Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-06-2007, 12:30   #41
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Samochody

kupiełm sobie dwa tygodnie temu nowe lampy na przód do twingola, taki cliry, ale są inne końcówki do kierunków (bo inne roczniki) no i na jednym szrocie mi powididzli ze w ogole nie maja, to mi kumpel podpowiedział zebym moze podskoczył do ASO i mzoe akurat to gówienko będzie tanie...

jak im podałem co ptorzebuje to poiedizli ze wtyczki tylko z całą wiązką - 500zł ... nie wiem czy za dwie czy za jedną, podziekowałem i wyszedłem

ach te ceny orginalnych czesci do renówek :] liczą sobie za jakość :]

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2007, 12:44   #42
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Samochody

Ta jakość hehe Prawda jest taka że jak robią samochod (mowie na podstawie Lancii) to używają najlepszych czesci. Te z ASO są 1 jakości lecz nie tak dobre jak montowane fabrycznie. Tak wogóle to w niemieckim tescie jakims to twingo było prawie na koncu (80 na 100 miejsc) pod wzgledem awaryjności. Ale to niemcy wiec im nie wierzu :P
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2007, 12:46   #43
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Samochody

znaczy ze najmniej awaryjne ? prawda to jest, przeca ja te czesc kupiłem z wąłsnego wyboru co by żaba ładniejsza była

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2007, 12:48   #44
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

No własnie wychodzi na to ze bardziej własnie pierwsze 5 miejsc to były niemieckie fury wiec mowie nie wierze im w to zeby merc C był na 4 miejscu. Porszak sie zgodze ale nie to gowno heh...
Stary 15-06-2007, 20:46   #45
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Panocki normalnie wczoraj wieczorem odebrałem kapiszona już Po przesiadce z Lucyny nie moge sie przyzwyczaić jakie to wielkie, ile ma miejsca w srodku, jak lekko wszystko w niej chodzi i jak jest wyciszona. No normalnie miodzio :love:
Co ciekawe po wymianie pompy Kapiszon nie kopci tak jak kiedyś, gdzie po nagłym wejsciu na 3,5 tys obr na 3 np po redukcji tworzyła sie zasłona dymna heh Świetna furka, świetna
Stary 15-06-2007, 22:54   #46
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Samochody

co to ten kapiszon jest? skuter sniezny czy ki ****?

pokaz jak to cos wyglada.. chociaz

[size=9px][ Dodano: 15-06-2007, 21:56 ][/size]
dobra juz lapie o co chodzi... :mrgreen:

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-06-2007, 23:04   #47
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Przecie wklejałem już jak to wygląda

[size=9px][ Dodano: 15-06-2007, 22:05 ][/size]
No hehehehe
Stary 17-06-2007, 23:42   #48
LukaszMPower
Początkujący
LukaszMPower Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Domyślnie Samochody

Fajne ze zalozyles ten temat.Oto film mojej fury.To juz 6 taka czyli E30 + mialem jedna E 36 318is ale za slaba byla.E30 325i 4ever
http://video.google.com/videoplay?do...68364436812662
Samochod to orginalny BMW 325i MTECH 1 86 rok,kompletny remont karoserii,calkowicie polakierowany(nie znajdziesz orginalnego lakieru) + swap silnika na 95rok 325i Vanos z licznymi dodatkami:pelny sportowy wydech wraz z kolektorem wydechowym,lebszy wlot powietrza + KN filtr,sportowe cewki 6sztuk + swiece,przepustnica od 328i,pukowane sprzeglo(nie normale dyskowe tylko krzyzowe-6 ramion,pompa benzynowa od 328i,orginalnie obnizony MTECH sprezyny z Blistein amorkami,przerobiony uklad chodzenia silnika i pracy silnika +++++++ To na temat tuningu
Stylistyka:Orginalny MTECH 1,M3 E 36 lusterka,Angeleyes + przeciwmglowe,no i lekko przerobione wnetrze.Wiecej filmow dojdzie
Stary 18-06-2007, 02:39   #49
ULTRAVIOLET
Stały bywalec
ULTRAVIOLET Wkroczył na dobrą drogę

ULTRAVIOLET's Avatar

Miasto: Bieruń Śląsk
Reputacja: 26
Domyślnie Samochody

Też się zastanawiałem o co biega z tym kapiszonem i lucyną widocznie te kilka :P osób w Polsce co jeździ Lanciami posługuje się takimi kodami

Bardzo fajna bryka Łukasz Interesujący kolor, prosimy o więcej filmików najlepiej z widokiem na licznik Ładne alumki, BBS'y tak?
Stary 18-06-2007, 08:34   #50
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Kodami No Kapiszon od Kappy hehe
A ta bawarka niczego sobie, nie to co teraz robią... Czekamy na wiecej filmików
Stary 18-06-2007, 17:47   #51
LukaszMPower
Początkujący

Domyślnie Samochody

Postaram sie nakrecic filmik z mojego OSa same zakrety.Kocham ta droge.Jesli chodzi o licznik to moge nakrecic ale tu w Norwegii nie ma gdzie szybko jezdzic ale postaram sie cos wykombinowac.Pozdro
PS.Ten kolor to Incagelb DOT3 Perlowy czyli cos w stylu kameleona.Glowny kolor to pomarancz z dodatkiem zoltego i niebieskiego.Wszystkie kolory w metalicu
Stary 21-06-2007, 17:07   #52
Kenji_PL
Początkujący
Kenji_PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Kenji_PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3
Wyślij wiadomość przez AIM do Kenji_PL Wyślij wiadomość przez MSN do Kenji_PL

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Jakość, nie ilość 360 stopni Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Samochody

Temat fajny a znalazłem coś łączącego samochody i konsole - BMW 550
Zobaczcie jedno ze zdjęć zagłówka :ok:
Stary 21-06-2007, 22:05   #53
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Samochody

Hyh jakbym miał taką furke to by mnie już konsole nie jarały :] No ale może uda mi się uzbierać na E36 soon 8)
Stary 21-06-2007, 22:10   #54
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Nieiwem jak Wam, ale mi nowe beemwe jakoś nie pasują. Siódemka z 99 jest chyba najlepsza dla mnie
Stary 21-06-2007, 22:24   #55
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Samochody

z jakiego resortu wyrwales lancie :wink:

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-06-2007, 22:32   #56
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Moja lancia sama do mnie przyjechała z włochów. Zarówno ta Thema 16 v turbo, Kapiszon, jak i Lybra
Stary 21-06-2007, 23:31   #57
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Samochody

Cytat:
Nieiwem jak Wam, ale mi nowe beemwe jakoś nie pasują. Siódemka z 99 jest chyba najlepsza dla mnie
W sumie masz racje, troche za bardzo kosmiczne się robią. Poza tym dobry argument: "Kupiłem, bo ten rocznik jest ładniejszy", zamiast "Kupiłem, bo na nowy mnie nie stać"
Stary 22-06-2007, 00:01   #58
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Cytat:
Napisał snakemaycry
Poza tym dobry argument: "Kupiłem, bo ten rocznik jest ładniejszy", zamiast "Kupiłem, bo na nowy mnie nie stać"
Hehehe no można i tak Ale zauważyłem że odkąd polak projektuje niektóre BMW wszyscy w mediach po prostu rozpływają sie nad wyglądem tego... No ja nie widze tam nic pociągającego, no ale nie każdy musi lubić np. to co ja:

Thesiska

Przymierzamy się powoli z ojcem teraz do tego
Stary 22-06-2007, 21:42   #59
LukaszMPower
Początkujący

Domyślnie Samochody

Jestem jednym z wiekszych fanow BMW od dluzszego czasu ale popieram ciebie Gawlick ze te nowe bmki nie sa tak ladne jak te wczesniejsze.A jesli chodzi o 7 serie to naprawde sa to piekne samochody a co najlebszego to maja najlebsze siedzenia na swiecie.7 silniczkow elektrycznych i chyba 12 kompresorow pneumatycznych tylko zeby wygodnie sie siedzialo i to wszystko tylko w jednym siedzeniu.Moglem kupic ale dla mnie za duza fura,taka nie sportowa a ja mlody wiec chce sie jeszcze wyszalec dlatego narazoe popieram tylko 3ki
Stary 22-06-2007, 21:53   #60
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

No mnie ojciec zaraził segmentem E i chyba wszystkie Lancie mieliśmy z niego właśnie. Wyjątkiem jest Lybra
Powiem Ci ze jak jeżdze po mieście (a jazam dużo, nawet po 140 km dziennie) to o wiele mniej męczy mnie jazda Kapiszonem, ktory po prostu płynie po drodze, niż takim Golfem IV, A3 czy Mazdą MX-6. Małe, sportowe jest fajne (np. moja ukochana integralka ) ale wole wygodnie jazać i nieraz przyciskać kiedy trzeba. Coż rozpieściła mnie Lancia

[size=9px][ Dodano: 22-06-2007, 20:59 ][/size]
O kuwa, patrzcie jak zepsuli evo
http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=94099436
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania