Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-12-2012, 14:36   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11146

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Wybieramy najlepszą grę 2012 roku!

Rozpoczynamy wybieranie najlepszej gry 2012 roku według użytkowników OnlineCenter.pl!

Zasady:
1. Napisz post w tym temacie, w którym podasz listę pięciu Twoim zdaniem najlepszych gier, które ukazały się w 2012 roku na dowolnej platformie.
2. Możesz podać tylko pięć gier, wyraźnie ponumerowanych. Jeśli umieścisz więcej niż pięć pozycji, to wzięte pod uwagę zostanie pięć pierwszych z listy.
3. Przy co najmniej jednym tytule musisz umieścić jakieś krótkie uzasadnienie dokonanego wyboru. Wpisy bez takiego komentarza nie będą brane pod uwagę.
4. Nie można na liście podać kilka razy tego samego tytułu.
5. Każdy użytkownik może wziąć udział w głosowaniu tylko raz. Edytowanie posta jest możliwe do zakończenia głosowania.
6. Można swobodnie komentować, dyskutować o wyborach innych użytkowników.
7. Podawaj pełne tytuły gier, a nie skróty!
8. Koniec przyjmowania zgłoszeń: 21 stycznia 2013 roku.

Przykładowe zgłoszenie:
1. Gra nr 1
Komentarz:

2. Gra nr 2
Komentarz:

3. Gra nr 3
Komentarz:

4. Gra nr 4
Komentarz:

5. Gra nr 5
Komentarz:

Punktacja:
1. 5 pkt
2. 3 pkt
3. 2 pkt
4. 2 pkt
5. 1 pkt

Lista ważniejszych gier, które ukazały się w 2012 roku
Spoiler:
Adventure Time: Hey Ice King! Why'd You Steal Our Garbage?!
Alan Wake's American Nightmare
Assassin's Creed 3
Assassin's Creed 3: Liberation
Asura's Wrath
Avernum: Escape From the Pit
Binary Domain
Blacklight: Retribution
BlazBlue: Continuum Shift Extend
Borderlands 2
Call of Duty: Black Ops 2
Closure
Code of Princess
Dance Central 3
Darksiders 2
Deadlight
Dear Esther
Diablo 3
Dillon's Rolling Western
Dishonored
Dragon's Dogma
Dust: An Elysian Tail
Dustforce
Dyad
Epic Mickey 2: The Power of Two
Epic Mickey: The Power of Illusion
Escape Plan
Fable Heroes
Far Cry 3
Fez
FIFA 13
FIFA Street
Final Fantasy XIII-2
Football Manager 2013
Forza Horizon
FTL: Faster Than Light
Gotham City Imposters
Gravity Rush
Guild Wars 2
Halo 4
Harvest Moon: A New Beginning
Heroes of Ruin
Hitman: Absolution
Hotline Miami
Hustle Kings
I Am Alive
Journey
Just Dance 4
Katawa Shoujo
Kid Icarus: Uprising
Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance
Kingdoms of Amalur: Reckoning
Little Deviants
Lollipop Chainsaw
Lumines Electronic Symphony
Madden NFL 13
Major League Baseball 2K12
Mario Party 9
Mario Tennis Open
Mass Effect 3
Mass Effect: Infiltrator
Max Payne 3
Metal Gear Solid: Snake Eater 3D
Minecraft
MLB 12: The Show
ModNation Racers: Road Trip
MotorStorm: RC
Mutant Mudds
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations
NBA 2K13
NCAA Football 13
Need for Speed: Most Wanted
NeverDead
New Super Mario Bros. 2
New Super Mario Bros. U
NHL 13
Ninja Gaiden 3
Ninja Gaiden 3: Razor's Edge
Ninja Gaiden Sigma Plus
Nintendo Land
Paper Mario: Sticker Star
Papo & Yo
Penny Arcade Adventures – Episode 3
Persona 4 Arena
Persona 4: Golden
PlayStation All-Stars Battle Royale
Pokemon Black & White 2
Pro Evolution Soccer 2013
Professor Layton and the Miracle Mask
Prototype 2
Quantum Conundrum
Ratchet & Clank: Full Frontal Assault
Rayman Origins
Resident Evil 6
Resident Evil: Raccoon City
Resident Evil: Revelations
Resistance: Burning Skies
Retro City Rampage
Retro/Grade
Rhythm Heaven Fever
Rhythm Thief & The Emperor's Treasure
Rift: Storm Legion
Scribblenauts Unlimited
Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2
Shoot Many Robots
Silent Hill: Book of Memories
Silent Hill: Downpour
Sine Mora
Sins of a Solar Empire: Rebellion
Skullgirls
Skylanders: Giants
Sleeping Dogs
Sniper Elite V2
Sonic & All-Stars Racing Transformed
Soul Calibur 5
Sound Shapes
Spelunky
Spirit Camera: The Cursed Memoir
SSX
Stacking
Starhawk
Street Fighter X Tekken
Superbrothers: Sword & Sworcery EP
Syndicate
Tales of Graces f
Tales of the Abyss
Tekken 3D: Prime Edition
Tekken Tag Tournament 2
The Binding of Isaac: Wrath of the Lamb
The Darkness II
The Last Story
The Unfinished Swan
The Walking Dead
The Witcher 2: Assassins of Kings (360)
Theatrhythm Final Fantasy
Thirty Flights of Loving
Torchlight 2
Touch My Katamari
Trials Evolution
Tribes: Ascend
Trine 2: Director's Cut
Twisted Metal
Uncharted: Golden Abyss
Unit 13
Warriors Orochi 3
Wipeout 2048
World of Warcraft: Mists of Pandaria
XCOM: Enemy Unknown
Xenoblade Chronicles
Yakuza: Dead Souls
Zero Escape: Virtue's Last Reward
ZombiU

---------------------------------------------------------------------------

Wyniki głosowania:

Grą roku 2012 zostaje: Far Cry 3

Pełne zestawienie (gry, które nie uzyskały 10 pkt zostały pominięte):
1. Far Cry 3 - 43 pkt
2. Forza Horizon - 41 pkt
3. The Walking Dead - 34 pkt
4. Wiedźmin 2 - 32 pkt
5. XCOM - 28 pkt
6. Halo 4 - 27 pkt
7. Call of Duty: Black Ops 2 - 24 pkt
8. Borderlands 2 - 23 pkt
9. Max Payne 3 - 20 pkt
10. Dishonored - 16 pkt
11. FIFA 13 - 15 pkt
Hitman Absolution - 15 pkt
13. Mass Effect 3 - 14 pkt
14. Journey - 10 pkt

Dzięki wszystkim za udział w zabawie.

Ostatnio edytowane przez wrog : 23-01-2013 o 12:25
wrog jest offline  
Stary 31-12-2012, 16:34   #2
Pol1shSol1der
Znajomy
Pol1shSol1der Wkroczył na dobrą drogę

Pol1shSol1der's Avatar

Reputacja: 19

Lista Osiągnięć
Gra roku 2012 Widz Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Wybieramy najlepszą grę 2012 roku!

1.Far cry 3
Komentarz: Grafika swietna, muzyka dobrze dopasowana,swietna gra na dlugie wieczory.Jedyny minus to srednie multi.
2.Hitman Rozgrzeszenie
Komentarz:Hitman Rozgrzeszenie to nie tylko swietna skradanka ale takze dobra strzelanka TPP.System chowania sie za zaslony dziala jak marzenie.Niekiedy gdzieniegdzie szfankuje fizyka.
3.Fifa 13
Komentarz:Swietna gra sportowa, caly czas lepsza od PES'a.Wzgledem 12stki jest duzo zmian w menu i trybach gry ale graficznie tak samo.
4.Call of Duty Black Ops 2.

---------- Wiadomość dodana 15:34 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 15:23 ----------

Komentarz:Ciekawym pomyslem bylo wypranie czasu akcji jako przyszlosc.Jak zwykle multi przeroslo singla.Kilka zakonczen to tez byl swietny pomysl.Minusem jest powiazanie Strike Force z fabula, szkoda ze TranZit nie ma fabuly.
5.Halo 4
Komentarz:Grafika sie poprawila wzgledem poprzednikow.Dla niektorych minusem a dla niektorych plusem jest polska wersja jezykowa.Kampania jest dosyc krotka.
Pol1shSol1der jest offline  
Stary 31-12-2012, 18:32   #3
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Tak na szybko, bo nigdy mi się nie chce rozpisywać .

1. Hitman Absolution - również jak w przypadku WD, gry jeszcze nie ukończyłem. Pozwoliłem sobie przejść parę pierwszych misji na PC. Fabuły na razie nie tykam, ale przez gameplay gra mnie kupiła - łysy powrócił w dobrym stylu. Poziom purysty jest dobrym sprawdzianem umiejętności dla weteranów serii, jednak AI może czasem denerwować. W stosunku do poprzednich gier z serii tutaj uświadczymy więcej akcji, przez co niektóre poziomy przechodzimy w stylu, którym nie powstydziłby się Sam Fisher.

2. The Walking Dead - pierwsza pozycja jak najbardziej zasłużona. Gry jeszcze nie ukończyłem, ale po drugim epizodzie już mogę stwierdzić, że to dla mnie najlepszy tytuł tego roku. Gra jest powiewem świeżości, co prawda istnieją przedstawiciele tego gatunku, ale żadna z nich nie dostarcza tyle emocji co WD. Nawet kulejący framerate nie jest w stanie mi zniszczyć przyjemności grania w ten tytuł.

3. SSX - grę kupiłem przez przypadek, nie wyjąłem płyty z czytnika dopóki nie zrobiłem calaka. Wciąga jak bagno, tryb singlowy może nie jest jakiś wybitny i jest strasznie frustrujący, ale gra ma drugie dno w trybie Explore i Global. Do tego nawet dobra muza i świetny gameplay (aczkolwiek uproszczony w stosunku do poprzednich części) przez co klepanie combosów wywołuje banana na twarzy. Do tego dodajmy wsparcie developerów długo po premierze wraz z darmowymi DLC.

4. Max Payne 3 - czekałem na grę od pierwszego trailera - nie zwiodłem się, ale spodziewałem się tytułu perfekcyjnego. Gameplay niestety jest do bólu liniowy, po Rockstar spodziewałem się więcej. Bronie w grze mają niezłego kopa, dawno nie miałem takiej radochy masakrując przeciwników. Klimat za to jest fenomenalny do tego świetne przerywniki filmowe z genialnym voice actingiem. Historia nie wyróżnia się na tle innych gier, ale moim skromnym zdaniem Rockstar dobrze zakończył serię.

5. Forza Horizon - w tym przypadku ograłem tylko demo i obejrzałem sporo filmików, ale to mi wystarcza żeby ostatnią lokatę w moim rankingu zajęła Forza. Gra jest odskokiem od poprzednich odsłon, co moim zdaniem wyszło grze tylko na dobre. (Kolejne części zostawmy na następną generację.). Nowa Forza to najwyższa półka, kapitalna grafika wyciskająca ostatnie soki z X-a, dobra muzyka no i oczywiście radość z prowadzenia aut. Gra jest świetną alternatywą dla miłośników TDU, które też uwielbiam stąd ostatnia pozycja w moim rankingu dla tego tytułu.

Ostatnio edytowane przez MANDo : 10-01-2013 o 17:14 Powód: Zmiana Łysego na pierwszą lokatę po ukończeniu gry :)
MANDo jest offline  
Stary 31-12-2012, 18:36   #4
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12519

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Ze swoimi głosami poczekam jeszcze bo na początku roku może uda mi się ograć Far Cry 3 to wtedy ogłoszę swoje głosy ale Mando na podstawie dema przyznajesz miejsce w pierwszej piątce? Ja wiem, że zewsząd lecą pochwały na tą grę ale bez przesady
Stary 31-12-2012, 18:40   #5
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Wiem czego się spodziewać po pełniaku, więc nie ma to znaczenia . Jak już wyląduje w czytniku to nie wyjdzie z niego :-D.

Ostatnio edytowane przez MANDo : 31-12-2012 o 18:43
MANDo jest offline  
Stary 31-12-2012, 20:03   #6
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

1. Forza Horizon
A bo czemu to grą roku musi zostawać zawsze jakiś shooter czy RPG . Była do demka wielką niewiadomą ale nowe bardziej zręcznościowe podejście do tematu jest strzałem w dziesiątkę. Otwarty świat, bardzo dobra (choć słabsza niż w FM4) graficzka, zręcznościowy ale dalej wiarygodny model jazdy, klimat festiwalu rodem z Dirta 2 i niezły soundtrack. Most Wanted może Forzie ssać.

2. The Walking Dead.
Co prawda dopiero co ograne więc wybór nieco 'na gorąca' ale gra na tytuł najlepszej arcadóweczki roku i podium na najlepszą grę ogólnie chyba zasługuje. Fabuła tak do końca nie jest w pełni otwarta i gra zawsze w kluczowych momentach kończy się tak samo a tylko zginie ten albo tamten ale reszta jak samo story z wieloma zwrotami akcji od których może opaść kłapaczka, klimat i próba pokazania jak ludzie będą się zachowywać wobec zagłady są już przedstawione świetnie a w całość gra się jak w dobry serial.

3. XCOM
Udany remake kultowego klasyczka, coś tam minimalnie uproszczony ale dalej bez dobrej taktyki i menagementu w bazie ani ruszy w tym taktycznym RTS-ie, zwłaszcza na wyższych poziomach trudności.

4. Wiedźmin 2
Obrodziło w tym roku dobrymi RPGami a Wiedźmin 2 moim faworytem. Gra na porządnym zachodnim poziomie ze świetnym enginem i efekciarskim satysfakcjonującym modelem walki. Na spory plusik zasługuje też bardzo dobra polska wersja (z wyłączeniem ponuraka Geralta).

5. Far Cry 3
Tu nieco na kredyt bo miałem z grą tylko pobieżny kontakt na PC bardzo krótki czas ale się bardzo spodobała, ucieszyło mnie to że nie strywializowano sandboksowej 'dwójki' a wszystkiego jest więcej i lepiej.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline  
Stary 01-01-2013, 14:00   #7
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Mam Far Cry 3, ale nie zdążyłem jeszcze ograć. W związku z tym ograłem w tym roku...tylko jeden tytuł, a co za tym idzie moja lista to niestety pierwsza pozycja i nic więcej.

1. Mass Effect 3 - grę pożyczyłem w momencie kiedy było dostępne alternatywne zakończenie. Zdążyłem również ograć Leviathan'a. Cóż mogę rzec? Gra mną pozamiatała. Nie odniosłem zupełnie wrażenia, że coś zostało niedociągnięte czy spierniczone. Od początku do końca bawiłem się niesamowicie platynując ME3 z biegu, bez zmuszania się, bez farmingu, z czystą i niepohamowaną miłością do serii. Nie zmieniłbym jednego piksela ani jednej kwestii dialogowej w tym co dane mi było przeżyć.
Na święta dostałem trylogię na Xbox'a, ale niestety po niemiecku więc ni obejdzie się bez reklamacji .
Stary 01-01-2013, 19:49   #8
bolek2006
Uzależniony
bolek2006 Wkroczył na dobrą drogę

bolek2006's Avatar

Miasto: zgierz
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Aniołek Gra roku 2012 Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

1.xcom - ze względu na wykonanie sentyment i klimacik z dawnej wersji
2.Wiedzmin 2 - co tu dużo mówić nasz ex portowy tytuł
3.Forza Horizon -za niezłe wykonanie i polska lokalizacje
4.Call of Duty Black Ops 2 - głownie za online który zawsze mnie do tej serii przyciągał
5.max payne 3
Stary 01-01-2013, 19:58   #9
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

XCOM: Enemy Unknown- Pełnej wersji jeszcze nie dorwałem (czekam na ferie, wtedy czas pozwoli pograć porządnie, a nie raz na tydzień), ale wiem, że takie gry trzeba docenić, bo w zalewie fpsów ciężko o inne perełki.
The Witcher 2: Assassins of Kings- O rozgrywce napisała już nie jedna osoba. Napiszę, więc o tym co mnie najbardziej urzekło, czyli o muzyce. OST w grze jest tak genialne, że płyta z oprawą śmigała w mojej wieży przez 2 tygodnie. Jak dla mnie jakaś Grammy czy co oni tam dają.
Borderlands 2, Far Cry 3, Forza Horizon

Ostatnio edytowane przez Grzegorzo : 10-01-2013 o 19:26
Grzegorzo jest offline  
Stary 01-01-2013, 20:50   #10
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

W dużo gier nie grałem z tego roku, więc nie będę oceniał po demie. Kupię sobie jeszcze sporo gier z tej listy, ale to dopiero jak po przechodzę te gry co mam.

1.Call of Duty Black Ops 2 - multi podoba mi się, cały czas gram. Fajnie byłoby gdyby nie było tyle kampów na każdej mapie ;/ A tak to mi się gra dobrze. Single taki sobie. Komentarz jest bardzo dobry, ale wkurzyły mnie te misje gdzie trzeba było chronić punkty a , b i c . Moim zdaniem i tak zombie jest najlepsze w tej grze. Bardzo mi się podoba. Fajnie to zrobili ogółem. Grałem to 4 godziny i mi się nie znudziło. Rekord 21 fala. Jak losów dobrych nie masz to szybko padniesz.

2.Fifa 13 - najbardziej czekałem na tą grę, bo kocham piłkę nożną. Dużo ona się nie różni od poprzedniej fify. Treningi są fajne można się trochę nauczyć np strzelania z wolnych czy dryblingu. Nie pamiętam jak 12 wyglądała więc nie mogę porównać grafy.
Ale jak kupię ponownie 12 to obczaję jak to wygląda. Największy błąd w tej grze jak i w 12 innych części nie pamiętam. Chodzi mi o to, gdy jest 45 minuta i sedzia dolicza 2 minuty przeciwnik wrzuca nie dokladnie ja przejmuje piłkę więc biegnę żeby strzelić tego gola i patrzę a tylko dwóch przeciwników jest na swojej połowie. Jestem na połowie boiska a sędzie odgwizduje, że koniec połowy. Co to wgl ma być ?
Ultimate Team - fajnie że jest taki tryb jak ktoś długo gra to bez kitu można stworzyć sobie skład świata. Tylko te problemy z tą opcją. Gram turniej o dużą sumkę jestem w finale , wygrywam z przeciwnikem 3:1 a tu nagle w 78 minucie mnie wyrzuca. Szkoda gadać.

3. Medal of Honor : Warfighter - gra wpadł w moje ręce przez przypadek. Single był na bank lepszy od black ops. Wkręcił mnie tak że przeszedłem w jeden dzień i nawet nie wiedziałem kiedy ten czas upłynął. Multiplayer - nie grało się źle, ale to nie mój klimat.

Jeszcze do zagrania został mi Max Payne i pewnie jak kupię kilka gier to zmienią się miejsca poszczególnych gier.

Baczek PL jest offline  
Stary 02-01-2013, 09:15   #11
coolbary
Stały bywalec
coolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innych

coolbary's Avatar

Miasto: Hrubieszów
Reputacja: 661

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 20

1. Call of Duty Black Ops 2 - Pomimo, że co roku wychodzi nowa część i co roku zarzekam się, że nie kupię już kolejnej części, to i tak zawsze nie mogę się oprzeć, aby sprawdzi co nowego zmienili w multi, nie mówiąc już o zombii . Dla mnie ta część jest najbardziej grywalna w jaką dotąd grałem, chociaż wielu osobom nie przypadło do gustu.
2. Kingdoms of Amalur: Reckoning - kolorowa( prawie cukierkowa) grafika, dla mnie to world of warcraft na xboxa;
3. Dragon's Dogma - za system walki, fajny świat;
4. Wiedźmin 2 - wiadomo, polska produkcja na wysokim poziomie;
5. Mass Effect 3 - za całokształt.
Stary 02-01-2013, 11:58   #12
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4063

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Journey - rewelacyjne przeżycie, piękna grafika i emocje jakie ta gra wyzwala przerastają nie jeden tytuł pudełkowy.

The Walking Dead - poprowadzenie histori, zwroty akcji, poprostu świetna gra którą stawiam na równi z komiksem.

Wiedźmin 2 - prawdziwy polski killer tego roku. Dojrzała gra ze świetną historią, grafiką i wyrazistymi postaciami (krasoludy ). Oby jak najwięcej takich wymagających tytułów.
Stary 02-01-2013, 13:55   #13
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Tylko jedna kategoria? A gdzie zawod roku, najlepsza sciezka dzwiekowa, oddzielenie gier retail od DLC? Cos slabo, Marcin, czemu nie chcesz w wieksze podsumowanie sie bawic?
lvizzz jest offline  
Stary 02-01-2013, 14:07   #14
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11146

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Bo nie ma sensu, to nie VGA. Najlepszą grę, w którą się zagrało, każdy jest w stanie wskazać.
Stary 02-01-2013, 17:45   #15
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6013

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

1.Halo 4 bo mi sie podoba za to ze w koncu jest to "dorosle" Halo takie jak powinno byc bez popierdulkowatej graficzki rodem z platkow sniadaniowych
2.Max Payne 3 ( bo gralem)
3 THe Walking Dead (bo gralem)
4 XCom( widzialem na filmikach ale napewno zagram chociaz nie sadze ze przebije XCom z Amigi
5 Fifa 13? Tak dla jaj

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline  
Stary 02-01-2013, 17:50   #16
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Reputacja: 714

Wiedzmin 2 za dojrzalosc i fantastyczna fabule
COD black ops 2 za multi ,niby ciagle to samo a jednak inne
fifa 13 najlepsza futbolowka
hitman absolution poniewaz jest to pierwsza gra z serii w jaka dane mi bylo zagrac
Max Payne 3 za sentyment dla serii
rafal198011 jest offline  
Stary 02-01-2013, 18:16   #17
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8642

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

1. W tym roku to ino FAR CRY 3, a potem długo, długo nic. Gra jest fenomenalna pod każdym względem, no może prócz grafy ale to akurat nie ma dla mnie tak dużego znaczenia, przy tytule który tak przykuwa do TV.

2. BORDERLANDS 2 - dlatego że tak powinna wyglądać każda kontynuacja, pod każdym względem jest lepiej od jedynki. Zajebisty coop dopełnia całości.

3. Mass Effect 3 - bo to jedyny rpg w tym roku który odciągnął mnie od Skyrima, udane zakończenie trylogii, świetny OST i choć seria z rpg już ma niewiele wspólnego, to i tak grało się bardzo dobrze.

W więcej gier chyba nie grałem, więc na tym koniec
Stary 02-01-2013, 19:21   #18
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

no to się zabawmy...

1. Borderlands 2 - nie jest idealna, ale to najlepsza szkoła robienia sequeli. ponadto genialna kreacja Handsome Jacka i bazylion broni... czegóż chcieć więcej.

2. Far Cry 3 - chyba największe pozytywne zaskoczenie tego roku. gdyby nie Handsome Jack, to właśnie Vaas byłby moim ulubionym czarnym charakterem w historii gier.

3. Forza Horizon - kolejne pozytywne zaskoczenie, nie spodziewałem się po tej grze wiele. a otrzymałem jeśli nie najlepszego rejsera tej generacji konsol, to na pewno mieszczącego się w top 3 !

4. Mark of the Ninja - postanowiłem, że przynajmniej jedno miejsce podaruję grze z cyfrowej dystrybucji, a to dla mnie to najlepszy tegoroczny tytuł indie. Shank 2 nieco zawiódł, ale tym razem Klei dostarczyli grę, która spokojnie mogłaby być sprzedawana w pudełku.

5. SSX - gra ma swoje błędy i wady. ale to jeden z tych tytułów, który nie pozwala się oderwać dopóki nie zaczniesz nim rzygać z przesytu. a ten szybko w moim przypadku nie nadszedł.
Stary 03-01-2013, 02:57   #19
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

1. Dishonored - moj nr 1 tego roku, gra o ktorej przed zagraniem nie wiedzialem prawie nic, dopoki nie zobaczylem jakiegos fragmentu gejpleja. Zdecydowanie przy tej grze sie bawilem najlepiej, tworcy pokazali ze maja wyraznie okreslony koncept swiata, grafiki, dzwieku, architektury - do tego dodali swietne sterowanie, moze brzmi to troche glupio ale tutaj wszystko chodzi jak po sznurku, jest precyzyjnie, nie narzekalem ze ide nie tam gdzie chce (jak np. w fc3 czy ac3). Gra ma niesamowity klimat, wszystko jest brudne, wokol walaja sie trupy, zaraz szaleje - siadaja mi takie klimaty + te wystawne bale, ubiory a zdrugiej strony bieda, choroba i plaga szczurów. Fabularnie bylo ok, zadna rewelacja tylko niezla, ladnie opowiedziana historia - tyle.

2. The Walking Dead
Pol foro gralo to opisywac specjalnie nie trzeba, zajebista historia, kolejna gra z kategorii 'nikt sie nie spodziewal ze bedzie w topie', dobra fabula, zajebiste podejscie do rozgrywki, czytalem tez opinie ze gra jest tym czym mialo heavy rain, albo ze jej to wyszlo nawet lepiej, ja tam nie wiem w heavy rain nie gralem ale chyba to calkiem niezly komplement jest.

3. To The Moon
Prawdziwa perełka, jesli bym mial oceniac sama fabule i emocje ktore gra potrafi wyciagnac z gracza to byloby murowane pierwsze miejsce. Nie jestem teog dokladnie pewien ale gre robil chyba jeden gosc, w jakims rpg makerze (co widac akurat po grafice) ale to co wymyslil z fabula, to jest dzielo sztuki, lvizzzz kiedys pisal cos ze gry nie sa sztuka, ale chyba dishonored udowadnia ze musi to jeszcze raz przemyslec, to to the moon mysle ze moze utwierdzic w przekonaniu ze jednak czasem nia są. Wydaje mi sie tez ze gdyby gra byla bardziej rozpowszechniona, wyszla na wiecej platform, dostala ladniejsza grafike itd. to moglaby przebic the walking dead.

4. Fifa 13
No tego akurat tez sie nie spodziewalem, ale 13 jest imo o wiele lepsza od 12, grajac w 12 brakowalo mi niektorych rzeczy z poprzedniej czesci, niektore zmiany byly na minus a menu to bylo niewygodne kupsko. Menadzera naprawili, dodali jakiejs ciekawe ocje, mozemy prowadzic repre - niby to nie wiele ale gra mi sie o wiele fajnie niz w poprzednia czesc, do tego motywy z barcy + messi na okladce sa takim dodatkowym plusem.

5. Mass Effect 3 - nie wiedzialem dokladnie co dac na 5te miejsce, me3 byl swietny, ale max payne 3 tez, przy borderlands 2 tez sie fajnie bawilem ale i myslalem ze spokojnie znajdzie sie w moim topie bo jedynka to byla przekozacka gra ale jednak czuje ze cos innego zalsuguje na to miejsce. Halo 4 bylo spoko ale troche zawiodlem, cod to juz powaznie nudny robi mimo tego ze go bardzo lubie to potrzebuje czegos nowego, naprawde nowego. Na Assassynie sie zawiodlem, chyba najbardziej bo Revelations bylo swietne, a trojka to imo krok w tyl z paroma nowymi gadzetami. Ostatnio skonczylem Hitmana i byl bardzo fajny, ale nie na tyle zebym go wrzucal do topa. Mass effect nie roznil sie za bardzo od dwojki, ktora moim zdaniem byla z-a-j-e-b-i-s-t-a i trojka to kontynuowala w prostej linii, nawet nie bylo better, bigger more badass tylko po prostu to dalej ten sam dobry mass effect z wyborami, kawalkiem cycka, humorem i mozna troche postrzelac do kosmitow.
Stary 03-01-2013, 08:32   #20
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1556

1. Far Cry 3 - moje zaskoczenie roku. Najlepsze w tej grze to klimat, klimat i jeszcze raz klimat.
2. Call of Duty Black Ops 2 - multi. Choć kampania, a zwłaszcza misje w przyszłości bardzo mi się spodobały.
3. Forza Horizon - samochodowa gra roku.
4. Mass Effect 3 - moja ulubiona konsolowa trylogia.
5. Halo 4 - piękna grafa, świetna kampania. W multi nie mogę jakoś się odnaleźć.
Grzenio10 jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania