Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-02-2011, 21:29   #41
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Co Was w życiu napawa optymizmem ?

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Oficjalnie mianuje Cie nerdem pierwszej klasy.Naprawde optymizmem napawa Cie GS?
Tak, ale wiadomo, że nie jest to mój ostateczny cel w życiu (a może...?) i nie będę Ci też zadawał pytań typu "ile masz gs?" (bo widzę, heheh)zamiast się przywitać. Generalnie, ja potrafię docenić (niczym George Clooney w reklamie Martini) małe rzeczy i drobne przyjemności.
Ciekawe, ze do gierek i alko się nie przyczepiłeś?

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2011, 22:17   #42
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Tydzień temu napawała mnie optymizmem przedwcześnie zakończona sesja, a w tej chwili jakoś taki bezsens egzystencji się znowu wkrada ;f

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2011, 22:30   #43
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Tak, ale wiadomo, że nie jest to mój ostateczny cel w życiu (a może...?) i nie będę Ci też zadawał pytań typu "ile masz gs?" (bo widzę, heheh)zamiast się przywitać. Generalnie, ja potrafię docenić (niczym George Clooney w reklamie Martini) małe rzeczy i drobne przyjemności.
Ciekawe, ze do gierek i alko się nie przyczepiłeś?
Na XFD nabijalismy sie z pytan o gs'a: ze niby mamy stolik od 50 tysi w gore, inaczej nie siadasz z nami i takie tam.

Gierki dla dzieci sam bardzo lubie, alkohol rowniez, wiec co mam sie czepiac.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2011, 22:36   #44
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Na XFD nabijalismy sie z pytan o gs'a: ze niby mamy stolik od 50 tysi w gore, inaczej nie siadasz z nami i takie tam.

Gierki dla dzieci sam bardzo lubie, alkohol rowniez, wiec co mam sie czepiac.
A kto nie lubi alkoholu i gierek dla dzieci?

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2014, 20:40   #45
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Odkopuję, bo temat lepszy niz ten o wkurzaniu

Dobra, pomyślałem, że fajnie byłoby wziąć udział w jakiś zawodach i wybór padł na
Bieg Solidarności. Kiedyś już w nim uczestniczyłem i podobało mi się. Poza tym miał
mi towarzyszyć znajomy. Jednak kolega odmówił ostatecznie i musiałem pojechać dziś
sam. Na miejscu byłem wcześniej, rejestracja, wydanie koszylki bonów na zarcie i losu
na loterię. Czytałem wcześniej, że muszę wziąć udział w biegu na lekko >2km
(roczniki miały własne dystansy). Wolałem 5km ale to dla starszych niż '93.
Po kolei wszyscy startowali. Poprzednio było tak, że najpierw dziewczęta potem
chłopcy i na końcu niepełnosprawni. Dlatego spokojnie siedziałem sobie przy takiej
niezłej (pipi)e ze służb porządkowych i wiecie bajera itp. Nagle patrzę, że z
dziewczynami biegną mężczyźni. No i pytam jej czy to liceum? Ona: nie roczniki
97-94, czyli mój. Szybko przeskoczyłem barierkę i próbowałem nadrobić te 300m do
ucieczki. Niestety byłem za słaby i raptem 13 miejsce. Chúj z tym, ale nie oddałem
tego kuponu, więc poszedłem do tej dziewczyny i jakoś oddałem los, który
powinienem zdać przed moim biegem.
Wtedy mnie rozjébało dosłownie, bo w wyścigu na 5 brał udział 90 mężczyzna!!! No kuŕwa, żebym ja w jego wieku tak się ruszał...
Sama trasa 1,2 km więc trzeba było robic okrążenia. Niestety jeden z liczących był
idiotą i policzył panowi o jedno za mało okrążeń i musiał zrobić 6 zamiast 5. Nie
wygrałby tak czy siak ale jednak serce w tym wieku to może wysiąść.
Same rozdanie nagród trwało chwilę (stereo wieże, tablety, mp3 czy czeki na
pieniądze. Nieźle), ale po nich odbyło się jeszcze losowanie wśród uczestników
4rowerów. Miałem szczęście, że jednego typka nie bylo i wygrałem w wyniku
dodatkowego losowania :-D
fart x100, ale jak widziałem niepełnosprawnych czy osoby >80 lat to motywacja fchúj.
Polecam takie doswiadczenie każdemu amatorowi biegania, bo taka grochowka po
wyścigu jak smietana
Stary 30-05-2014, 21:34   #46
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Bardzo ładnie.

U mnie przyziemnie: nadeszła godzina 17, więc mogłem w końcu weekend zaczać wychodząc z roboty. I tyle optymizmu. I że może będzie jutro ładna pogoda, wyjdę z nory do parku, siąde na ławce, otworzę piwo i będę se siedział
Stary 30-05-2014, 22:42   #47
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Bardzo ładnie.

U mnie przyziemnie: nadeszła godzina 17, więc mogłem w końcu weekend zaczać wychodząc z roboty. I tyle optymizmu. I że może będzie jutro ładna pogoda, wyjdę z nory do parku, siąde na ławce, otworzę piwo i będę se siedział
Jesteśmy z Tobą szybko by Ci ten optymiz przeszedł jak byś se te piwo w parku PL otworzył jak dla mnie jest to nie pojęte ja tam zawsze wolałem z ziomkami brać browary w "Bolku" i zasuwac na trawkę na pola

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2014, 22:59   #48
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ech, no niezupełnie: w UK przyjęło się, że ten, kto pije na ławce, jest żulem, nie stać go na pójście do pubu i ogólnie jest anti-social.
Stary 07-07-2014, 19:37   #49
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Lista Osiągnięć

Status: Zakwalifikowany
Poznań kurtyzano, nadciąga na studia!
Spoiler:

Chciałbym napisać, że Bóg nade mną czuwa i zobaczyłem ilość punktów: 666 lolz :-P
Stary 07-07-2014, 20:27   #50
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Na co idziesz?
Stary 07-07-2014, 20:42   #51
Grzegorzo
Fanatyk

Grzegorzo's Avatar

Lista Osiągnięć

Polibuda i logistyka
Jak poszły egzaminy w ogole?

Ostatnio edytowane przez Grzegorzo : 07-07-2014 o 20:46
Grzegorzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2014, 22:57   #52
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Dziś przestawiamy zegary na czas zimowy i godzinkę dłużej giercowania.....fuck yeahh - i właśnie to jest super duper very good optimism
Stary 23-12-2014, 08:19   #53
Grzegorzo
Fanatyk

Grzegorzo's Avatar

Lista Osiągnięć

Powrót do domu i świeta. Uff
Stary 26-12-2014, 09:51   #54
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Aura .... dziś u mnie od rana pada śnieg i wszystkie moje choinki pięknie wyglądają...wreszcie , nie pamiętam już kiedy było biało na Święta, huraaaa
Stary 26-12-2014, 09:58   #55
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 30

Napawa optymizmem, ze jade 23 stycznia na weekend do Krakowa. Decapitated nie dotarlo z Anglii na koncert w Dublinie bo byl sztorm wiec ja dotre na Decapitated

de gustibus non est disputandum.
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-12-2014, 11:35   #56
Grzegorzo
Fanatyk

Grzegorzo's Avatar

Lista Osiągnięć

Znajomy był na ich koncercie w stolicy. Ogolnie dobre tylko beka, bo po koncercie faceci chodzili sobie poza sceną a żaden fan nie zauważył ich nawet
Stary 26-12-2014, 17:39   #57
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Napawa mnie optymizmem fakt, ze ten temat wedruje po roznych forach od ponad 7iu lat (a moze dluzej) i znajduja sie ludzie, ktorzy caly czas maja powod by zostawiac tu posty.
Stary 02-01-2015, 14:14   #58
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2705

Cytat:
Napisał Progresywny Zobacz post
Napawa optymizmem, ze jade 23 stycznia na weekend do Krakowa. Decapitated nie dotarlo z Anglii na koncert w Dublinie bo byl sztorm wiec ja dotre na Decapitated
wszedłem z doopy w temat i bum
jak nie masz gdzie nocować albo jak chcesz się spotkać face to face to daj znać
Stary 16-01-2015, 02:08   #59
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

w sumie to nie konca napawa mnie to jakims wielkim optymizmem, ale mimo wszystko fajnie sie dzisiaj pobawilismy, wygrywajac drugi raz z rzedu pubquiz. byla tez kategoria gry video, ktora oczywiscie rozjebalem no bo jak to inaczej (kopsnalem sie tylko na pierwszym warcrafcie :f) chociaz przyznam ze growo bylo slabo, prawie same klasyki, starocie, najnowsze gry do zgadniecia to byly smartfonowe asphalt i temple run, pozniej chyba bioshock : P
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2015, 05:04   #60
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Wczorajsze granie z Panem Komarem i nasze rozmowy, miło było poznać kolejną, miłą osobistość

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania