Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-03-2011, 17:22   #1
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Playbox - kolejna gazeta o grach konsolowych

Dzisiaj na gram.pl i poly zahuczało o nowym magazynie growym, który w formie papierowej ma uderzyć w nasze zielone sześcienne kioski lub mega saloniki prasowe (o prenumeracie cisza, więc o blaszanych skrzynkach nie wspominam). Gazeta ma mieć charakter konsolowy, iOSowy i Androidowy a jej twórcami są nie kto inny jak PCtowi Panowie z CD-Action. Premiera 31 marca.

Ja osobiście uważam, że magazyn się nie przyjmie biorąc pod uwagę obecność PSX i N+ na rynku. Mają już swoją gwardię która korzystając z wyżej wymienionych miejscówek zdobywa ich dzieło. Nie wiem co ekipa Playboxu będzie miała nam do zaoferowania oprócz 116 stronicowego pisma, żeby odciągnąć chociażby od IMO świetnego N+ i konkretnych ludzi tam pracujących.

Co Wy sądzicie na ten temat ?

Ostatnio edytowane przez Gambas : 14-03-2011 o 17:37
Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2011, 17:43   #2
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Playbox - kolejna gazeta o grach konsolowych

Może ktoś weźmie przez przypadek jak będzie chciał kupić playboya, a tak to też raczej kiepsko to widzę.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2011, 17:44   #3
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Czy się przyjmie? Wątpię. Ale premiera w moje urodziny

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2011, 18:57   #4
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał Pujos PL Zobacz post
Czy się przyjmie? Wątpię. Ale premiera w moje urodziny
Hah gówniane pismo w twoje urodziny, ZŁY ZNAK

Wszystkiego najlepszego

BTW. ja od dawna czytam PSX i nie uwierzę w to że jakiś plejbox , z wiejską redakcją z pctowego CD - Action miało by siać jakiekolwiek zagrożenie
Stary 14-03-2011, 19:09   #5
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał ckast Zobacz post
Hah gówniane pismo w twoje urodziny, ZŁY ZNAK

Wszystkiego najlepszego

BTW. ja od dawna czytam PSX i nie uwierzę w to że jakiś plejbox , z wiejską redakcją z pctowego CD - Action miało by siać jakiekolwiek zagrożenie
Sam jesteś wieśniak, wielki znawca prasy się znalazł. Styl pisania w CDA jest wielokrotnie wyższy niż w PSXE, a nawet nieco lepszy (imo) od N+ (a kiedyś był dużo lepszy).

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2011, 20:06   #6
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

PSXE roxuje i zamknąć mordy. A co do playboxa to pewnie skończy jak Engarde, które, pomimo dobrego i rzetelnego pisania, nie potrafiło się przebić na naszym rynku.

PS. Maciek też miał Playboxa

Stary 14-03-2011, 20:17   #7
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

No nie wiem, ja tam im kibicuję. Bauer nie jest biednym wydawcą, więc z przebiciem się nie powinno być problemu.

Stary 14-03-2011, 20:17   #8
daniob
Stały bywalec
daniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znają

daniob's Avatar

Reputacja: 613

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home 360 stopni Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 6

Tutaj lepsze ujęcie

Stary 14-03-2011, 20:18   #9
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
PSXE roxuje i zamknąć mordy. A co do playboxa to pewnie skończy jak Engarde, które, pomimo dobrego i rzetelnego pisania, nie potrafiło się przebić na naszym rynku.

PS. Maciek też miał Playboxa

Jak przeczytałem tytuł odrazu mi sie maciek przypomniał
A co do tematu to myślę tak samo jak pozostali, czyli ze nie przebije się na rynek.
Stary 14-03-2011, 20:29   #10
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Juve już sie raduje,że w nazwie jest najpierw "Play"
Stary 14-03-2011, 21:36   #11
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Biorąc (póki co) pod uwagę zrzuty oprawy graficznej i to, że za pismem ma stać wydawnictwo Bauer wróżę mu dłuższy żywot niż Engarde. Boje się tylko, że nawet, jeśli pismo okazało by się dobre, nie wytrzyma na dłużą metę z ogólnie znanymi NEO i PSX Extreme. Chociaż oba te pisma w mojej opinii są przeżarte tandetą ich wysoka popularność wcale mnie nie dziwi. Teraz to już znane marki, które pojawiły się na rynku wtedy, kiedy był na to najwłaściwszy czas. W związku z czym ich pozycja nie jest zagrożona. Będzie trudno teraz wbić się w ten nurt, ale kto wie. Konkurencja to zawsze dobra rzecz. Może chociaż pojawienie się nowego "rywala" trochę ich postraszy, wzrośnie poziom i wszyscy na tym skorzystają.
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2011, 21:36   #12
LowMen
Stały bywalec
LowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykład

LowMen's Avatar

Miasto: Malbork
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! Lubiany Hall of Fame n00b  

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
No nie wiem, ja tam im kibicuję. Bauer nie jest biednym wydawcą, więc z przebiciem się nie powinno być problemu.
Z pod skrzydeł Bauera upadł "Click!", więc zawsze widnieje widmo porażki.
Stary 14-03-2011, 21:53   #13
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Kupię z ciekawości, poczytam, co tam mają do zaoferowania, PSXE spoczko pismo, kupuję jakoś od pół roku regularnie, dobra, lekka lekturka czytana od deski do deski (najczęściej siedząc na desce, hehehe ), ale mam nadzieje, że poziom pisania to nie będzie Click!, bo użyję tego papieru do innego celu, niż pierwotnie był stworzony...
Stary 14-03-2011, 22:10   #14
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał LowMen Zobacz post
Z pod skrzydeł Bauera upadł "Click!", więc zawsze widnieje widmo porażki.
Tak, ale ile lat się trzymał na rynku. Każda gazeta kiedyś upadnie.

Stary 14-03-2011, 22:16   #15
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Click! był eksperymentem Bauer'a. Docelowo miał tafić do innego odbiorcy niż CDA. Na tamten czas był to dobry pomysł. Później granice stopniowo się zacierały i utrzymywanie dwóch, zbieżnych tematycznie pism przy życiu nie było już opłacalne, tym bardziej, że CDA cieszyło się znacznie większą popularnością.
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2011, 22:26   #16
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał mefp Zobacz post
Click! był eksperymentem Bauer'a. Docelowo miał tafić do innego odbiorcy niż CDA. Na tamten czas był to dobry pomysł. Później granice stopniowo się zacierały i utrzymywanie dwóch, zbieżnych tematycznie pism przy życiu nie było już opłacalne, tym bardziej, że CDA cieszyło się znacznie większą popularnością.
Z ust mi to wyjąłeś. Początkowo Click! (z tego co pamiętam) był także nastawiony na konsole, z czasem stał się pismem pctowym (później próbowano jeszcze wrócić do multiplatformowosci). Nie pomogła niska cena, bo CDA po prostu miało wyrobioną renomę i znacznie lepszy styl, pozostawiono silniejszego ;]

Stary 31-03-2011, 16:04   #17
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 

Dziś 31, więc do kiosków i saloników prasowych wparował Playbox czyli nowa gazeta związana z grami konsolowymi i tymi na telefony. Obiecałem sobie, że kupię ten pierwszy numer. Przyzwyczajony do Neo+ pozwolę sobie porównywać ją właśnie z tym pismem. Na początku razi mnie jedna rzecz. Nie jestem czytelnikiem CDA, bo nie gram na PC od co najmniej trzech lat. Co więc się z tym łączy, nie znam ekipy piszącej w tymże piśmie a jak dobrze wiemy ekipa pisząca w PB nie jest obojętna wobec CDA. Dlatego też brakuje mi opisu kim są ludzie, którzy napisali artykuły/recenzję. Owszem, podano z imienia i nazwiska, ale IMO powinno się to rozwiązać tak jak w przypadku N+ - zawsze mogę spojrzeć na pierwszą stronę i zobaczyć od kogo jest dany tekst. Druga sprawa to reklamy w piśmie. WTF? W KONSOLOWEJ gazecie reklama płyty głównej, monitora i Akademii Hutniczo-Górniczej? Owszem, są też reklamy powiązane z tematyką magazynu, ale tak czy inaczej kto u nich decydował jakie reklamy tam wcisnąć, IMO to jest żenada. Z monitorem to można się jeszcze czepiać, ale nie jest tam napisane, że jest to jakaś super edycja etc. A, zapomniałbym o tylnej okładce (nie wiem, czy można to tak nazwać) na której jest reklama balsamu po goleniu firmy STR8, ehhh a mnie przeszkadzał Kratos z GoS w Enplusie.

Powoli kończę tą krytykę i przejdę do pozytywów, ale wspomnę jeszcze o jednej rzeczy, która niektórych może zainteresować. Recenzję są o dziwo dosyć krótkie. Spojrzałem na Homefront, Yakuze 4, Crysisa 2. Żaden ze mnie humanista, do pisanie się nie biorę, bo tego dobrze robić nie potrafię, ale IMO ktoś kto ma pojęcie i spojrzenie to mógłby spokojnie się rozpisać. Nie wiem co jest przyczyną, może zależy im na zwięzłym, krótkim tekście, aby upchnąć więcej artykułów, ale ponownie odwołując się do N+ to jednak ich recenzję jeżeli chodzi o (nazwijmy to) hity to należały do obszernych.
Jeżeli chodzi o pozytywy, to na prawdę mogę pochwalić za artykuł o 3DS. Za dużo w necie o tym nie czytałem, teraz się dopiero niektórych rzeczy dowiedziałem. Fajna sprawa z artykułem o Rocksmith. Na prawdę czekam na tę grę, bo widzę w niej szansę do nauki gry na gitarze połączonej z tym co bardzo lubię a mianowicie z graniem. IMO panowie wyczerpali temat, bądź co bądź o samej grze niewiele wiadomo jak na razie. Pokusili się o "ZA i PRZECIW", takie akcję mogliby stosować przy większości artykułów. No i ostatnia rzecz, która na prawdę mnie wciągnęła to "31 rzeczy, które potrafi konsola". Miło się czyta, można sobie lepiej uświadomić jak konsole są zayebiste.

Mam nadzieję, że ktoś kupił Playboxa i z chęcią wypowie się nt. treści w nim zawartej. Takie są moje spostrzeżenia, można się z nimi zgadzać lub nie

EDIT: Pominąłem artykuł o Samsung Tabs czyli tablecie. Miło się czytało dopóki sobie nie przypomniałem, że to nie Logo, albo dział gadżetów z CDA...
Dopiero teraz także dojrzałem, że kolejny numer dopiero...za dwa miesiące. Znając życie to wszyscy zapomną o tej gazecie (a przynajmniej ja) i wrócą do N+, PSX albo po prostu do przeglądania recenzji chociażby na OC.

Ostatnio edytowane przez Gambas : 31-03-2011 o 16:12
Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-03-2011, 18:18   #18
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

dla mnie prasa branżowa skończyła się od chwili gdy mam internet a po za tym od czytania małej czcionki na kolorowym tle psują się oczy hehehe
Stary 31-03-2011, 18:37   #19
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

kto kupi jakas tam gazetke raz na 2 miechy skoro w necie jest od groma obszernych recenzji pisanych jak i video wiec tak jak mr perfect
powiedzial dla mnie rowniez prasa branzowa umarla wraz z internetem

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-03-2011, 18:47   #20
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja tam lubię sobie poczytać takie pisemka, tym bardziej, że raczej unikam książek ;f
Pierwszego numeru nie mogłem sobie odmówić, ale nie wiem kiedy się z nim bliżej zapoznam bo brak czasu ;P

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania