Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Forza Forum dla fanów najlepszych wyścigów na konsolach Xbox. Uwaga na spojlery!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-12-2010, 01:11   #21
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Forza Motorsport 4

Dobrze prawisz - klimat kurzu musi byc. Mam jakies 17% gry , a juz mi zwieraczem ten tytul wychodzi - pisze ogolnie o Forzie. Ciagle to samo i co patrze na ta liste i miejscie do wypelnienia ptaszkami , to odechciewa mi sie grac. Mam nadzieje , ze calaka tutaj bedzie mozna zdobyc szybciej , bez zbednego jezdzenia.
Stary 13-12-2010, 02:05   #22
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Dobrze prawisz - klimat kurzu musi byc. Mam jakies 17% gry , a juz mi zwieraczem ten tytul wychodzi - pisze ogolnie o Forzie. Ciagle to samo i co patrze na ta liste i miejscie do wypelnienia ptaszkami , to odechciewa mi sie grac. Mam nadzieje , ze calaka tutaj bedzie mozna zdobyc szybciej , bez zbednego jezdzenia.
człowieku Forza jest grą kierowaną dla miłośników motoryzacji tuningu itp a nie nabijaczy osiągnieć, rozwalają mnie tacy ludzie jak ty nudno bo długo sie calakuje litości hehehe

---------- Wiadomość dodana 01:05 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 01:00 ----------

Cytat:
Napisał Spootn1k Zobacz post
Jeśli FM4 nie bedzie obslugiwać kierownic Logitecha to moga mnie pocałować w DÓPE
no to umyj pupe bo na 100% nie bedzię znając polityke M$ hehehe
Stary 13-12-2010, 19:33   #23
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Jestem ciekaw czy pojawia sie bolidy F1 w nowej forzie, bylo by naprawde spoko jakby jes dodali. Mogli by tez dodac radio, przez ktore goscie z pitu mogli by sie z kierowca komunikowac. Mogli by podawac proste waskazowki np. kiedy najlepiej zjechac do pitu, na ktorym okrazeniu moze zmienic sie pogoda (jesli takowa bedzie w grze) lub poinformowac o wypadku jesli taki mial miejsce.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2010, 21:08   #24
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

a po co ci F1 od tego masz odzielną gre F1 2010, WRC też mogą sobie darować, jak sie chce wszystko wpakowac to potem wychodzi to co wyszło z GT5 hehehe
Stary 13-12-2010, 21:34   #25
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Mam nadzieje , ze calaka tutaj bedzie mozna zdobyc szybciej , bez zbednego jezdzenia.
jeśli obierzesz FM z jeżdżenia, to co Ci w tej grze pozostanie do robienia ?
calak za malowanie aut i tuning ?
Stary 13-12-2010, 21:37   #26
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Dla mnie rally to bardzo wazna rzecz i bardzo chce zeby znalazlo sie w FM4. poza tym od przybytku glowa nie boli, zawsze to jakies urozmaicenie.
Stary 13-12-2010, 21:47   #27
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

również lubię rally. nawet bardziej niż szosowe wyścigi.
niemniej jednak w tym samym okresie pojawi się DIRT 3, także szutru będzie aż nadto.
Stary 13-12-2010, 23:15   #28
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Ja też przyłączam się do pomysłu z rally . Mogli by zrobic jak w GT4 kilka naprawdę odmiennych tras po szutrze w różnych klimatach i jestem happy [ wtedy mają sens auta pokroju Peugeot 207 S2000] .
Ale i tak najważniejsze są dla mnie :
1. Wyścigi nocne
2. działające elementy aero
3. Zmienne warunki dobowe/pogodowe

Jeśli się z tym uporają [NfS pokazał , że można] będę zadowolony i nic mi więcej do szczęścia nie brakuje , no może oprócz większej ilości tras.

Ostatnio edytowane przez Luke86PL : 26-02-2011 o 16:47
Luke86PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2010, 03:28   #29
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Jesli ktos ma jakies zyczenia odnosnie FM4, np. trasy, samochody, ficzery czy inne ciekawe pomysly to ponizej podaje linki gdzie takowe mozna skladac.

Car Wish List
http://forums.forzamotorsport.net/fo...d/4389395.aspx

Track Wish List
http://forums.forzamotorsport.net/fo...d/4389398.aspx

Feature Wish List
http://forums.forzamotorsport.net/fo...d/4389896.aspx
Stary 15-01-2011, 14:05   #30
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

A zmniejszenie kariery jest mozliwe ? Po tym sie podpisze
Kariera we Forzie 3 to przegiecie.........Ten kto przy tym myslal , mial fantazje.
Ponad 100h jezdzenia po tym samym........
W czasach gdzie 99% gier konczy sie w 8-10 h , to Forza powinna byc skonczona w okolicach 30 , no 40h max.
Stary 15-01-2011, 14:59   #31
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Lista Osiągnięć

A mi długość kariery wcale nie przeszkadza , chwała im za taką ilość wyścigów . Jedyną rzeczą jaka mnie irytowała to mała różnorodność tras . Mnie bardzo ucieszyłoby więcej tras i jest to obojętne realne czy kompletne fantazje twórców . I druga sprawa miło by było gdyby konsola robiła rotację przeciwników w obrębie jednego pucharu i uwzględniała DLC. Wtedy monotonia byłaby mniejsza bo za każdym razem stawka byłaby inna .
Stary 15-01-2011, 15:19   #32
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

w trojce juz uwzgledniala dlc, nie raz scigalem sie z furami ktore mam sciagniete ale ich nie kupilem
Stary 15-01-2011, 16:03   #33
Luke86PL
Uzależniony

Luke86PL's Avatar

Lista Osiągnięć

W single race oczywiście ale w karierze ścigamy się zawsze z tymi samymi .
Stary 26-01-2011, 02:02   #34
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

A co myślicie o sterowaniu przez kinecta, zda egzamin? Mnie się to osobiście nie podoba, nie wyobrażam sobie jak można będzie wyczuć samochód machając rękoma.

P.S Ciekawe czy będzie można włączyć radio paluchem
Stary 26-01-2011, 02:20   #35
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Dla tego tez oprocz sterowania przy pomocy kinecta bedzie tez standardowe przy uzyciu pada czy kierownicy. Osobiscie to mysle ze Kinect dostanie swoj wlasny tryb i na tym sie skonczy, fajnie by bylo gdyby grajac na padzie czy kierownicy mozna bylo sie rozgladac po samochodzie przy uzyciu kinecta. Mysle ze da sie to jakos polaczyc i ostatecznie moze byc naprawde fajnie.
Stary 26-01-2011, 02:24   #36
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

To mogło by być dobre, kierujesz rękami z kierownicą a głowa jest odczytywana przez kinect, a co za tym idzie spojrzenie na trasę
Stary 26-01-2011, 09:25   #37
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał WheeZzyy Zobacz post
(...) fajnie by bylo gdyby grajac na padzie czy kierownicy mozna bylo sie rozgladac po samochodzie przy uzyciu kinecta. Mysle ze da sie to jakos polaczyc i ostatecznie moze byc naprawde fajnie.
Łizi możesz to sprawdzić w GT5, wystarczy podpiąć kamerkę PS Eye. Efekt daje radę - rozglądanie jest co prawda dostępne tylko przy widoku z kabiny ale i tak warto to sprawdzić bo PS Eye za grosze można teraz dostać.

Co do wykorzystania Kinecta - ja obstawiam na interaktywną galerię samochodową, coś na styl tego co zaprezentowano na E3 przy pomocy fake'owego filmiku.

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2011, 15:52   #38
yankovic87
Nowy
yankovic87 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Piekary Śl
Reputacja: 10

Według mnie Kinect w samej rozgrywce się w ogóle nie sprawdzi, co to za jazda wymachując rekami. Za to przy poruszaniu się po menu myślę, ze będzie to bardzo ciekawe rozwiązanie.
A co do życzeń związanych z grą chciałbym zmienne warunki pogodowe, dzień/noc, rajdy, więcej samochodów i więcej tras. Zużywające się części, które kupujemy do samochodu, np co kilka wyścigów musielibyśmy kupić nowy komplet opon , albo kupic nowa skrzynie biegów która sie posypała w poprzednim wyścigu.

yankovic87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2011, 16:21   #39
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Headtracking, mini-gra z pit stopem i korzystanie z interfejsu - tutaj Kinect może zdać egzamin w FM4. Sterowanie w grze średnio mi się widzi, raczej jako ciekawostka i kolejna rzecz, którą można odnotować na pudełku. Jeśli będzie jednak dobrze zrobione, to casualom się pewnie spodoba.

Z kolei od gry oczekuję dobrze zrobionej kariery. W trójce jest jeszcze gorzej niż w dwójce według mnie - nuda, nuda, nuda. Niech wezmą przykład z GT, akurat pod tym względem mogą się czegoś od Japończyków nauczyć.

Ostatnio edytowane przez wrog : 06-02-2011 o 16:23
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2011, 16:51   #40
DamianX360
Stały bywalec
DamianX360 Jest wokół niego pozytywna auraDamianX360 Jest wokół niego pozytywna aura

DamianX360's Avatar

Miasto: Królów Polski Kraków
Reputacja: 178
Wyślij wiadomość przez AIM do DamianX360

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita  Każdy piłkę kopie Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 12

Niestety masz rację Marcinie. Wrzucenie miliona wyścigów nie załatwia sprawy. Tryb kariery gra się głównie dla osiągnięć moim skromnym zdaniem. Jest to jedyna motywacja, aby rozgrywać kolejne wyścigi. Po zdobyciu osiągnięcia za ukończony 6 sezon odechciewa się juz uruchamiania Forzy. BORING

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Forza

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania