Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-10-2009, 01:34   #181
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Domyślnie Odp: Mistrzowie gier "ukończonych"

Operation Flashpoint: Dragon Rising - Gra ukończona. Chyba jako pierwszy w Polsce
Gra zajebista na maksa. Dawno tak się nie wkręciłem jak w tą grę. Teraz kolej na resztę osiągnięć i poziom trudności Hardcore.
Moja ocena:
9+/10 za zajebisty co-op.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-10-2009, 19:29   #182
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Call of Juarez Bound In Blood. Gierka mi sie podobała, na calaka szkoda mi czasu. Przejde jeszce na Very Hardzie i wystarczy. Potem czas sie wziąć za Call of Juarez. wiem,ze to niewłaściwa kolejność ale coś słyszałem,że 2 to prequel jedynki wiec czemu nie? Zwałszcza,że stoi juz z poł roku na połce
Stary 13-10-2009, 23:34   #183
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

fight night 3 - brakuje mi juz tylko dwoch achivkow do konca, ale gra po czasie robi sie masakrycznie nudna, ciagle walka-trening-walka-trening, moze na dwoch bedzie lepiej chociaz szczerze w to watpie

Ostatnio edytowane przez kbrs : 13-10-2009 o 23:48
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-10-2009, 10:54   #184
destro177
Początkujący
destro177 Wkroczył na dobrą drogę

destro177's Avatar

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
360 stopni Pokaż się! Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Halo 3: ODST - ukończone póki co na normalu, do połowy nuda, później zrobiło się trochę epicko i bardzo przyjemnie.
Stary 18-10-2009, 19:57   #185
Pawcio4
Stały bywalec
Pawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innych

Pawcio4's Avatar

Miasto: Wroclaw, Poland
Reputacja: 832

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ilość, nie jakość Zapalczywy Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 23

The Orange Box (885/1000) - najlepszy zbior gier tej generacji. Kazda gierka to jakosc sama w sobie. Portal swietny, duzo wnosi element humoru, TF2 bardzo przyjemna gierka online. Jedne z lepiej wymyslonych achievementow w grach, mozna odkryc smaczki o ktorych normalnie nie mialo by sie pojecia. Nic tylko polecic!
Stary 18-10-2009, 20:24   #186
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

Dirt 2 - wszystkie eventy + multi zrobione. Za ok. 2 tygodnie wpadnie calaczek. Gra jest idealna. Piękna grafika, wpadająca w ucho muzyczka, świetny model jazdy. Kto jeszcze nie grał niech bierze i delektuje się tą mistrzowską grą (uff ale nasłodziłem). Jedynym mankamentem jest chyba tylko mała ilość tras, co w późniejszym etapie nieco denerwuje. Ale i tak oceniam na 10
Stary 18-10-2009, 21:00   #187
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

brutal legend - wlasnie skonczylem, gra jest przezajebista, humor, dialogi, ciagle epicka akcja, wiadomo muzyka no dla mnie 9/10, gdyby nie te przycinki i dlugosc byloby 11/10 =d
Stary 18-10-2009, 23:10   #188
Sharky
Nowy
Sharky Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Warszawa

Lista Osiągnięć
 Pokaż się! Jakość, nie ilość Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 6

Ostatnio Silent Hill Homecoming i Prototype. SH dokatowałem jedynie dlatego że jestem fanem serii, jedynie ostatnich 15 minut gry moim zdaniem tak naprawdę miało klimat, łącznie z zakończeniem.

Prototype - wolny świat, przez co po jakimś czasie dla mnie okazał się nudny. W miarę ciekawe zadania, końcówka też specyficzna, ale na plus. Moim zdaniem gra na raz.
Stary 20-10-2009, 22:33   #189
waterwire1
Nowy
waterwire1 Wkroczył na dobrą drogę

waterwire1's Avatar

Miasto: Międzychód

Lista Osiągnięć

Halo ODST, ukonczylem na hardzie, z kumplem w coop. Przejscie tej gry nawet z moimi skillami i checia exploracji nie powinno zajmowac mniej jak 4 godziny...ale gierka ogolem fajna i godna polecenia bo w halo multi najwazniejszy

Ostatnio edytowane przez waterwire1 : 20-10-2009 o 22:43
waterwire1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-10-2009, 21:46   #190
Manolito
Stały bywalec
Manolito Wkrótce będzie sławny

Manolito's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Reputacja: 98

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Złomiarz Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

Kung Fu Panda. Nawet nawet gra. Wielkiego sząłu nie robi, ale i crapem nie jest. Przy pierwszym przejści ugry wpadło 310 punktów, ale mam nadzieję, że za kolejnym będzie już lepiej.
Stary 28-10-2009, 00:57   #191
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał Sharky Zobacz post
Ostatnio Silent Hill Homecoming i Prototype. SH dokatowałem jedynie dlatego że jestem fanem serii, jedynie ostatnich 15 minut gry moim zdaniem tak naprawdę miało klimat, łącznie z zakończeniem.

Prototype - wolny świat, przez co po jakimś czasie dla mnie okazał się nudny. W miarę ciekawe zadania, końcówka też specyficzna, ale na plus. Moim zdaniem gra na raz.
Racje przyznam Panu co do Proto. Choć skończyłem dwukrotnie (kolejny raz bez śmierci i bez wchłonięcia 10 cywilow) to i tak uważam,że gra troszke za słaba w porownaniu do tego co obiecywali producenci.
Silenta jeszcze nie ukończyłem choć skończyłem wszystko co wyszło do tej pory i nadal serie lubie (1 i 2 najlepsze) mysle,że HC jest niezłe choć troszke za duzo walki.

Co do tematu to Dirt (bodaj 910/1000) zostały acziki za przejechane mile i 15 fur do odblokowania. Brakuje mi tras w śniegu (via wrc) a tak gierka całkiem spoko. Przygotowywałem sie na bardziej wymagający tytuł (wspomniane wcześniej wrc nie dało mi swego czasu żyć) no ale coż... Dziękowki lecą do Habit75 za wypozyczenie gierki.

Lece na Bad Company, bo znow sie zakochałem

Ostatnio edytowane przez zarzykrulezzz : 28-10-2009 o 01:01
zarzykrulezzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-10-2009, 01:33   #192
tomaj1987
Nowy
tomaj1987 Wkroczył na dobrą drogę

tomaj1987's Avatar

Miasto: Poznań

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home Złomiarz 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 9

Tales of Vesperia .Dla mnie najlepszy rpg na xbox 360 obok lost odyssey gra kompletna ma wszystko co powinna mieć dobra gra rpg ta część serii przekonuje mnie że to jedna z najlepszych serii rpg i każda czyma wysoki poziom polecam każdemu komu jrpg sie podobają.
tomaj1987 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-10-2009, 21:44   #193
Shalatar PL
Znajomy
Shalatar PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Shalatar PL's Avatar

Miasto: Poland
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Na dobre i na złe Cztery ściany Jakość, nie ilość 

Właśnie ukończyłem Mass Effect i naprawdę nie spodziewałem się ze gra będzie aż tak dobra. O ile przez pierwsze parę misji wątku głównego fabuła nie rozwija się zbyt szybko o tyle w samej końcówce gra szokuje nas co parę minut. Staranność z jaką zadbano o wszystkie detale wprawia w zachwyt. Wiem że slogan "w naszej grze decydujesz o losach całej galaktyki!" jest używany przez twórców bardzo często ale Mass Effect jako jeden z nielicznych tytułów zasługuje by go użyć. Przy koncówce miałem wrażenie że mam władzę nad całymi rasami i każda moja decyzja pociąga za sobą ogromne konsekwencje.

Z wad mogę wymienić tylko raczej nieciekawe misje poboczne (szczególnie te "Uncharted Worlds") jednak zdarzają się wsród nich wyjątki, które pozytywnie zaskakują. Trochę zawodzi również balans ponieważ już od jakichś czterech ostanich godzin gry miałem maksymalny poziom postacii (w konsekwencji nie dostawałem już expa) oraz osiągnąłem również górną granicę posiadanych kredytów (9,999,999) przez co stare przedmioty masowo wymienialem na omni-żel.
To przejście na maxa na poziomie Veteran zajęło mi 32h. Jestem jednak pewien że przed premierą dwójki wyciśnę calaka bo ME jest tego z pewnością warty. Jeżeli ktoś jeszcze nie grał, to zdecydowanie polecam.

PS. Nie zwracajcie uwagi na wszelkie narzekania na niedoskonałości techniczne Mass Effecta. Owszem, framerate pare razy spadł, tekstury czasem wczytały się dopiero po 2-3 sekundach ale z pewnością nie były one dla mnie znaczące. Gdyby nie ta cała afera w internecie (że niby gra jest niegrywalna na X360) to nawet pewnie nie zwróciłbym na to uwagi.

Sony Vaio NW21MF, Xbox 360 Premium 20gb, Ipod Touch 2G 8GB

Ostatnio edytowane przez Shalatar PL : 30-10-2009 o 21:47
Shalatar PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-10-2009, 12:22   #194
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Operation Flashpoint- Crap, crap i jeszcze raz crap. Tyle bugów jeszcze w żadnej grze nie widziałem a boty zarówno nasze jak i przeciwne wołają o pomstę do nieba .
6+/10

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-10-2009, 12:32   #195
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Nie zachęciłeś mnie do kupienia gry od Ciebie
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-10-2009, 15:37   #196
Zwirz
Stały bywalec
Zwirz Zobaczymy co z niego wyrośnie

Zwirz's Avatar

Miasto: Bolesławiec
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
Janko Muzykant Przybij piątkę! Słuchacz PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 12

ostatnio skończona gra... ostatnio creditsy zobaczyłem w Halo 3 ODST. Miło mi się grało, historia nadaje się na przyjemny film sci-fi. Dobra gra, ale przydałaby się minimalnie dłuższa =] takie 7+/10 Gram w nią ponownie ze względu na Halo Waypoint. W kolejce czeka OP: Dragon Rising oraz Borderlands

Mój blog: http://zwirz.blogspot.com
Zwirz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2009, 18:18   #197
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał Q-Jot Zobacz post
Nie zachęciłeś mnie do kupienia gry od Ciebie

Nie miałem tu zamiaru nikogo zniechęcać, ja po prostu podlazłem to tej gry pod względem funu z strzelania, a pierwszy lepszy bug mi w tym przeszkadzał.
A na multi ta gra to 9+/10 (nie 10 bo są lagi i gra z randomami jest bezsensu).
Zobacz że większości ludzi ta gra się podoba( a ja nie miałem styczności z jedynką ) i bardzo ją chwalą jak parę postów wyżej Fighter.

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2009, 19:57   #198
ArniHell
Stały bywalec
ArniHell Jest wokół niego pozytywna auraArniHell Jest wokół niego pozytywna aura

ArniHell's Avatar

Reputacja: 194

Lista Osiągnięć
Szybko i wściekle No-life? Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 17

Borderlands (1000/1000)
Fallout 3 (1550/1550)
Stary 05-11-2009, 18:45   #199
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

CoD: Modern Warfare 2

Gierka ukończona na Veteranie w 2 dni, veteran raczej prosty w porównaniu do poprzednich części, gdy skończysz grę masz około 600/1000
ofc będę próbował ją calakować

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2009, 14:16   #200
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 

Ukończyłem w końcu kampanię w Saints Row 2. Gierka niezła, radocha z rozwalania gangów niesamowita, dodatkowe akcje dają mnóstwo radochy. Gierka niezła dam jej 7,5/10. Teraz muszę ją tylko przejść w coopie.

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania