Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Forza Forum dla fanów najlepszych wyścigów na konsolach Xbox. Uwaga na spojlery!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-06-2009, 15:58   #21
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Forza Motorsport 3

A czy te 100 tras to na takiej samej zasadzie bedzie jak w forzie 2? SUVy? Łaat?

Pan z PD zobaczywszy moc forzy prawie uciek! Wie że nie mają już szans żadnych. Szczególnie ze jak wiemy GT5 to będzie tak naprawdę kilka gier w jednej z licencjami chocby na WRC. Ultimate racing game się szykuje ^^' Ale ciiii
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2009, 16:04   #22
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

Napewno 100 tras jest liczone jako x tras+ ich rozszerzone warianty. Mimo wszystko to i tak chyba daje sporo więcej różnych pętli niż w FM2.

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2009, 16:59   #23
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Shinan, nie do końca jesteś dokładny, kiedy piszesz, że GT5 to ciągle tylko rendery. Po pierwsze, od dwoch lat każdy chętny może sobie pograć w prologa GT5. Pod pewnymi względami jest on lepszy graficznie od FM3 [bazując na podstawie tego, co wiemy i widzieliśmy na filmikach z FM3 - lepsze wykonanie samochodow w GT5P, wyższa rozdzielczość [na 90% FM3 to tylko 720p], 16 pojazdow na trasie, otoczenie akurat ładniejsze w FM3, fakt]. Myślę, iż można być pewnym, że GT5 będzie wyglądało lepiej od FM3.
Po drugie, potwierdzone zostało, że trailer z GT5 to czysty render? Na moje jest to generowane na silniku gry + ewnetualnie lekka obrobka na komputerze.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2009, 17:16   #24
brolly
Fanatyk
brolly Wkrótce będzie sławny

brolly's Avatar

Reputacja: 52
Wyślij wiadomość przez AIM do brolly

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Szybko i wściekle Zapalczywy Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 10

No tylko, że Forza 3 wyjdzie na jesień a GT5 jeszcze nie wiadomo. To już bedzie tworzona czwarta część a gt jeszcze nie wyjdzie.
brolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2009, 17:24   #25
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Juve... z osądami wstrzymajmy się do premier obu gier, wtedy sobie nawrzucamy
Na razie każdy przyzna, że FM3 na pewno zrobiła lepsze wrażenie na E3.

W sumie to przerosła moje oczekiwania. Widziałeś wypadki z koziołkowaniem samoachodu w FM3?? Wizualizacja w GT5 wyglądała przy nich jak NFS: High Stakes na PSone Widok z kokpitu rozp***dol. Do tego wyczekiwane 60fps. Ja nie mam pytań, wiedziałem że Forza nie zawiedzie ale to co pokazali na E3...

Nie wiem czego możnaby się było doczepić... ,a z 720p się zobaczy.
Na X360 gdy ustawisz sobie w dashu 1080p, w każdej grze obraz jest wyświetlany w 1080p. Różnica między 720p, a 1080p nie jest, aż tak widoczna jak w przypadku PS3. Przynajmniej wg mnie...

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2009, 17:29   #26
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Zrobiła większe wrażenie, bo więcej jej pokazano Zwroć uwagę, że GT5 to będą trzy gry w jednej, toteż czas developingu można wybaczyć.
Odnośnie 60fps - w drugiej części też chyba było 60fps? Na mnie to akurat wrażenia nie zrobiło, ponieważ jest to już pewien standard we wyścigach Niemniej trzymam kciuki za Forzę3 - dwie świetne gry wyścigowe w tym roku [FM3 i GT mobile], a za rok GT5

Co do rozdzielczości - skalowanie [jak X360] siłą rzeczy jest gorsze od natywnej rozdzielczości [jak prawie 1080p w GT5P].
Stary 03-06-2009, 18:01   #27
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

Juve serio, jeżeli chcesz się spierac nad wyzszoscia jednej gry nad druga to powinnismy poczekac do tematu o Forza4. GT5 miał być killerem Forza2 - nie wyszło i IMO teraz sytuacja sie powtorzy. EOT.

Veni. Vidi. Vici.

Ostatnio edytowane przez shinian : 03-06-2009 o 18:03
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2009, 18:04   #28
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Na PS3 obraz w 1080p wypala wzrok ale gier które śmigają w tej rozdziałce jest jak na lekarstwo, a te które chodzą w 720p wyglądają wg mnie średnio (vide InFamous, Heavenly Sword, Uncharted ). Dlatego GT5 bez 1080p byłoby stracone już na starcie.

Skalowane 1080p wygląda na X360 bardzo dobrze, więc jeśli Forza będzie śmigać płynniutko w 720p @ 60fps przy TAKIM otoczeniu, przy TAKIEJ wizualizcji uszkodzeń oraz TAKIM wykonaniu wnętrza to GT5 z tymi swoimi ślicznie wykonanymi kartonikami w 1080p zostanie odebrane dobrze tylko przez pracowników Centrów Sony przy prezentacjach Bravii serii X.

Wk***iłem się znowu... tak jak pisałem wcześniej czekam na obie premiery. Zobaczymy o ile PD przesunie start GT5, gdy pograją w październiku w FM3

Stary 03-06-2009, 18:11   #29
mluc83
Stały bywalec
mluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiek

mluc83's Avatar

Miasto: Polkowice
Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Wyginam śmiało ciało Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 14

chcecie się sprzeczać o grafę to się sprzeczajcie ja akurat mam na to wysrane, obie gry wyglądają dobrze i wystarczy ale co powiecie na temat soundtracku w gt4 miałem wrażenie że sraczka wypływa mi z głośników żal.pl a nie macie pojęcie jak byłem pozytywnie zaskoczony gdy zapuściłem fm2 no super. Nie grałem gt5 prologue ale ziom mówił że musiał głośniczki podcierać... ble
Stary 03-06-2009, 18:17   #30
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

ROTFL - leżę pod biurkiem i płaczę ze śmiechu;

Fakt FM2 OST miała zaje***szczy, GT zawsze "poniżej oczekiwań"
A Juve to musi chyba od czasu do czasu pod***wić mnie i mnie podobnych, tematem PS3 vs X360 zasłaniając się jakąś wybraną grą...

Stary 03-06-2009, 21:45   #31
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Teraz to już przesada jest. W GT przynajmniej jest muzyka w czasie jazdy, a w FM2 tylko w menu. Jeśli ktoś ocenia grę siędzać w jej menu i pisząc na forum o graniu w gry wideo, że jest ch.jowa, to jest nienormalny, takie moje zdanie.

Cytat:
A Juve to musi chyba od czasu do czasu pod***wić mnie i mnie podobnych, tematem PS3 vs X360 zasłaniając się jakąś wybraną grą...
nom
Stary 03-06-2009, 21:59   #32
mluc83
Stały bywalec
mluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiek

mluc83's Avatar

Lista Osiągnięć

lepiej siedzieć w menu i słuchać spoko muzy niż obdzierania kota podczas jazdy, poza tym dużo ludzi siedzi w menu i grzebie przy aucie dostosowuje go do trasy więc wydaje mi się że dobrze jest słuchać dobrych kawałków no ale.... gusta
Stary 03-06-2009, 21:59   #33
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Kurde.. Każdy twoj post Juve zalatuje takim fanbojstwem, ze ja sie zaczynam zastanawiać, czy ty powaznie to wszystko piszesz, czy z przymruzeniem oka probujesz sie z kogoś nabijac, bo jezeli ktoś uważa ze muza podczas wyscigu w GT jest zaletą przy zestawieniu z jej brakiem w Forzie to, cytujac ciebie, "jest nienormalny".
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2009, 22:03   #34
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Krzychoo, nie twierdzę, że to plus GT, tylko twierdzę, że tylko nienormalny człowiek będzie na forum o grach pisał, że Forza2 ma super muzę, a GT nie, chociaż w tej jednej muza jest tylko w menu :/ Dla mnie jest to trochę przesada, no ale coż...
Stary 03-06-2009, 22:10   #35
mluc83
Stały bywalec

mluc83's Avatar

Lista Osiągnięć

dobra juve pisz sobie o grafice i tych 1080p ale ja nie po to dałem kupę kasy na kino domowe żeby słuchać kocich wypierdzin
Stary 03-06-2009, 22:11   #36
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Ale macie problemy... Wciskasz Guide wybierasz muzę i masz najlepszą (swoją ulubioną) do każdej gry. Skończcie to.
Stary 03-06-2009, 22:18   #37
mluc83
Stały bywalec

mluc83's Avatar

Lista Osiągnięć

w sumie racja, pal licho muzykę i grafikę liczy się gameplay i tu w sumie gt4 blednie przy fm2
Stary 03-06-2009, 22:24   #38
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Hosen - chłopaki dopiero się rozkręcają, a Ty już chcesz kończyć...
Nie często się zdarza, żeby gry wyścigowe oceniać po muzyce/ jej braku
Poza tym argumenty i porównania mluc'a dają do myślenia...

Stary 03-06-2009, 23:02   #39
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

no proszę Cię, pojedynek na muze w menu?
Stary 04-06-2009, 00:21   #40
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał mluc83 Zobacz post
lepiej siedzieć w menu i słuchać spoko muzy niż obdzierania kota podczas jazdy, poza tym dużo ludzi siedzi w menu i grzebie przy aucie dostosowuje go do trasy więc wydaje mi się że dobrze jest słuchać dobrych kawałków no ale.... gusta
Obdzierania kota ? Phiiiiii ......Pfffff....Pssss.....Dzięki GT3 odkryłem dwa kawałki do dzisiaj będące wysoko w mojej liście najlepszych kawałków ever .Zespół Feeder ( Just a Day , 7 days in the sun ) .Te kawałki promowały grę na railerach i są mocą tej gry .W zasadzie grałem w nią tylko ,żeby ich słuchać ,bo nie umiałem w tą grę grać i model jazdy mi nie podchodził
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania