Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-09-2009, 10:25   #1
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Domyślnie Klub Książki

Czytasz książki? Pochwal się co ostatnio ciekawego przeczytałeś.

Ja skończyłem pierwszą cześć Blade Runnera autorstwa Philipa K. Dick'a. Teraz zabrałem się za drugą część. Trzecia już leży na półce i czeka na swoją kolej.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2009, 10:53   #2
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Domyślnie Odp: Klub Książki

ja ostatnio przeczytalem Reke Boga J. Burnsa o Maradonie, Kompanie Braci Stephena Ambrose'a, a teraz czytam Kilka Nocy Poza Domem Piątka, jutro jade do krakowa i warszawy wiec biore jeszcze dwie ksiazki Kapuscinskiego do pociagu

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2009, 11:07   #3
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Jestem w trakcie "Miasta Ślepców" Jose Saramago i podoba mi się .Trzyma w zainteresowaniu i akcja powoli wzbogaca się o nowe wydarzenia ,czasami kontrowersyjne .Ciekawa książka o epidemii ślepoty w pewnym mieście i kwarantannie tych osób w starym szpitalu .Lecz jedna z wyalienowanych osób widzi i to wprowadza nowe światło na akcję się rozgrywającą .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2009, 12:03   #4
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Trylogia Husycka Sapkowskiego - "Narrenturm" , "Boży Bojownicy" , "Lux perpetua". Moim zdaniem lepsze od wiedzmina.
Stary 03-09-2009, 12:48   #5
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
Czytasz książki? Pochwal się co ostatnio ciekawego przeczytałeś.

Ja skończyłem pierwszą cześć Blade Runnera autorstwa Philipa K. Dick'a. Teraz zabrałem się za drugą część. Trzecia już leży na półce i czeka na swoją kolej.
Fighter, gdzies sie podziewal, jakos w ogole Cie nie forum nie widzialem ostatnio.Dobry temat, nie sadze zeby utrzymal sie za dlugo na forum graczowym, ale moze...Ostatnio nic nie czytalem, tzn z ksiazek, bo nadrabiam zaleglosci w czasopismach, ktorych mi sie uzbieralo nie wiadomo ile.W Polsce mam zamiar kupic najnowszego Chine Mieville'a-polecam wszystko co napisal, super oryginalna literatura, nawet Dukaj go poleca, a Dukaj to obecnie najlepszy zyjacy pisarz dla mnie-i pewnie Kinga tez.Jak przeczytam, co w tym natloku gier moze zdarzyc sie niepredko, napisze recke.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2009, 13:27   #6
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał marcellus221 Zobacz post
Fighter, gdzies sie podziewal, jakos w ogole Cie nie forum nie widzialem ostatnio.Dobry temat, nie sadze zeby utrzymal sie za dlugo na forum graczowym, ale moze...Ostatnio nic nie czytalem, tzn z ksiazek, bo nadrabiam zaleglosci w czasopismach, ktorych mi sie uzbieralo nie wiadomo ile.W Polsce mam zamiar kupic najnowszego Chine Mieville'a-polecam wszystko co napisal, super oryginalna literatura, nawet Dukaj go poleca, a Dukaj to obecnie najlepszy zyjacy pisarz dla mnie-i pewnie Kinga tez.Jak przeczytam, co w tym natloku gier moze zdarzyc sie niepredko, napisze recke.
Witam, witam. Ostatnio w ogóle nie grałem, Konsola była zakurzona- wakacje Teraz powoli wracam do świata gier(Fallout 3). Co do tematu to pomysł podsunął mi Q-Jot na innym forum
Może się przyjmie a może nie. Zobaczymy.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2009, 13:51   #7
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Tu to raczej by pasował temat "jaki acziwment gajd ostatnio przeczytałeś", to masz murowane 1000 stron . A co do książek to Milczenie owiec i reszta o Lecterze. Polecam też "Operacja Timber Wolf".
Stary 03-09-2009, 17:54   #8
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Ja polecam "Kod Leonarda Da Vinci" i "Komórka" Kinga

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2009, 18:40   #9
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Ostatnio? Opowiadania "Po zachodzie słońca" Kinga, troszkę nie to co lubię najbardziej, bo te przeczytane dotychczas są pozbawione typowego klimatu horroru/kryminału. Poza tym ostatnia książka Krajewskiego, "Głowa Minotaura" z równie ohydnymi akcjami co w serii wrocławskiej (to lubię ), a teraz Stieg Larsson i "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", naprawdę wciąga.
A w wakacje przeczytałem sobie 7 tomów Harry'ego Pottera, miałem te "Insygnia śmierci" do zaliczenia, ale nie pamiętałem co było wcześniej, więc po prostu powtórzyłem wszystko.
Stary 03-09-2009, 18:56   #10
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Ostatnio przeczytałem "ostatnie zyczenie" Sapkowskiego I juz koncze Miecz przeznaczenia i potem zabieram sie do "krew elfow"

MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2009, 19:37   #11
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

książki są spoko tyle tylko że bardzo niszczą wzrok, oko człowieka nie jest przystosowane do czytania małych literek a o zdrowie trzeba dbać wiec staram sie ograniczać czytanie do minimum

Ostatnio edytowane przez Frezer : 03-09-2009 o 19:42
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2009, 19:44   #12
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Lista Osiągnięć

A co zdrowsze jest siedzenie i nabijanie 82k GS? ;>

Stary 03-09-2009, 21:09   #13
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Ja ostatnio (połowa lipca :P) zaliczyłem ostatni tom z sagi Wiedźmińskiej, Panią Jeziora. Genialne książki, szczerze polecam . Aktualnie czytam "Kapłanka w Bieli" autorstwa Trudi Canavan. Też nawet niezłe, jednak przez to, że nigdy nie miałem zapału do książek męczę ją i męczę. Nawet jeśli książka jest bardzo ciekawa i bardzo wciąga, jak się specjalnie nie zbiorę to jej nie tknę :P
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2009, 21:50   #14
MaKsIk PL
Stały bywalec

MaKsIk PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Też tak mam,jak bylem nad morzem to w jednym ciagu potrafilem przeczytac 100-150 stron

Naprawde ksiazki o wiedźminie sa godne polecenia Kazdy fan gier RPG bądź też milosnik fantasy powinien zaliczyc ksiazeczke

Stary 04-09-2009, 21:01   #15
grizzzly12
Nowy
grizzzly12 Wkrótce będzie sławny

grizzzly12's Avatar

Miasto: Suwałki
Reputacja: 74

Niedawno skończyłem całą sagę wiedżmina- gelnialna saga, polecam.

grizzzly12 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-09-2009, 00:02   #16
waterwire1
Nowy
waterwire1 Wkroczył na dobrą drogę

waterwire1's Avatar

Miasto: Międzychód
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

Gorąco polecam Stephena Kinga "Martwa Strefa", "Miasteczko Salem" i moja ulubiona "Zielona Mila". Naprawdę warto przeczytać. Dodam jeszcze Dean R. Koontz "Odwieczny Wróg" W chwili obecnej powoli zabieram się za opowieści Stephenie Meyer z serii "Zmierzch" sam film mi się spodobał, niedlugo do kin trafi 2 część z sagi "Księżyc w nowiu". Zazwyczaj książka jest lepsza od filmu i jeżeli sprawdzi się to również w tym przypadku to naprawdę warto przeczytać.. no to nic zabieram się za czytanie

Fanom Tolkiena polecam barwną sagę Terr'yego Brooksa o świecie Shannary w sklad ktorej wchodza "Miecz Shannary", "Kamienie Elfów","Pieśń Shannary" oraz "Potomkowie Shannary". Na dlugo po przeczytaniu pozostanie wam w pamięci

Ostatnio edytowane przez waterwire1 : 05-09-2009 o 00:11
waterwire1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-09-2009, 00:35   #17
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

zawsze mi sie podobala Trylogia Mrocznego Elfa z Forgotten Reals Salvatore... czytalo sie jednym tchem wszystkiego 3 czesci i za kazdym razem wciaz wracalem do niej...

tak samo Kompania Braci Ambrose'a (na jej podstawie powstal serial) to jest kawelek dobrego dokumentu ktory moze sie podobac i mozna czytac od dechy do dechy wylapujac wszystkie smaczki

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2009, 20:50   #18
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Coś bym przeczytał .Czytali Lem-Niezwycieżony ,albo Cormac McCarthy -Droga ? Słyszałem pochlebne opinie ,ale nie mogę się zabrać .

Myślałem ,żeby wziąć się za S.Kinga ,ale tak naprawdę nic o nim nie wiem ,jest na niego hype .Co polecicie na początek ,żeby mną wstrząsnęło ?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2009, 20:56   #19
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał Q-Jot Zobacz post
Coś bym przeczytał .Czytali Lem-Niezwycieżony ,albo Cormac McCarthy -Droga ? Słyszałem pochlebne opinie ,ale nie mogę się zabrać .

Myślałem ,żeby wziąć się za S.Kinga ,ale tak naprawdę nic o nim nie wiem ,jest na niego hype .Co polecicie na początek ,żeby mną wstrząsnęło ?
Byłem niedawno w empiku, krótko się okresliłem jakiej ksiazki szukam: "najgrubszą i najtańszą" i dali mi Kinga 'To'. Podobna jedna z jego lepszych, przeczytałem ze sto stron co dla mnie nie lada wyczynem jest i jeszcze sie nie zniecheciłem.
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2009, 21:26   #20
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Dla wszystkich fanów wojny/uzależnionych graczy od call of duty polecam gorąco serię książek Toma Clancy'ego. Szczególnie "Oblężenie", "Racja Stanu", "Linia Kontroli" i "Casus Belli". Miłego czytania!

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania