Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-01-2010, 22:32   #1
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Domyślnie Demon's Souls

Nie ma tematu więc zakładam. O tej grze rozpisują się w samych superlatywach. Czy ktoś z tego forum grał w ten tytuł ? Przymierzam się do kupna a wszędzie drogo jak cholera, więc chcę wiedzieć czy warto.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-01-2010, 22:56   #2
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Demon's Souls

Fighter cena nie schodzi ponizej 200 bo gre sciagaja ze stanow.

Cholernie brudny i ciezki klimat , gra osobiscie jest nastawiona na trudny poziom rozgrywki . Z tego co czytalem jest mozliwosc grania on-line.

Ja osobiscie kupie tylko zrobie kilka obecnych gier , napewno warto.
Wedlug niektórych najlepszy RPG roku .

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2010, 10:39   #3
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Dla mnie jako rekomendacja wystarczy porównanie tej gry do Monster Huntera. Jak ktoś fajnie o pisał ten tytuł: "w tej grze (DS) to gracz zdobywa doświadczenie, a nie postać, którą sterujemy"
Stary 24-01-2010, 15:36   #4
lukas_live
Stały bywalec
lukas_live Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: LUBLIN
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć

Gram już jakiś czas w tą gierę i jak najbardziej mogę ją polecić! Na początku jest ciężko, można się zniechęcić jak zabija cię pierwszy napotkany przeciwnik Ale gra wciąga jak bagno, bez wątpliwości starczy na dłużej niż kilka innych tytułów
Stary 29-01-2010, 20:10   #5
msnet
Nowy
msnet Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Gierka nie jest zbyt prosta ale to tylko kwestia przyzwyczajenia sie do niej , najlepiej zrobic sobie postac testowa i pogiercowac okolo 4 godziny, tyle czasu powinno wystarczyc aby czesciowo zaskoczyc o co w niej chodzi.

Instrukcja ... nie bede kryl , jest strasznie uboga
pomocne linki
http://www.demons-souls.com/wiki/
drugi link tlumaczony przez google (dla nowicjuszy , moze tego nie znaja)
http://translate.google.pl/translate...2F&sl=en&tl=pl
tlumaczenie srednie ale nie tragiczne , w kazdym razie bardzo przydatna stronka, ladnie opisane chyba wszystko co potrzeba lacznie z dropem

Tej gierki na dobra sprawe nie ma co na sile chwalic , jesli ktos lubi ten rodzaj gry to prawdopodobnie bedzie gral jak ja - wolny dzien zlatuje przy grze , wcale mi sie nie chce od niej odchodzic nawet siedzac od rana do wieczora , jedyny mankament to za krotki dzien

Moim zdaniem malym minusem tej gry jest to ze nie laduje przynajmniej Nexusa na dysk twardy a szkoda , 54Mb zaledwie wcina z dysku.
Szkoda bo rewelacja by byl Nexus na twardym + lokacja w ktorej jestesmy az do zmiany na inna, czasem trzeba troszke podexpic postac na szybko a co za tym idzie napedzik doczytuje dane za kazdym razem Nexus/lokacja

Konczac , filmikow w sieci pelno a dla zainteresowanych linki ktore podalem powinny wystarczyc do grubszego rozeznania.

PS
Dziwny jest przynajmniej dla mnie exp lev postaci, postac sama z siebie nie wchodzi na lev tylko wykupujemy za dusze punkt statystyki , max lev postaci to 792, liczba robi wrazenie
msnet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2010, 13:37   #6
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Gierka jest genialna, ale zarazem frustrująca na maxa. Czasami mam ochotę połamać pada. Od wczoraj wieczór gram praktycznie non stop W takiego RPG chyba jeszcze nie grałem.
Stary 16-07-2010, 14:05   #7
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Widziałem recenzje tej gry - normalnie pochlastać się można brak możliwości zapisu gry i dead po 2-3 ciosach
Stary 16-07-2010, 14:16   #8
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lokiGEO Zobacz post
Widziałem recenzje tej gry - normalnie pochlastać się można brak możliwości zapisu gry i dead po 2-3 ciosach
Oldschool pełną gębą A gdzie widziałeś tą recenzję? Daj linka.
Stary 16-07-2010, 14:33   #9
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

Hola Hola gra zapisuje przy każdym zabitym przedmiocie i zatłuczonym wrogu ! tylko w momencie śmierci wszystko co wykastrowaliście po drodze odradza się

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2010, 14:42   #10
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Silencer PL Zobacz post
Hola Hola gra zapisuje przy każdym zabitym przedmiocie i zatłuczonym wrogu ! tylko w momencie śmierci wszystko co wykastrowaliście po drodze odradza się
No i tracisz wszystkie zdobyte dusze co jest wkuurwiające. Na szczęście jest szansa by je odzyskać, pod warunkiem, że nie zginiemy drugi raz pod rząd
Stary 16-07-2010, 14:46   #11
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

To z gry-online

http://tvgry.pl/?ID=1089

GT

http://www.gametrailers.com/video/re...ns-souls/57298

Ostatnio edytowane przez lokiGEO : 16-07-2010 o 14:53
lokiGEO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2010, 14:49   #12
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Zobaczcie recke na GT, naprawde dobra.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2010, 14:55   #13
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
No i tracisz wszystkie zdobyte dusze co jest wkuurwiające. Na szczęście jest szansa by je odzyskać, pod warunkiem, że nie zginiemy drugi raz pod rząd

A to tak jak zdechniesz to plamka czeka na Ciebie

Stary 16-07-2010, 15:14   #14
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
A to tak jak zdechniesz to plamka czeka na Ciebie
Dokładnie, ale pod warunkiem, że idąc po nią z powrotem nie zginiesz, bo wtedy przepada.
Stary 18-07-2010, 21:07   #16
Silencer PL
Stały bywalec

Silencer PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Pokazałeś taki bardzo malutki zarys gry - może co prawda to kogoś odstraszyć, że nie ma jakieś wytyczonej trasy co do tego jak grę przejść , ale jeszcze raz to powtórzę - Demons Souls przypomina Diablo 2 w swojej Hack & Slash'owatości - tu też się ma 2 ataki mocny i lekki, oraz zestaw czarów. Ale za sam klimat dark fantasy ta gra powinna dostać medal.

Ostatnio edytowane przez Silencer PL : 19-07-2010 o 00:27
Stary 18-07-2010, 21:39   #17
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Pokazałeś taki bardzo malutki zarys gry - może co prawda to kogoś odstraszyć, że nie ma jakieś wytyczonej trasy co do tego jak grę przejść , ale jeszcze raz to powtórzę - Demons Souls przypomina Diablo 2 w swojej Hack & Slash'owości - tu też sięma 2 ataki mocny i lekki, oraz zestaw czarów. Ale za sam klimat dark fantasy ta gra powinna dostać medal.
Jeśli chodzi o mini recenzję to zrobię ją na pewno. Spokojnie. Jak dla mnie to najlepszy RPG ever. Przebił nawet moje ukochane FFVIII, FFVII i FFX

---------- Wiadomość dodana 20:39 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 20:26 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/l5DmcRbhLOQ&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/l5DmcRbhLOQ&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Filmik pokazuje jak łatwo zdobywać doświadczenie w DS.
Stary 18-07-2010, 23:19   #18
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

@Fighter PL, jak patrzę na te twoje filmiki(pierwszy raz widzę to grę),to gierka nie przypada mi do gustu.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 23:33   #19
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
@Fighter PL, jak patrzę na te twoje filmiki(pierwszy raz widzę to grę),to gierka nie przypada mi do gustu.
Są gusta i guściki. Dla mnie ta gra jest rewelacyjna. Nie wiem ile mam nabite godzin ale 50 to chyba najmniej. I wiem, że na 1 przejściu się nie skończy
Stary 19-07-2010, 13:43   #20
bradwitt
Początkujący
bradwitt Wkroczył na dobrą drogę

bradwitt's Avatar

Miasto: Milicz/Wrocław
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita 360 stopni Old School Playaz Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 8

Ja zacząłem grac na konsoli brata i myślę już o zakupie PS3, bo chyba gra na xboxa nie wyjdzie.
bradwitt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania