Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-07-2010, 17:19   #21
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: PREDATORS [movie]

Wrogu proszę cię daj baczkowi i marines bana na ip bo jak w każdym temacie widzę te ich posty których nie dość ,że nie da się zrozumieć to jeszcze są na kompletnie inny temat to ja się zastanawiam co za typ(nie chce obrazić rodziny) daje takim dzieciom dostęp do internetu ... gdyby ich ojciec lub matka lub opiekun zobaczyli o czym oni tutaj piszą to jestem pewny ,że dostęp do internetu mieli by ograniczony do stron pokroju minimini i cartoonnetwork...

I tak wracając do tematu przed chwilą wróciłem z kina i naprawdę film był przekozacki. szczególnie ,że spodziewałem się kolejnego crapa jakim był AvP.
Film nawiązuje w niektórych momentach do części pierwszej Predatora i bardzo mi go przypominał(co oczywiście jest na plus).Po obejrzeniu trailerów myślałem ,że Adrien Brody nie będzie pasował do roli pierwszoplanowej jednak wpasował się w "klimat predatorow" idealnie .Ogólnie film trzyma klimat ,więc jeśli macie kase na zgrzewkę piwa warto zamiast niej wybrać się na ten film

SPOILER!
Ciekawi mnie tylko czy ta planeta na której się znajdowali była całym rezerwatem czy również znajdowały się na niej miasta itp itd

XBOXLIVE:RoBBareK

Ostatnio edytowane przez bartosz88 : 19-07-2010 o 17:30
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2010, 19:20   #22
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

nie wiem nie umiem zaznaczyc opcji spoiler dlatego daje bialy kolorraczej cala planeta jest taka zapewne slyszales co mowil "morfeusz" ze szedl w jednym kierunku przez kilka dni i zwatpil ps. czy ta rola nie byla pisana pod Arniego ? a potem ciut zmieniona jak uwazacie bo dla mnie ewidetnie tak jest zreszta Rodriguez jakis czas temu rozmawial z Arnim na temat siqela Predatora i Arni sie zgodzil z zastrzezeniem ze bedzie osadzony na powrot w dzungli a wyszlo jak wyszlo operacja polityka czas fundusze...
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-07-2010, 02:13   #23
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Wlasnie wrocilem z kina, szybka relacja z piwem u boku.Kumpel, z ktorym bylem, stwierdzil, ze film jest tragiczny, ja uwazam, ze taki sobie, ale bronilem najnowszej produkcji o Predatorach, troche na przekor sobie, ze wzgledu na to, ze to produkcja o Predatorach wlasnie.Musze rowniez dodac, ze znajomemu bardzo podoba sie ostatni 'Rambo', jako kino akcji;ja rowniez mialem sporo zabawy ogladajac ostatnie wcielenie Sylwka, ale odbierajac calosc jako komedie.
Zabierajac sie do rzeczy:Brody w glownej roli jest calkiem niezly, nie robi z siebie idioty, i wiekszych zarzutow do niego nie mam, ale do Arniego startu tez nie ma.Cala reszta postaci taka sobie, nic nowego, bym powiedzial:zbieranina najemnikow, pomysl w filmach eksploatowany jak tylko mozna.Najbardziej zalosna postac, to ta grana przez Fisbourne'a:ludzie wokol mnie parskali smiechem, gdy ten wypowiadal swoje kwestie, zwlaszcza pierwsza, gdy zapytany przez kogos:WTF r u?', odpowiedzial nawiedzonym glosem:'I'm alive'.Swietne, dobra kwestia, dalej.
Porucznik Kurtz to, czyli przyklad jak odegrac mocno zwichrowany umysl, to nie jest.
Efekty, czyli cos, na co czlowiek najbardziej sie nastawia, idac na tego rodzaju letnia produkcje, tez srednie.Raz jest ok, raz naprawde zle, jak wybuchy:wygladaja fatalnie, widac ze zabraklo czasu i kasy.
Historia sama w sobie ujdzie, ale juz jak przyjrzec sie z bliska, to wieje sztampa, nuda.
Plus to muzyka, bo lejtomotiv, moge porownac tylko z 'Marszem Imperium' z SW:ciary, patos i co tam jeszcze, a jak sie siedzi jeszcze w kinie z dobrym naglosnieniem...Uff, jednak zobaczenie 'Predators' to jakies tam przezycie, bo za dzieciaka potrafilem siedziec przed TV i ogladac na VHS scene koszenia dzungli z miniguna na stopklatce.Piekne czasy, neo dzieciaki nigdy tego nie zrozumieja, bo teraz mozna miec wszystko, czyli rownie dobrze nic, bo niczego tak sie nie docenia.Magia zniknela.
Nowy pomysl na Predatory, walczace miedzy soba, tez slabiutki:kompletnie nie rozumiem zamyslu tworcow, ale jestem istota o malym rozumku.Pewnie chodzilo o pokazanie nowej frakcji, more badass, z nowymi, bardziej badass helmami, czyli cos, co dzieciarnia uwielbia:hiper-mega-super-pierdu Predator.
Film mnie wciagnal, ale przez te wszystkie wpadki, od polowy bylo coraz gorzej, a koncowka wypadla blado.Film raczej dla fanow serii, zenujacej jakosci typu AvP nie doswiadczycie, ale do pierwszej czesci 'Predatora' z Arnim, albo nawet drugiej z Gloverem, 'Predators' nie ma nawet startu.Chyba tyle, mam sporo wiecej do powiedzenia, ale ide spac, trzeba wstac jutro do pracy.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-07-2010, 06:23   #24
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Te nowe predatory to podobno Bad Blood wyciagniete z universum Predator czyli z komiksow na poczatku tez mi sie nie podobalo dodanie tych nowych Predatorow ale teraz stwierdzam ze moze byc o ile bedzie siqel predators i czegos sie dowiemy o co te rozne frakcje sie żrą efekty specjalne to nie wszystko moim zdaniem ograniczony budzet ile oni tam mieli 40 melonow wyszedl na dobre tak bysmy mieli sieczke gore itd a tak mamy jako taki klimat
Stary 20-07-2010, 16:31   #25
DamianX360
Stały bywalec
DamianX360 Jest wokół niego pozytywna auraDamianX360 Jest wokół niego pozytywna aura

DamianX360's Avatar

Miasto: Królów Polski Kraków
Reputacja: 178
Wyślij wiadomość przez AIM do DamianX360

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita  Każdy piłkę kopie Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Najbardziej zalosna postac, to ta grana przez Fisbourne'a:ludzie wokol mnie parskali smiechem, gdy ten wypowiadal swoje kwestie, zwlaszcza pierwsza, gdy zapytany przez kogos:WTF r u?',
Taa. Jak się pojawił Fishburne to od razu uśmiech się pojawił na twarzy.
Śmialiśmy się ze znajomymi, że Morfeusz szuka nowego wybrańca
Stary 22-07-2010, 23:31   #26
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

To chyba nie zaśniesz dziś już . Ileż emoCJIi!!11 Nie baŁeś się? , czy z czYstym sumieniem , poleci mi tego film? Bo wiesz ,ja sie bardzo boje ogladajac taki straszN film!!!A DLACZEGO historia się nie zakończyła.. ? Ten cały tytułowy PEDOBEAR wpadł i koniec imprezy?????/

Ostatnio edytowane przez MANDo : 22-07-2010 o 23:37
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2010, 23:33   #27
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał Marines123PL Zobacz post
Coś niesamowitego film majster styk....Wprost zajebisty.. Ale to za mało powiedziane .BO jest mistrzowski i to jeszcze za mało powiedziane.BO jest zakuRwisty tak mi podobał.Dla takiego fana AVp był prze kozacki.Bardzo mi sie podobał.Nie moge sie doczekać kiedy go sobie sprawie .I postawie u siebie na półce w loży dla VIP gdzie trafiają najlepsi z najlepszych .Ten Predators film kładzie na łapy predator 1 i 2...I to z czystym sumieniem ...fabuła zajebista wciąga bez zastanowienie i ten klimat Mniam. Ta cała grupa gosci z babą zajebiste sceny walki itp ..JA daje temu filmowi z czystym sumienie 10/10 Bo Wszystko mi się podobało.Mam nadzieje że wypuszczą Predators 2... BO historia jeszcze się nie zakończyła..Ale to chyba nawet pewna sprawa
Widać żeś dziecko. Kładzie na łapy Predatora 1? A widziałeś go chociaż? Mama ci pozwoliła?
Stary 22-07-2010, 23:37   #28
Marines123PL
Początkujący
Marines123PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 7

Lista Osiągnięć
Cztery ściany Pokaż się! 360 stopni Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 7

Smile Odp: PREDATORS [movie]

Coś niesamowitego film majster styk....Wprost zajebisty.. Ale to za mało powiedziane .Bo jest mistrzowski i to jeszcze za mało powiedziane.BO jest zakuRwisty tak mi podobał.Dla takiego fana AVp był prze kozacki.Bardzo mi sie podobał.Nie moge sie doczekać kiedy go sobie sprawie .I postawie u siebie na półce w loży dla VIP gdzie trafiają najlepsi z najlepszych .Ten Predators film kładzie na łapy predator 1 i 2... I to z czystym sumieniem ...fabuła zajebista wciąga bez zastanowienie i ten klimat Mniam. Ta cała grupa gosci z babą zajebiste sceny walki itp ..Ja daje temu filmowi z czystym sumienie 10/10. Bo wszystko mi się podobało.Mam nadzieje że wypuszczą Predators 2... Bo historia jeszcze się nie zakończyła..Ale to chyba nawet jest oczywiste ..Ale będzie się cieszył

Znając niektórych debili z tego forum będą się kłóci jak dzieci jakieś z zasmarkanym nosem nawet nie będę odpisywał na ta prowokacje...Zal mi was i tyle..Może sobie pisać co chce debile i tyle ..........Snake Oglądalnym wszystkie film avp i je mam wiec nie spuść na samo wrażenie>>normalnie dziecinada nie można nic napisać z serca ..Blokuje poło kolesie nie będę widzieć waszych postów piszcie sobie dzieci nhahahahahaahaha

Ostatnio edytowane przez Marines123PL : 22-07-2010 o 23:40
Marines123PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2010, 23:39   #29
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Bo masz niby 16 lat, a piszesz jak analfabeta. Takie coś nie może przejść bez echa. Pozdrawiam ciepło i serdecznie kur*a!
Stary 22-07-2010, 23:41   #30
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Sory ale byłem wczoraj na tym gównie i na pewno nie jest to majster styk a już na pewno nie majstersztyk. Kupa do potęgi. Adrien Brody wogóle nie pasuje na madafakę a ta babka to lekcje gry pobierała chyba u Pazury. Film totalnie odmóżdżający więc rozumiem dlaczego ci się spodobał. Powodzenia w oczekiwaniu na 2.
Stary 22-07-2010, 23:42   #31
Marines123PL
Początkujący
Marines123PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 7

Lista Osiągnięć
Cztery ściany Pokaż się! 360 stopni Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 7

Smile Odp: PREDATORS [movie]

Coś niesamowitego film majster styk....Wprost zajebisty.. Ale to za mało powiedziane .Bo jest mistrzowski i to jeszcze za mało powiedziane.BO jest zakuRwisty tak mi podobał.Dla takiego fana AVp był prze kozacki.Bardzo mi sie podobał.Nie moge sie doczekać kiedy go sobie sprawie .I postawie u siebie na półce w loży dla VIP gdzie trafiają najlepsi z najlepszych .Ten Predators film kładzie na łapy predator 1 i 2... I to z czystym sumieniem ...fabuła zajebista wciąga bez zastanowienie i ten klimat Mniam. Ta cała grupa gosci z babą zajebiste sceny walki itp ..Ja daje temu filmowi z czystym sumienie 10/10. Bo wszystko mi się podobało.Mam nadzieje że wypuszczą Predators 2... Bo historia jeszcze się nie zakończyła..Ale to chyba nawet jest oczywiste ..Ale będzie się cieszył
Marines123PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2010, 23:48   #32
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Idź spuść się, ale pamiętaj żeby nie na samo wrażenie, jak napisałeś, tylko też na te filmy. Wytrzyj zasmarkany nosek i do spania!
ps. Uważaj żeby tytułowe Pedobeary Cię nie dopadły.
Stary 23-07-2010, 00:30   #33
Shogun
Nowy
Shogun Wkroczył na dobrą drogę

Shogun's Avatar

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

Moim zdaniem kolejny krótki film o zabijaniu będzie.

Shogun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-07-2010, 07:24   #34
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Film jest nie najgorszy, lepszy (wg mnie) od AvsP, ale do kultowej jedynki mu daleko. Brody faktycznie przegrywa w starciu z Arnim - i nie chodzi tu o muskulaturę
Stary 23-07-2010, 10:30   #35
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

MANDo,Marines123PL,Snake czy wy qrwa jestescie normalni czy nie dokonca ? zobaczcie piękna pogoda bierzcie grapki wiadereczka i wy.pierdalac do piaskownicy z wami to juz inaczej nie mozna juz pisalem chcecie na siebie wylewac szambo sobie zalóżcie temat ja za miejsze gowna na tym forum bylem zucany waranom na pozarcie Hosen Wrog czy inny dzierzacy wladze moze pora karmienia...
Stary 23-07-2010, 10:42   #36
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja nikogo szambem nie obrzucałem jedynie wyrażałem swoje zdanie, a że Marines`a stać było tylko na wklejenie swojego postu i obrzucenie mnie gównem to już nie moja wina.
A z tym tekstem o piaskownicy i porze karmienia to się ośmieszyłeś.
Stary 23-07-2010, 13:13   #37
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Sorry, ale u mnie jest 15* i pada, grabki już zakupiłem. Marines ma bana, więc EOT.
Stary 23-07-2010, 13:21   #38
Shogun
Nowy
Shogun Wkroczył na dobrą drogę

Shogun's Avatar

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

A u mnie elegancko 33*. Co do filmu to zazwyczaj tak jest, że pierwsze części są najlepsze. W następnych częściach chcą zrobić więcej efektów specjlanych, więcej krwi i zabijania a nie przykładają się do fabuły...

Shogun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-07-2010, 19:49   #39
Narwaniec'TAY
Nowy
Narwaniec'TAY Wkroczył na dobrą drogę

Narwaniec'TAY's Avatar

Miasto: Miasto Aniołow polskie LA :)
Reputacja: 46

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Jakość, nie ilość Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 6

Film jak film do obejrzenia ciekawszy od obu AvP ale i tak sredni ...a pisanie o nim ze jest arcydziełem to jest juz skrajna przesada

Narwaniec'TAY jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania