Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-01-2011, 01:44   #1
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Podsumowanie roku 2010 - retail i PSN

OK, poniewaz posiadaczem 'lepszej kasoli' nie jestem, ale ostatnio pozyczylem, wiec chyba mam prawo zalozyc taki temat.Zreszta, kogo to interesuje, dawac nastepne piwo.

Retail:Uncharted 2-wiem, wiem, ze roczniki sie nie zgadzaja, ale co poradze.W U2 gralem dwa tygodnie temu, Heavy Rain dopiero zaczalem, GoW3 nie mam, to samo K2, ale pewnie pozycze.OK, Uncharted 2 wymiata, skonczylem gre w jeden dzien, na najwyzszym dostepnym poziomie, czyli hard i gralo mi sie wysmienicie, moze tylko z czolgiem mialem problemy, ale to tez z wlasnej winy.Niestety, musze to przyznac:U2 daje grajacemu taki zastrzyk energii, tak wkreca w akcje, ze zaluje, bardzo zaluje, iz produkcja nie jest dostepna na 360-tke, bo takie wrazenia sa warte duzych pieniedzy.Gdy wszedlem do wioski ulokowanej w Tybecie, to mi szczeka opadla, tak to wszystko pieknie wyglada, blyszczy, swieci sie i co tylko.A rozdzial 18, czyli, zdaje sie, 'Heart of ice', to moj ulubiony element gry:genialne zagadki, duzo skakania no i TA lokacja:snieg, bialo dookola, wrazenie wielkiej przestrzeni, kola zebate.It's beautiful!Zaden Tomb Raider, panie, zadne biusciaste heroiny, tylko Drake!!!Jak fajnie robiloby sie achivy w U2, sama przyjemnosc po prostu, bo trophies ssa i nie wiem, jak mozna sie wkrecic w ich zdobywanie po charakterystycznym 'blip' achiva.Multi nie sprawdzalem, ale slyszalem, ze naprawde dobre.

PSN:nie wiem, w nic nie gralem.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2011, 02:07   #2
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: Podsumowanie roku 2010 - retail i PSN

Pucharki to jest dokładnie to samo, co acziwmenty i nie wiem, w jaki sposób zbieranie tego może się czymś różnić Jak twierdzisz inaczej, to wytłumacz mi, czym się różni np pucharek za zebranie wszystkich skarbów w Tomb Raider Underworld, od acziwmenta za zebranie wszystkich skarbów w Tomb Raider Underworld. Niczym, *****, niczym

Ja w 2010 mało grałem, brak czasu, seksy, taka jedna, mało kasy itp. Mało tytułów ograłem, ale na szczęśćie GT5 mnie nie zawiodło i to jest najważniejsze
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2011, 02:18   #3
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Dzwiekiem odblokowanego achiva, brakiem laga, co jest nagminne w pucharkach, szybkoscia porownywania achivow z ludzmi z FL.Ale nie o tym temat.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2011, 02:53   #4
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

God of War 3 - w sumie nic innego nie skończyłem w zeszłym roku na PS3, ale co tam Gra jest perfekcyjna, cała seria mnie wciągnęła i poleciałem po kolei wszystkie części na PS3 (jakoś w czasach PS2 mi Kratos umknął).
Stary 07-01-2011, 09:53   #5
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Heavy Rain

Tumble

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.

Ostatnio edytowane przez crazzie : 07-01-2011 o 14:21
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2011, 09:54   #6
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Retail- Call of Duty: Black Ops wybor padl na ta gre dlatego, ze spedzilem z nia najwiecej czasu grajac w multi. Kolejno wyrozniam Red Dead Redemption i God of War 3.

Arcade: Dead Nation- za klimat, grywalnosc i swietnego co-opa.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2011, 11:20   #7
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 

Gra roku na PS3 to God of War 3 - Kratos rządzi na całej lini, najlepsza grafa, mega grywalność, świetny gameplay no i ta brutalność
PSN: DEAD NATION ta gra jest niesamowicie grywalna !!!! Do tego grafika - jak na pozycje z psn/xbl ryje beret po całości
Stary 07-01-2011, 13:50   #8
Zwirz
Stały bywalec
Zwirz Zobaczymy co z niego wyrośnie

Zwirz's Avatar

Miasto: Bolesławiec
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
Janko Muzykant Przybij piątkę! Słuchacz PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 12

Retail: Assassin`s Creed: Brotherhood - Bo gra przykuła mnie i Ubi dało mi coś więcej niż misson pack

PSN - Dead Nation

Mój blog: http://zwirz.blogspot.com
Zwirz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2011, 14:37   #9
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

God of War III(nie grałem jeszcze w Heavy Rain) i Dead Nation.

lvizzz- Wyśpij się, a potem przemyśl jeszcze raz czy jest jakaś różnica między osiągnieciami i trofeami. No oprócz takiej, że kupie sobie kabelek za 20 zł i za godzine mam 20 tys. GS więcej. Ale chyba i to niedługo się zmieni patrząc co się dzieje z PS3.
Jak nie grałeś w U1 to nie zrób błędu i koniecznie zagraj, według mnie niema jakichś wielkich różnic między jedynką i dwójką, w obie gra się świetnie.
Stary 07-01-2011, 14:38   #10
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Retail, to oczywiście God of War 3- uzasadniać nie trzeba
PSN - Zombie Apocalypse. Zdecydowanie najdłużej przegrałem w nią z kumplami. Fajna młućka i tyle.
Stary 07-01-2011, 14:40   #11
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Retail:Uncharted 2
Arcade: grałem tylko w buzza i tumble,a więc tumble.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2011, 15:00   #12
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Dla mnie nipodzielnym krolem ubiegłego roku był oczywiście God of War III (o czym świdczy jedyna platyna w GC). A ze PS3 posiadam od ubiegłego roku zaliczyłem także obydwie części przygo Natana Drake'a i powiedziec muszę że takie emocje na bliźniczej konsli przyniosły mi tylko single w Gearsach i BioShockach. Jednymi słowy Kratos i Natan!

PSN nie ogrywam.
Stary 07-01-2011, 15:27   #13
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

God of War III - po prostu świetna gra, piękna grafika, mega grywalność. Kratos jak zwykle nie zawodzi. Gra zeszłego roku jak dla mnie. Grałem w nią niedawno i muszę przyznać, że wcale się nie zestarzała. Kto nie grał, musi to jak najszybciej nadrobić.

Btw. Posejdon mistrz!!!

Psn - Dead Nation jest chyba bezkonkurencyjne. Grywalność w co-opie nie zawodzi. Wkurzające są rzadkie checkpointy na wyższych poziomach trudności, ale da się przeżyć.

A w ogóle była jakaś inna dobra ekskluzywna gra na PSN w zeszłym roku? ;]

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-01-2011, 15:28   #14
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Uncharted 2 i God of War 3. Ale Uncharted wieksze wrazenie na mnie zrobil. Uncharted przechodzi dalej. Chya, ze to gra z 2009 co jest bardzo mozliwe to wtedy niestety dyskwalifikacja i walkowerem wygrywa gow3.

w gry z PSN gralem tylko w flower i infamous kupilem w store, ale sie chyba nie liczy to glosuje na nic.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-01-2011, 11:24   #15
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Retail: God of War 3, Gran Turismo 5, Battlefield Bad Company 2 - ale największe wrażenie zrobił na mnie Kratos, więc to jemu przypada dla mnie tytuł gry roku.

PSN - Dead Nation, Trine (nie wiem czy to '09 czy '10 - ale gra przepiękna jest) - wygrwywa DN za fajne multi i mega rozpierdziuche na ostatnich poziomach.

Lvizzz - pograsz jeszcze trochę na PS3 i się przekonasz do trofków - tym badziej że już w styczniu mamy zapowiedzianych trzech kandydatów do gry roku - Uncharted3, Resistance3, Killzone3.

ED Gaw: Unczarted to w listopadzie dopiero chyba ;*

Ostatnio edytowane przez Gawlick : 08-01-2011 o 11:42
SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-01-2011, 13:48   #16
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 

Hehehe żadna z tych gier nie wychodzi w styczniu, Secik jak zwykle na bani pisze posty
Stary 08-01-2011, 13:54   #17
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

GOW 3 gra która wgniata w fotel oprawą i dynamiką mistrz slasherów i za razem jedyna godna uwagi gra w moim mniemaniu na PS3 po za Heavy Rain który też mi się bardzo podoba nie liczac gównianego sterowania, jeżeli chodzi o PSN to nie mam zdania bo mało co ogrywałem hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 08-01-2011 o 14:01
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-01-2011, 16:46   #18
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Co prawda mam gorączke i nie do końca wiem co pisze ale wydaje mi się że nie zrozumieliście mych intencji. Chodziło mi o to że do końca roku może sie jeszcze sporo wydażyć, a ja już w styczniu mam kandydatów do tytułu gry roku 2011 - tak w ciemno

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-01-2011, 20:14   #19
wjehu
Uzależniony
wjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłość

wjehu's Avatar

Miasto: Pölitz
Reputacja: 1902

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny To drugie Wii I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Heavy Rain - Fabuła , grafika , gameplay i "dojrzałość" . Te cztery czynniki skutecznie nie dawały mi się oderwać od TV (GoW III męczyłem grubo ponad miesiąc) . Mało która gra tak mnie wciągnęła że skończyłem ją z jedną przerwą na sen Bezapelacyjnie Plejowe GOTY 2010 .

Dead Nation - Dopiero niedawno kupiłem tego szpila i w porównaniu z Joe Danger-em (tylko te dwie gry kupiłem w 2k10) zdecydowanie lepiej wypada DN . Miałka fabuła (standard w grach o zombie) , spoko grafika ; minus to zdecydowanie brak porządnego coop-a na 4 graczy .
Stary 22-01-2011, 20:29   #20
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

God of war III

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania