Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-07-2010, 18:47   #81
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 925

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Odp: Best of the best-twoja najlepsza gra!

jak tylko jedna, to Shenmue 2 (dc ver.)
Stary 18-07-2010, 19:31   #82
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

Diablo 2
Stary 18-07-2010, 20:07   #83
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Najlepsza moja gra to zdecydowanie Gears of War. Ile ja się tam nabawiłem i naśmiałem z ludzi którzy wyzywali tylko "nie umiesz grać", "nie masz pobranych map,więc ***********". To było najlepsza już nie długo powrócę i rozwalę wam tyłki.`` noobki``

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-08-2010, 21:45   #84
wujaszymek
Nowy
wujaszymek Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Mass effect 2 najlepsza
wujaszymek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-08-2010, 21:55   #85
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Jeśli wybrać już tą jedyną, to z pewnością Heroes of Might and Magic III. Spędziłem z nią kilka lat mojego dzieciństwa i nadal często się w nią zagrywam.
Stary 27-08-2010, 01:27   #86
Verg
Znajomy
Verg Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 38

Lista Osiągnięć

Ciężko stwierdzić, dużo gier zapadło mi w pamięci, szczególnie klasyki z dzieciństwa, czyli Tekkeny, GT, Crashe ahh, SH, Hirosy, FF, i wiele innych, dzisiaj już takich gier nie robią Jednak mój głos oddaje na Diablo 2, a z multi oczywiście Guild Wars, w którym przegrałem ok. 4k godzin.

Ostatnio edytowane przez Verg : 27-08-2010 o 01:31
Verg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2010, 01:40   #87
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Powiem, że Counter Strike, dlatego, że w pewnym stopniu miał wpływ na moje życie - granie w klanie, zarabianie pieniędzy grając, poznanie masy świetnych ludzi, szlag, przez tą grę poszedłem do gorszej szkoły średniej, bo wolałem grać, niż siedzieć z nosem w książkach, dobre czasy...
Stary 27-08-2010, 02:26   #88
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał Butch Zobacz post
Powiem, że Counter Strike, dlatego, że w pewnym stopniu miał wpływ na moje życie - granie w klanie, zarabianie pieniędzy grając, poznanie masy świetnych ludzi, szlag, przez tą grę poszedłem do gorszej szkoły średniej, bo wolałem grać, niż siedzieć z nosem w książkach, dobre czasy...
Ja ostatni raz grałem w Csa jakieś 3 - 4 lata temu , i niestety ale na mnie też dobrze nie wpłynęła , co chwila rzucałem kur**mi czy innymi obfitymi bluzgami, czity z autoaimem i co chwila hedszoty z dupy, a najgorsze że gra w tamtym okresie mnie wciągnęła jak żadna inna , przez co ledwo skończyłem 2 klase technikum Na szczęście zaprzestałem grania w ten szit, pewnie bym już dawno zakończył się uczyć a maturka poszła by się je**ć , opatrzność jednak oszukała los i pozwoliła mi się stać studencikiem pierwszego roku

A co do najlepszej gry to miałbym wątpliwości , ale na pewno jestem fanem serii Elder Scrolls i Halo
Stary 27-08-2010, 15:41   #89
MloDy
Początkujący
MloDy Wkroczył na dobrą drogę

MloDy's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 10

Mafia 1
MloDy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2010, 16:54   #90
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał ckast Zobacz post
Ja ostatni raz grałem w Csa jakieś 3 - 4 lata temu , i niestety ale na mnie też dobrze nie wpłynęła , co chwila rzucałem kur**mi czy innymi obfitymi bluzgami, czity z autoaimem i co chwila hedszoty z dupy, a najgorsze że gra w tamtym okresie mnie wciągnęła jak żadna inna , przez co ledwo skończyłem 2 klase technikum Na szczęście zaprzestałem grania w ten szit, pewnie bym już dawno zakończył się uczyć a maturka poszła by się je**ć , opatrzność jednak oszukała los i pozwoliła mi się stać studencikiem pierwszego roku

A co do najlepszej gry to miałbym wątpliwości , ale na pewno jestem fanem serii Elder Scrolls i Halo
Wiesz, szkoła średnia to swoją drogą, bo na maturze zrobiłem dobrą robotę, skonczylem studia, pracuje sobie, nic nie żałuje, czego i Tobie życzę, hombre!
Stary 28-08-2010, 01:38   #91
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Cytat:
Wiesz, szkoła średnia to swoją drogą, bo na maturze zrobiłem dobrą robotę, skonczylem studia, pracuje sobie, nic nie żałuje, czego i Tobie życzę, hombre!
Dzięki , mam nadzieje że podołam zadaniu , a wracając do Csa to podobno był na pierwszego xboxa, ciekawe czy jeszcze bym gdzieś dostał tą grę

Jak się okazuje mogę dostać :
http://allegro.pl/counter-strike-hit...192596827.html

Ostatnio edytowane przez ckast : 28-08-2010 o 01:53
ckast jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-09-2010, 22:07   #92
kubus230195
Znajomy
kubus230195 Wkroczył na dobrą drogę

kubus230195's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 14

Lista Osiągnięć
360 stopni Konsekwentny Pokaż się! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Gran Turismo 4 oraz pierwsza czesc Mafii. Dziekuje, dobranoc.
Stary 08-09-2010, 22:13   #93
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Cytat:
Dobre bajeczki Buczu z tym zarabianiem kasy, jak tak dawno grałeś to mogłeś wygrać co najwyżej słuchawki na lanie, a nie zarabiać kasę za grę Nie w Polsce.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-09-2010, 23:06   #94
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Najlepsza gra w moim życiu? To trudne pytanie... Najwięcej gram w CoD (już 4 rok się zbliża), ale również Warhammer 40,000 Dawn of War zabrał mi dużo czasu. Na pewno te dwie gry/serie dla mnie były GENIALNE!!!
Stary 09-09-2010, 00:19   #95
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
Dobre bajeczki Buczu z tym zarabianiem kasy, jak tak dawno grałeś to mogłeś wygrać co najwyżej słuchawki na lanie, a nie zarabiać kasę za grę Nie w Polsce.
OMG św. Tomaszu, napisałem to, żeby się przylansić, a ty mi bajerę psujesz, GTFO! Albo mi się zdaje, albo wiesz więcej o moim życiu, niż ja sam, ew. pierdolisz waćpan po staropolsku farmazony, to Ci wytłumaczę, że taka sytuacja jest możliwa, i to nie tylko w filmach pokroju Karate Kid...

Nie mówię tu o kokosach, wyprowadzeniu się od rodziców, kupieniu chaty w LA i życiu na kokainie i szampanie, ale uwierz mnie, że w wieku 15 lat miałem nowiutkie podzespoły do kompa co 3 miesiące - nie mówię o gruntownym remoncie, ale powiedzmy np. o nowych kościach RAM, czy nowej myszce renomowanej firmy (niekoniecznie A4Tech, chociaż te myszki pozdrawiam serdecznie), karcie graficznej - ot, lokalny sponsor + sponsor nazwijmy to generalny (nie mój sponsor, tylko klanu) coś dorzucali, to, co wymieniałem sprzedawałem i dokładałem to, co od nich dostawałem et voilà - wychodziło tyle, że akurat stykało. Zresztą, po raz kolejny się pochwalę i co Ci powiem to gadkę zawsze dobrą wkręcałem, do tego łeb do interesów jak był, tak jest i rok wcześniej, jak miałem 14 lat, to tyrałem, żeby sobie perkusję kupić. Nie jakieś dwa kvrwa hi haty z demobilu czy werbel z potoka, tylko dobrą używana i nie zniszczoną perkę. A wiesz czemu? Bo nie znoszę ludzi, którzy nie potrafią, choć mogą, ruszyć dupska i sami sobie zarobić na to, co chcą mieć. I skoro znasz mój życiorys tak dobrze to bankowo wiesz, jak się historia z perkusją i jej kupnem kończy, czyż nie, Clyde, kurde bele? Pozdro Albii, dziękuję, ni chvja dobranoc.

A żeby nie było to ten post jest na temat CSa, który jest najlepszą dla mnie grą, więc jest w temacie tego tematu, więc nie można go ruszyć, hłe hłe ; )
Stary 09-09-2010, 02:02   #96
ckast
Wariat

Halo 3 Gra wszech czasów
Stary 09-09-2010, 02:09   #97
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Cytat:
OMG św. Tomaszu, napisałem to, żeby się przylansić, a ty mi bajerę psujesz, GTFO! Albo mi się zdaje, albo wiesz więcej o moim życiu, niż ja sam, ew. pierdolisz waćpan po staropolsku farmazony, to Ci wytłumaczę, że taka sytuacja jest możliwa, i to nie tylko w filmach pokroju Karate Kid...

Nie mówię tu o kokosach, wyprowadzeniu się od rodziców, kupieniu chaty w LA i życiu na kokainie i szampanie, ale uwierz mnie, że w wieku 15 lat miałem nowiutkie podzespoły do kompa co 3 miesiące - nie mówię o gruntownym remoncie, ale powiedzmy np. o nowych kościach RAM, czy nowej myszce renomowanej firmy (niekoniecznie A4Tech, chociaż te myszki pozdrawiam serdecznie), karcie graficznej - ot, lokalny sponsor + sponsor nazwijmy to generalny (nie mój sponsor, tylko klanu) coś dorzucali, to, co wymieniałem sprzedawałem i dokładałem to, co od nich dostawałem et voilà - wychodziło tyle, że akurat stykało. Zresztą, po raz kolejny się pochwalę i co Ci powiem to gadkę zawsze dobrą wkręcałem, do tego łeb do interesów jak był, tak jest i rok wcześniej, jak miałem 14 lat, to tyrałem, żeby sobie perkusję kupić. Nie jakieś dwa kvrwa hi haty z demobilu czy werbel z potoka, tylko dobrą używana i nie zniszczoną perkę. A wiesz czemu? Bo nie znoszę ludzi, którzy nie potrafią, choć mogą, ruszyć dupska i sami sobie zarobić na to, co chcą mieć. I skoro znasz mój życiorys tak dobrze to bankowo wiesz, jak się historia z perkusją i jej kupnem kończy, czyż nie, Clyde, kurde bele? Pozdro Albii, dziękuję, ni chvja dobranoc.

A żeby nie było to ten post jest na temat CSa, który jest najlepszą dla mnie grą, więc jest w temacie tego tematu, więc nie można go ruszyć, hłe hłe ; )
Realnick i nazwa timu to uwierzę Siedze w tej grze od 2k2, od ~3-4 lat już trochę mniej, ale wiem co i jak tutaj się kręci Pewnie topteam musiałeś być jak takie "kokosy" zgarniałeś

ps. wcale nie piszę tego złośliwie i nie chcę napinki, pzdr..
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-09-2010, 02:13   #98
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
Najlepsza moja gra to zdecydowanie Gears of War. Ile ja się tam nabawiłem i naśmiałem z ludzi którzy wyzywali tylko "nie umiesz grać", "nie masz pobranych map,więc ***********". To było najlepsza już nie długo powrócę i rozwalę wam tyłki.`` noobki``
Nie gadaj głupot że kogoś rozwalisz baczek bo jesteś cięki a jak wrucisz to pewne że cie przeruchają za tą głupią gadke i jak nie masz pobranych map to w*********j nobie.
Stary 20-09-2010, 11:28   #99
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Domyślnie Odp: Twoja najlepsza gra (najlepsza z najlepszych)

Dungeon Keeper. Nie ma NICZEGO lepszego.
Stary 20-09-2010, 17:13   #100
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Twoja najlepsza gra (najlepsza z najlepszych)

GTA IV, Dead Rising

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania