Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Forza Forum dla fanów najlepszych wyścigów na konsolach Xbox. Uwaga na spojlery!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-07-2011, 20:52   #481
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Odp: Forza Motorsport 2

dobra juz ten wyscig obczailem, jeszcze jedno ile srednio zajmuje zdobycie miliona kr w rozgrywce online bo jak dlugo to sie nie zabieram?
Stary 14-07-2011, 22:01   #482
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

To zależy jakie wyścigi weźmiesz i ilu graczy będzie w lobby, im więcej i im więcej utrudnień po włączanych tym więcej kasy za wyścig. Ja to robiłem w 75 okrąż. sesjach na Nissanie. przy 2 graczach w lobby i podbiciu poz trudności dostawałem jak dobrze pamiętam ok. 120k za wyścig, każdy zajmował ok 50 minut. Można to nawet zrobić z randomami, jak ktoś wychodzi z wyścigu po jego odpaleniu dalej można go samemu dokończyć a jak ktoś zobaczy wyścig na tyle czasu z włącz pełnymi uszk. i pit stopami duża szansa że odpadnie .
Albo powyższe albo jeżeli masz tony cierpliwości można to zrobić w jednej sesji jak znajdziesz 7 graczy i odpalisz 75 okrążeń na Nordshleife z włączonymi tylko kosmetycznymi uszkodzeniami. Jakieś 8-10h ścigania i ponad milion za jeden wyścig. Ściganie na owalu wychodzi krócej ale trzeba więcej sesji, your choice...

Kokodżambo i do przodu.

Ostatnio edytowane przez igor8472 : 14-07-2011 o 22:06
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2011, 16:20   #483
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

moze durne pytanie ale kit

jak zmienic region? caly czas mialem na azje ustawione, na poczatku tak wybralem, ale zeby kupic jakies autka, ktore zostaly musze miec region na europe - jak??
Stary 30-09-2011, 16:24   #484
szelest2
Początkujący
szelest2 Wkrótce będzie sławny

szelest2's Avatar

Reputacja: 79

Wydaje mi się ze będąc w głównym menu (tam gdzie jest do wyboru kariera multi itp) musisz nacisnąć RB i wyświetlą ci się szczegóły twojego profilu: jaki masz region, ile kasy online wygrałeś i gdzieś tam właśnie zmienia się region - z tym że uwaga - każda zmiana kosztuje coraz więcej - ja zebrałem wszystkie auta bez konieczności zmiany regionu
Stary 30-09-2011, 16:27   #485
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

jak to zrobiles?
mi zostaly 2 wyscigi - i zostalo mi ok 10 aut, juz nie pamietam dokladnie
hmm to chodzilo o to, zeby po prostu jezdzic autem z danego regionu jak najwiecej?
Stary 30-09-2011, 16:34   #486
szelest2
Początkujący
szelest2 Wkrótce będzie sławny

szelest2's Avatar

Reputacja: 79

Zmiana regionu jest potrzebna tylko wtedy gdy chcesz kupić niektóre auta z innego regionu, ja kupiłem je na aukcjach. Nie ma konieczności zmiany regionu do przejścia kariery.
Stary 02-10-2011, 07:09   #487
sapinPL
Wariat

sapinPL's Avatar

a teraz takie ptyanie, wszystko juz mam na zloto, czasowki tez zaliczone, wiec zaczalem kupowac furki - i jest jakis sposob na to? bo nie bede od nowa przeciez jezdzil
a kupowalem kupowalem i co nagle zostalem z 300.000 kredytow i dupa
bo zostalo mi kilka jeszcze z niemiec, uk i wloch - i teraz co?

mysle, ze zrozumiale napisalem ide spac
Stary 02-10-2011, 07:24   #488
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Napisz jakich samochodow ci trzeba, nie pamietam czy w FM2 byla opcja darowania samochodow, jesli tak to ci wysle te ktorych nie masz.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2011, 09:58   #489
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Była, zasada do kupowania prosta, nie bierz wszystkiego jak leci a kupuj tylko z max zniżkami, przenoś się na inny region dopiero jak masz wszystkie wozy z obecnego wykupione.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2011, 10:03   #490
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

W takim razie sapin jak chcesz to wyslij mi zaproszenie na live i podaj samochody jakich potrzebujesz.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2011, 14:35   #491
sapinPL
Wariat

sapinPL's Avatar

ok jutro wysle [a liste na priwa] - dzieki

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania