Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-08-2010, 18:47   #81
Zigur
Początkujący
Zigur Wkroczył na dobrą drogę

Zigur's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Odp: Metro 2033

Mam pytanie. Czy gra jest robiona luźno czy ściśle na podstawie książki? W jednej z recenzji na yt widziałem jedną z postaci - Burbona. Czy wszystkie postaci książkowe można spotkać w grze? Czy może twórcy dodali coś od siebie lub co nieco odjęli. W sumie byłoby to logiczne, inaczej każdy kto przeczytał książkę znałby wydarzenia w grze i niemal cała jej tajemniczość z miejsca poszła by w diabły. Ciekawi mnie też imię głównego bohatera w książce zwie się Artem a w grze Artium (czy jakoś tak) ale może to tylko kwestia tłumaczenia...

Moja galeria ;]
Zigur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2010, 19:52   #82
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Prace nad grą nadzorował autor książki, podobno jest ona dość wierna literackiemu pierwowzorowi, ale dorzucono do niej (ze zrozumiałych względów) więcej akcji.
Książki jeszcze nie przeczytałem, więc dokładnych różnic nie jestem w stanie podać.
Imię głównego bohatera to raczej wyłącznie kwestia tłumaczenia (w angielskiej wersji językowej zwracają się do niego per Artyom).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2011, 01:27   #83
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Tak sobie odkopie, bo to jest chyba najnudniejszy FPS, w jakiego grałem - już nawet nie myśle o calakowaniu tego shitu, tylko po prostu o ukończeniu go, bo jest tak kvrewsko nudny, że brakuje mi słów na opisanie go - absolutnie nic się nie dzieje na ekranie, te maszkary są tak nijakie, że grzebanie w uchu sprawia więcej emocji od grania w tą grę. Po przeczytaniu knigi jestem srodze zawiedziony tym, w czym uczestniczę na ekranie. Tragedia.
Stary 18-03-2011, 02:46   #84
Xbox 540
Banned
Xbox 540 Grabi sobie

Miasto: Warszawa
Reputacja: -55

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Janko Muzykant PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 11

Zgadzam się z Tobą. Na początku napalałem się na tą grę bo wiele osób ją chwaliło. Niestety bardzo się rozczarowałem, spodziewałem się akcji, a gra po godzinie strasznie się nudzi.
Xbox 540 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2011, 14:24   #85
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Oj oj. Moim zdaniem metro to nie FPS a przygodówka FPP. Tutaj trzeba wsiąknąć w klimat gry, przeczytać wpierw książke (przyznam, że dopiero po przejściu gry ją przeczytałem), wkurzać sie na bugi i glitche. Nie jest doskonała ale nudną grą bym jej nie nazwał.
Stary 18-03-2011, 16:03   #86
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  

ja właśnie przez to że przeczytałem jakiś czas temu książkę (polecam, w sumie nawet nie tylko fanom SF) to nabrałem ochoty na grę, jednak na szczęście jeszcze się w nią nie zaopatrzyłem, bo jednak nie wiem, czy będę w stanie przeżyć fps'owego średniaka i tylko mi dobre wspomnienie książki zakłóci :]
Stary 19-03-2011, 00:46   #87
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Takie pytanie odnośnie achievów - mogę najpierw skończyć grę, a później do woli realoadować poszczególne poziomy, żeby zdobyć achievementy, np. za zabójstwa z broni lub przejście konkretnych poziomów bez śmierci, bo wątpię, zeby mi się chciało całą grę przechodzić 2x
Stary 19-03-2011, 04:22   #88
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 

Jak sięgam rok w plecy pamiecią to raczej tak
Stary 17-12-2012, 08:28   #89
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Coś mnie wzięło na Metro 2033, a raczej calaka, stąd pytanie o DLC. Czy trzeba iść grę dwa razy - Ranger Mode easy/hardcore - czy jest jakiś sposób żeby zaliczyć oba achivy za jednym podejściem?
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-12-2012, 17:46   #90
Serek
Nowy
Serek Wkroczył na dobrą drogę

Serek's Avatar

Reputacja: 11

Musisz kupić DLC przed zagraniem w kampanię. Przechodzisz grę normalnie na zwyczajnym poziomie trudności. Potem tylko odpalasz ostatni fragment z tym, że na innym poziomie trudności i masz wszystkie achie za poziomy trudności.

Powodzenia przy osiągnięciu Explorer
Stary 17-12-2012, 18:04   #91
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Calaka w podstawce mam, tylko DLC zostało.
Stary 20-05-2013, 22:21   #92
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Muszę powiedzieć, że początek i kolejna godzina gry jak najbardziej na plus. Klimacik bardzo fajny, a tekstury aż tak nie kują, jak pisali tutaj co niektórzy może ją skończę i kupię Last Light, kto wie, kto wie..
Stary 24-07-2013, 14:29   #93
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Jestem przy samym końcu, wszystko ładnie pięknie, zachwalany przez wszystkich klimat naprawdę się udziela, szczególnie jeśli gramy wieczorem.
Grafika to może nie arcydzieło, trafiłem na kilka glitchów (w jakimś etapie nie mogłem zmienić broni i w ogóle jej używać, ale załadowałem jeszcze raz rozdział i problem się rozwiązał), solidna robota i tyle. Świetnie rozwiązany system amunicji, maska ulegająca zniszczeniom itp. można by tak długo bo naprawdę jest o czym. Co mnie natomiast denerwuje, do kwestia DLC zarówno w jedynce jak i w 2 części, karzą sobie płacić za dodatkowy stopień trudności!!! WTF? Niby nic, ale niesmak zostaje
Stary 24-07-2013, 15:24   #94
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie chcesz, nie kupuj, proste.
Stary 24-07-2013, 15:29   #95
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Nie chcesz, nie kupuj, proste.
Nie w tym problem, bo tu sprawa zawsze jest opcjonalna, ale chodzi o sam fakt co dostajesz za swoją kase. Za chwile będą DLC z lepszymi, ostrzejszymi teksturami. Sam fakt tego ze są mnie nie boli, ale niech to chociaż jest coś sensownego...

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Tagi
2033, metro, xbox

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania