Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-07-2011, 14:16   #41
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: W co zagrać na PS3

wipeouta i nieslawnego mozna bylo wyciagnac przy okazji awarii psna i przez to w sieci mozna znalezc duzo tanich slotow z tymi grami wiec ich kupno to groszowa sprawa

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-07-2011, 14:43   #42
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

pierwszego niesławnego odpuszczę. czytałem reckę w lipcowym PE i tam piszą, że to sequel to więcej tego samego zrealizowanego w lepszy sposób. także nie widzę sensu zapoznawania się z pierwszą częścią.

Wpieout HD Fury to najnowsza odsłona tej serii na PS3 ? z tego co widzę to sporo tego na allegro w śmiesznej cenie.

Ostatnio edytowane przez zimzvm : 20-07-2011 o 14:46
zimzvm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-07-2011, 14:56   #43
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Lista Osiągnięć

chyba tak tylko do tego jest jeszcze dodatek fury ale na allegro to chyba z dodatkiem ida i prawie wszystkie to poprostu sloty z welcome back

Stary 20-07-2011, 15:22   #44
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Jest Wipeout HD a Fury to dodatek do WHD. Wszystko razem nazywa sie Wipeout Fury
Stary 20-07-2011, 15:42   #45
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

no to git majonez.

póki co lista na startup wygląda następująco - GOW3, Uncharted 2, Wipeout Fury, Motorstorm, KZ3 i Heavenly Sword. podsumowując krótko - X0 idzie na zasłużony odpoczynek od sierpnia do premiery Battlefield 3. wyjątek zrobię tylko dla Gearsów... pod warunkiem, że mój kompan od xboxowego GOWa również się zaopatrzy w tą grę na premierę.
Stary 20-07-2011, 16:09   #46
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Przejdź szybko GoW3 i mi sprzedaj, bo mam znów ochotę zagrać i wycisnąc platynę. Przeszedłem grę tylko raz i mam niedosyt. Możesz też sprawdzić GoW Collection jak wcześniej nie grałeś, sloty po 20zł. Uncharted 1 i inFamous 1 możesz odpuścić, ale sequele przejdź koniecznie. No i Heavy Rain obowiązkowo, albo Yakuza jak lubisz takie klimaty.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-07-2011, 16:20   #47
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

@Qjot
wspomniałem, że ostatnio na forum widziałem, jak ktoś polecał odpuścić U1... czyżbyś to był Ty na shoutcast ? jakiś taki przebłysk mam : ]
poprzednie GOWy zmieliłem odpowiednio 3 i 2,5 raza jeszcze na PStwo, więc wersje HD sobie już odpuszczę.

a z tymi slotami to nie wiem, o czym do mnie piszecie : |
Stary 20-07-2011, 17:10   #48
hub3k pl
Wariat

hub3k pl's Avatar

Lista Osiągnięć

to co widzisz na aukcjach to nie sa pudelkowe gry tylko konta na ktorych w historii pobran masz swoja gre. kazda rzecz z psna mozna pobrac na 5 roznych konsolach i ludzie poprostu sprzedaja 4 sloty i gry wychodza wtedy taniej

Stary 20-07-2011, 22:01   #49
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Jest nawet temat o składkach psn na forum
Stary 11-09-2011, 18:26   #50
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

PSN posiada jakieś perełki dostępne jedynie dla peestrójkowców pośród ichniejszego arcade ? poza Dead Nations i Dead Space Extraction oczywiście.
Stary 11-09-2011, 18:28   #51
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Sprawdź koniecznie fl0wer wipEout HD, chociaż taniej go chyba kupisz na płycie. Generalnie dużo fajnych jest gier na PSS, chociaż teraz tylko te dwie mi do głowy przychodzą.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2011, 18:42   #52
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

Wipeout HD Fury kupiłem pudełkowe.
Stary 11-09-2011, 21:01   #53
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Trine, PixelJunki, Joe Danger, Crash Commando, Echochrome, Fat Princess, Siren Black Curse, Shatter, Super Stardust HD, Fl0w, Ratchet&Clank Quest for Booty, The Last Guy więcej mi się nie chce myśleć.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2011, 21:17   #54
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

sporo tego. więcej móżdżyć się nie musisz ; ]

ooo faktycznie. TRINE ! kompletnie zapomniałem o tym cudzie. trzeba pobrać. Joe Danger sprawdziłem. zajawkowe. ale trial mi wystarczy. jakoś nie wyobrażam sobie, co tam więcej można robić. do tego jeszcze irytujące JOE D-D-D-DANGER przed każdym startem! no i żadna konkurencja dla Trials HD... chociaż to w sumie inna gra jest. PixelJunk i Super Stardust HD obiły mi się o oczy. natomiast pozostałe tytuły są w zasadzie anonimowe dla mnie. tym chętniej sprawdzę triale.

dzięki wielkie, QJ.
Stary 11-09-2011, 21:21   #55
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Polecam wprawdzić wszystkie pozycje od pixel junk kozackie, no moze poza Racers
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-09-2011, 14:16   #56
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

jakiś czas temu pytałem o serię Motorstorm. dziś ograłem demka wszystkich trzech części i wniosek jest jeden - z serią jest coraz gorzej z każdą kolejną częścią. najnowsza odsłona to jakiś kompletnie niegrywalny dramat.
Stary 25-09-2011, 18:59   #57
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Demo jak demo, bo to jest słabe, pełna wersja jest lepsza. Aczkolwiek pierwszy MS jest przegenialny nawet teraz. Drugi choć ciutke gorszy, to też daje rade przez rożnorodność. Ale i tak pierwszy = gold (hardkorowy )
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2011, 16:40   #58
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Splinter Cell HD. W trzeciej misji od końca dostałem prezent w postaci corrupted data. Wszystko od początku, a grałem na hard'zie .

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania