Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-01-2011, 15:18   #21
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Domyślnie Odp: Co nas wkurza ? Żale.

Niedziela , zamiast leczyć kaca siedzę w robocie i aktualizuje stany magazynowe i to wszytko przez moją kierowniczkę
Stary 16-01-2011, 16:36   #22
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Ale to co mnie najbardziej i bardzo często wkurwia to yebane kura kable. Dzisiaj jak wyciągnąłem słuchawki z kieszeni to mimo iż je ładnie złożyłem wcześniej to oczywiście jakimś cudem kable się poplątały. Zanim je rozplątałem zdążył przyjechać tramwaj, wsiadłem i 2 przystanki przejechałem siarczyście przy tym przeklinając co babcia skwitowała srogim spojrzeniem. No i mohery mnie denerwują. Wczoraj 5 wsiadało na jednym przystanku i było 1 wolne miejsce naprzeciw wejścia. Komentarz? Bugatti Veyron (Super Sport) tak ***** nie przyśpiesza...
Oooo, mnie też to wpienia nieziemsko. Wpienia i fascynuje zarazem.
Stare baby też mnie denerwują, choć ostatnio jakoś mniej.
Wnerwia mnie to, że jeszcze nie mam 100k gs, tzn. już prawie mam, ale jeszcze kilkaset punktów wpaść musi, a perspektywy żeby się to stało jeszcze dziś lub jutro nie ma. Sytuacje "tak blisko, a zarazem tak daleko" zawsze mnie do szewskiej pasji doprowadzały.
Wnerwia mnie oprócz tego to, że gospodarczo nasz zapyziały kraj klęknie niebawem, "nie o take Polskie walczyłem", nikt nie ma odwagi żeby jakąkolwiek bezwzględną, ale niezbędną zarazem, reformę przeprowadzić. Ponieważ jestem ze Śląska, to ucieleśnienie "nurtu", który się takim reformom ze szczególnym zapałem sprzeciwia, mam na wyciągnięcie ręki - pie@#lone górnictwo ze swoimi przywilejami i mentalnością przestarzałą o 40 lat.
Jeśli istnieje Bóg, to niech ześle na "Polsze" 4 rozbiór, bo się nam należy jak psu buda.

P.S. Wstawanie o 5.30 codziennie rano do pracy też mnie wnerwia, zwłaszcza, ze niedawno sobie uświadomiłem, że lepszy dla mnie byłby dzień roboczy późno się kończący, ale zaczynający się też relatywnie późno (np. o 10.00).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2011, 01:47   #23
Q-Jot
Guest

Reputacja:

wkurwia mnie ze tusk bezkarnie chodzi po polskiej ziemi, tej ziemi jak wszyscy wiedza ze zabil nam prezydenta! rozpylil u ruskich sztuczna mgle ******* i na to so dowody i nie powie mi nikt zetak nie jest !!!1!1!!!!!11
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2011, 01:51   #24
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Nic mnie nie wkurwia, bo na razie wchodzą mi STS-y (do czasu ).
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2011, 01:56   #25
Infidel
Stały bywalec
Infidel Wkrótce będzie sławnyInfidel Wkrótce będzie sławny

Infidel's Avatar

Reputacja: 139

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Pokaż się! Hall of Fame n00b Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 9

Durne posty marcina boro
Stary 17-01-2011, 02:00   #26
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Call of Duty Black Ops
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2011, 02:54   #27
damiantc
Znajomy
damiantc Wkrótce będzie sławny

damiantc's Avatar

Miasto: .ılı..ılı.
Reputacja: 97

wkurza mnie to ze nie mogę zalozyc tematu w S/K/Z (prawdopodobnie niemam 30 postow chyba ?)

ps. jeszcze 2
Stary 17-01-2011, 12:38   #28
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Oooo, mnie też to wpienia nieziemsko. Wpienia i fascynuje zarazem.
Stare baby też mnie denerwują, choć ostatnio jakoś mniej.
Wnerwia mnie to, że jeszcze nie mam 100k gs, tzn. już prawie mam, ale jeszcze kilkaset punktów wpaść musi, a perspektywy żeby się to stało jeszcze dziś lub jutro nie ma. Sytuacje "tak blisko, a zarazem tak daleko" zawsze mnie do szewskiej pasji doprowadzały.
Wnerwia mnie oprócz tego to, że gospodarczo nasz zapyziały kraj klęknie niebawem, "nie o take Polskie walczyłem", nikt nie ma odwagi żeby jakąkolwiek bezwzględną, ale niezbędną zarazem, reformę przeprowadzić. Ponieważ jestem ze Śląska, to ucieleśnienie "nurtu", który się takim reformom ze szczególnym zapałem sprzeciwia, mam na wyciągnięcie ręki - pie@#lone górnictwo ze swoimi przywilejami i mentalnością przestarzałą o 40 lat.
Jeśli istnieje Bóg, to niech ześle na "Polsze" 4 rozbiór, bo się nam należy jak psu buda.

P.S. Wstawanie o 5.30 codziennie rano do pracy też mnie wnerwia, zwłaszcza, ze niedawno sobie uświadomiłem, że lepszy dla mnie byłby dzień roboczy późno się kończący, ale zaczynający się też relatywnie późno (np. o 10.00).
wstawanie o 5 .30 to musi być jakiś hardcore nie wiem ile by mi musieli płacić żebym się zrywał o tak chorej porze, zresztą nie jest to zdrowe dla organizmu, w takim razie o której ty kładziesz się spać ? hehehe
Stary 17-01-2011, 12:45   #29
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
wstawanie o 5 .30 to musi być jakiś hardcore nie wiem ile by mi musieli płacić żebym się zrywał o tak chorej porze, zresztą nie jest to zdrowe dla organizmu, w takim razie o której ty kładziesz się spać ? hehehe
Ok. 00.30. Już organizm przyzwyczaiłem do 4-5 h snu...
Pora chora, ale niestety biuro u nas zaczyna pracę (bo musi) tak samo jak "fizyczni", a oni muszą tak wcześnie, bo większość firm przemysłowych gdzie zajmują się konserwacją sprzętu i serwisowaniem zaczyna tak wcześnie lub pracuje całodobowo.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2011, 14:35   #30
Infidel
Stały bywalec
Infidel Wkrótce będzie sławnyInfidel Wkrótce będzie sławny

Infidel's Avatar

Reputacja: 139

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Pokaż się! Hall of Fame n00b Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 9

Ja wstaję o 4.30, bo na 7.00 do pracy,a dojazd 60km.
Stary 17-01-2011, 15:26   #31
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

Cytat:
Napisał Infidel Zobacz post
Ja wstaję o 4.30, bo na 7.00 do pracy,a dojazd 60km.
dostałem drgawek po przeczytaniu twojego posta poważnie ty chyba musisz być cyborgierm, ktoś przebije 4.30 ? hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 17-01-2011 o 15:35
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2011, 15:44   #32
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Ja po 5.10 :P a w weekendy pracujące o 6.00
Stary 17-01-2011, 15:46   #33
Kacio~
Nowy
Kacio~ Wkrótce będzie sławnyKacio~ Wkrótce będzie sławny

Kacio~'s Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 120

GÓWNA NA CHODNIKACH.
Stary 17-01-2011, 15:55   #34
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Teraz juz nie, ale kiedys wstawalem o 4, zeby zdarzyc na autobus o 5, zeby byc na 6 w pracy.Oj, ciezkie to bylo.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2011, 16:06   #35
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8642

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Elvis kupiłbyś sobie jakiś angielski wehikuł i od razu dłużej śpisz
Stary 17-01-2011, 16:25   #36
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Zdecydowanie gówna wyłażące spod topniejącego śniegu i nagle nie wiadomo skąd pojawiają się na środku chodnika. :|

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2011, 01:01   #37
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Damian, jakbym mial prawko.Moje zdolnosci manualne i motoryczne nie podolalyby temu zadaniu.Jestem niczym jeden z Kaczorow, nie pomne ktory:nie potrafie, nie jezdze, a przechodnie bezpieczniejsi.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2011, 13:05   #38
modo
Nowy
modo Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

mnie zbliżająca się sesja
modo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2011, 13:39   #39
ReachPL
Początkujący
ReachPL Jest wokół niego pozytywna auraReachPL Jest wokół niego pozytywna aura

ReachPL's Avatar

Reputacja: 179

Lista Osiągnięć

Mnie wkurwia to że na forum przy temacie obok pisze godzina 13:40 a u mnie nawet 12:40 nie wybiła -,-
A poza tym wkurwia mnie to że gearsy 3 nie dadzą za darmo bety...

Przestawić? W komputerze mam przestawić zegarek jak się sam ustawia. To odp. to minusa.

Ostatnio edytowane przez ReachPL : 19-01-2011 o 16:29
ReachPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-01-2011, 19:47   #40
KalunoPL
Znajomy
KalunoPL Może być tylko lepiej

KalunoPL's Avatar

Miasto: Niewiem
Reputacja: -31

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Hall of Fame n00b Promotor Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Wkurza mnie to, że Kaczyński wszędzie widzi gdzieś spisek.
Wkurza mnie to, że rząd chce podwyższyć vat do 25% (na chvj pytam?)
Wkurza mnie to, że w Polsce wszystko jest coraz droższe a płaca taka sama
Wkurza mnie to, że na gg ciągle są jakieś spamerzy odnośnie wojny PiS vs. PO
Wkurza mnie to, że jak śnieg topnieje to zawsze na trawnikach pierw a chodniki są w chvj śliskie

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania