Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-02-2016, 17:23   #8601
Rasdr
Nowy
Rasdr Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Xbox One - Temat ogólny

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Sprzedaj Xboksa i graj na PC?
Przemyślę to.

---------- Wiadomość dodana 16:23 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:22 ----------

Cytat:
Napisał Th3r0x Zobacz post
Lub kup sobie,,this is for the Players ''
Niesamowite. Żeś się rozpisał.
Cytat:

Żeby inni widzieli podbijam, bo na pustosłowie szkoda odpisywać.

Pozwolę sobie zacytować mój ostatni post:

Cytat:
Gears of War 4 (Xbox One) – Multiplayer beta in Spring 2016/Launch in Fall 2016
Quantum Break (Xbox One) – April 5, 2016
Halo Wars 2 (Xbox One & Windows 10) – Fall 2016
Crackdown 3 (Xbox One) – Multiplayer in Summer 2016
Fable Legends Open Beta (Xbox One & Windows 10) – Spring 2016
ReCore (Xbox One & Windows 10) – 2016
Sea of Thieves (Xbox One & Windows 10) – 2016
Gigantic (Xbox One & Windows 10) – 2016
Killer Instinct: Season 3 (Xbox One & Windows 10) – March 2016
Gears of War: Ultimate Edition (Windows 10) – Spring 2016
Ori and the Blind Forest: Definitive Edition (Xbox One & Windows 10) – Spring 2016
Cobalt (Xbox One, Xbox 360 & Steam) – Feb. 2, 2016

Osobiście jestem bardzo zawiedziony tą listą. Liczyłem na premierę Scalebound w tym roku, ReCore zadebiutuje na PC. Kompletnie nie wierzę w to, że ten tytuł ukarze się w tym roku, dostaniemy gameplay na E3 i informację o tym, że gra zadebiutuje w pierwszej połowie 2017 roku, co będzie spowodowane: "dopieszczeniem produkcji". Na Quantum Break czekam z niecierpliwością, ale ekskluzywność może się skończyć tak samo, jak w przypadku Alana Wake. Paradoksalnie nie boli mnie to, że większość z tych gier ukazuje się na PC, ale rozumiem wściekłość ludzi, którzy zainwestowali w konsolę licząc na to, że w ich bibliotece znajdą się wyjątkowe produkcje. Mam wielkie zastrzeżenia do marketingu Microsoftu, zresztą ReCore reklamowane było jako exclusiv, Microsoft w absurdalny sposób podchodzi do kwestii: "gier tylko na wyłączność".

To tak na wstępie. Gears of War 4 to dla mnie najważniejsza premiera w tym roku na XO, Microsoft przesuwając ewentualną premierę gry na 2017 roku zostawi nas praktycznie z niczym, bo przecież premiera Gears of War 4 w 2017 roku to nie jest żadna abstrakcja, ale scenariusz, który może brutalnie się ziścić w celu: "doszlifowania końcowego produktu gry". Zostaje jeszcze Crackdown 3, który zapowiada się przynajmniej na przyzwoita produkcję.

* Scalebound przesunięty na 2017 rok.
* W styczniu XO traci ekskluzywność Rise of the Tomb Raider.
* W marcu XO traci ekskluzywność Gears of War: Ultimate Edition i Killer Instinct.
* ReCore również nie będzie żadnym pełnoprawnym exclusivem. A premiera w tym roku jest według mnie mało prawdopodobna.
* Quantum Break również może stracić swoją ekskluzywność. Remedy Entertainment i wszystko jasne.
* Halo Wars 2 - to oczywiście wróżenie z fusów, ale też mam wątpliwości, czy ta gra zadebiutuje w tym roku.
* Sea of Thieves - tytuł, który podczas ubiegłorocznego E3 mnie oczarował. Może zadebiutuje, może nie.

Gry, które na pewno powinny ukazać się w tym roku:

* Quantum Break (ale napiszę kolejny raz, jeśli ta gra trafi na PC, to będzie to kolejny soczysty liść w twarz).
* Crackdown 3 - dla mnie ciekawostka, bo chyba mało kto ma wygórowane oczekiwania względem tej gry.
* Fable Legends - kolejna ciekawostka. Dla mnie jako fana serii sam fakt przerobienia tej wspaniałej marki w coś takiego to cios. Sprawdzę z czystej ciekawości.
* Ori and the Blind Forest: Definitive Edition.
* Cobalt.

Ciekawi mnie Wasza optyka na kwestie gier na XO w tym roku. Ja mam ogromne wątpliwości, czy przynajmniej połowa z tych gier zadebiutuje w przeciągu najbliższych miesięcy. Konsoli na pewno nie pomoże strata kolejnych exclusivów oraz bełkot Microsoftu odnośnie tego, czym jest dla nich "exclusive".

Kolejny soczysty kopniak w twarz. Chyba pierwszy raz żałuję, że postanowiłem kupić XO, nie chodzi tutaj absolutnie o kwestię tego, że XO nie posiada już praktycznie żadnego exclusiva, ale o czysta manipulację. Quantum Break przez lata było przedstawiane, jako tytuł ekskluzywny na XO, by chwilę przed premierą pięknie obwieścić, że hola, hola, na PC też wyjdzie. Spójrzcie nawet na listę opublikowaną przez Microsoft, gdzie wszystko zaznaczyli, co wyjdzie na XO i PC.

* Zostały Gears 4.
* Cracdown 3. Kogoś obchodzi Cracdown 3? Mnie troszeczkę (na wyprzedaży za 50 złotych), ale ta gra ma idealnę strukturę ku temu... żeby wyszła na PC.

Można liczyć jeszcze na tasiemca w postaci Forzy Horizon 3, ale chyba nie tego wszyscy oczekiwaliby (jakby mało Forz było). Nie obchodzi mnie kolejna Forza, która dokona kilku nieistotnych zmian i tyle.

Aha, skoro Gears of War: Ultimate Edition zadebiutuje na PC, to nie zdziwię się, jak Gears 4 ukaże się również na PC, bo czemu nie? Nierealne? Być może, ale nie zdziwię się.
Pełnoprawne ekskluzywy na XO, to tasiemcowa Forza (3 części, czwarta w drodze, jakby graczom było mało) oraz Halo. Trochę smutne.

---------- Wiadomość dodana 15:53 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 15:27 ----------

Aktualizacja. Gamespot twierdzi, że Gears 4 pojawi się również na PC. Skasowali na ten moment swojego posta.
https://pbs.twimg.com/media/Ca8GeIoXIAAK24U.jpg:large
Rasdr jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-02-2016, 18:09   #8602
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Sranie w banie. Jakby wydali na PS4 bylby gnoj. A ze wydaja na PC to meh.

Kto chce grac w gry na konsoli ten gra na konsoli.

Kto ma cos nie tak z glowa ten gra na PC
Stary 11-02-2016, 18:13   #8603
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

No racja, tylko ameby grajo na pisiaczkolwiek takie akcje raczej nie zwiększą sprzedaży xo, chyba
Co do samego QB to wygląda to zajebiscie, tylko te animacje szczelania i coveru są słabawe, pewnie wina Division
Stary 11-02-2016, 20:01   #8604
Kriss Hietala
Początkujący
Kriss Hietala Wkrótce będzie sławny

Kriss Hietala's Avatar

Reputacja: 51

Lista Osiągnięć
 Ilość, nie jakość Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 7

CO do Quantum Break to poczekajmy do premiery i pierwszych testów na PC. PClab sprawdzi czy gra będzie grywalna na 2 rdzeniowym/2wątkowym pentiumie i czy faktycznie potrzeba 8GB ramu. Purepc poszuka miejsc testowych dla kart amd by wszyscy byli zadowoleni. To sa sugerowane wymagania, czasem są zawyżo9ne. Swoją drogą ciekawe, czy te zwiastuny były z wersji xone czy z PC? No i czy będzie downgrade.
Kriss Hietala jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-02-2016, 21:59   #8605
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Niby nic takiego, ale morale xbotów spadają
Stary 11-02-2016, 22:03   #8606
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Jak ktoś płacze albo denerwuje się z tego powodu, że ktoś inny zagra w wyczekiwaną przez siebie grę, to powinien pewne rzeczy sobie dokładnie przemyśleć
Stary 12-02-2016, 01:13   #8607
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

zrób im nową odznake gimbus, jak ktoś się bawi w wojenki konsol xD

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2016, 09:28   #8608
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

O matko i co z tego, że będzie na PC, tak jak i parę tytułów z PC przechodzi na Xboxa jakiegokolwiek, to wtedy płaczu nie ma. Nie rozumiem tutaj afery. Miał być ex, to miał być, ale to Microsoft, więc oni mają swoją politykę, tak samo i Remedy, tego za nich nie zmienisz.

Jeszcze kilka rzeczy dodam. Sam byłem i jestem graczem na pc, do czasu aż przestała mi wyrabiać maszynka do grania, to wtedy się przesiadłem na konsole i nie żałuje, choć w sumie na PC wracam, jeżeli mam okazje, ale to są wyjątki i wiadomo są tytuły, w które nie pograsz na konsoli, a są tytuły, w które na piecu nie pograsz, więc w czym problem? Ja na przykład z starych czasów pamiętam Starcrafta czy Warcrafta, w które nigdy nie zagrasz na konsoli albo inne strategie tego typu, w których zaczynałem swoją przygodę z grami ogólnie. Na konsoli zaczynałem z pierwszym Assassins Creed czy tam czymś innym, nie pamiętam na ten moment. Coś za coś zawsze, a nie powiesz mi, że nigdy nie grałeś na PC w jakiekolwiek gry.

---------- Wiadomość dodana 08:28 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 08:12 ----------

Post pod postem:

Jedynie zauważyć idzie płacz u graczy ze strony PC, dlatego że im grafikę obcinają, ponieważ konsole nie wyrabiają. To nie jest problem przecież graczy czy kogoś innego, a tych, co się zajmują stworzeniem danego tytułu plus przerobić go na konsole aby działał stabilnie. Od kiedy to wyznacznikiem jest grafika aby? Gra ma dawać przyjemność itp., a nie, że grafika jest najważniejsza itd. To ma działać, chodzić stabilnie, a nie skoki klatek widać i płacz, że coś nie chodzi stabilnie itp.

PS. Wrogu musiałem post pod postem, ale mi wybaczysz

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2016, 12:12   #8609
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Swoją drogą, heh, chyba najciekawszy początek roku w ostatnich latach. XCOM, ATS, Hitman, QB... kiedy to ograć?
Stary 12-02-2016, 12:39   #8610
Rasdr
Nowy

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
O matko i co z tego, że będzie na PC, tak jak i parę tytułów z PC przechodzi na Xboxa jakiegokolwiek, to wtedy płaczu nie ma. Nie rozumiem tutaj afery. Miał być ex, to miał być, ale to Microsoft, więc oni mają swoją politykę, tak samo i Remedy, tego za nich nie zmienisz.

Jest w tym trochę prawdy, ale tylko trochę. Dla mnie wszystkie tytuły ekskluzywne Microsoftu mogą pojawić się na PC (pisałem o tym wyżej), nie będę miał z tym żadnego problemu. Chodzi o komunikat i manipulację. Microsoft przez blisko 3 lata reklamował Quantum Break, jako tytuł ekskluzywny, przecież nawet na rozpisce tytułów ekskluzywnych na ten rok zaznaczyli, co pojawi się na XO/PC. Tymczasem do premiery zostało kilka tygodni, a oni obwieszczają, że sorry, ale Quantum Break pojawi się na PC.

Jeśli ktoś nie dostrzega pewnych rzeczy, to niech żyje sobie w swoim świecie błogiej nieświadomości.
Stary 12-02-2016, 12:47   #8611
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

No ze sposobem komunikacji mogę się zgodzić, chyba nawet Spencerowi ktoś na to na Twitterze zwrócił uwagę i odpowiedział, że rozumie ten feedback. Niech sobie gierki wychodzą też na PC, my na tym nic nie tracimy, a jak dzięki temu MS Studios ma mieć więcej kasy na kolejne inwestycje i kolejne gierki (Alan Wake plis) albo mieć więcej do powiedzenia na poziomie korporacyjnym (bo Windows), to mi to jeszcze bardziej pasuje. Tylko niech MS się nie wstydzi tego i gra w otwarte karty. Oczywiście można powiedzieć, że Spencer od już chyba dwóch lat gada o wspólnym ekosystemie i Xboksie jako ogólnej platformie, obejmującej konsolę i PC, ale to nie to samo.
Stary 12-02-2016, 13:05   #8612
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

no true Wrogu, ale zobaczymy, jak to z tym będzie. Co do samych portów i przenoszenia pomiędzy PC, a XBOX ONE, to bym się mocno zastanawiał. Na przykład, jak mogli spieprzyć za przeproszeniem Van Helsinga, co nie trzyma do cholery stabilności momentami, a na przykład tu podam, port portem: Batman Arkham Knight, to tu poleciało studio po całości, a wiadomo o jakim mowa. Po ilu połatali miesiącach, po dość sporo... Nie na temat Batman, ale go można ująć. Można by gdybać i gdybać, ale bierzmy raczej przyjemność z grania niż się takimi sprawami przejmować, ale też sprawdzajmy w jakim to kierunku dalej będzie leciało

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2016, 13:09   #8613
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

No mnie w każdym razie nie martwi ta sytuacja. Ja nic nie tracę na tym, że gra wyjdzie na PC. Ba, jeśli będzie jeszcze taki fajny cebulowy crossbuy z darmowym kodem na PC do przehandlowania, to tylko się cieszyć
Stary 12-02-2016, 13:32   #8614
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

nie wiem w czym problem ? gry które przynoszą dochód na PC to moba, ftp oraz indyczki reszta nie miała by prawa powstać na dzień dzisiejszy gdyby nie konsole, wbicie se wreszcie łbów że konsole nigdy nie były i nie bedą konkurencją dla PC z różnych wzgledów, M$ wydając np QB nie liczy na zysk z gry bo to się sprzda 10 razy słabiej niż na konsoli a jedynie na wiekszym zainteresowanie Windowsa10, dziś stacjonarnego kompa do gier trzymają w domu jedynie entuzjaści reszta jedzie na lapkach gdzie odpala niewymagające gry a reszte ma na konsoli hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 12-02-2016 o 13:38
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2016, 13:38   #8615
Rasdr
Nowy

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
no true Wrogu, ale zobaczymy, jak to z tym będzie. Co do samych portów i przenoszenia pomiędzy PC, a XBOX ONE, to bym się mocno zastanawiał. Na przykład, jak mogli spieprzyć za przeproszeniem Van Helsinga, co nie trzyma do cholery stabilności momentami, a na przykład tu podam, port portem: Batman Arkham Knight, to tu poleciało studio po całości, a wiadomo o jakim mowa. Po ilu połatali miesiącach, po dość sporo... Nie na temat Batman, ale go można ująć. Można by gdybać i gdybać, ale bierzmy raczej przyjemność z grania niż się takimi sprawami przejmować, ale też sprawdzajmy w jakim to kierunku dalej będzie leciało
Generalnie tutaj jest jeszcze jeden problem. Przygotowanie gry na dwie platformy jednocześnie sprawia, że cykl produkcyjny jest bardziej skomplikowany, ponieważ pewne rzeczy trzeba dostosować, inne usprawnić, dokonać drobnych korekt, to wszystko pochłania mnóstwo czasu. Teraz wiemy, dlaczego Quantum Break potrzebował tak dużo czasu, żeby wyznaczyć jakąś konkretną datę premiery. Gra na czymś takim może tylko ucierpieć. Po prostu istnieje większa gwarancja tego, że pełnoprawny tytuł ekskluzywny będzie dużo bardziej dopieszczony, niż coś, co pojawia się przynajmniej na dwóch platformach. Zawsze znajdą się jakieś wyjątki.

Warto też zrozumieć ludzi, którzy oczekują tego, że ich konsola będzie w jakimś stopniu unikalna. Ludzie mają prawo oczekiwać tego, żeby Microsoft podawał komunikat, czy coś ukarze się na PC, czy też nie, bo obsuwy Quantum Break wynikają głównie z tego, że Remedy pracowało jednocześnie nad dwoma wersjami gry.
Stary 12-02-2016, 14:04   #8616
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Bardzo wątpliwe, by obsuwy wynikały z konieczności/chęci zrobienia wersji PC. To konsole są głównym rynkiem dla AAA i one są najważniejsze dla wydawców. Raczej jest odwrotnie - obsuwy umożliwiły wydanie wersji PC już teraz.
Stary 12-02-2016, 14:08   #8617
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 925

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał Rasdr Zobacz post
Pełnoprawne ekskluzywy na XO, to tasiemcowa Forza (3 części, czwarta w drodze, jakby graczom było mało)
mało! jedna forza rocznie to mój główny powód zakupu xbone'a. musi wyjść kolejna w tym roku
Stary 12-02-2016, 14:19   #8618
Rasdr
Nowy

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Bardzo wątpliwe, by obsuwy wynikały z konieczności/chęci zrobienia wersji PC. To konsole są głównym rynkiem dla AAA i one są najważniejsze dla wydawców. Raczej jest odwrotnie - obsuwy umożliwiły wydanie wersji PC już teraz.
Nie zgadzam się do końca. Przykład naszego rodzimego Wiedźmina 3. Jego obsuwy wynikały prawdopodobnie z tego, że przez kilka lat CD Projekt pracował równolegle nad Cyberpunkiem 2077, który jest w produkcji od 2012 roku (jeśli nie dłużej). To są przecież bajki, że całe studio poświęciło uwagę tylko Wiedźminowi 3.

Portu nie przygotuje się od tak. Przeważnie potrzeba roku, żeby coś takiego stworzyć, mając już przecież gotowy cały szkielet gry. Ponownie, wyjątki oczywiście są, ale nie wierzę w to, że przygotowanie wersji PC nie miało wpływu na taką obsuwę Quantum Break. Przecież ta gra została zaprezentowana 21 maja 2013 roku. Miną trzy lata z hakiem od jej pierwszej publikacji.

Cytat:
mało! jedna forza rocznie to mój główny powód zakupu xbone'a. musi wyjść kolejna w tym roku
Trochę to smutne. Osobiście lubię Forzę, stosunkowo długo zagrywałem się w FM5, ale oczekiwałbym czegoś... mniej wtórnego. Ale ciesze się, że prawdopodobnie będziesz miał okazję zagrać w Forze Horizon 3 w tym roku.

Ostatnio edytowane przez Rasdr : 12-02-2016 o 14:22
Stary 12-02-2016, 14:48   #8619
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Chyba żartujesz. Cyberpunkiem to jakiś mały zespolik się zajmował w CDP i co najwyżej prototypy robił w ramach preprodukcji wczesnej. Oczywiście od pewnego momentu część ludzi może przejść do drugiego projektu, ale tylko z tego powodu, że skończyła swój udział w pierwszym. A wracając do Quantum Break, przecież to Remedy, na nich zawsze trzeba czekać
Stary 12-02-2016, 15:10   #8620
Rasdr
Nowy

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Chyba żartujesz. Cyberpunkiem to jakiś mały zespolik się zajmował w CDP i co najwyżej prototypy robił w ramach preprodukcji wczesnej.
Nie żartuję. Skąd to wiesz? Ja interpretuję, dedukuję. Tobie również nie pozostaje nic innego, no chyba, że masz informacje ze źródła.

W marcu konferencja CD Projekt RED, mają zapowiedzieć coś "wielkiego", wiadomo o co chodzi. Chyba nie sądzisz, że w kilka miesięcy zaprojektowaliby całą grę? Abstrahuję już od tego, że Iwiński mówił o tym, że chciałby zrobić coś takiego, jak Bethesda w przypadku Fallout 4. Wyjść na scenę i zapowiedzieć ostateczną datę premiery praktycznie gotowej gry.

Pomijam już kwestię przecieków od GameReactor, jakoby Cyberpunk miał się ukazać pod koniec 2016 roku. CD PROJEKT stwierdził, że nie komentują plotek, ale nie zaprzeczyli jednocześnie tym doniesieniem.
W tak wczesną premierę nie wierzę, ale jest mnóstwo informacji, które wskazują na to, że gra znajduje się bardzo zaawansowanym stadium rozwoju.

Aha, GameReactor to nie są jakieś randomy, bo z tego, co mi wiadomo, byli jednymi z pierwszych dziennikarzy, których CD PROJETK zapraszał na pokazy Wiedźmina 3.

Odnośnie jeszcze dedukcji. Ostatnio pracownik CDP od efektów specjalnych wypowiadał się o tym, że gra będzie zdecydowanie większa od Wiedźmina 3. Wątpię, żeby mówił o czymś takim,
kiedy gra znajdowałaby się w wczesnej fazie produkcji. Notka z końcówki 2015 roku.

Ostatnio edytowane przez Rasdr : 12-02-2016 o 15:15
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania