Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-10-2009, 00:36   #1
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Metro 2033

THQ Announces Metro 2033
Post-apocalyptic shooter based on bestselling Russian novel.

It's been nearly two decades since the end of the Cold War, but post-nuclear war landscapes are still fashionable. How else to explain Fallout 3, and now Metro 2033, a newly-announced first-person shooter based on a Russian novel of the same name?
Developed by the Ukrainian studio 4A Games, Metro 2033 features a community living in the Moscow subway some twenty years after a nuclear holocaust. And as you might expect, they are under siege by mutant horrors.
The original novel was written by Dmitry Glukhovsky and published on his website. The dystopic analysis of present-day Russian society quickly took off with readers, and has since made its way west.
Glukhovsky has released a sequel titled Metro 2034, and is now in talks with Hollywood about making a movie. So expect to hear a lot more about Metro 2033 by the time it arrives on the Xbox 360 and PC.

Metro 2033 - Announcement Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=CGmjO3xg21A

Zapowiada sie calkiem klimatycznie. Jesli tego nie spierdziela to moze wyjsc calkiem konkretna gra, przynajmniej pod wzgledem klimatu.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-10-2009, 01:06   #2
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Odp: Metro 2033

Widziałem dziś na Live trailer tego. Może być ok, ale coś ostatnio za duzo tych "falloutów", więc tematyką na pewno nie zachwyci, a jak gameplay wyjdzie rdzawy to przepadnie to w cholere.
Stary 24-10-2009, 01:21   #3
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Akcja tej gry będzie się toczyła tylko w tytułowym metrze czy również na powierzchni ?

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-10-2009, 03:07   #4
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

na powierzchni prawie na stowe tez, ostatnio widzialem trailer i pomyslalem dokladnie to samo, 'moze byc klimatycznie' :P
Stary 09-01-2010, 04:20   #5
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Metro 2033

Zakladam nowy temat o kolejnej produkcji rozwijacej klimat postapokaliptycznego swiata.Metro 2033.

http://www.gametrailers.com/video/un...tro-2033/60588

Maly trailer na zachete.Oby z czasem pojawilo sie wiecej materialow.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2010, 14:10   #6
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

A ja znów muszę łączyć tematy, bo Elwis w zaświatach nei ma opcji szukaj ;[
Stary 09-01-2010, 14:33   #7
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Hosen Zobacz post
A ja znów muszę łączyć tematy, bo Elwis w zaświatach nei ma opcji szukaj ;[
Sorry, Hosen.Wczoraj siedzialem na necie do pozna, upijajac sie browarem i whisky-wzielo mnie na nadrabianie postow, wklejanie linkow i ogolne rozruszanie forum.
A gdzie jest opcja 'szukaj'?
Co do gry:bardziej zapowiada sie na strzelanke niz RPG, ale klimat trailerow rewelacyjny.
Stary 09-01-2010, 15:07   #8
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Czy na forum brany jest pod uwagę PC? Bo jeżeli tak to powinien być ten temat w grach multiplatformowych. Gra się ciekawie zapowiada, aczkolwiek to nie moje klimaty, kupiłem dead space'a, przekonałem się, że survival horrorów nie lubię.
Stary 09-01-2010, 15:15   #9
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

Forum konsolowe, nie ma działu PC, więc nie jst brane.
Stary 26-01-2010, 01:50   #10
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

http://www.metro2033.pl/

Jest polska stronka zwiazana z Metro 2033.Chodzi o ksiazke, ktorej tlumaczenie juz niedlugo, wiec moze czas na powrot do starego hobby...
Stary 05-02-2010, 11:51   #11
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

http://www.youtube.com/watch?v=Vu2pu...layer_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=H2OhS...layer_embedded

Gameplay!!!Zapowiada sie kawal swietnej gry.Chyba pobiore...Co myslicie?
Stary 08-02-2010, 00:08   #12
grabarz
Nowy
grabarz Wkroczył na dobrą drogę

grabarz's Avatar

Reputacja: 10

Klimacik zapowiada sie zajebiscie, uwielbiam takie falloutowe gry. Jak dla mnie must have
grabarz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2010, 18:21   #13
Sew
Nowy
Sew Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 14

Imo gra moze wyjsc strasznie krótka. Ale fakt że zapowiada sie swietnie i narazie uwaznie ją obserwuje.
Sew jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-02-2010, 15:00   #14
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

x360a.org opublikowało listę achievementów do tej gry.

http://www.xbox360achievements.org/g.../achievements/

P.S. lvizzzz ubiegłem Cię

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 16-02-2010 o 16:13
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2010, 11:05   #15
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
x360a.org opublikowało listę achievementów do tej gry.

http://www.xbox360achievements.org/g.../achievements/

P.S. lvizzzz ubiegłem Cię

Szlag!Dajcie troche postow ponabijac, juz niewiele zostalo do calaka.
Stary 17-02-2010, 12:28   #16
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Wybacz lvizzzz, ale przemówił przez menie prawdziwy złośliwiec, lojalnie i uprzejmie ostrzegam, że możesz się tego po mnie sporadycznie w przyszłości spodziewać. Posty zawsze możesz "nabijać" w sposób normalny...no wiesz...dzieląc się opiniami i polemizując z innymi użytkownikami. Np. na temat tej gry.

Z achievementów wynikałoby, że gra jest liniowa, co było, przynajmniej dla mnie, pewnym zaskoczeniem, bo sądziłem ze to po prostu kalka S.T.A.L.K.E.R.a, a przyznam się że liniowy układ w grze akcji akurat mi trochę bardziej pasuje (choć Saboteur był bardzo fajny, z tym że tak misje rozgrywały się jak levele w rasowym TPP właśnie). Może też być układ semi-otwarty: coś jak w najnowszej odsłonie Wolfensteina czy W Halo ODST, czy też w Thief Deadly Shadows.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 26-02-2010, 08:31   #17
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

O kur#@!
Badajcie to:

http://www.gametrailers.com/video/ex...tro-2033/62289

P.S. lvizzzz bumelancie jeden gdzie się podziewasz?! Żebym musiał za Ciebie robotę odwalać, żal normalnie.

Stary 26-02-2010, 10:46   #18
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Widzialem to wczoraj przed snem, ale nie przeszlo przez moj wewnetrzny system copy and paste.Widze, ze Ty nie miales problemow...
Stary 26-02-2010, 11:05   #19
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Pewnie, że nie, zwłaszcza że ten zwiastun jest taki wypasiony!

Jeszcze wczoraj byłem pewny że oleję tą grę, ale po tym zwiastunie już taki pewny nie jestem, choć dzisiaj przeczytałem że wymagania wersji PC-towej są horrendalne, co niby świadczy źle o zdolnościach ukraińskich programistów (słaba optymalizacja kodu gry)- nie wiadomo więc jaka będzie ostateczna jakość wersji na 360.

P.S. Że też takiej "zajebiozy" nie wkleiłeś, się w pale nie mieści (pisze całkiem serio- dawno żaden trailer nie zrobił na mnie takiego wrażenia, a nałogowo odwiedzam GT od 2006).

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 26-02-2010 o 11:11
Stary 26-02-2010, 17:30   #20
Manolito
Stały bywalec
Manolito Wkrótce będzie sławny

Manolito's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Reputacja: 98

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Złomiarz Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

Trailer nie jest zły, ale też wieliej rewelacji nie ma. Ogólnie gra zapowiada się bardzo przyjemnie, ale boję się, że może ona zginąć w natłoku innych, równie dobrych, ale zdecydowanie bardziej rozreklamowanych gier. Ja osobiście na pewno nie kupię, bo oszczędzam na inne, moim zdaniem ciekawsze gry.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Tagi
2033, metro, xbox

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania