Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-10-2018, 16:37   #61
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12338

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Red Dead Redemption 2

Jakiś menel dał 70/100. Muszę powiedzieć, że w ciągu ostatnich dni mój hype znacząco wzrósł, będzie grane o północy.
Stary 25-10-2018, 17:03   #62
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Cytat:
Napisał OCC Senior Zobacz post
New Game Network - 82 / 100

to nie kupuję.
nie marudź jest dobrze
Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Jakiś menel dał 70/100. Muszę powiedzieć, że w ciągu ostatnich dni mój hype znacząco wzrósł, będzie grane o północy.
ta trzeba mu za to dokopać
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2018, 01:27   #63
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Myślałem, że jak grę pobrałem z polskiego rynku to mnie będzie polska strefa czasowa obowiązywała... japierdole .
Stary 26-10-2018, 09:05   #64
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 827

Lista Osiągnięć

Zobacz teraz powinno działać
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2018, 09:48   #65
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11155

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Aktywacja na Xboksie zawsze zależy od sklepu/regionu zakupu.
Stary 26-10-2018, 15:03   #66
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyć

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 331

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

ponoć dzisiaj ma być dostępny od razu na premierę jakiś patch 50GB. Coś wiadomo bo mi w domu się dopiero targa podstawka która waży 80 gb I do tego jeszcze łatka
Stary 26-10-2018, 16:46   #67
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11155

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie ma takiego patcha. Tam coś dołożyli w tygodniu, ale nie aż tyle.
Stary 26-10-2018, 17:10   #68
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

50GB to była chyba dodatkowa wartość zarezerwowana podczas instalacji wersji cyfrowej na PS4.
O żadnym takim paczu nie było nigdzie mowy.
Stary 26-10-2018, 21:17   #69
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Dziennikarz z tego serwisu wybrał się na długą przejażdżkę konną, przemierzając całą mapę gry od granic do granic.
Kolejny materiał z Red Dead Redemption 2 prezentuje pełny cykl dnia/nocy z jednego ujęcia.
Easter Egg odnaleziony przez IGN. To tajemnicza, opuszczona chatka, znajdująca się na północ od Emerald Ranch.
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-10-2018, 11:39   #70
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 827

Lista Osiągnięć

gra miała pacha. Przed premierą ważyła niecałe 90gb. Jak ją odpalałem po raz pierwszy było już bagatela 105gb.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-10-2018, 12:53   #71
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyć

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

no panowie tvgry.pl podsumowało grę jako najlepsza gra rockstara, przewińcie na niecałe 30 sekund przed końcem
Stary 27-10-2018, 20:15   #72
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1903

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Mesjasz jak nic, mimo że to sam początek gry. Nie wiem jak to będzie do końca, ale na teraz nie pasuje mi do końca sterowanie. Za dużo kombinacji i zwracam uwagę czy tym razem mam trzymać X czy tylko wcisnąć.
Trochę to takie betonowe, stoi w miejscu od 8 lat.
Nie wiem też czy dobrze poszli w stronę dodania kolejnych paseczków- ciuchy czy są ok, energia, stan zdrowia, jedzenie. Nie do końca mi to pasuje w tym tytule.
No i fajnie że poprawili animacje skórowania czy okradania ciał, ale brakuje mi tu SKIP, bo wątpię czy będę miał ochotę to oglądać po 10h gry.

To mi średnio pasuje, cała reszta 10/10
Stary 27-10-2018, 23:26   #73
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Postawili na realizm, więc ciężko żeby nie było tego o czym mówisz. Jak ograbiasz ciała jedno po drugim to po pierwszym szybciej zbiera rzeczy. Przy skórowaniu też tak chyba jest.
Stary 28-10-2018, 08:57   #74
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Postawili na realizm, więc ciężko żeby nie było tego o czym mówisz. Jak ograbiasz ciała jedno po drugim to po pierwszym szybciej zbiera rzeczy. Przy skórowaniu też tak chyba jest.
oooo , kolejny dobry smaczek, nawet nie wiedziałem, dzisiaj wypróbuję
Stary 28-10-2018, 10:14   #75
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak, podobno przy większej ilości skipuje i od razu wszystko zbiera. Ale to muszą być koło siebie.

Sterowanie drętwe, sporo klawiszologi. 3 dzień a ja nadal patrze co i którym guzikiem mam zrobić.
Brakuje mi też po otwarciu szafki wciśnięcia jednego klawisze i take all. Trzeba wszystko pojedynczo zbierać. Takie drobnostki, ale mnie osobiście irytują.

Tak samo na siłę wsadzenie tych wszystkich bzdur- rdzenie zdrowa, paseczki, ciuchy. Dla mnie totalnie zbędne

Trzeba konia myć, bo się wolniej regeneruje, tak samo broń trzeba wyczyścić. Fajnie że postawili na realizm, ale mnie takie rzeczy męczą w takich dużych grach.
Boje się o GTA VI, co tam umieszczą Tutaj czekam na moment że mam się wypróżnić, bo stolec dusi i wolniej będę biegać

Ostatnio edytowane przez luck1985 : 28-10-2018 o 10:18
luck1985 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-10-2018, 16:13   #76
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Tak, podobno przy większej ilości skipuje i od razu wszystko zbiera. Ale to muszą być koło siebie.

Sterowanie drętwe, sporo klawiszologi. 3 dzień a ja nadal patrze co i którym guzikiem mam zrobić.
Brakuje mi też po otwarciu szafki wciśnięcia jednego klawisze i take all. Trzeba wszystko pojedynczo zbierać. Takie drobnostki, ale mnie osobiście irytują.

Tak samo na siłę wsadzenie tych wszystkich bzdur- rdzenie zdrowa, paseczki, ciuchy. Dla mnie totalnie zbędne

Trzeba konia myć, bo się wolniej regeneruje, tak samo broń trzeba wyczyścić. Fajnie że postawili na realizm, ale mnie takie rzeczy męczą w takich dużych grach.
Boje się o GTA VI, co tam umieszczą Tutaj czekam na moment że mam się wypróżnić, bo stolec dusi i wolniej będę biegać
spokojnie zanim GTA 6 wyjdzie to poczekamy pewnie ze 4-6 lat, więc będziesz miał czas żeby obczaić dokładnie RDR2
PS wypróżnianie się będzie w dlc
Stary 28-10-2018, 16:22   #77
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post

A mi się to właśnie wszystko podoba o czym mówisz i myślę, że z każdym kolejnym tytułem od R będzie tego więcej, bo gry mają być jak najbardziej realne.
Stary 28-10-2018, 16:31   #78
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
A mi się to właśnie wszystko podoba o czym mówisz i myślę, że z każdym kolejnym tytułem od R będzie tego więcej, bo gry mają być jak najbardziej realne.
też tak sądzę, w końcu rockstar to jedno z 3 najlepszych studiów tworzące gry na świecie

Ostatnio edytowane przez Sawyer1 : 28-10-2018 o 18:28
Sawyer1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-10-2018, 22:08   #79
Pawcio4
Stały bywalec
Pawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innych

Pawcio4's Avatar

Miasto: Wroclaw, Poland
Reputacja: 783

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ilość, nie jakość Zapalczywy Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 23

Cytat:
Napisał Sawyer1 Zobacz post
też tak sądzę, w końcu rockstar to jedno z 3 najlepszych studiów tworzące gry na świecie
Studio tworza ludzie, to oni robia kazdy element gry, a szefostwo ich wyzyskuje. Spadli w moich oczach bardzo, trafilo im sie ze maja jednych z najlepszych w branzy, i to wiedza, uzywajac przy tym argumentu, nie chcesz pracowac 6 dni w tygodniu i spac pod biurkiem, pracuj w Tesco.

https://www.eurogamer.net/articles/2...d-redemption-2
Stary 28-10-2018, 23:08   #80
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie spinam sie. Totalnie odpuściłem irytację karmieniem konia itp bzdurami. Jest lepiej, pełen chillout i napawanie sie goty 2018.

I miło usłyszeć rodzimy język

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania