Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Opinie, komentarze Masz jakiś pomysł, który może ulepszyć Online Center? Napisz o nim tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-09-2008, 19:43   #21
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Forum jak władze za komuny.

jaro, czemu dajesz jedynie dwa skrajne przypadki?
1. wywalmy
2. wychwalajmy
...
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-09-2008, 19:50   #22
Jaro5412
Wariat
Jaro5412 Coś z nim nie takJaro5412 Coś z nim nie tak

Jaro5412's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: -167

Poniewaz lubie konkrety. Wtym przypadku osoba która piraci to czyste frajerstwo. Tyle. Nie ma zadnej akceptacji , nic w stylu zamiast kupowac orginały to kase dla biednych daje. W takim razie w kategoriach pomocy biednym jesteś zaje..sty , w kategoriah gracza jesteś śmieciem.Nie mówie ze jestem zajebisty. Tez kiedyś to robiłem( PSX ,krótko pierwsze PS2 ) i mozecie na mnie za to wieszac psy , sam po upływie czasu uwazam ze leciałem na łatwizne i nie mam się zamiaru bronić.Byłem w kategoriach Frezera. Ale potrafie sie przyzanać . Wielu nie potrafi. To własnie jest słabe.
Stary 28-09-2008, 19:53   #23
gerber
Uzależniony
gerber Zobaczymy co z niego wyrośnie

gerber's Avatar

Miasto: Gryfów Śląski
Reputacja: 1

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Hall of Fame n00b Achievement Whore Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Spoko, masz swoje poglądy i masz do tego 100% prawo. Ale zrozum, nikt nie będzie robić pod ciebie portalu/forum, i nikt nie będzie moderować pod twoje zdanie, bo ty lubisz "konkrety". Obrażaniem i napinką tego nie zmienisz

gerber jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-09-2008, 20:11   #24
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Co nie zmienia faktu, że lud chce krwi Freezera, a władcy powinni nam ją dać
A tak na serio to nie przesadzajmy. Przecież wiadomo, że forum to nie demokracja, a to, jak dyskusje się potoczą zależy od humorów moderacji i nie ma tutaj nic odkrywczego. Najprostszym rozwiązaniem jest kompletny zakaz rozmów o piractwie nie licząc metafor, na których poznają się admini kochani.
Stary 28-09-2008, 20:59   #25
Jaro5412
Wariat

Jaro5412's Avatar

To zbyt duzo jak widac .
Stary 28-09-2008, 21:04   #26
ShotgunMesssi
Początkujący
ShotgunMesssi Wkroczył na dobrą drogę

ShotgunMesssi's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
 360 stopni No-life? Your e-penis must be huge! 

Osobiście mnie przeraża to że większość ludzi na tym forum popiera, a nawet broni piractwo!!
Lukk, Fireflow i paru innych...
Panowie to że gra używana jest uważana przez producenta jak tytuł piracki nie oznacza że lepiej wziąć i ściągnąć grę z netu niż kupić używańca! Co to za tłumaczenie??

Jak ktoś kupi w sklepie grę potem sprzeda ją kumplowi to zapewne pieniądze które dostanie przeznaczy na następny tytuł. Gdyby jego ziomek zamiast ją od niego kupić ściągnął by z torrentów to nie było by pieniędzy na następną grę, co oznacza mniejszą sprzedaż.
Dlaczego bronicie piractwa? Piszecie jak chce to niech piraci, sorry ale im ich więcej tym bardziej będzie się to odbijało też na tych uczciwych…

Oraz chciał bym za pytać czy tekst : że zazdrościmy Frezerowi, to dla beki czy serio?
Może wszyscy się w takim układzie przesiądziemy na piraty, to przecież ekonomiczne, praktyczne i bardzo tanie. Nie trzeba nawet z domu wychodzić po nowość!...

Ja tutaj kończę moją wypowiedź, potępcie mnie jak chcecie ale i tak nie zmienię mojego zdania na ten temat!!
ShotgunMesssi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-09-2008, 21:22   #27
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

a ja proponuje zbanowac/zabic wsyztskich dresiarzy/lysoli bo to co soba i swoim zachwoaniem prezentuja jest "ponizej krytyka"...
oprocz tego trza zamknac teletubisie za pedalskie torebki...
itp, itd...

dzialac?- jak najbardziej ale nie w skrajny sposob...
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-09-2008, 21:29   #28
Selu PL
Początkujący
Selu PL Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Olsztyn
Reputacja: 13

No ja nie wiem czego się kłócicie... Freezer (dobrze napisane?) piraci? A niech se piraci, dostanie bana i po sprawie. Nie powinien (Freezer) dostać bana, ani nawet warna za piractwo, ale za pisanie o tym imo tak. Możliwe, jak to już pisał wrog i reszta, regulamin powinien zostać w tym temacie "uzupełniony", albo choćby napisany tak, żeby wszystko było wiadome w 100%.

Cytat:
Napisał ShotgunMesssi
Może wszyscy się w takim układzie przesiądziemy na piraty, to przecież ekonomiczne, praktyczne i bardzo tanie. Nie trzeba nawet z domu wychodzić po nowość!...
Nie no można zamówić grę przez internet w sklepie internetowym, płacisz przez internet albo za pobraniem, kurier przynosi paczkę i masz np. preordera. Ty masz gre, M$ i sklep internetowy pieniądze i wszyscy są zadowoleni xD

Selu PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-09-2008, 23:02   #29
ShotgunMesssi
Początkujący
ShotgunMesssi Wkroczył na dobrą drogę

ShotgunMesssi's Avatar

Miasto: Gdańsk

Lista Osiągnięć
 360 stopni No-life? Your e-penis must be huge! 

to żeś błysnął... jak na to wpadłeś że poczta przynosi gry do domu?
Nie łap za słowka bo wiedziałeś o co chodzi...
ShotgunMesssi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2008, 01:03   #30
Joni
Stały bywalec
Joni Wkroczył na dobrą drogę

Joni's Avatar

Miasto: Polska

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Cztery ściany Wiisi mi to PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał Selu PL Zobacz post
No ja nie wiem czego się kłócicie... Freezer (dobrze napisane?) piraci? A niech se piraci, dostanie bana i po sprawie. Nie powinien (Freezer) dostać bana, ani nawet warna za piractwo, ale za pisanie o tym imo tak. Możliwe, jak to już pisał wrog i reszta, regulamin powinien zostać w tym temacie "uzupełniony", albo choćby napisany tak, żeby wszystko było wiadome w 100%.

Nie no można zamówić grę przez internet w sklepie internetowym, płacisz przez internet albo za pobraniem, kurier przynosi paczkę i masz np. preordera. Ty masz gre, M$ i sklep internetowy pieniądze i wszyscy są zadowoleni xD
Daj spokoj, wiedziales dobrze o co chodzi, Jaro robisz za duza afere i za wiele rzeczy Ci nie pasi, wystarczy zerknac na twoj opis na livie, Je***** PSX EXTREME , NEO PLUS, Recki na OC gry od EA ( gdzie 30% twoich gier w ktore grasz sa od EA) MS choc grasz na ch konsoli Amerykanow to nie wiem kup PS3 itd DAJ SPOKOJ nie podoba Ci sie forum odejdz sobie, i tak forum jest lagodne w dawaniu warnow itd, mozna wlepiac warny za rozmowy o piraceniu, ale nie za samo piracenie, od tego jest MS i jego bany na konsole oczywiscie wiadomo ze piraci to lapsy.... a ze Lukk piraci to nie wiedzialem jak tak to ...

Completed Retail: 795
Completed Arcade: 239
Joni jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2008, 02:45   #31
ULTRAVIOLET
Stały bywalec
ULTRAVIOLET Wkroczył na dobrą drogę

ULTRAVIOLET's Avatar

Miasto: Bieruń Śląsk
Reputacja: 26

Cierpliwość wroga nie zna granic, mnie już by dawno poniosło i jaro miałby bana
Stary 29-09-2008, 04:40   #32
Jaro5412
Wariat

Jaro5412's Avatar

Co z tego ze wale EA?? To oznacza ze mam nie kupic gier developerów których lubie a EA wydaje ich gre. ?? To oznacza ze mam nie kupic gry która opowiada o klimatach które lubie , czy typ gry który lubie?? Pozatym 30% ????. lol. Czy mój opis ze nienawidze amerykańców ma oznaczać ze mam nie grac na ich konsoli ??Czy pisze coś o X-sie ?? Weź człowieku nie zartuj. Juz sie osmieszyłeś kiedy pisałeś do mnie na live więc nie ośmieszaj sie znow.

A i to ze forum jest łagodne to własne jest problem. Widac ze nie masz pojecia o co tu biega więc papa.

Cytat:
Napisał ULTRAVIOLET Zobacz post
Cierpliwość wroga nie zna granic, mnie już by dawno poniosło i jaro miałby bana
bahahahahahahahahahahahahahah .Bardzo prosze. Jakoś lata mi to grubo. Dostane bana to nie będe pisał.Tyle. Nie zawali sie świat , nie poumiera mi rodzina , kobieta mnie nie rzuci. Jakoś sie będe trzymał. Bana dostane wow. Az strach sie pytać co mi wrog zrobi jak zrobie sobie jeszcze jedno konto , przeciez on ma mój adres , nie wiem czy spac pójde bo nie wiadomo kto sie zakradnie do mojego mieszkania. wrogu , tylko jakby cos to poprosze z wazeliną

Ostatnio edytowane przez Jaro5412 : 29-09-2008 o 04:40 Powód: Automatycznie scalone podwójne posty.
Jaro5412 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2008, 09:29   #33
gerber
Uzależniony
gerber Zobaczymy co z niego wyrośnie

gerber's Avatar

Miasto: Gryfów Śląski
Reputacja: 1

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Hall of Fame n00b Achievement Whore Mister Chief 

Jeszcze ze 2 strony tematu i Jaro sie będzie chciał z wrogiem ustawiać na mordobicie jak z Frezerem LOL

gerber jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2008, 09:52   #34
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

Jaro kup sobie Ps3 w końcu, a dowiesz się, skąd Tybetańscy Jogini czerpią swoją moc.
Stary 29-09-2008, 12:28   #35
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał Jaro5412 Zobacz post
bahahahahahahahahahahahahahah .Bardzo prosze. Jakoś lata mi to grubo. Dostane bana to nie będe pisał.Tyle. Nie zawali sie świat , nie poumiera mi rodzina , kobieta mnie nie rzuci. Jakoś sie będe trzymał. Bana dostane wow. Az strach sie pytać co mi wrog zrobi jak zrobie sobie jeszcze jedno konto , przeciez on ma mój adres , nie wiem czy spac pójde bo nie wiadomo kto sie zakradnie do mojego mieszkania. wrogu , tylko jakby cos to poprosze z wazeliną
Trąbisz o profesjonalizmie, o głupich postach użytkowników, które powinny być kasowane, a sam staczasz się z kolejnym komentarzem. Skoro to wywołuje u Ciebie takie emocje, to może faktycznie ban by pomógł bo jeszcze kipniesz nam tu na zawał.
Co do samego problemu, to może zaznaczę to kolorem albo wywieszę baner, bo jeśli nie zauważyłeś NIE JESTEŚMY profesjonalistami z prostego faktu: OnlineCenter prowadzimy poświęcając wolny czas po godzinach pracy/szkoły itp. Gdyby było inaczej, zrozumiałbym problem, ale nie jesteśmy w stanie ogarniać i strony, i forum 24/7. Jak na takie warunki i tak uważam, że serwis jest rzetelny w porównaniu do innych fan site'ów. Same dyskusje na temat piractwa to nie temat tabu. Mamy udawać, że nie ma problemu tak jak Kościół nie chce słyszeć o problemie pedofilii u księży? Przecież tak Ci się to porównanie spodobało a sam chcesz cenzurować jak za komuny. My piractwa jako Redakcja nie propagujemy i nigdy nie zostaliśmy bierni w tematach mocno pirackich (czyt. poradnikach jak piracić itp. itd.). Jeśli byśmy zabronili ludziom o tym mówić, to wówczas taki temat jak tu by mnie nie zdziwił. Punkt w regulaminie dotyczy rozmowy o pirackich grach (przykład: jak wypalić grę X na nośniku Y), a nie samego zjawiska. Tam gdzie Ty widzisz problem, inni wcale nie muszą. Każdy tu zgromadzony na pewno ma swoje zdanie na temat piractwa i nie widzę problemu by mógł się na ten temat wypowiedzieć. A Ty możesz się z nimi zgodzić lub nie. Od tego właśnie jest forum.
Stary 29-09-2008, 18:41   #36
Jaro5412
Wariat

Jaro5412's Avatar

FAIL Hosen , Epic Fail !!!! Istnieje cos takiego jak zart , a ten był raczej oczywisty. Nie spinaj sie tak
Stary 30-09-2008, 04:45   #37
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

lol drugi post Jaro ktory czytam i drugi w ktorym stwierdza, ze ktos ma jego adres i sie juz zaczyna bac... chlopie moze ty takie praktyki stosujesz jak wbijanie do userow z forum na chate bo sie nie zgodziles w dyskusji czy pyskowce, ale nie uwazaj, ze wszyscy tak postepuja... rotfl

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2008, 11:52   #38
Zwirz
Stały bywalec
Zwirz Zobaczymy co z niego wyrośnie

Zwirz's Avatar

Miasto: Bolesławiec

Lista Osiągnięć
Janko Muzykant Przybij piątkę! Słuchacz PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 12

Że tak się wtrące... A czy wasz poradnik jak ominąć blokadę regionalną nie jest w pewnym sensie piractwem? No i post Jaro, że żartuje po tym jak wyśmiał niektórych userów i teraz żeby wyluzować. Człowieku, coś Ci się wymknęło spod kontroli i trzeba by to doprowadzić do końca. Sam o tym pisałeś :P

Mój blog: http://zwirz.blogspot.com
Zwirz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2008, 12:43   #39
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Cytat:
Napisał Zwirz Zobacz post
Że tak się wtrące... A czy wasz poradnik jak ominąć blokadę regionalną nie jest w pewnym sensie piractwem?
Kupujesz grę/dodatek po takiej cenie jak ustalił producent. Do tego produkt jest oryginalny (jeśli można tak powiedzieć w przypadku ściąganią z Marketplace), wiec gdzie tu piractwo?

Co do Jaro, chłopie, opanuj się. Twoje wypowiedzi przypominają twórczość 10 latka... Powtórzę to co było już powiedziane. Regulamin zabrania wypowiadania się na temat jak pobrać czy odpalić pirata. Samo bycie piratem nie jest potępiane. Stwarzasz jakieś dziwne problemy i burzysz się nie wiadomo o co. To jest forum, nikt Cię tutaj nie trzyma. Nie podoba Ci się to nie odwiedzasz strony i po problemie...
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2008, 02:22   #40
Joni
Stały bywalec
Joni Wkroczył na dobrą drogę

Joni's Avatar

Miasto: Polska

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Cztery ściany Wiisi mi to PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał gerber Zobacz post
Jeszcze ze 2 strony tematu i Jaro sie będzie chciał z wrogiem ustawiać na mordobicie jak z Frezerem LOL
hehhehe ze mna na livie juz sie chcial usatwiac, powiedzialem to chcesz sie byc z mlodyszym to on zalatwimy to jak meszczyzni jak dorosniesz czy jakos tak smieszny koles Ciagle mu cos nie pasi i ciagle ma problemy.

Completed Retail: 795
Completed Arcade: 239
Joni jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Opinie, komentarze

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania