD to własnie brak pompy, tylko obecność pompowtryskiwaczy troche mnie martwi kuwa, jak to walnie (tfu tfu tfu) to tyle sie zabuli że głowa mała myśle...
Zawsze myślałem że JTD to common rail z jedną szyną/liswą(rail) wtryskową i jedną pompą. Natomiast pompo wtryskiwacze z tego co wiem to np. u VW to oddzielne dla każdego cylindra wtryskiwacze z własnymi autonomicznymi pompami paliwa.Stosowany u Ciebie TDS jest "chyba" jeszcze prostrzy jest jedna pompa sterowana rotacyjnie/mechanicznie bez zbednej elektoniki regulającej poziom cisnienia dla kazdego cylindra czyli mniej rzeczy do zjebania (napisz jesli sie mysle) Tzn eletkronika jest, ktora odpowiada za moment wtrysku i ilosc mieszanki ale na pewno nie jest to to samo co w common rail

Generalnie temat jest tak skomlikowany ze sam Kojima by nie wymyslił bardziej złozonej fabuły Sam znam się na dieslach pobieżnie, czerpie doświadczenia od ojca który miał juz kilkadziesiat aut w zyciu W każdym razie TDS,TDI>JTD,CDi,dCi,HDi... Każdy Ci powie że sprawdzony klekot z lat 90' wytrzyma Ci więcej niż obecne wynalazki. Jeszcze Twoja kappa przyżyje auto ojca hehe
Stary 31-05-2007, 16:57   #36
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

No jest własnie tak jak mowisz. W TDS tylko jedna pompa wtrysku a w JTD wtryskiwacze. Jedynie co mi tylko czasem przeszkadza w TDSie to kultura pracy, ale da sie przyzwyczaić. No i z zamknietymi szybami jest cichutko na szczescie Kiedyś wszystko było prostsze a teraz naciepają tam bajerów jakiś i dupa No ale co zrobić hehe
Stary 31-05-2007, 17:13   #37
ULTRAVIOLET
Stały bywalec

ULTRAVIOLET's Avatar

Domyślnie Samochody

Fakt Common Raile są cichsze a TDI/TDS'y klekoczą i tak jakby stukają ale przecież autem się nie stoi tylko jezdzi

Subaru Impreza fajne autko ale nie kupiłbym nigdy, mam swoją teorię dlaczego są tak mało awaryjne Po prostu Subaru na zachodzie to "drugie" auto. Nie do pracy tylko dla "jazdy". W efekcie 5 letnie Subaru a tym bardziej impreza ma 2x mniej na liczniku niż BMW,VW czy inne szmelce A rankingi ADAC'u opierają się nie na przebiegu tylko na wieku auta w tym jest szczegół dlaczego tak wysoko jest Subaru Nie mówią że są złe na pewno jakość wykonania jest adekwatna do ceny i jest imo lepsza niz u Toyoty i u niemców. Wynika to po prostu z tego że mniej sie ich produkuje i wieksza nacisk można kłaść na dopracowanie aut juz na etapie produkcji.

Ale nie dlatego bym nie kupil Subaru. Nie kupiłbym ze względu na małą dostępność czesci i ich cenę np. komplet częsci do wymiany rozrządu w takiej Imprezie (pasek + rolki napinacz ) kosztuje w granicach 1000zl...

Niestety taka jest cena wyróżnienia się z tłumu.
Stary 31-05-2007, 18:03   #38
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Co prawda to prawda. Najwiecej z Subaryn to przejeżdzają Legacy w sumie i nawet nieźle wypadają w testach różnych. Co do czesci to nie jest gorzej niż z Lancią hehe (kumpel ma GT i nie ma tragedii )
Stary 09-06-2007, 10:14   #39
neo_angin
Wariat

neo_angin's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

http://www.youtube.com/watch?v=mYwy_eCNnrc ah zeby moje miało takie odejście :/

Stary 09-06-2007, 10:57   #40
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Dziwny ten filmik jakiś, moze koleś puścił go na przyspieszonym tempie że tak trzesie mocno, bo nie sądze żeby kolo miał delirke już heh
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania