Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Mobile/Komórki/Tablety O iPhone, pozostałych telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-08-2010, 03:33   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10969

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Top AppStore

Temat do wrzucania linków do ciekawych ofert/promocji i pisania co się poleca z AppStore.

Ja na pewno od siebie polecam DoodleJump, AngryBirds, GTA, Flight Control i Implode.
Stary 19-08-2010, 04:10   #2
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Domyślnie Odp: Top AppStore

Polecam gierkę Plants vs Zombies.Wspaniały Defense

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2010, 11:07   #3
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Ja polecam TapTap Revenge 3 .

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2010, 11:26   #4
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

carcassonne, street fighter IV, mega jump, truckers delight, ct crashed, settlers, tetris, auditorium, peggle, zombie smash, zen bound, uno, tilt to live, geometry wars touch

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2010, 11:56   #5
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6377

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Ja Polecam Assassin's Creed'a, Brother in Arms 2, Bejeweld 2 i oczywiście Zen Bound 1,2 - [kto nie grał, ten pała. Świetny chill].
Stary 19-08-2010, 12:11   #6
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4063

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Rat on the run, cows in space i Cat physics
Stary 19-08-2010, 14:41   #7
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Rocka Band!!!I jestem zachwycony Shazam:kij juz z tym, ze daje informacje, co jest grane, ale ile dodatkow rownoczenie:dyskografia, biografia, teksty, linki to YT i FB.Zajebiste!Wiem, ze to zadna nowosc, ale miod po prostu.
Podcasty, podcasty, podcasty-wszedlem na iTunes, podcasty o grach i zwariowalem!Zycia nie starczy zeby przesluchac stuff tylko poswiecony grom.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2010, 15:07   #8
Vox
Znajomy
Vox Wkrótce będzie sławny

Vox's Avatar

Miasto: Tarnowskie Góry
Reputacja: 86

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe I love Apple Jeden ekran to mało Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 7

Ja polecam Osmos, Peggle, Plants vs Zombie.
Stary 19-08-2010, 16:34   #9
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Crayon Physics i Touchgrind- obok Rock Band to najlepsze gry na AppStore.

wojajczyk.pl
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2010, 17:54   #10
Hustler
Stały bywalec
Hustler Wkrótce będzie sławny

Hustler's Avatar

Reputacja: 93

Lista Osiągnięć
I love Apple Na dobre i na złe  Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 14

Parking Mania jest fajne.
Stary 19-08-2010, 18:58   #11
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5861

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

nie bede oryginalny polecam: Tap Defense, FarmVille, Auditorium,Zen Bound, Aurora Feint (moj faworyt), Cubes, Rowmote(dla tych co maca maja nie wiem czy na pc tez jest i ostatno chinskie krzaki mi sie wpiepszyly zreszta tak mam z kilkoma aplikacjami nie zglebialem tematu to nie wiem w czym problem), iNexes, Ocarina jak ktos ma talent muzyczny,Radio Zet

Ps.prosze mi osiagniecie odblokowac dziwie sie wrogu ze odrazu tego nie zrobiles mi ktory mial pierwszy na tym forum iPhone i fanboyowi jablka nadgryzionego smutno mi
sobol jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2010, 21:16   #12
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4063

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

A skąd wiesz ze pierwszy byłeś ?
Stary 19-08-2010, 23:03   #13
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja mam propozycje:napiszcie kilka slow o aplikacji, ktora chwalicie, a w przypadku gier jakas recke-o czym jest gra, jaki gatunek reprezentuje, jak oceniacie produkcje.Badzmy dla siebie mili.
Stary 19-08-2010, 23:43   #14
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5861

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
A skąd wiesz ze pierwszy byłeś ?
bo takie zeczy sie wie
sobol jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-08-2010, 02:15   #15
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Rzeczy, rzeczy, rzeczy....
Stary 20-08-2010, 10:54   #16
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

the creeps tocalkiem fajny taler defens, polecam jeszcze chop sushi, seabattle - wiadomo klasyka bitwa morska ladnie i prosto zrealizowana, darknebule sciagnalem ostatnio bo za free jest i tez calkiem fajna gierka.
Stary 21-08-2010, 05:40   #17
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Gram sobie od jakiegos czasu w gierke, ktorych zatrzesienie jest na platforme Apple:World War.Idea jest prosta jak tanie winko:cos budujemy, wysylamy wojska, robimy misje, zdobywamy expy, kogos atakujemu, budujemy sojusze.
Gra jest prostacka, bo przegrac sie nie da, mozemy tylko przestac grac, ale tak uzalezniajaca, ze ja pierdu.Kilka minut w pracy, kilka tapow paluchem, a juz sie morda cieszy.Polecam
Fuck yea.
Stary 25-08-2010, 18:19   #18
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Real Racing - świetne wyścigi. Bardzo ładnie wyglądają, steruje się doskonale, niestety minus to brak licencji na trasy oraz pojazdy. Niemniej moja ulubiona gra iOSowa.

Phoenix Wright: Ace Attorney - jedyna dobra gra na NintendoDS w wersji na iGadżety. Można się poczuć trochę jak forumowy Marcin i pobawić się w prawnika. Imo bardziej opowieść, niż gra, ale taka wypasiona, że obczaić trzeba.

Geometry Wars: Touch - fun jest, chociaż sterowanie średnio wygodne [głównie dlatego, że paluchami zasłaniamy sobie ekran]. Niemniej spróbować warto, chociaż wersje na X360 oczywiście są lepsze.

Civilization Revolution - również super gra. Jak na głupi telefon, to dosyć rozbudowana. Niestety z nią mam niemiłe wspomnienie, bowiem kupiłem ją za pełną cenę, a ze trzy dni poźniej była promocja na AppStore, że za darmo było. Oburzające.

I am T-Pain - nie gra, ale bekowa aplikacja. Pewnie większość kojarzy tego gościa, śpiewaka czitującego z tym żałosnym auto-tune. Ta aplikacja polega mniej więcej na tym samym, warto sprawdzić

Teraz kilka rzeczy, których NIE polecam:

Doom Resurrection - jako fan Dooma byłem bardzo napalony, lecz niestety poza grafiką nie dostałem niczego innego. Ok, kumam szuter na szynach, ale dlaczego taki nudny? Dialogi? fun or gtfo

N.O.V.A. - aka najnudniejszy szuter ever. Ładnie wygląda, fajne sterowanie, ale gameplay nudny. Szkoda, że na multi tyle osób ze zmodyfikowaną grą [nieśmiertelność, aimbot, itp]

GT Racing - kusi licencjami, ale i tak do pięt Real Racing nie dorasta

Touchgrind - fajne na pokaz, ale znudziło mnie po 10 minutach gdy odkryłem, że wygodniej się gra używając obydwu dłoni, a nie tylko jednej.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-09-2010, 20:33   #19
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

http://epicbattleaxe.com/capcom-offe...-this-weekend/

Promocje!!!!Polecam RE4.

EDIT:

Zapomnialem wspomniec o Citadel, tech demku od Epic, ktorzy na Unrealu wykroili taki kawal kodu, ze mozna zaplakac.Za wiele nie da sie zrobic, chodzi sie po miescie i niewiele wiecej, idzie bardziej o pokazanie mozliwosci, do czego zdolny jest OS 4.0, iPhone 4 i iPad, a te sa porazajace.Czekam na tak wygladajaca gre, bo jesli Epic wyda cos tak dobrze wygladajacego i plynnego, to przyszlosc handheldow jest ustalona-oprocz 3DS, ktory pewnie zagarnie czesc rynku.Problemem moga byc tylko controlsy.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 24-09-2010 o 21:33
Stary 17-10-2010, 22:38   #20
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Ja polecam Angry Birds i FACEinHOLE. Do tego Premier Manager tez jest swietny. Troche sie boje bo strasznie sie" wkrecilem" w aplikacje

---------- Wiadomość dodana 21:16 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:15 ----------

Aha. Jak ktos ma konto na iphonie to dodajcie mnie do f- listy. Fighter Pl

---------- Wiadomość dodana 21:38 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:16 ----------

Szukam zajebistego rpg iphone. Co polecacie?
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania