Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-06-2009, 21:52   #2001
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Gratuluje przeczytania trylogii 666 razy :P Ale co do oceny to się zgodzę, że będzie z 6+.
P.S.
2001(2002 przez Hitmana ;/) post mój

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 22:06   #2002
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Cytat:
Napisał Pujos PL Zobacz post
Rocket Riot - w sumie gra przyjemna, grafika ładna i sympatyczna, a ostni boss cholernie trudny (ponad 100 prób na liczniku). Nie będę się rozpisywał, bo jak napisałem wcześniej więcej, to mój komp sie zresetował ;/
Daje 8/10, bo w sumie nie jest długa, ale za to przyjemna
mozesz cos wiecej o grze napisac? Ile godzin ci zajal calak?

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 22:08   #2003
mati924
Początkujący
mati924 Wkrótce będzie sławny

mati924's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 61

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita 360 stopni Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał Pujos PL Zobacz post
Gratuluje przeczytania trylogii 666 razy
Ta, żeby on raz przeczytał to by było dobrze. Ostatnio jak gadaliśmy to marudził, że już ponad miesiąc czytał i nie chce mu się teraz do kończyć. Zawsze lubił koloryzować swoje czyny

Wracając do tematu: calak w szalenie trudnej fife world cup 2006
Stary 26-06-2009, 22:28   #2004
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

W sumie planowałem kiedyś napisać recke na bloga (i pewnie to zrobię), ale gra w sumie jest całkiem prosta. Calak to jakieś 5-7 h. Na początku jest banalnie, ale levele od 70 w górę robią się hardcorowe. A ostatni boss to już przegięcie, ale da się go pokonać, jak sie wyuczy jego (nieuczciwych) zachowań. Jeszcze jeśli chodzi o acziwy, to musisz mieć kogoś do zrobienia jednego za 50 leveli co-op endurance'a, bo o ile wiem nie ma online ;/ Ale tobie może pomóc Lisa W sumie gra jest spoko i jako odprężenie można sobie pograć. Reszta aczi wpada podczas kampanii, więc spoko :P

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-06-2009, 22:35   #2005
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

ok dzieki. Szukam obecnie jakiejs fajnej arcade

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-06-2009, 04:52   #2006
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Fallout 3-ciekawe ile razy jeszcze bede pisal o calaku zrobionym w tej gierce.Oczywiscie nie narzekam, oby wiecej DLC.Szczegoly w topicu o F3
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-06-2009, 20:43   #2007
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Z ostatnich:

Fifa Street 3 - 1250 GS - w końcu wpadł calak, wcześniej nie miałem drugiego pada i zdobycie calaka nie było możliwe. Po za tym po kupieniu dodatku dowiedziałem się, że nie potrzeba go, aby zdobyć calaka.
My Horse and Me 2 - co tu dużo mówić, jeden z łatwiejszych calaków, jakieś 5 h na spokojnie.

Byłby jeszcze calaka w FUEL, ale nie da się wbić jednego sieciowego achievementa mimo, że mam 40/30 wygranych wyścigów. Tak się składa, że nie tylko ja mam ten problem. Nic trzeba poczekać na aktualizacje.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-06-2009, 23:58   #2008
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Masz już wszystko za singla we Fuel? Jak tak, to ile Ci to zajęło?
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-06-2009, 01:46   #2009
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Lista Osiągnięć

W końcu się udało. Wczoraj wpadł calak w FUEL - z tego co widzę to pierwszy w Polsce. W końcu po wielu próbach i pomocy pewnego kolesia z achievement.org udało się odblokować tego acziwa sieciowego. Niestety musiałem ponownie wygrać 30 wyścigów.

Zdecydowałem się na kupno tej gry mimo słabych ocen. Nie jest tak strasznie jak pisano o tej grze w recenzjach. Może dlatego, że jestem fanem gier wyścigowych. Gra ma sporo błędów, przeciwnicy nieźle oszukują: zadziwiające przyspieszenia na starcie i przy mecie oraz po zniknięciu z oczu przeciwnik oddala się z bardzo wysoką prędokością. Starsznie denerwowały mnie loadingi po zderzeniu. Mnóstwo zadań do wykonania, ogromy teren i wyśmienity klimat. Moja ocena 7/10. octanedh dziękuje Ci za pomoc i wytrwałość w sieciowych acziwmentach.

juve > calak zajął mi ogółem 43 h na luzie z tym, że wszystko od razu jeździłem na najtrudniejszym poziomie. Można spokojnie szybciej ją wycalakować dzięki kilku błędom. Nie korzystałem z tego bo i tak później bym musiał podłączyć pada na jakiś czas, aby nabić 1000 km.

Ostatnio edytowane przez jasiopatryk : 29-06-2009 o 21:31 Powód: Pomyłka w czasie zdobycie calaka. ;)
Stary 29-06-2009, 18:00   #2010
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Gratuluję calaczka we FUEL, ale powiedz mi czy to "problematyczne" online'owe osiągnięcie zdobyłeś w jakiś dziwny sposób?

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-06-2009, 21:28   #2011
jasiopatryk
Fanatyk

jasiopatryk's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzięki. Ten koleś mówił mi, że mam usunąć update i pobrać ponownie. Nie mam grać poprzez wysłanie zaproszenie a wyszukanie przeciwnika w lobby (nie mając go na liście). Wcześniej jeździłem wyścigi gdzie start i meta jest bardzo blisko siebie (5 skeund od mety) on też wcześniej tak próbował i nie wskoczył mu acziwment po 40 wyścigach, więc grałem nieco dłuższe. Nie mam pojęcia co pomogło, ale po połączeniu tego wszystkiego i wygraniu dokładnie 30 wyścigów acziwment wpadł, więc łącznie wygrałem jakieś 70 wyścigów. Reszta osiągnięć sieciowych wpadła bez problemu. Nie wiem czy tylko my tak mieliśmy. Na achievment.org mało osób pisało o tym glitchu.
Stary 29-06-2009, 23:20   #2012
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Właśnie. Dosyć cicho jest w świecie o tym glitch'u. Dzisiaj próbowałem z kumplem wyłowić tego "aczika", co ciekawe jemu wpadł - graliśmy wyścig zajmujący ok. 15 sekund, dodatkowo na trasie ustawiając check'a. Ja wygrałem 50 takich pojedynków i dupa z tego była, a nie osiągnięcie. Jutro spróbujemy opisanym przez Ciebie mykiem. Wielkie DZIĘKI za podpowiedź.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2009, 15:23   #2013
JACOpl
Nowy
JACOpl Może być tylko lepiej

Reputacja: -23

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Jakość, nie ilość Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

TigerWoodsPGATOUR® 10 - 1000/1000 pierwszy calak w Polsce.
Gra jak dla mnie bardzo dobra i godna polecenia , w 10-tce wprowadzono fajny patent z "LIVE WEATHER" , informacje o pogodzie na danym polu golfowym są pobierane na bieżąco z sieci, gramy turniej w warunkach, jakie w danym momencie panują na prawdziwym obiekcie.

Terminator Salvation - 1000/1000
Burnout Paradise - 1250/1250
JACOpl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2009, 16:09   #2014
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Overlord II - Pierwszy w Polsce.
Gra lepsza od jedynki pod każdym względem. Dawno się tak nie uśmiałem podczas grania.
Masa akcji poprzeplatanej zagadkami i mega dobrym czarnym humorem.
Calak niezbyt wymagający, aczkolwiek trzeba przejść grę dwa razy.
25h i po sprawie. Polecam.

Podziękówki dla Otor1 za pomoc w multi.

Ostatnio edytowane przez QBalu : 30-06-2009 o 18:51
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2009, 17:56   #2015
dr M
Uzależniony
dr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumny

dr M's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 1235

Lista Osiągnięć
 Weteran Xbox Live Forever Alone Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 22

Ice Age 3 gierka nawet fajna, na pewno latwa (oprocz challengy - niektore czasy naprawde wysrobowane) i smieszna. grafika mogla by byc troche lepsza. animacja troche przycinala, przynajmi mi, jak duzo rzecze na raz robilem. fajnie pomyslany multi (na 1 konsoli) smiechu co nie miara 8/10

Czwarty w POLSCE

Naruto The Broken Bond nie chwalilem sie jeszcze tym calaczkiem. gierka super, a 1k trudne jak cholera, zwlaszcza minigierki cukierki i weze. 9/10

dr M jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2009, 21:11   #2016
ArniHell
Stały bywalec
ArniHell Jest wokół niego pozytywna auraArniHell Jest wokół niego pozytywna aura

ArniHell's Avatar

Reputacja: 194

Lista Osiągnięć
Szybko i wściekle No-life? Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 17

Bionic Commando 1000/1000
Stary 30-06-2009, 22:44   #2017
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

CSI: Hard Evidence - gra słabo wygląda, ale chyba dobra z niej przygodowka. Piszę 'chyba', bo całą grę przeszedłem grając z solucją, skipując dialogi i słuchając muzyki. Haha, hehe, hihi

Terminator Salvation Bue :/ Na początku zapowiadało się ok, ale poźniej... ciągle ci sami przeciwnicy, ciągle to samo, nuda, lipa, dupa, szajs, precz z tym.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2009, 22:52   #2018
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

[PROTOTYPE] -Kolejna gra,która strasznie uprzyksza życie misjami pobocznymi ,zróbić na złoto a potem na Platyne itp.Niektóre Platynki dość przegięte ale da się zrobić.HARD ,a szczególnie ostatni boss jest przesadzony,Developerzy na tym poziomie wyłończyli niektóre moce i zabrali helikoptery (oszustwo na całego,wszystko po to aby na siłe zwiększyc poziom trudnosci,do tego ostatnia sekwencja jest na czas .Calak wpadł po ok 50h ,story mozna skończyć w jakies 8-10 h ,na easy jak się wszystko juz wie to w jakies 5h.Ogólnie to się zawiodłem na tej grze,po zapowiedziach liczyłem na dużo więcej ale na czasy posuchy wakacyjnej można pograć. 7/10

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-07-2009, 09:02   #2019
HiTMAN47
Wariat
HiTMAN47 Wkroczył na dobrą drogę

HiTMAN47's Avatar

Reputacja: 41

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
CSI: Hard Evidence - gra słabo wygląda, ale chyba dobra z niej przygodowka. Piszę 'chyba', bo całą grę przeszedłem grając z solucją, skipując dialogi i słuchając muzyki. Haha, hehe, hihi
"beka z ludzi grających dla innych powodów "

HiTMAN47 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-07-2009, 10:07   #2020
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał HiTMAN47 Zobacz post
"beka z ludzi grających dla innych powodów "

Jeszcze niewidząc twojego posta to samo chciałem napisac

Calak w MC: LA, chyba z pół roku robiony
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz