Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-05-2011, 22:02   #21
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i polecam

Najlepszy jest Hero Ale Black Mask też mocne
Stary 08-05-2011, 22:09   #22
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Obczaję wszystkie na urlopie mam w pytę czasu na nadrabianie zaległości filmowych.
Stary 08-05-2011, 22:27   #23
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Najlepszy to jest War z Jasonem Statham'em i Jetem Li.
Stary 08-05-2011, 22:42   #24
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

To już lepsza jest Kung Fu Panda. Obejrzyj Yip Mana, skoro War tak Ci się podoba.
Stary 08-05-2011, 22:44   #25
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
Komar, dzis jade na zakupy w poszukiwaniu Lung fu moon (aka Dragon Tiger Gate), z Donnie Yen i Nicholas Tse, film zrobiony przez Wilsona Yip, tego samego goscia co nakrecil obie czesci Ip Mana. Jak uda mi sie gdzies kupic, to obejze i dam ci znac czy warto
Przed momentem byłem w moim ulubionym "sklepiku" i kupiłem ten film . Gdy tylko go obejrzę, napiszę - czy warto po niego sięgnąć.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2011, 23:30   #26
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
To już lepsza jest Kung Fu Panda. Obejrzyj Yip Mana, skoro War tak Ci się podoba.
Bo Kung Fu Panda była zajebista...
Stary 08-05-2011, 23:40   #27
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Bo Kung Fu Panda była zajebista...
Wiem, chciałem jakoś przemycić ten tytuł do dyskusji, ale nie wiedziałem jak. Zrobiłem to kosztem twojej propozycji, a filmy z Jet Li i Bolo Yeung też są spoko
Stary 09-05-2011, 00:11   #28
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Azjatyckie kino akcji

Macie osobny temat i nie zaśmiecajcie już wątku o ostatnio obejrzanych filmach.
Stary 09-05-2011, 00:15   #29
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

Domyślnie Odp: Azjatyckie kino akcji

Jak sie okazalo filmu w sklepie nie maja, jest tylko dostepny online, ale w Blockbusterze mieli, wiec porzyczylem (zamowilem tez). Film oglada sie naprawde super, wbrew pozorom walk nie ma tak duzo ale walka na poczatku filmu naprawde daje rade. Film jest oparty na jakims komiksie, co miejscami widac. Film ma naprawde bardzo fajny klimat i calosc oglada sie bardzo przyjemnie, do tego muzyka jest naprawde swietna. Ostatnia walka troche przesadzona ale taki juz urok tych filmow. Czy film polecam? Dragon Tiger Gate jest jak najbardziej wart obejzenia, tylko blagam was, nie ogladajcie wersji z angielskimi glosami bo pociac sie mozna. Na poczatku wlaczylem taka wersje i padaka straszna, szybko przelaczylem na oryginalne audio i film ogladalo sie calkiem inaczej.

Zostajac jeszcze przy azjatyckich klimatach, tylko troche mniej powaznie tym razem, polecam tym ktorzy jeszcze nie widzieli (sa tacy?), komedie Shaolin Soccer. Ile razy bym tego filmu nie ogladal to ciagle mi sie podoba i nadal bawi. Oczywiscie nic nie ma tu na serio i wszystko jest na maxa przesadzone ale wlasnie to sprawia, ze ten film jest tym czym jest. Kroolik, jesli nie widziales to koniecznie sprawdz sobie, bo mysle, ze rowniez bedzie ci sie podobal.

Z powazniejszych filmow polecam obejzec Election i Triad Election (druga czesc). Oba filmy sa naprawde kapitalne i zajebiscie sie je oglada. Nie ma tam zadnych walk i takie tam, ale oba filmy nadrabiaja klimatem, historia, scenami i zajebistoscia. Ponizej trailery na zachete, jesli ktos sie da namowic to niech da znac czy filmy sie podobaly.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 09-05-2011 o 00:54
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2011, 00:48   #30
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Kino azjatyckie

nie wiem jak dla mnie najlepszy cyklem azjatyckich filmów i tak zostanie "pewnego razu w chinach" szczególnie 2 część jeżeli nie z powodu scenariusza (który i tak opowiada świetną historię częściowo opartą na faktach) to chociażby z powodu scen walki z Jetem Li który pokazuje na co go stać bez pomocy sznurków i wszelkiego rodzaju nowoczesnych technik kinematografii. hehehe szczególnie ze kiedyś oglądałem reportaż o kręceniu tego filmu gdzie dla przykładu wzięli scenę w której strzelano do aktorów z łuków to kręcono to tak że wkładali typowi deskę pod koszule i strzelano do niego z łuku .
Stary 09-05-2011, 01:29   #31
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Reputacja: 714

wlasnie skonczylem ogladac Lung fu moon jak na adaptacje komiksu calkiem fajny film ,ale niestety duzo mu brakuje do takich filmow jak Ip man czy chodzby Ong Bak
dla mnie skromna ocena 5/10
rafal198011 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2011, 01:37   #32
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

Na Lung fu moon nawet nie ma co patrzec przez pryzmat Ip Man

Ostatnio edytowane przez WiZi : 09-05-2011 o 01:40
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2011, 03:38   #33
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Lung fu Moon - "kupiłem", obejrzałem i... niestety... nie spodobało mi się. Z maratonu filmów z Donnie Yenem, w jakim ostatnio miałem przyjemność uczestniczyć, ten okazał się zdecydowanie najsłabszy. Ostatnia walka to gówno jakieś. Wiem, że film jest adaptacją komiksu i z tego względu reżyser mógł puścić wodzę fantazji, lecz to, co działo się w jej trakcie przechodzi ludzkie pojęcie. Nazwy ciosów specjalnych, którymi napjerdalają główni bohaterowie to kpina. 12 pierdów muflona i stolec kulawego bażanta pasują bardziej do... nie mam pojęcia czego, na pewno nie do nazw "speciali" w filmie karate. To by było na tyle.

Stary 09-05-2011, 09:37   #34
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Znalazłem jeszcze takie tytuły - wspólny mianownik to oczywiście Donnie Yen

An Empress And The Warriors
Dragon Tiger Gate
Legend Of The Fist Return Of Chen Zhen

widział ktoś, warto oglądać.
Stary 09-05-2011, 10:04   #35
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Dragon Tiger Gate to chyba Lung Fu Moon opisywany wyżej.
Stary 09-05-2011, 14:30   #36
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Reputacja: 714

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Dragon Tiger Gate to chyba Lung Fu Moon opisywany wyżej.
Tak to ten sam film
rafal198011 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2011, 15:09   #37
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Z kina azjatyckiego to wszelkie filmy hongkong produkowane w latach 1970-1990.
Stary 09-05-2011, 15:39   #38
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

wlasnie ten flashpoint ogladam, bardzo mi sie podoba taka fajna niezbyt wymagajaca myslenia jatka, chociaz dosc krotkie to jest, chyba w ogole pierwszy film z azji ktory ogladam i trwa mniej niz 2 godziny =p
Stary 09-05-2011, 15:49   #39
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Właśnie skończyłem ogladać Dragon Tiger Gate aka Lung Fu Moon, kupa z tego jest niestety, klasyczne przekombinowane kino kung-fu z fruwającymi żółtkami :/ zdecydowanie nie ten sam poziom co Ip Man. Nie polecam.
Mam nadzieję iż dwa pozostałe An Empress And The Warriors oraz Legend Of The Fist Return Of Chen Zhen okażą się lepsze.
Stary 09-05-2011, 18:28   #40
Fuji
Wariat

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Właśnie skończyłem ogladać Dragon Tiger Gate aka Lung Fu Moon, kupa z tego jest niestety, klasyczne przekombinowane kino kung-fu z fruwającymi żółtkami :/ zdecydowanie nie ten sam poziom co Ip Man. Nie polecam.
Mam nadzieję iż dwa pozostałe An Empress And The Warriors oraz Legend Of The Fist Return Of Chen Zhen okażą się lepsze.
Widzę, że mamy podobne zdanie na temat "dzieła" pt. "Lung Fu Moon". Ale nie ma co się dziwić, Mój Drogi - naszych wyszukanych gustów byle gniot nie jest w stanie zaspokoić.

Co do dwóch, podanych przez Ciebie tytułów. Jestem pewien, że pierwszy oleję. Z tego co widzę, cuchnie on "latającymi żółtkami" znanymi z "Hero" i "Domu latających sztyletów", a takich klimatów najzwyczajniej w świecie nie znoszę . Natomiast drugi film zapowiada się niewąsko i dziś w nocy na pewno go obejrzę .

Ostatnio edytowane przez Fuji : 09-05-2011 o 18:30
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania