Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-05-2010, 21:49   #301
emil 92
Stały bywalec
emil 92 Wkrótce będzie sławny

emil 92's Avatar

Miasto: Okolice Mławy
Reputacja: 73

Lista Osiągnięć
Cztery ściany Pokaż się! Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Lost

Prawdopodobnie jutro wyrażę swoją opinię.. 1.4 GB z rapid'ów... Niestety radiówka i muszę z limitami się liczyć.
Stary 24-05-2010, 23:05   #302
InFeS
Znajomy
InFeS Wkroczył na dobrą drogę

InFeS's Avatar

Miasto: Kalisz
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Promotor Słuchacz 360 stopni Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 4

@up
No jak ściągasz w avi. Ja tam rmvb się zadowoliłem i właśnie jestem po obejrzaniu.

Spoiler:
Cóż...dwa razy się popłakałem jeśli nie więcej, huh :X Te momenty gdy Sobie przypominali... Ogólnie ja myślałem że wszystko się zakończyło na tej zasadzie iż wszystko co miało miejsce na wyspie stało się naprawdę ale linia czasu jaka pozostanie, jaka jest prawdziwa to ta w której Oceanic 815 nie rozbił się i tak naprawdę, wszyscy ocaleli, nawet Ci którzy zostali uśmierceni tak jak Jack w ostatni epizodzie... i skoro...skoro twórcy każdą Nam się domyślać, chcą byśmy się zastanawiali...Ja chcę właśnie tą opcję, ten bieg wydarzeń a nnie inny. Nie zawiodłem się.
Stary 24-05-2010, 23:10   #303
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

a ja tam sobie avi w niecala godzinke zassalem za pomoca vuze
co do finalu przewidywalny z reszta to chyba wiekszosc juz od chyba 3 sezonu wiedzieli
final taki se.
Jednak mistrzowski final nadal jest nie do pobicia a takowy mial Battlestar Galactica to jest dopiero mistrzostwo

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 24-05-2010 o 23:14
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-05-2010, 23:22   #304
emil 92
Stały bywalec

emil 92's Avatar

Lista Osiągnięć

No właśnie wpadłem na ten pomysł by pobrać w rmvb.. ;] Tylko ktoś ściąga i nie muszę czekać, za jakieś półtorej godziny będę miał
Stary 25-05-2010, 12:52   #305
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

W erze HD ściągać rmvb... Co do finału to faktycznie nic specjalnego, żadnych emocji i zaskakujących zwrotów - a przez chwile myślałem że Jack będzie nowym "dymkiem". Szkoda że serial się skończył, bo fajnie się go oglądało.
Stary 25-05-2010, 18:56   #306
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Finał sam w sobie całkiem spoko. Szkoda, że nie było żadnych końcowych "twistów" itd.
Spoiler:
Trochę banalnie zakończone śmiercią Jacka i przejściem całej reszty do nieba?. Po tym jak Jack ocknął się, na tym samym kamieniu, co brat Jacoba, też myślałem, że zostanie nowym "dobrym" Smoky'm. Szkoda, że serial się skończył, bo co środę można było na czym oko zawiesić. No i Ta Kate, yh.

No i polecam alternatywne zakończenie: http://www.youtube.com/watch?v=s-4pKfZZ30E

Ostatnio edytowane przez kroolik37 : 25-05-2010 o 19:01
kroolik37 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2010, 19:53   #307
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał malysobol Zobacz post
a ja tam sobie avi w niecala godzinke zassalem za pomoca vuze
co do finalu przewidywalny z reszta to chyba wiekszosc juz od chyba 3 sezonu wiedzieli
final taki se.
Jednak mistrzowski final nadal jest nie do pobicia a takowy mial Battlestar Galactica to jest dopiero mistrzostwo
Niestety nie zgodze sie, ze zakonczenie BSG bylo mistrzowskie.Uwazam ten serial za najlepszy ze wszystkich, jakie mi dane bylo ogladac w ciagu kilku ostatnich lat, ale dwa ostatnie sezony kulaly nieco na jakosci, chociaz scenarzysci nie zarzneli go, jak w przypadku Lost.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2010, 22:39   #308
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Po 'ochłonięciu' i powtórnym obejrzeniu niektórych scen z finału dochodzę do wniosku, że jednak może być, niemniej największa wada dalej pozostaje wadą, tj *pstryk* i wątek MiBa, czyli przewodni szóstego sezonu, zostaje zepchnięty w niepamięć na rzecz przewidywalnego hepi endu i motywu z alternatywnej rzeczywistości, który jest świetny pod warunkiem, że ktoś lubi się wzruszać. Szkoda, bo spodziewałem się czegoś innego, bardziej zaskakującego.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2010, 01:45   #309
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Polecam odcinek 6x00- dobrze przypomina serię i zwraca uwagę na pewne fragmenty ze wszystkich poprzednich sezonów, które wcześniej być może nie były dla nas tak interesujące jak zdają się być teraz Ponadto duet Darlton przy paru okazjach potwierdza to, czego do tej pory mogliśmy się tylko domyślać.
Stary 27-05-2010, 16:31   #310
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Sorry za double posta.

"You All Everybody" Drive Shaft i "Dharma Lady" Geronimo Jackson wylądowały w Rock Band Store. Każda piosenka po 80MSP/0.99$.

Ostatnio edytowane przez kubek : 27-05-2010 o 16:40
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-05-2010, 23:11   #311
emil 92
Stały bywalec

emil 92's Avatar

Lista Osiągnięć

No finał może być.. Hugo wraz z Benem od nowa

Znacie jakiś programik, żebym mógł w film avi. wtopić napisy, by jakby co obejrzeć sobie Lostów na XBOXie?
Stary 28-05-2010, 16:48   #312
InFeS
Znajomy
InFeS Wkroczył na dobrą drogę

InFeS's Avatar

Miasto: Kalisz
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Promotor Słuchacz 360 stopni Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 4

Tak gdyby ktoś nie wiedział... http://hatak.pl/news/8400/LOST_epilo...ze_przed_nami/
Stary 20-06-2010, 02:21   #313
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Już niedługo obejrzę 6. sezon. Bardzo mnie ciekawi, aczkolwiek mam nadzieję, że jest mniej zakręcony niż pierwsza połowa 5. sezonu, bo tam się jakoś nie mogłem odnaleźć. Mimo wszystko to jest to jedyny serial, który obejrzę od pierwszego do ostatniego odcinka. Pozdrawiam wszystkich "Zagubionych" forumowiczów.

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania