Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-03-2011, 21:55   #21
LowMen
Stały bywalec
LowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykład

LowMen's Avatar

Miasto: Malbork
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! Lubiany Hall of Fame n00b  
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Playbox - kolejna gazeta o grach konsolowych

Cytat:
Napisał Gambas Zobacz post
Dziś 31, więc do kiosków i saloników prasowych wparował Playbox czyli nowa gazeta związana z grami konsolowymi i tymi na telefony. Obiecałem sobie, że kupię ten pierwszy numer. Przyzwyczajony do Neo+ pozwolę sobie porównywać ją właśnie z tym pismem. Na początku razi mnie jedna rzecz. Nie jestem czytelnikiem CDA, bo nie gram na PC od co najmniej trzech lat. Co więc się z tym łączy, nie znam ekipy piszącej w tymże piśmie a jak dobrze wiemy ekipa pisząca w PB nie jest obojętna wobec CDA. Dlatego też brakuje mi opisu kim są ludzie, którzy napisali artykuły/recenzję. Owszem, podano z imienia i nazwiska, ale IMO powinno się to rozwiązać tak jak w przypadku N+ - zawsze mogę spojrzeć na pierwszą stronę i zobaczyć od kogo jest dany tekst. Druga sprawa to reklamy w piśmie. WTF? W KONSOLOWEJ gazecie reklama płyty głównej, monitora i Akademii Hutniczo-Górniczej? Owszem, są też reklamy powiązane z tematyką magazynu, ale tak czy inaczej kto u nich decydował jakie reklamy tam wcisnąć, IMO to jest żenada. Z monitorem to można się jeszcze czepiać, ale nie jest tam napisane, że jest to jakaś super edycja etc. A, zapomniałbym o tylnej okładce (nie wiem, czy można to tak nazwać) na której jest reklama balsamu po goleniu firmy STR8, ehhh a mnie przeszkadzał Kratos z GoS w Enplusie.

Powoli kończę tą krytykę i przejdę do pozytywów, ale wspomnę jeszcze o jednej rzeczy, która niektórych może zainteresować. Recenzję są o dziwo dosyć krótkie. Spojrzałem na Homefront, Yakuze 4, Crysisa 2. Żaden ze mnie humanista, do pisanie się nie biorę, bo tego dobrze robić nie potrafię, ale IMO ktoś kto ma pojęcie i spojrzenie to mógłby spokojnie się rozpisać. Nie wiem co jest przyczyną, może zależy im na zwięzłym, krótkim tekście, aby upchnąć więcej artykułów, ale ponownie odwołując się do N+ to jednak ich recenzję jeżeli chodzi o (nazwijmy to) hity to należały do obszernych.
Jeżeli chodzi o pozytywy, to na prawdę mogę pochwalić za artykuł o 3DS. Za dużo w necie o tym nie czytałem, teraz się dopiero niektórych rzeczy dowiedziałem. Fajna sprawa z artykułem o Rocksmith. Na prawdę czekam na tę grę, bo widzę w niej szansę do nauki gry na gitarze połączonej z tym co bardzo lubię a mianowicie z graniem. IMO panowie wyczerpali temat, bądź co bądź o samej grze niewiele wiadomo jak na razie. Pokusili się o "ZA i PRZECIW", takie akcję mogliby stosować przy większości artykułów. No i ostatnia rzecz, która na prawdę mnie wciągnęła to "31 rzeczy, które potrafi konsola". Miło się czyta, można sobie lepiej uświadomić jak konsole są zayebiste.

Mam nadzieję, że ktoś kupił Playboxa i z chęcią wypowie się nt. treści w nim zawartej. Takie są moje spostrzeżenia, można się z nimi zgadzać lub nie

EDIT: Pominąłem artykuł o Samsung Tabs czyli tablecie. Miło się czytało dopóki sobie nie przypomniałem, że to nie Logo, albo dział gadżetów z CDA...
Dopiero teraz także dojrzałem, że kolejny numer dopiero...za dwa miesiące. Znając życie to wszyscy zapomną o tej gazecie (a przynajmniej ja) i wrócą do N+, PSX albo po prostu do przeglądania recenzji chociażby na OC.

Z Twoich słów wynika, że Bauer tworząc nową gazetę testuje grunt i czeka na wyniki sprzedaży. Do kolejnego numeru daleko, więc zdążą oszacować czy im się ten interes opłaca, czy nie. Ja wątpię, żeby gazeta wychodząca co 2 miesiące może zbić kokosy. Tyle się dzieje przez dwa miesiące, że aby to wszystko napisać potrzebowaliby 100 kartek magazynu.
Stary 31-03-2011, 22:00   #22
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Tak właściwie to nigdzie się nie doczytałem, żeby planowali dwumiesięcznik. Oni ograniczają się do konta na FB, tak więc ciężko ogarnąć jakieś info. na ich temat. Prawdopodobnie jest tak jak mówisz, nie zdziwiłbym się, gdyby nie dochodząc do 10 numeru po prostu zrezygnowali.

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-03-2011, 22:12   #23
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Gambas Zobacz post
Tak właściwie to nigdzie się nie doczytałem, żeby planowali dwumiesięcznik. Oni ograniczają się do konta na FB, tak więc ciężko ogarnąć jakieś info. na ich temat. Prawdopodobnie jest tak jak mówisz, nie zdziwiłbym się, gdyby nie dochodząc do 10 numeru po prostu zrezygnowali.
Masz na jednej z pierwszych stron, że to tylko na początek i od wakacji jadą co miesiąc (jak się przyjmie).

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-04-2011, 16:25   #24
Neo5601
Nowy
Neo5601 Wkroczył na dobrą drogę

Neo5601's Avatar

Reputacja: 19

Pewnie przyjmie się, przecież 9,99 zł raz na dwa miesiące to nie dużo kasy. Jednak jest na pewno wielu ludzi, którzy są już przywiązani do obecnych czasopism o grach.
Neo5601 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-04-2011, 15:46   #25
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 925

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

przejrzałem w pracy. pierwsze wrażenie - nędza. póki co drugiego podejscia nie planuje.
Stary 19-04-2011, 16:06   #26
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał vagrant3 Zobacz post
przejrzałem w pracy. pierwsze wrażenie - nędza. póki co drugiego podejscia nie planuje.
Nędza może nie jest, ale mimo tych samych autorów CD-Action jest znacznie lepsze. Czemu? Playboxa pewnie sklecili w kilka dni, aby zarobić więcej kaski.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-04-2011, 16:31   #27
prObie
Początkujący
prObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykład

prObie's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 471

Lista Osiągnięć
360 stopni  Jakość, nie ilość Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 6

A mi się gazetka bardzo podoba. Dużo recenzji do poczytania i w ogóle. Niby to samo znajdę w internecie bo tutaj też sporo recenzji jest ale znacznie przyjemniej czyta się coś takiego w formie papierowej. Kolejny numer również zamierzam kupić.

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania