Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-06-2008, 09:13   #201
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Benek ty to jesteś Arcziwment Hónter
Stary 28-06-2008, 10:25   #202
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

fajne tytuly

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-06-2008, 13:49   #203
benito82pl
Nowy
benito82pl Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Wiesz co Komarku byłbym gdyby mi sie chciało! i sadze ze bez problemu bym był w pierwszej 20 ale jak sie grało w gowa non stop przez rok a potem w cod 4 to niestety nie ma czasu na przechodzenie wiekszosci gierek!!!I moim skromnym zdaniem inaczej wygladała by pierwsza dziesiatka najlepszech polskich hunterów.Jest wielu bardzo dobrych graczy ale graja cały czas w multi i gdyby odstawili by to na rzecz nabijania calaków to by sie co niektórzy zdziwili!!!! Taki np Spliff jakby tyle nie meczył gowa to bezproblemu mialby 100000 za soba to samo Bender itp:P ale jak to sie mówi nie można mieć wszystkiego!!! I jestem ciekaw kto bedzie pierwszy mial calaczka w GOW 2.Pewnie znowu ja:P
benito82pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-06-2008, 13:56   #204
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Masz racje benito, liczą sie chęci. Ale oni wolą łupać na multi, bo wkońcu dla nich jest to przyjemniejsze od robienia w calaka w danej grze np. CoD4. Ja mam większe chęci do robienia achievementów bo często mam lagi na multi
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-06-2008, 14:18   #205
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Dokładnie robienie calaków jest fajne, ale często większą przyjemność sprawia granie na multi nawet bez motywacji w postaci Osiągnięć. Przykładowo ja zrobiłem calaka w COD4 w trzy dni, co nie przeszkodziło mi grać w tą grę przez następne pięć miesięcy.
Mustang jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-06-2008, 15:56   #206
Spliff
Początkujący
Spliff Wkrótce będzie sławny

Miasto: Wronki
Reputacja: 62

Benek i tu ci raz przyznam rację Nie ma nic przyjemniejszego nic ciupanie z dobrą ekipą w GoW'a lub w CoD'a. Z Benderem gdybyśmy grali w takie crapy co ostatnio powychodziły i gry dla dzieci to po 100tys. byśmy mieli już dawno. Tyle czasu co poświęciliśmy na granie w GoW'a to kilkunastokrotnie przewyższa sumę innych gier. Osiągnięcia motywują do gry ale mi nie przeszkadzam , że od grudnia 2006 cały czas gram w to samo i jakoś mi się nie znudziło do tej pory.
Calaka robi się albo z gry bardzo łatwej albo z takiej którą się bardzo lubi i wymaga dłuższego przysiedzenia (takie moje zdanie)

Spliff jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-06-2008, 16:53   #207
Bender
Uzależniony
Bender Jest wokół niego pozytywna auraBender Jest wokół niego pozytywna aura

Bender's Avatar

Reputacja: 167

Lista Osiągnięć
No-life? Your e-penis must be huge! Achievement Whore Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 18

Ty Spliff pewnie miałbyś 100 tysięcy, mi jeszcze by brakowało. Po prostu nie nadążyłbym kupować gier i nie miał tyle kasy na nowe, jak i starsze tytuły. No chyba, że przerzuciłbym się na piracenie, ale tego nie zrobię ^^. Dlatego też wolę iść w jakość, nie w ilość . Co do gier dla dzieci, pogrywam ostatnio w lego indiana jones i ten tytuł mi się tak spodobał, że myślę o zakupie innych części . Więc nie jest to tak do końca, że granie w gry dla dzieci to zwykłe nabijanie GSa, bo niektóre pozycje są naprawdę udane i przyjemne .

Co racja, to racja. Około 2500 rozegranych meczów w Gowie, gdzie każdy trwa 20-50 minut trochę wyrywa czasu z życiorysu.
Bender jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-06-2008, 20:16   #208
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Bender Zobacz post
Dlatego też wolę iść w jakość, nie w ilość
Ja też tak wole. Jestem zoorganizowany, żeby nie tracić tyle GS w poszczególnych grach. Zawsze nabijam przynajmniej 50% GS w jakiejś grze, żeby nie mieć braków, i potem kupuje następną. A jeżeli gra mi sie bardzo spodoba (np. DMC4) To obowiązkowo wyciskam z niej calaka. Oczywiście jeśli gra nie jest tak dobra, achievy ma czasochłonne (np. VF5) to nie robie. Bo wkońcu z zarabiania GS też trzeba czerpać frajde
Stary 28-06-2008, 21:46   #209
Mr Jim
Znajomy
Mr Jim Wkrótce będzie sławny

Mr Jim's Avatar

Reputacja: 79
Wyślij wiadomość przez AIM do Mr Jim

Lista Osiągnięć
Sam na szczycie  Konsekwentny Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 16

I tu sie z tobą nie zgodzę Skyline14 dla mnie VF5 był jednym z przyjemniejszych calalów jakie zrobiłem (tylko troszkę za łatwy ;p ) . Dali by jakies acziwy za zrobienie wszystkich ciosów na Practice (czasówki) .Większość osób by nie zrobiła np.Akirą DL-a,SPoD -a lub kolanka (1 klatkowego )

Mr Jim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-06-2008, 21:48   #210
Spliff
Początkujący
Spliff Wkrótce będzie sławny

Miasto: Wronki
Reputacja: 62

Przecież nie powiedziałem, że każda gra dla dzieci jest crapem tylko chodziło mi o to, że w nich są zazwyczaj łatwe achievementy.
Wiadomo, niektórzy idą w ilość (łatwe punkciki), a inni w jakość wyciskając hardcorowe tytuły, które zdobią ich gamertagi.

Tyle już meczy rozegranych na rankingach i playerach, czas leci ale czekamy na GoW'a 2

Spliff jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-06-2008, 22:17   #211
Skyline14
Wariat

Skyline14's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Mr Jim Zobacz post
I tu sie z tobą nie zgodzę Skyline14 dla mnie VF5 był jednym z przyjemniejszych calalów jakie zrobiłem (tylko troszkę za łatwy ;p ) .
No wiesz, dla mnie bijatyki to po dłuższym czasie nuda. Nie kapowałem niektórych achievów tam. Np. Defeat all rivals at Club Sega Downtown using the same character data itp.... Został mi jeden gościu i nie wiedziałem co robić. Po czym se odpuściłem te gre

Cytat:
Napisał Spliff Zobacz post
Wiadomo, niektórzy idą w ilość (łatwe punkciki), a inni w jakość wyciskając hardcorowe tytuły, które zdobią ich gamertagi.
Liczą sie składniki, a nie suma Lepsze 200GS w Ikarudze niż 1000GS w Avatarze. To moje myślenie. Ja także wole sobie "przyozdabiać" gamertag
Stary 29-06-2008, 12:03   #212
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał Skyline14 Zobacz post
No wiesz, dla mnie bijatyki to po dłuższym czasie nuda. Nie kapowałem niektórych achievów tam. Np. Defeat all rivals at Club Sega Downtown using the same character data itp.... Został mi jeden gościu i nie wiedziałem co robić. Po czym se odpuściłem te gre
Tu się akurat zgodzę z Jimem bo VF5 osobiście także mnie bardzo wciągnął. Jednak a propos tego co piszesz że nie wiedziałeś co dalej zrobić to przyznam że zwalono sprawę. Bo sęk w tym, że musiałbyś tak długo "odświeżać" daną Arenę aż pojawi się zawodnik, którego nie pokonałeś :/

Ostatnio z calaków wpadł mi:
- Timieshift - w końcu dokończyłem to cholerne hostowanie na 48 h :/
- Lego The COmplete Saga - dzięki Bogu że już (mam nadzieje) nie będzie Lega w świecie SW. A jeśli to nie takie czasochłonne i męczące oraz wtórne. Po przejściu uświadomiłem sobie że niektóre levele robiłem już nawet po 8 razy (bo połowa leveli jest ze starego lego) aby mieć calaka. Przesada. Ale dziwnym trafem gra mnie nie odzuciła ani nie znudziłą za bardzo. Jakiś fenomen.
- Prince Caspian - kolejna gierka w stylu Harrych Potterów itd. Nic specjalnego
- The Bourne Conspiracy - i tu zdziwienie. Spoedziewałem się, że może być to gra przeciętna, nawet bardzo. Ale okazało się że gierka naprawdę według mnie jest BARDZO dobra. Niewiele jest gier w które grając AŻ TAK dobrze się bawiłem. A ta na pewno nalezy do czołówki. Grafika jak na moje super, muzyczka róznież, no i znana z filmu ta ciągła akcja, szybkość pojedynków. Extra. Jedynie za krótka :/

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 29-06-2008 o 12:06
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2008, 21:25   #213
mjdex92
Początkujący
mjdex92 Zobaczymy co z niego wyrośnie

mjdex92's Avatar

Miasto: Radom
Wyślij wiadomość przez ICQ do mjdex92

Lista Osiągnięć

A ja się pochwalę calakiem w Pro Evolution Soccer 2008, który mi dziś wpadł.
Stary 30-06-2008, 21:57   #214
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 

Cytat:
u się akurat zgodzę z Jimem bo VF5 osobiście także mnie bardzo wciągnął. Jednak a propos tego co piszesz że nie wiedziałeś co dalej zrobić to przyznam że zwalono sprawę. Bo sęk w tym, że musiałbyś tak długo "odświeżać" daną Arenę aż pojawi się zawodnik, którego nie pokonałeś :/
Wlasnie dlatego zrezygnowalem z grania w VF5 teraz, lol. Zastanawialem sie niedawno w co by tu pograc i sobie myslalem, ze moze w VF5, bo nawet mialem ochote, ale looknalem neta i czytam, ze ludzie narzekaja na achievy, to sobie mysle, ze jednak odloze. Tylko ciekawe kogo to obchodzi, lol.

Cytat:
- Lego The COmplete Saga - dzięki Bogu że już (mam nadzieje) nie będzie Lega w świecie SW. A jeśli to nie takie czasochłonne i męczące oraz wtórne. Po przejściu uświadomiłem sobie że niektóre levele robiłem już nawet po 8 razy (bo połowa leveli jest ze starego lego) aby mieć calaka. Przesada. Ale dziwnym trafem gra mnie nie odzuciła ani nie znudziłą za bardzo. Jakiś fenomen.
Osobiscie nie cierpie gier z tej serii, poniewaz jestem fanem SW i uwazam, ze takie gry to 'profanacja'. :P No i do tego te powtarzanie leveli, ten tryb, gdzie trza caly epizod na jeden raz przejsc itp, ehh :/ Powiedz, bo mnie to interesuje, ile czasu ci zajelo zrobienie tutaj 1000? Bo ja w LSW Original Trilogy mialem niemalze dokladnie 40h, jak wpadl 1000, a tutaj ile?

Cytat:
- The Bourne Conspiracy - i tu zdziwienie. Spoedziewałem się, że może być to gra przeciętna, nawet bardzo.
Polecilbym ci SOF Payback, gdyby nie to, ze masz juz 1000 w nim. XD Tez myslalem, ze to przecietniak po ocenach, a tu zdziwienie, dalbym grze 8- jak nic

A ja sie pochwale, eee, 200 w ElementsOfDestruction, Jezu, jaka shitowa gierka, grafika jak w N3, grywalnosc jak w... no nie wiem, grze na 4 i fun niemalze zerowy :P
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2008, 22:14   #215
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Lista Osiągnięć

Najtrudniejsza gra Arcade jeżeli chodzi o nabicie calaka to niewatpliwie Metal Slug 3, nikt w polsce nie ma wiecej niż 115 oczywiscie po za panem Vartanem wiadomo czemu hehehe, no i Prince Of Persia a dokładnie ostatnie osiagniecie jest mega chore ale kilka osób ma calaka.

Ostatnio edytowane przez Frezer : 30-06-2008 o 22:17
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2008, 22:21   #216
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
Osobiscie nie cierpie gier z tej serii, poniewaz jestem fanem SW i uwazam, ze takie gry to 'profanacja'. :P No i do tego te powtarzanie leveli, ten tryb, gdzie trza caly epizod na jeden raz przejsc itp, ehh :/ Powiedz, bo mnie to interesuje, ile czasu ci zajelo zrobienie tutaj 1000? Bo ja w LSW Original Trilogy mialem niemalze dokladnie 40h, jak wpadl 1000, a tutaj ile?
Ok. 38h (juz nie pamietam dokladnie, ale na pewno 40h nie mialem). Szybciej poszło ponieważ polowe leveli juz znalem na pamiec + nie trzeba bylo robic UNDEFEATED + "nie bawilem" sie tak jak w 1 lego (teraz pierwsze przejscie bylo bez zadnego zbierania tylko aby przejsc, dopiero we free playu zbieralem rzeczy.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2008, 22:29   #217
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Lista Osiągnięć

ja to sie dziwie że ludziom sie chce siedzieć i tracić tyle czasu przy tych krapach hostować nabijać kille w multi owszem czasem można coś pocisnać ale ciagle ? jażeli gra jest dobra to fajnie mnieć calaka ale w krapach pokroju SOF czy Kingdom Under Fire, Alone The Dark mozna dostać od tego wodogłowia, to coś jak praca beta testera śleczysz nad czymś godzinami szukajać bugów,gdybym miał taką mozliwosc sam bym ze swojej list wyczyscił kilka crapów bo po co one tam są i tak na nikim wrażenia to nie zrobi tylko człowieka wnerwia ze tracił czas zamiast jakiś towar w tym czasie przelecieć albo skoczyć na piwko

Ostatnio edytowane przez Frezer : 30-06-2008 o 22:38
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2008, 23:33   #218
Joni
Stały bywalec
Joni Wkroczył na dobrą drogę

Joni's Avatar

Miasto: Polska
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Cztery ściany Wiisi mi to PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 4

juve 26 odlozyles gre ze wzgeldu na achivy? ehh;/ NC, co do SOF PAYBACK gra mimio ocen jest bardzo dobra 7 z plusem lub 8 z minusem sie nalezy jak nic.

Completed Retail: 795
Completed Arcade: 239
Joni jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2008, 23:51   #219
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 

Nie no, predzej czy pozniej zabiore sie za tego VF5, bo nie daje mi spokoju Tylko wlasnie te czasochlonne achievy mnie wkurzaja, bo mam jeszcze tyyyle fajnych gier do pogrania i przejscia, ze wolalbym ten czas spedzic grajac w cos fajniejszego

Jak to mozliwe, ze dwie gry w jednej ( LSW Complete Saga ) przechodzi sie szybciej, niz jedna ( Original Trilogy ) ? :O Kiedys kupie, to sam sprawdze >>
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2008, 23:52   #220
Skyline14
Wariat

Skyline14's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Frezer Zobacz post
Najtrudniejsza gra Arcade jeżeli chodzi o nabicie calaka to niewatpliwie Metal Slug 3, nikt w polsce nie ma wiecej niż 115 oczywiscie po za panem Vartanem wiadomo czemu hehehe, no i Prince Of Persia a dokładnie ostatnie osiagniecie jest mega chore ale kilka osób ma calaka.
Nieprawda. Najtrudniejsza jest Triggerheart Exelica. Gdyby nie te 3 ostatnie achievy jakie mi zostały to z pewnością była by prosta, ale przejść gre bez utraty życia na normal? Obłęd! No i faktycznie, Vartan tu coś podejrzanie wbił calaka, bo w jeden dzień z 70 do 200GS? Musiał grać 24h
Joni ma racje. Bez sensu jest odmawiać sobie gry ze względu na achievy. Oczywiście ja też patrze na spis osiągnięc przed kupnem, ale i tak kupie co zamierzam.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania